Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
A dostać się do laboratorium to cud. Wszędzie trzeba chodzić prywatnie, bo EMERYCI. to upiertolcie łby swoim rodzicom i dziadkom, po co stare leniwe i roszczeniowe trupy jeszcze łażą. Zacznij porządki od swojego domu- zutylizuj stare śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciał mieć płacone za 24 godz gdzie tak naprawdę pracuje 8 i to na odp*****l. no to trzeba się było uczyć to byś nie zap...z łopatą cały dzień i wiedziałbyś że etat to rodzaj męski więc półtora etatu, a nie półtorej etatu, bo to nie jest ta etata. Jakiej chciałbyś pracy , jak nie nauczyłeś się nawet ojczystego języka na poziomie podstawówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konował jak się do niego idzie powinien od razu rozpoznać chorobę i ją odpowiednio leczyć. a łączysz idioto to , ze na SOR cię spuszczają jeśli nie jesteś np po wypadku, bo po prostu szpitala nie stać na leczenie każdego - nie dlatego że nie lubi, tylko że ma limity na leczenie i trzyma je na cieższe przypadki. Tak to jest u biedoty- nie stać ciebie prywatnie to albo radzisz sobie sam, albo zdychasz, albo modlisz sie o łożko w szpitalu. Sama wiem jak pracuje SOR- dwa razy mi ciotkę w ciężkim stanie wywalali do domu udając ze nic jej nie jest- ale mimo że byłam wk...n lekarzy to wiem, ze to wina systemu i ministerstwa zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Ja uważam że powinni zarabiać więcej ale z drugiej strony jeśli decydują się na wyjazd za granicę muszą oddać kasę za studia.I dwa lekarz albo pracuje w szpitalu albo ma prywatna praktykę a nie ze jada na dwa fronty" Zgadzam sie w 100 % . Tak jest w wielu krajach i dobrze sobie radza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie negatywne zdanie mam o nauczycielach, to jeszcze bardziej roszczeniowa grupa z dobrymi zarobkami i mnóstwem przywilejów. ojej, ale jakoś nie udało się wykształcić na nauczyciela- no chyba ze ty lubisz wykonywać ciężkie prace za małe pieniądze i bez przywilejów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa operacja za 200 tyś. Jak nie zrobisz prywatnej kampanii na fejsbuku to zdechniesz jak pies zanim doczekasz się w kolejce. I prędzej prywatnie zrobisz no nie wiem, moja ciotka miała na cito operację serca, bo dobrze ją rozpoznali w szpitalu i szybko skierowali do kliniki wojewódzkiej. Sama w życiu by sobie tej operacji nie opłaciła. I nikt nie dawał łapówek ani prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech tłuki, w ogóle nie widzicie jaka kasa idzie na Rydzyka, na jakieś pierdoły zamiast na dofinansowanie badań itp, a tylko te zarobki was bola. To jak to łatwa, lekka praca, nic nie trzeba umieć, mozna sie całe dnie opiertalać, to czemu nie jesteście lekarzami, nauczycielami, prawnikami. Co wam przeszkadza łatwo i bogato żyć? Lubicie się męczyć na byle jakich posadach? Poprawcie sobie i zostańcie lekarzami, albo dzieci na te studia wyślijcie, będziecie co dzień żreć kawior i zapalać cygara 100-dolarówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZNAM ŻADNEGO BIEDNEGO LEKARZA wiec o czym wy tu piszecie ? To co oni podają w tv to sa bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZNAM ŻADNEGO BIEDNEGO LEKARZA wiec o czym wy tu piszecie ? To co oni podają w tv to sa bzdury . jesteś za prosty na tą dyskusję, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka prawda znasz biednego lekarza ? bo ja nie Zresztą jak im zle i uważają ze babka w biedronce zarabia lepiej to prosze bardzo niech siedzą na kasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babka na kasie powinna zarabiać na tyle zeby sie utrzymać, ale to tylko tępa pracownica fizyczna bez szkoły. Czaisz róznicę? To ktoś od kogo sie wiele nie wymaga, kto nie ma ambicji i "nerw" do nauki. Jeśli wykonuję swoja pracę dobrze to powinna mieć szacunek na określonym poziomie i w miarę sensowną pensję. Ale ją może zastąpić byle kto. A ty , czy ona nie zastąpicie kardiochirurga, nie wymyslicie nowej zastawki, nawet złamania nie nastawicie. Czaisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe NIE CZAJE możesz jaśniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.38 idź się leczyć do biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś babka na kasie powinna zarabiać na tyle zeby sie utrzymać, ale to tylko tępa pracownica fizyczna bez szkoły. Czaisz róznicę? " wow jak można tak pisać o kobiecie która uczciwie pracuje :( Strach pomyśleć jak taka matka wychowa swoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś możesz JAŚNIEJ bo nadal nie rozumiem hehe tylko z tej nienawiści nie opluj monitora hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow jak można tak pisać o kobiecie która uczciwie pracuje smutas.gif za chwile będą tylko kasy samoobsługowe więc te kasjerki i tak nie będą nikomu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawa taka ze większość lekarzy jest beznadziejna . 