Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
gość dziś 9,02 to odwiedź stara matkę lub babke raz na pół roku, to nie będzie sie czuła samotna i nie będzie musiała po obcych chodzić xx Brawo Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Stare dziadaki i stare prukfiaki wypełniają po brzegi przychodnie poradnie laboratoria i wrzask kłótni tylko słychać xx to może poprzyj eutanazję jak Ci starzy przeszkadzają co? A ty gnoju będziesz wiecznie młody i bez chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatki na NFZ powinny być uzależnione od korzystania z opieki. Starym zaraz by się odechciało zbędnie biegać po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare dziadaki i stare prukfiaki wypełniają po brzegi przychodnie poradnie laboratoria i wrzask kłótni tylko słychać xxxx spadaj trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze winni dostawać godne wynagrodzenie i być promowani wyłącznie za wyleczone skutecznie choroby. Po to są karty zdrowia pacjentów, by opisywali wyleczone przypadki. Na podstawie kart zdrowia pacjentów rozliczanie za swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumasz o co chodzi. Naprawdę jest dużo starych ludzi, którzy chodzą tam tylko po to żeby obgadywac i wyzywać się czy nie lepiej zapisać się do klubu seniora i potańczyć ? Nie mówimy o rzeczywiście potrzebujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to jest takie trudne do ogarniecia, ale nie kazdy az tak leci na kase, xxxx to do kogo i o co masz pretensje...nie lecisz na kase , nie masz kasy ...powinnaś być przeszczęśliwa i zyciowo spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacam fundusz zdrowotny i nie chodzę do lekarza, wręcz go omijam, leczę się sama. Ta kwota winna mi być zwrócona co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze winni dostawać godne wynagrodzenie i być promowani wyłącznie za wyleczone skutecznie choroby. jasne debilu, to jak ciebie rozpiertoli ciężarówka to żaden lekarz nie zechce ciebie leczyć bo i tak zdechniesz to po co ma w ogóle zaczynać robotę. I tak mu nie zapłacą. Wpadłeś na to debilu ze nie wszystko da sie wyleczyć nawet jeśli ktoś sie bardzo stara i leczy jak współczesna nauka każe. Nie wiesz debilu ze lekarz może chcieć ale skończy sie kasa z NFZ i nie może ci zapisać badań,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacam fundusz zdrowotny i nie chodzę do lekarza, wręcz go omijam, leczę się sama. Ta kwota winna mi być zwrócona co roku. douczyc sie z działania funduszy o charakterze społecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy nagminnie a wręcz niepotrzebnie korzystają z opieki zdrowotnej a przekroczą swój limit składek powinni dopłacić państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumasz o co chodzi. Naprawdę jest dużo starych ludzi, którzy chodzą tam tylko po to żeby obgadywac i wyzywać się czy nie lepiej zapisać się do klubu seniora i potańczyć ? Nie mówimy o rzeczywiście potrzebujących a ile jest aktywności dla seniorów poza kościółkiem? jakie jest społeczne podejście do ludzi starych- niech nie wyłażą z domu bo przeszkadzają. Najpierw zmień mentalność społeczną i zaangażuj sie w tworzenie klubu seniora jak to dla ciebie taki problem- nie czekaj na cud, sam cos zmień wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Jezeli taki lekarz jest dobrym chirurgiem ,jest specjalistą ,ma doświadczenie to i powinnien zarabiac duzo ale ten co jest po szkole dopiero to co juz chce zarabiac 20000? Albo ten co w poz klepie pieczatki.Dla specjalistów chirurgów TAK co faktycznie cos robia i umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opłacam fundusz zdrowotny i nie chodzę do lekarza, wręcz go omijam, leczę się sama. Ta kwota winna mi być zwrócona co roku. douczyc sie z działania funduszy o charakterze społecznym xx Żyję w systemie kapitalistycznym i nic mnie nie obchodzi jaki ktoś stworzył fundusz społeczny. Niech tak stworzy w dobie komputerów, by każdy korzystał z tego co jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście biednego lekarza przymierajacego głodem? Mają po 3 etaty w tym samym czasie,i jedynie co to sugeruje wizytę w jego prywatnym gabinecie, tam leczy. Jestem za znaczną podwyżką dla lekarzy, niech zarabia 20 000, ale jeden warunek pracuje 8 godzin i żadnych prywatnych gabinetów. Ratuje życie więc ma po pracy wypoczywać a nie dorabiać. Masz prywatny gabinet z niego się utrzmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Jezeli taki lekarz jest dobrym chirurgiem ,jest specjalistą ,ma doświadczenie to i powinnien zarabiac duzo ale ten co jest po szkole dopiero to co juz chce zarabiac 20000? Albo ten co w poz klepie pieczatki.Dla specjalistów chirurgów TAK co faktycznie cos robia i umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższa pora by zlikwidować fundusze społeczne, bo i tak korzystają z niego tylko cwaniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie piszmy tak ostro bo ktoś w rodzinie ma taką osobę i jest mu przykro. Jednak ostatnio byłam u lekarza i była taka pani, która posprzeczali się z lekarzem, że ona powinna mieć cały komplet badań mówiła coś o hormonach, USG Doppler i gastroskopii bo jej się włosy elektryzują a jej koleżanka też tak miała i udaru dostała . Gdzie tu jednak logika masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyję w systemie kapitalistycznym i nic mnie nie obchodzi jaki ktoś stworzył fundusz społeczny. Niech tak stworzy w dobie komputerów, by każdy korzystał z tego co jego. :) obraziło sie dziecko na cały swiat i chce inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w mieście jest super zorganizowany klub seniora ostatnio mieli zorganizowane zawody wygrywali puchary w czwartki mają potańcówki i poczęstunek nawet z alkoholem. W lato w parku co sobota maja mini koncerty jak nie wierzysz to wpisz sobie Mława pogodny uśmiech klub seniora. Koncerty w parku itp każdą okoliczność andrzejki imprezy bardzo fajne zespoły super to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.41 no i ? cały jeden na Mławę, a co z reszta okolicy, np wsiami i emerytami, którzy nie maja jak dojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lekarze winni dostawać godne wynagrodzenie i być promowani wyłącznie za wyleczone skutecznie choroby. Po to są karty zdrowia pacjentów, by opisywali wyleczone przypadki. Na podstawie kart zdrowia pacjentów rozliczanie za swoją pracę. X Ty, ale wiesz, że są choroby, których współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć, może tylko kontrolować ich przebieg? Np. cukrzyca? Przecież leki na cukrzycę nie powodują wyleczenia z cukrzycy, tylko pozwalają pacjentowi żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do seniorów to wystarczy wprowadzić np. niską opłatę za kolejną wizytę u rodzinnego w miesiącu (5-10zł). To już było kiedyś postulowane, a na pewno mądrzejsi od nas by to wyliczyli odpowiednio by jednak seniorzy mieli opiekę cały czas, ale bez przegięć. Tak samo powinni mieć jakiegoś opiekuna - farmaceutę, lekarza, który kontrolowałby ich leki (lekarze przepisują kupę leków nie interesując się, ze dany staruszek bierze już 10 róznych, włącznie z podobnymi co chce nowy lekarz wprowadzić dodatkowo), ewentualnie dane w systemie by każdy lekarz miał dostęp i widział całość pacjenta a nie tylko to co mu ten przedstawia. I na bank pozytywnie wpłynełoby to finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staruszkowie to powinni być leczeni przez geriatrę a nie kilku lekarzy, z których każdy wypisuje rózne leki czasem ze soba sprzeczne, bo nie wie że staruszek leczy sie jeszcze gdzie indziej. Geriatra powinien to systemowo koordynować. tylko ilu u nas w kraju jest geriatrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zazdrości robotnikowi budowlanemu, że na start, bez doświadczenia, wykształcenia jako pomocnik może zarabiać 2-3tys miesięcznie? U mnie w mieście takie stawki są i NIGDY nie słyszałam by ktoś mówił, że to niesprawiedliwe. Z niewielkim doświadczeniem i jakimś