Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
gość dziś I teraz mi powiedz, że lekarz ma zarabiać mniej. Przez X lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie szmato zgadzasz się, bo co dostajesz, precz z 500+, pieniądze dla ludzi pracyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w radiu zet już padła propozycja aby opodatkować 1 procentem ludzi pracy, no nie, chyba mnie trafi, piswoskie małpy cholerne, z 500+ niech sobie wezmą, by im mowę odebrało za glebienie ludzi pracy. ZLIKWIDOWAĆ 500+, pieniądze ludziom pracy i emerytom, tylko i wyłącznie chorzy wymagają pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emeryci, ludzie pracy dołączcie się, walczcie o godne życie za pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wystarczyłoby jakby lekarz zarabiał dwa razy tyle co pielęgniarka, a nie 10 razy tyle. serio? kazdy lekarz i każda pielęgniarka- bo pielegniarką może być pani w przychodni co od 20 lat siedzi w rejestracji i nie pamięta jak sie zastrzyk robi i instrumentariuszka przy trudnych operacjach, lekarz też może być głupi z poz, a może być taki co robi pionierskie operacje i serio uważasz ze to można tak zrównać? Jak zównasz to ten który wnosi coś innowacyjnego wyjedzie i tam gdzie mu za to zapłacą, a ciebie będzie leczył nieudacznik, który nie potrafił sie nauczyć angielskiego na tyle żeby wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zupełnie was głąby nie rusza, że lekarz POZ ma taki limit badań, ze musi przyjać 6 osób na godzine- to daje na każdego z was 10 min z pisaniem i wysłuchiwaniem waszych pierdół- bo nie każdy od razu powie o co mu chodzi- a gdzie rozebranie się do badania i badanie? I że na każdego z was ma 12 zł an badania profilaktyczne- to znaczy, ze jak w ciągu roku nie przyjdzie ktoś bardziej chory, to możecie sobie zrobić jedną morfologię. I nie wiem co maja wam ci lekarze narobić w te 10 min za 12 zł na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam biednego lekarza. Ale mają prawo być wk*****eni, gdy patola dostaje od państwa 2000 zł za free, a oni musieli długo się kształcić, odpowiadają za innych i mają tyle samo lub niewiele więcej. Przynajmniej oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oprócz lekarzy i pielęgniarek w służbie zdrowia są inni pracownicy i ich wynagrodzenia to jałmużna. Także podwyżki wynagrodzeń dla tych na dole, bo ich cholerne pisowce maja daleko gdzieś, do tego emeryci też niech się przyłączą i walczą o godne życie. Zabrać 500+ i dać ludziom pracy godne niewygrodzenia i emeryturę. PRECZ Z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Rydzyka, kto chce to mu daje pieniądze. Widać są ludzie zadowoleni z jego radia, wiec utrzymują je, a roszczeniowi rezydenci nie maja poparcia. Zreszta jak im tak współczujecie to sami z własnej kieszeni dajcie im podwyżkę. Zauważcie, ze tylko budżetówka ma taki przywilej jak wyciąganie łapy po podwyzke. W prywatnym sektorze trzeba sobie radzić samemu. jak ktoś chce prywatnie mu dać to niech daje nawet wszystko co ma i potem dojada resztki w śmietniku, mówie o dotacjach z budżetu- któret ty też fundujesz ze swojej kieszeni. A co do sektora prywatnego- to trzeba było socjalizm utrzymywać , to by nie było prywaciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 500+ ja nie chcę dawać i mnie rząd olewa, nie brał tego pod uwagę, i to ma byc demokracja, gdzie rząd nie słucha mego głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - to i tak niezle po dwóch latach. A moja koleżanka po studiach , która jest nauczycielką w przedszkolu musi mieszkac z rodziną bo jej nie stac nawet na wynajem osobnego pokoju, o kredytach nie mówiac. Musi jezdzic autobusem, kupuje najtańsze jedzenie, dokłada sie rodzicom do czynszu ( sa bardzo biedni). Dodam, ze jest po 30, i jej nie stac zeby wydac 100 zł na mc na dodatkowe zajęcia sportowe- miałam nadzieję że mogłybyśmy chodzic razem, ale ona nie ma kasy, ostatnio jak proponowałam kino to tez nie miała kasy XXXXX moja droga...to sie nazywa dziedziczenie biedy i jest normalne we współczesnym kapitalizmie- nie nie popieram, po prostu wyjaśniam zjawisko. Ludzie z rodzin biedoty, nieudaczników życiowych już od lat praktycznie nie maja szansy zmienić swojego statusu zyciowego. Uda sie to