Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość ktory wie
Nie zdajecie sobie sprawy ze FB lub insta jest doskonałym źródłem wiedzy o potencjalnym pracowniku. Ile wysłałaś CV ?z ilu firm nie zadzwonili bo przejrzeli FB i CV wylądowało w niszczarce? Nie zatrudnię, bo kogoś takiego nie wyśle w teren do klientów bo mi firmę z torbami puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tatuażu"...chociaż odmieniaj to słowo dobrze. Chyba możemy się zgodzić, że ta pani nie pracuje na żadnym istotnym stanowisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy gościu - handlowcu. Zrozum, że nie każdy pracuje z klientami. Nie każdy chce pracować z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd mieliby dostęp do mojego "insta" czy "FB". Mam wrażenie, że jestem mumią w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujesz podważyć moją wiarygodnośc, bo nie możesz pogodzić się z faktem, że tatuaże utrudniają znalezienie dobrej pracy. Szkoda że robisz tym krzywdę wielu młodym ludziom, którzy dopiero wejdą na rynek pracy i mieli by szanse na dobrą pracę w E&Y (z premedytacją to piszę, bo twoje argumenty sa żałosne), ale po takich twoich wpisach walna sobie jakiś tatuaż, bo przecież w E&Y są tacy otwarci na inność... Tak powiedziała mądra wytatuowana z cafe. Tylko że tak jak piszę jest nie tylko w E&Y, ale i w Deloitte i KPMG i PwC i pewnie w dziesiątkach dobrych firm, które mogłyby zagwarantowac tym ludziom przyszłośc, gratulacje myśląca wytatuowana, jesteś wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma przeglądająca cudze profile na fejsie przed zatrudnieniem nie jest moją wymarzoną firmą - może Tobie to nie przeszkadza nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno wszyscy mają FB i wszyscy robią sobie półnagie zdjęcia, nawet jeśli mieliby na d...pie tatuaż to żeby go pokazać to zrobią zdjęcie tyłka ;) Wiekszych bzdur nie czytałam :D Zwłaszcza że większość ludzi jak już wstawia zdjęcia to tylko w ubraniu i przeważnie od pasa w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałam wcześniej, w wielu dokumentach figuruje pod E&Y, ja nie googluję tak jak ty, przez moje ręce przechodzi masę papierów ze starym logiem lub jego skrótem i sorry, ale co ty próbujesz udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ja podważam twoją wiarygodność. I wiem, że tatuaże mogą utrudnić znalezienie pracy, dlatego trzeba się zastanowić co się chce w życiu robić. Ja doskonale wiedziałam czym chcę się zajmować więc mogłam spokojnie tatuować się do woli. Złe zapisywanie nazwy swojej firmy to ogromny błąd, gdybym miała z Tobą rozmowę to zwróciłabym na to uwagę i sama wyszła - bo ciężko mi wyobrazić sobie większy brak kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądanie fb potencjalnych pracowników to przecież standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi ma przede wszystkim prywatne profile tego typu. Ja nawet nie mam swojego pełnego imienia na profilu na facebook'u. Szanuję swoją prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego Piotra z pierdla to wkleiliście na jaką okoliczność? Jako przykład młodego cżłowieka który stracił szansę na pracę w E&Y wyłącznie z powodu tatuażu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, rozwalasz mnie dziewczyno z tymi kompetencjami, ale naparwdę nie mam czasu ani ochoty się z toba tu wykłócać, serio mam lepsze rzeczy do roboty, na ta chwilę spanie będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pracę w E&Y nigdy nie miał szans, nikt z nas nie ma...bo taka firma nie istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Myślisz ze masz wpływ na to czy Twoj potencjalny pracodawca przegląda FB lub Insta? Mają 50 CV i nie będą czasu tracili na rozmowy z każdym, wstępna selekcja i odpadasz. Skąd mają FB czy Insta ...podpowiem Ci. przeczytali imię i nazwisko na CV. Odkrywcze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno nie zmienili żadnych papierów w ciągu 4lat i wszystkie figurują pod stara nazwa. Już w to wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak się wykłócasz. Mam wrażenie, że jestem od ciebie trochę starsza i trochę dłużej na rynku pracy, dlatego kwiatuszek na ręce robi na mnie mniejsze negatywne wrażenie niż zarzekanie się, że nazwa twojej firmy jest inna niż ta na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to mają czas na przeglądanie fotek plażowych 50 kandydatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO tak, wyobraź sobie, że jak się pracuje w HR, to większość pracowników (ich dokumenty) figurują tu pod starą nazwą, bo pracują tu od lat i nikt tego w ich papierach nie zmienia, bo po co? I te papiery przechodzą przez moje ręce Orle, a raczej Orlico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisałaś że rekrutujesz nowych. Od 4 lat nikogo? Pewnie sami z tatuażami się zgłaszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo kto miałby konto na instagramie pod swoim prawdziwym nazwiskiem (nie znam też wielu osób które mają takie konto), podobnie z facebook'iem. Więc śmiało mogą szukać. Właśnie dlatego są ustawienia prywatne na takich profilach i dlatego pracodawcy odchodzą od tego procesu. Jak już to sprawdzą linkedin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykłócam się, bo podważasz moje miejsce pracy, a czynisz tym szkodę innym ludziom, którzy może by kiedyś chcieli do nas zawitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie samo imię i nazwisko mają setki ludzi... więc z pewnością znajdziesz kogoś w kilka sekund zwłaszcza jak osoba ubiegająca się o pracę ma na nazwisko Kowalski, powodzenia w szukaniu. Ja jak szukałam znajomych to długo szukałam bo takim samym imieniu i nazwisku chyba ze 100 osób mi wyskoczyło, a nie wszyscy mają zdjęcie profilowe ze swoją twarzą o ile w ogóle ja mają. Bzdury piszesz, kompletne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejsza nazwa nie była w ogóle skrócona więc znowu kręcisz. Podważam prawdziwość twojej historii. Zgadzam się, że są miejsca gdzie tatuaże trzeba zasłaniać, ale to bardzo łatwo zrobić więc to nie jest problem jak ktoś się z tym liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w HR nie polega tylko na rekrutacji Orlico, takie akcje są 1-2 razy do roku na większą skalę, czasem w ciągu roku, gdy ktoś odejdzie. Poza tym cały rok pracuję na dokumentach obecnych pracowników. Boże, marnuję tu czas, serio, mózg sobie też tatuowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się o mlodzież - jak będą szukać pracy w E&Y to szybciutko wygooglają tę rozmowę i będę już wiedzieć, żeby sobie tatuaże na fejsie zamalować w fotoszopie. Także ten tego - strzeliłaś sobie w stopę, będzie ci teraz trudniej odsiać, bo będą się ukrywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila! Przecież nikt od was nie odchodzi! Kto kto odejdzie w ciągu roku? Tylko nie mów, że zwalniacie - przecież nikt nie odchodzi po okresie próbnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś nietatuowany
JPRDL, coś się tak do tej nazwy przyczepiła? Nie masz lepszych argumentów? Ta od rekrutacji ma rację i każdy normalny o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Bzdury? zaklinaj dalej rzeczywistość, jeśli się z tym lepiej czujesz. Urodziłaś sie wczoraj? niewielki procent ludzi ma profile bez fotek. A reszta? gęba w profilu i fotki z wakacji, imprezy i oczywiście nowy tatuaż o kretyńskich komentarzach nie wspominając. Uważasz ze nie można Cie znaleźć? Podaj imię i nazwisko i miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×