fachem to już 3-4tys spokojnie zarobi. Ale jak lekarz rezydent - osoba wykwalifikowana, robiąca specjalizacje, posiadająca jednak pewne doświadczenie cały czas się szkoląca chciałby a) zarabiać wiecej niż 1700 b) pracować w dofinansowanej służbie zdrowia to jest wielka afera i krzyczenie "oni są niedoświadczeni, czemu im tyle płacić" Z nauczycielami jest podobnie. I do Polaczków nie dociera, ze od tych osób zależą jedne z najważniejszych rzeczy w państwie - ochrona zdrowa i edukacja. To jak w danym kraju są realizowane obie te usługi przekłada się też wprost na PKB. Ale no nie, bo Polaczek albo nie dostał się na dobre studia to będzie rzygał żółcią "ja mam tyle, to czemu on ma mieć więcej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne debilu, to jak ciebie rozpiertoli ciężarówka to żaden lekarz nie zechce ciebie leczyć bo i tak zdechniesz to po co ma w ogóle zaczynać robotę. I tak mu nie zapłacą. Wpadłeś na to debilu ze nie wszystko da sie wyleczyć nawet jeśli ktoś sie bardzo stara i leczy jak współczesna nauka każe. xx Jasne, że w karcie jest historia choroby w jakim jest stanie pacjent. Można opracować różne metody wynagradzania i tak za uratowanie komuś życia promować a w trudnych sytuacjach, gdy pacjent odchodzi płacić podstawowe wynagrodzenie lub odchodzi z zaniedbania lekarza zawieszać wykonywanie zawodu.Tylko komu chciało by się chcieć to rozliczać? Łatwiej brać pieniądze i nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota większości z was przejawia sie w tym polaczkowym zacietrzewieniu i zawiści, ze ktoś ma więcej niż wy- no jak taki ch jeden z drugim i za co ma samochód, dom, wczasy, a ja k...nie mam , a co to ja k...gorszy.... Przy czym sami sie nie weźmiecie za poprawę swojego losu jak wam sytuacja przeszkasdza tylko byście cchieli zeby temu drugiemu zabrac, niech go okradna, albo sie spali, albo chociaż żoną mu się skooorfi. Byle miał żle jak i ja. Zupełnie wam umyka, ze problemem słuzby zdrowia jest to ze sa cięte wydatki na leczenie (pewnie nawet nie wiecie jakie, bo gdziezby tam co poczytać), że za parę lat nie będzie pielęgniarek bo polikwidowano szkoły a młodzi sie nie garną do zawodu, że jest mało specjalistów bo sie blokuje ich liczbę. Nie widzicie, ze leży profilaktyka bo NFZ tak ustala limity ze z każdego dodatkowego badania krwi za 7 zł lekarz sie musi ostro tłumaczyc. Ze szpital ma do wyboru - leczyć porządnie 20 osób ze wszystkimi badaniami, albo 500 po łebkach. I to wszystko was i wasze rodziny dotyka a wy tylko te złotówy w oczach, ze ktoś smie chcieć więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:57 Bierz się za to, stwórz system, poświeć 1-2lata na rozmowy ze specjalistami, jeżdźenie po konferencjach itd. No co Ci szkodzi? Przecież to proste, może jeszcze zarobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że w karcie jest historia choroby w jakim jest stanie pacjent. Można opracować różne metody wynagradzania i tak za uratowanie komuś życia promować a w trudnych sytuacjach, gdy pacjent odchodzi płacić podstawowe wynagrodzenie lub odchodzi z zaniedbania lekarza zawieszać wykonywanie zawodu.Tylko komu chciało by się chcieć to rozliczać? Łatwiej brać pieniądze i nic nie robić. jesteś tak ograniczony, ze czytanie ciebie oczy wypala. to 500 zł za wyleczenie kataru a 100 zł za 12 godzinna operację, której pacjent nie przeżył bo urazy były zbyt duże. Jasne? Głupiota jest nieuleczalna, wiec ci współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". I to wszystko was i wasze rodziny dotyka a wy tylko te złotówy w oczach, ze ktoś smie chcieć więcej, " Kto ja jestem? Polak mały Mały, zawistny i podły. Jaki znak mój? Krwawe gały. Oto wznoszę swoje modły Do Boga, Marii i Syna: "Zniszczcie tego s********a Mego brata, sąsiada, Tego wroga, tego gada. x Jak dla mnie system może upadać, dużo osob wyjedzie, a reszta co zostanie to będzie sama sobie winna bo swoim postępowaniem doprowadzają do tego co się stanie prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×