tylko nielicznym, ba nawet dzieci z tzw. kasy średniej nie osiągną w większości pozycji swoich rodziców, bo ta klasa społeczna sie kurczy i robi sie coraz wieksze rozwarstwienie- biedni, bogaci, brak środka. Koleżance współczuję ale po pierwsze nie wyniosła z domu żadnych postaw i umiejetności pozwalajacych na jakąkolwiek aktywizację i przełamanie bezradności, skończyła studia, ale tylko symboliczne- na pedagogike od lat chodza nieudacznice, które wiedzą ze fajnie mieć dyplom ale sa za słabe na jakikolwiek inny kierunek, albo takie panny które chcą na studiach złapać męza- a to ze lubia dzieci dobrze sie sprzedaje na rynku matrymonialnym a i na naukę nie trzeba czasu tracić. Do tego ma g...ny zawód, on był g...już w momencie kiedy wybierała studia. Może wakacje, moze mało godzin, ale kasy nigdy z tego nie było. Więc ma takie życie jak sobie w jakiś sposób wybrała. Znam ludzi po pedagogice, którzy chcieli łatwo mieć papierek, ale pieniędzy szukali w innych zawodach i lepiej sobie radzą. Więc niestety tak jak współczuje ale za złe , bezpieczne wybory i brak chęci zmiany płaci sie właśnie takim skromnym zyciem. i nikt nie ma obowiązku jej dotować, nie kazdy musi dobrze zarabiać-zwłaszcza jeśli sam nic ze swoim zyciem nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasibrzuchy w sejmie ile zarabiają? Za za nasze latają za nasze chlają za nasze . Wstyd i hańba. Lekarze strajkują nie tylko o pieniądze alw o to jak my zwykli ludzie jesteśmy traktowani , jak jesteśmy zywieni w szpitalach, ile czekamy do specjalisty, itp. Pis rozpierdzielił wszystko. Możecie bronić piau bo dał Wam 500 plus i emerytury ale poczekajcie bo to dopiero początek końca. A lekarze niech protestują i za nas bo wszyscy powinniśmy godne wynagrodzenia mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mądralo z 12:00 SOCJALIZM to dawanie właśnie podwyżki z budzetu państwa rezydentom. Kiedyś pracowałam przy wynagrodzeniach pracowników służby zdrowia i okazało się, ze nawet zwykle pielęgniarki tak złe nie maja jaj krzyczą w telewizji. W każdym zawodzie zarabia mało na początku, chyba ze daje się d**y w środowisku celebrytów. A co do nauczycieli, dyplomowany ma kupę wolnego i hajsu, poza tym 18 godzinny etat daje mnóstwo możliwości dorobienia. Zawsze złe jest tym,co siedzą w budżetówce, a taka prawda, ze tam jest najwiecej przywilejów. W dodatku nauczyciele tez maja dostać 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy rezydenci przestaliby strajkować gdyby rząd spełnił wszystkie postulaty oprócz tego ostatniego, podniesienia im pensji...Bo przecież oni nie walczą o podwyżki a o dobro pacjntów, hipokryci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ty, ty baranie, od emerytów to się odpieprz, bo ci w ryja przyrąbie, emeryt ma swoją emeryturę wypracowaną, przyjeb się do 500+, to cholerne pisowce z naszego kraju zrobił burdel, gdzie płaci za pieprzenie sie i rozmnażanie, to są pieniądze dawane za darmoo, j****e pisowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ należy się ludziom pracy jako dodatek do wynagrodzenia a nie , że puste pisowce płacą za pieprzenie sie i rozmnażanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pracowałam przy wynagrodzeniach pracowników służby zdrowia i Zawsze złe jest tym,co siedzą w budżetówce, a taka prawda, ze tam jest najwiecej przywilejów. no to czego dalej nie siedzisz przy księgowości w budżetówce, byś srała przywilejami i kasą ? Czemu jak umiesz zliczyć pensję to nie poszłaś na nauczycielkę- kupa hajsu i czas wolny. Głupia jakaś jesteś ze wolisz pracować więcej za mniejszą kasę? Czy co z tobą nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przecież oni nie walczą o podwyżki a o dobro pacjntów, hipokryc***echowiec.gif a myslisz, że fajnie jest widzieć śmierć noworodka na odziale bo zmniejszono limity na leczenie. Wiesz, jednak większość lekarzy i pielegniarek też cos takiego rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu żadne z was się nie dziwi temu, że minister Radziwiłł w czasie kampanii wyborczej twierdził, ze rezydenci zarabiają za mało i powinni zarabiać po 5 tysięcy, a teraz uważa, że 3.5 to są szokujące kwoty? I nie dziwi was ,ze kapelani zatrudnieni w szpitalach maja po 5 tyś pensji z budżetu państwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmydlaj tematu kapelanami( to problem innego rodzaju)... A co do "nędzy" rezydentów :D to już ich obśmiano w necie. Wpiszcie sobie w google Katarzyna Pikulska (Guta) jedna z najbardziej głosnych,są o niej artykuły, to zobaczycie jak ona nędznie wegetuje :D. Zamieściła kiedyś foty w necie gdzie ona, głodująca biedaczka, pozuje sobie podczas wakacji spędzanych w LAS VEGAS/USA (!) i zapowiada że sprowadzi sobie ze stanów do Polski sportowy samochód . Tak oni biedują hahaha. Inny z nich -co rok wakacje - a to Meksyk a zimą narty w Dolomitach itp . Tak właśnie ta bieda i niedostatek owych ludzi wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie tam też ich nie jest szkoda i nie zgadzam sie z nimi. Ja po studiach też marnie zarabiałam i nie robiłam z tego afery, a oni studiują rok dłużej i wielkie mi halo! Ja robiłam 3 podyplomówki i zapierniczałam za grosze, no niestety po studiach nie zarabia się kokosów! A jeszcze jak słyszę, że oni ratują życie, to mnie śmiech pusty ogarnia! Moja mama na raka węzłów chłonnych dostała tabletki na ból gardła, zamiast skierowania na badania.. żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieściła kiedyś foty w necie gdzie ona, głodująca biedaczka, pozuje sobie podczas wakacji spędzanych w LAS VEGAS/USA (!) i zapowiada że sprowadzi sobie ze stanów do Polski sportowy samochód . no raczej nie zarobiła na to na stażu, a jak ma dzianych rodziców to czemu ma nie. Ja mam koleżankę, która w Polsce pracuje jako sekretarka w małej firmie i to za niewielkie pieniądze a też teraz jest w USA- jej facet programista ja zabrał do swojej ciotki, która tam siedzi od 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie tam też ich nie jest szkoda i nie zgadzam sie z nimi. czyli uważasz, zę niesłuszne sa postulaty zeby dofinansować służbę zdrowia nie tylko pod wzgledem pensji ale też sprzętu, kwot na badania diagnostyczne i leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.16 czyli biedna nie jest i O TO CHODZI a co do biedy stażystów -dyżur weekendowy to ponad 1000 pln do kieszeni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawe czy rezydenci przestaliby strajkować gdyby rząd spełnił wszystkie postulaty oprócz tego ostatniego, podniesienia im pensji...Bo przecież oni nie walczą o podwyżki a o dobro pacjntów, hipokryci pechowiec.gif" Ano własnie chodzi im tylko o swoją dupę i nic więcej . Robia z siebie pośmiewisko . Z drugiej strony głodówka dobrze im zrobi bo tak sporo grubasów siedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh debilu, sprawdziłam ta pannę i trollu przeoczyłeś, ze ona tam jeździ jako lekarz. I tak, w przypadku Katarzyny Pikulskiej, "oskarżonej" o wyjazdy do Kurdystanu, Rumunii, Tanzanii czy na Maltę okazało się, że w większość były to wyjazdy... w ramach akcji pomocy lekarskiej na terenach objętych wojną, głodem i poważnymi brakami w służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po studiach też marnie zarabiałam i nie robiłam z tego afery, a oni studiują rok dłużej i wielkie mi halo! Ja robiłam 3 podyplomówki i zapierniczałam za grosze, no niestety po studiach nie zarabia się kokosów! X Problem w tym, że w przypadku pediatrii nauka trwa 13 lat, nie 5 jak w twoim przypadku i nie 6 jak piszesz. 6 lat studiów, 13 miesięcy stażu, i 6lat rezydentury, która w praktyce często się wydłuża. Może i po studiach ty nie zarabialas dużo. Ale jaka miałaś odpowiedzialność? Od twoich decyzji zależało ludzkie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.16 czyli biedna nie jest i O TO CHODZI a co do biedy stażystów -dyżur weekendowy to ponad 1000 pln do kieszeni ... no i? ja wiem, ze z perspektywy wiecznego bezrobotnego to kupa hajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka miałaś odpowiedzialność? Od twoich decyzji zależało ludzkie życie? i jeszcze chciałabyś zeby twoja matke leczył lepszy lekarz niż ten co jej się trafił, no to nie będzie , bo ten lepszy, czy specjalista wyjedzie, a zostaną ci same sfrustrowane konowały, których za granica nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaraz czy rezydentura w PL jest przymusowa ? Ktoś im grozi że to muszą robić ? Są ubezwłasnowolnieni czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×