Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
Ja nie poszłam bo jestem nadwrażliwa na fizjologię ludzką, taki organizm. Też wykonuję odpowiedzialną pracę i potrzebną, ale nie strajkuję że mają mi podwyższać płace; nie każdy musi zostać lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest leczenie ? Idę do lekarza na NFZ mówię że chciałabym jakaś antykoncepcję i jestem po pologu. Daje tabletki. Wszystko trwa minutę. Kilka tyg później boli mnie noga i bardzo puchnie. Jadę na sor. Niestety nie chcą mnie przyjąć mówią że pewnie się uderzylam albo coś. Ja jednak wyraźnie wyrażam swoje obawy dobra pozwalają mi zostać. Sytuacja na sorze jedna starsza pani leży rozpaczą na ból głowy dwie kolejne na ból brzucha bo grzybów się najadły kolejny starszy pan też na coś narzeka. Jest jeszcze taki chłopak około 30 chyba z wrzodami żołądka no i ja. Po 4 godzin podchodzi do mnie pielęgniarka mówi może kroplówkę podamy zbadamy krew. Robią morfologię dają maść i wypuszczają. W domu z nogą coraz gorzej. Dzwonię do swojego ginekologa prywatnie gdzie prowadziłam ciążę. Przyjmuje mnie i tłumacze że biorę tabletki anty takie i takie jestem tyle i tyle po cesarce i ta nogą. Wyśmiewa przeciwbólową maść na nogę i szybko wysyła do swojego szpitala z podejrzeniem zakrzepicy. Spędziłam 2 tyg na oiomie z zatorem. Wszędzie chodzę prywatnie z dzieckiem również jestem zmuszona tylko na bilanse i szczepienia. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że wypuścili mnie z sory z diagnoza zbitej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By chcieć podwyżki najpierw trzeba być lekarzem a nie konowałem. Pacjent wyje z bólu w poczekalni 3 godziny, to 30 min mu nie zaszkodzi, lekarz musi kawę wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może też zaczęli by odpowiadać za to co robią? Nie za błąd bo błąd to może zrobić mechanik oni powinni odpowiadać za morderstwo. Dziwię się ludziom że biegają po sądach latami bo lekarz zabił lub doprowadził do kalectwa ich dziecko. Na drugi dzień wyłupał bym gnojowi oczy niech się męczy do końca życia, a nie on mi się śmieje w twarz i to nie jego wina bo był zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfyhvvj
A ja sie zgadzam. Beda mieli wiecej kasy-beda lepiej leczyc po drugie na wlasne oczy widzialam rezydentow w poszarpanych butach, z kanapkami od mamusi. Gdzie maja miec motywacje? To sie brzydnie pracowac jak masz biede za charowke i uzeranie z ludzmi. Handlowiec ma wiecej a gowno wielkie robi dla swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33masz kare za antykoncepcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni robią dla świata? Ja ale jaja. To brzmi jak wypowiedź miss chce ratować lasy w Amazonii i by było mniej wojen. I to samo zrobi dla świata co miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.49 weź się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewota równie dobrze moglo takie coś się stać bez antykoncepcji. Sama ciaza i operacja już może się do tego przyczyniać . Gowno wiesz o zakrzepicy widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 to zator czy zakrzepica? :D pani mądralińska pokarana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szczerze życzę by życzenia wszystkich zawistników się spełniły - by w końcu wykształceni ludzie p*****lneli ten poroniony kraj. Z przyjemnością będę wtedy wchodzić na polskie fora i czytać jak to jest źle, jak to nie ma pielęgniarek itd. Bo sami sobie gotujecie piekło w którym będziecie żyć za 10-20lat, w którym będą żyć Wasze dzieci. To, na co teraz rzygacie zawdzięczacie swoim rodzicom - więc pójdźcie do nich o powiedzcie "dziękujemy, że krzyczeliście, że inni nie mogą mieć podwyżek, to dzięki Wam ten system tak wygląda". A jak kraj zostanie oczyszczony to może normalni ludzie wrócą i zaczną go budować na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debil to nie wiesz ze zator moze byc nastepstwem zakrzepicy np po dlugim bezruchu np operacjach ? tutaj tabletki mogly sie przyczynic rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kloccie sie. a ty nie roztrzasaj czyjejs choroby jaki masz w tym cel ? do konca zycia bede brac zastrzyki na zakrzepice tak jak np cukrzyk insuline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha :D zakrzepica nie bierze się z powietrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jedno