80 % nie potrafi poprawie wypisać recepty .Nie szanują pacjentów . W szpitalu człowiek czuje sie jak intruz . Jak zaczyna porządnie leczyć to niech zarabiają więcej . Narazie sa beznadziejni i nawet właściwej diagnozy nie potrafią postawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojej nie zesraj sie z wrażenia hehe idź do rezydentów i razem nimi głoduj sobie ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie sa beznadziejni i nawet właściwej diagnozy nie potrafią postawić . znasz 80% lekarzy w całym kraju, no ja pierdziu....niezły przerób. Poza tym przypominam o tym ze w szpitalach leczą na odpiertol bo nie ma za co leczyc. Wiesz, ze mój lekarz regularnie dostaje zjeby od kierownika przychodni bo wysyła na badania krwi itp żeby wiedzieć co i jak i to rozwala cały budżet tej przychodni, bo nie powinien, bo nie ma za co tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie zesraj sie z wrażenia hehe idź do rezydentów i razem nimi głoduj sobie ile chcesz. XXXX spoko, możesz mnie podcierać jeśli lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.52 pewnie to że stawka żywieniowa w szpitalu to nawet 4 zł na dzień na pacjenta to też wina lekarzy. Pewnie za resztę kupują sobie kwiaty i się nimi obsypują 6 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moj maż od 20 lat choruje przewlekle i tak stwierdzam ze lekarze sa beznadziejni . Podejście do pacjenta skandaliczne . CO mnie jako pacjenta obchodzi jakiś budżet przychodni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podcieranie tyłków innym to akurat twoja praca . Ja mam czystą prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podcieranie tyłków innym to akurat twoja praca . Ja mam czystą prace usmiech.gif moja? no raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO mnie jako pacjenta obchodzi jakiś budżet przychodni ? zgadnij, no rusz mózgiem i zgadnij , to naprawdę nie jest trudne domysleć sie ,że jak lekarz nie będzie miał za co skierować ciebie na badania , bo nie dostanie na to pieniędzy z NFZ to powie ci spiertalaj prywatnie. Naprawdę tak nie umiesz łączyć sytuacji finansowej służby zdrowia z jakością tego co dostajesz? Nawet tego , ze jak lekarz fajny i zdolny to nie będzie się tu piertolił za parę złotych tylko wyjedzie zarobić do Szwecji, a ci co zostana to będą sami sfrustrowani nieudacznicy i niedouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czystą prace usmiech.gif Zawodowy bezrobotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastawia jedno . Sorko lekarze tak długo uczą sie , kupują drogie książki itd itd to jakim cudem większość nich nie potrafi porządnie wypisać recepty? Serio tak trudno dobrze , bez błędów , czytelnie wypisać jedna mała karteczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio tak trudno dobrze , bez błędów , czytelnie wypisać jedna mała karteczkę ? nie jestem lekarzem, ale ponieważ w pracy dużo pisze i to często na szybko to z biegiem czasu też zacząłem pisać niewyraźnie- coraz bardziej moje pismo przybliża sie do jednej linii, ja odczytam, obcy z trudnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że lekarzy jest za mało, specjalizacji się nie otwiera, a niektórzy chcąc robić tą upragnioną robią ją wolontaryjnie + trzeba zbierać jakieś punkty, czyli np. za udział w konferencjach, gdzie jedna kosztuje pół tysiąca, więc w sumie się nie dziwię, że strajkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mnie to obchodzi ? Pracuje , płace podatki , jestem pacjentem . Jesli żle sie czuje i chce od lekarza skierowanie na badania to spoko może mi powiedzieć "nie " ale ja chce mieć to na piśmie .Jeśli coś sie stanie to będzie jego wina bo ja sama zgłosiłam sie do przychodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×