Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat tabu na kefeterii....oszczędzanie w mieszkaniu jak oszczędzacie i na czym

Polecane posty

Gość gość
Popłakałam się przez ten temat, nie przestawajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spróbuj zwiększyć stawkę ja za niektóre rzeczy chcę 2zł i oczywiście ktoś musi po to sobie przyjechać. Jeśli o mnie chodzi to ja zbieram tylko rzeczy z najbliższej okolicy tak żeby dojechać rowerem lub pieszo iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no ale Ci ubodzy nie mają neta to i tak się nie zgłoszą a ja to lepiej spożytkuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jedzie po wodę do prania i zabiera ze sobą dwie duże butle i nabiera jej w takiej rzeczce którą odkryliśmy niedawno, woda jest czysta i jeszcze można ją spuścić do wiadra i sedes spłukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie się u znajomych i rodziny to nie głupi pomysł, kiedyś wymyślałam wymówki że awaria, brudna woda a teraz jadę ostro, wchodzę i robię co mam robić i nawet mam czas żeby sobie peeling zrobić i przy depilacji można maszynkę pożyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze podbieram z pracy kawę, herbatę, cukier. Robię to od 2 lat i firma nie zbiedniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieram środki czystości z firmy gdzie pracuje. Pracodawcy i tak nas łupią, a tak to mogę się odegrać i tym myje. A nadmiar sprzedaje na allegro. Podobnie z mlekiem i cukrem tak jak ktoś pisał wyżej. Zabieram też herbaty w saszetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opłaca ci się paliwo marnować dla 50 gr? Czy wysyłają ci pocztą? NIEKTÓRE rzeczy sprzedaje za 50 gr. Na innych mam przebicie nawet 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odebrałam telewizor za darmo i sprzedałam za 200zł :) właśnie z OLX, podjechałam po niego 2 ulice dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziu, na srajtaśmie oszczędzają, mydle i wodzie, ale na neta ni hu hu mają! Taką mam zagwozdkę, skąd macie neta? Fifi Vifi od sąsiada czy nielegalne kabelki sobie oodłączyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi mają neta a że mój syn u nich czasem bywa to wydębił hasło do WIFI i stąd mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oszczędzam na wodzie Kąpiemy się raz w tygodniu, najpierw córka, potem ja i na końcu mąż i od czasu do czasu pies. Potem w tej wodzie robię pranie, oczywiście nie wylewam jej, bo taka z proszkiem, doskonale nadaje się do mycia mebli i podłóg, następnie to co zostanie używam do spuszczania w ubikacji, wystarczy na cały tydzień, do następnej kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się posikałam, błagam, nie przestawajcie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moje córce zamiast pampersa to wkładam papier. Jak wyrosnie ze spiochow to obcinam stópki i na parę miesięcy jeszcze starczy. Piersią karmię ją i męża i sobie do kawy spuszczam to nie kupujemy mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze wam podszepnę, że kondomy po stosunku można strzepać i wyprać. Tylko pamiętajcie żeby nie pasować! Trochę się wasz stary potem nagimnastykuje żeby ubrać takiego flaka, ale ile zaoszczędzicie w skali miesiąca to wasze. Starczy na nowe mocne bateryjki do wibratorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzam też na jedzeniu, kupuję szyjkę z indyka i nagotuję na niej gar rosołu, mam na 3 dni, potem doleję wody i dodam koncentratu i proszę bardzo- pomidorówka na następne 3 obiady, z szyjki obieram mięsko i robię potrawkę a kosteczki zjada piesio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamiast pasty do zębów używam sody oczyszczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grubsze sprawy schodzi się do centrum handlowego na dół oczko.gif a) jesteś popiepszona, bo jeśli siadasz na publicznym kiblu, łapiesz grzybice i więcej wydasz na leki niż na tą wodę w kilblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzam też na praniu, piorę ciuchy jak idę na basen, mam darmowe karnety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jadąc przez pobliską wieś zobaczyliśmy kurę która się oddaliła od gospodarstwa, od tej pory często tam jeździmy i zwabiamy jakąś i mamy obiad na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wyobraźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz dobrze zarabia i ja tez ale pracujemy na czarno (opłacamy składki) Chodze do MOPSU po zasiłki. Dostalam comiesiac zasiłek prawie 800zl, do tego zwrot za wegiel 1000zl, zwrot za wyprawke prawie 1600zl na dzieci, dzieci jedza w szkole za darmo, wycieczki tez sponsoruje mops. Zyc nie umierać! W rodzinie tez mowie, ze mało zarabiamy bo by była od razu zawisc a tak to czego oczy nie widza tego sercu nie zal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie pieczone, ziemniaczane obierki- nigdy ich nie wyrzucam i mam obiad na następny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naskakujecie na te co oszczędzają że aż ja boje sie napisac ale zobaczę... Nie wyrzucam podpasek od razu. Jeżeli mam koniec miesiączki i jest tylko lekko ubarwiona to zakładam ją na drugi dzień, a jak to koniec okresu, to nie wywalam a zakladam jak mam dostać następna. X ja bym się bala , ze dostane infekcji intymenj a wtedy to już kasa leci- 150zl/wizyte bo na NFZ to za 3mies, 150 za leki. Dziekuje za taka oszczednosc. Ja prdle , ale jesteście brudaski, szok po prostu. Nie mogę uwierzyć w to co czytam. A na forum udajecie burżujki. Feeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się bala , ze dostane infekcji intymenj a wtedy to już kasa leci- 150zl/wizyte bo na NFZ to za 3mies, 150 za leki. Dziekuje za taka oszczednosc. Ja prdle , ale jesteście brudaski, szok po prostu. Nie mogę uwierzyć w to co czytam. A na forum udajecie burżujki. Feeeeee!! x Czy Ty jesteś normalna ?, nie potrafisz odróżnić faktów od fikcji ? Przecież, to co tu piszą to "jaja", jeden normalny wątek ale dla ludzi z poczuciem humoru, ja pękam ze śmiechu i podziwiam wyobraźnie piszących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak napisałam że to nienormalne to burżujki naskoczyły na mnie że każdy tak robi a jak nie to jest burakiem ktory nie szanuje pieniędzy. Dla mnie te zachowania to skrajna patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podśmiewajki z oszczędzania to typowo nowobogackie zagrania. - jestem bogata, mnie stać. Rozumni ludzie na calym świecie nie marnuja na darmo energii, bo maja swiadomość tego, ze nie bedzie jej w nieskończonośc. No, ale do tego trzeba myslec... A tu oszczędzanie co najwyzej z kradzieżami sie kojarzy... No ale to jest własnie poziom kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.59 dziękujemy, że się przyznałaś. Teraz wystarczy zidentyfikować twoje IP i napisać donos do mopsu. Nie dość że będziecie musieli zwrócić wszystkie wyłudzone pieniądze, to jeszcze czeka was odsiadka za pracę na czarno. Wkopałaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×