czy zakrzepica czy owsiki w d***e. Konował jak się do niego idzie powinien od razu rozpoznać chorobę i ją odpowiednio leczyć. Dajcie im podwyżki ale też zmieńcie prawo taki palant powinien wypłacić kilkusettysięczne odszkodowanie z własnych pieniędzy tak jak w stanach, i to w ciągu miesiąca a nie po 10 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie z powietrza, ale co w zwiazku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze jak dostana podwyzki to cos sie zmieni ? ja watpie. u pilegniarek cos sie zmienilo ? u nas wredne i leniwe pozostaly wredne i leniwe a sympatyczne sa dalej sympatyczne i z sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak żebrać od państwa jak za komuny. Ludzie prowadzą własne biznesy i nie wychodzą strajkować że za mało zarabiają bo sami są odpowiedzialni za własne błędne decyzje w życiu. Chcesz mieć kasę to myśl a nie daj mi bo tak. Żałosne pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, jak to jest, że część potrafi być uprzejma i pomoc a część nie? może powinni im dawać podwyżki według opinii pacjentów? :P bo podły lekarz/pielęgniarka choremu człowiekowi dokłada jeszcze kolejnych zmartwień i przeszkadza w wyzdrowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za popier/dolony naród, serio brzydze się wami. Dobrze, że w moim najbliższym otoczeniu nie ma takich zawistnych ludzi bo bym się wyprowadziła. Podejście w stylu: mi jest źle to czemu innym ma być lepiej. Żenada, żenada, żenada. Dziękuję losowi za normalnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt was nie zmusza do chodzenia do beznadziejnego lekarza. Moja lekarka rodzinna jest świetna, choć w tej samej przychodzi przyjmuje też buc. Ale czy jeden buc świadczy o całej grupie społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli proponujesz zlikwidować państwową ochronę zdrowia? Ciekawe...taki mądry aż do momentu gdy Ty lub Twoje dziecko będzie potrzebowało operacji serca za 200tys, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzają roszczeniowi lekarze. Jak im złe to niech idą do biedronki. Maja po 25 lat i chcieliby zarabiać od razu 10 tysięcy. Nie znam żadnego biednego, a nawet średniozamożnego lekarza. Wszyscy maja kupę kasę, masa dorabia prywatnie, często w szpitalu na państwowym sprzęcie. Wizyta kosztuje 100-200 zł, a trwa 10 minut. Równie negatywne zdanie mam o nauczycielach, to jeszcze bardziej roszczeniowa grupa z dobrymi zarobkami i mnóstwem przywilejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska ma najniższy wskaźnik lekarzy w całej Europie tj. 2,2 lekarzy na 1000 pacjentów! Pewnie dlatego, że tak cudownie płacą w służbie zdrowia :O Większość lekarzy ucieka do państw gdzie godziwie płacą. Ale ludzie zamiast być w proteście z tymi lekarzami, by sami tez dzieki temu byli lepiej leczeni, by było więcej lekarzy i pełen wachlarz badań, to wolą mordę drzeć ile oni zarabiają :O Ciemnogród !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa operacja za 200 tyś. Jak nie zrobisz prywatnej kampanii na fejsbuku to zdechniesz jak pies zanim doczekasz się w kolejce. I prędzej prywatnie zrobisz tam gdzie ludzie sami na swoje pracują a nie żebrają. Tacy ci nie pomogą bo sami swoimi decyzjami ustawili się w pozycji ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do prywatnego lekarza nie do gabinetu tylko raczej do biura, dostaje 300zl pogada i zaprasza mnie na drugi dzień do szpitala w którym pracuje oczywiście bez kolejki, mam pierwszeństwo. Badania robi mi na szpitalnym sprzęcie i on chce podwyżki? Ludzie czekają a on odwala prywatę w godzinach pracy w publicznym szpitalu, i za to płaci NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dokładnie z państwowego robią sobie biuro prywatnych usług zapraszając do prywatnej kliniki bo tutaj nie da się pani pomoc. Ale to dobrze wszyscy wiedzą jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowi tez dorabiają, ale żaden nie dorabia w godzinach pracy, na służbowym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 operacje ratujące życie są robione na cito, zwykłe CRT-D to koszt 20 tys. A u maluszków z wadami rozojowymi np. przewodu tetniczego to kilka operacji ok 200 tys. NFZ to robi. I to max 2 tygodnie od porodu. Jeśli wada wykryta jest w czasie ciąży to różnie prenatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×