Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
Co mnie to obchodzi ? Pracuje , płace podatki , jestem pacjentem . Jesli żle sie czuje i chce od lekarza skierowanie na badania to spoko może mi powiedzieć "nie " ale ja chce mieć to na piśmie .Jeśli coś sie stanie to będzie jego wina bo ja sama zgłosiłam sie do przychodni sorry, ale mam poważne zastrzeżenia do twojej inteligencji i umiejętności analizy i łączenia faktów. Nie napiszę co myśle, bo nie chciałabym obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co z tego ze ktoś pisze szybko ? Pracowałam jako kadrowa w dużej firmie (800 osób ) i nigdy nie wypisałam zle jakiegoś zaświadczenia . Dla mnie większość osób pracujących w służbie zdrowia nie ma szacunku do pacjentów . Jakby szanowali pacjentów to wierz mi większość osób poparłaby strajk rezydentów . Wole zeby babka na kasie zarabiała wiecej niz beznadziejny lekarz który swoim brakiem wiedzy robi więcej szkód niz dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehehe facet siedzi na babskim forum hehehehehehhehehe p***a jesteś a nie facet hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mnie to obchodzi ? Pracuje , płace podatki , jestem pacjentem . no właśnie nic nie wiesz, nic nie rozumiesz i nie wiesz jak redystrybuowane są te twoje podatki. I że może niepotrzebnie kasa idzie na rydzyka, albo na podwyzki dla posłów, czy na IPN, a nie na twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie większość osób pracujących w służbie zdrowia nie ma szacunku do pacjentów . Jakby szanowali pacjentów to wierz mi większość osób poparłaby strajk rezydentów . ale nie rażą ciebie pensje posłów co jeden to głupszy i tylko z nudów sobie jaja gniotą w fotelach, a ludzi też nie szanują? A podwyzki ciągle sobie sami dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z nor
Dziwie się młodszym kolrgom, że nie wyjeżdżają. My wyjechaliśmy. Specke robiliśmy w Norwegii. Na zarobki, pracę, warunki, biurokracji nigdy nie będę narzekać. Pracuje normalnie jak biały człowiek a nie jak murzyn. Moglam pozwolić sobie na dziecko, drugie dziecko na wychowanie ich a nie oglądanie pomiędzy etatem w szpitalu, w przychodni a dyzurem w szpitalu. Mogę się spokojnie doksztalcac, bo mam na to i pieniądze i czas. I mało mnie obchodzi, że w PL służba zdrowia zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze pracuja w 3 miejscach nie dlatego ze malo zarabiają tylko większość z nich jest pazerna na pieniądze. Druga sprawa praca lekarza nie jest męcząca fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie wiem, łatwiej chyba o kasę bez wysiłku mając prywatny gabinet i kasować 200 za receptę. + nie zgodzę się tez z męczeniem, bo to zależy od specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga sprawa praca lekarza nie jest męcząca fizycznie. serio? skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pieprzyć ich niech zdychają na głodowych pensjach konowały tak jak ja zdycham na głodowej emeryturze. Lepiej dać Rydzykowi przynajmniej za dusze zmarłych odmówi różaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziwne, że dotąd nie zastrajkowali o podwyżki emeryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pieprzyć ich niech zdychają na głodowych pensjach konowały tak jak ja zdycham na głodowej emeryturze. Lepiej dać Rydzykowi przynajmniej za dusze zmarłych odmówi różaniec. uuuu, jaka frustracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wie? A no stąd, że ona się na mięsnym męczy. Tyle, że jak ona się pomyli to najwyżej się korektę zrobi a jak lekarz się pomyli to jej dziecko umrze. No tak. Żadna różnica czy to błąd w paragonie czy zgon pacjenta. Dlatego lekarze traktują pacjentów jak debili, bo w większośc***acjenci to debile. Przyjdzie taki z diagnoza z fb lub doktora Google i nie ma zmiłuj. Ty konowal i się nie znasz a on tu ma diagnozę z zamkniętej grupy na fb bo tam sami specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziwne, że dotąd nie zastrajkowali o podwyżki emeryci. a po co, kogo z rządu oni obchodzą, jak myslisz ktoś sie przejmie nawet jak sie wszyscy zagłodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może dlatego, że emeryci no nie wiem, boją się, wolą milczeć i żyć jak żyją, byleby jakoś ciągnąć? Smutne, ale Państwu jest na rękę głodowa emerytura i kolejki do lekarzy, bo to prosty przepis na przedłużenie żywota ZUS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looo matkooo znowu ten nawiedzony facet . Chłopie siedzisz cały dzień na forum dla kobiet dot macierzyństwa . Rzucasz sie jak pajac na sznurkach . Dla Ciebie każda kobieta to cipcia , babka na kasie głupie , babka w sklepie głupia , babka w biurze głupia , mechanik głupi , każdy katolik to fan Rydzyka . Tylko Ty pracujący w służbie zdrowia jesteś mądry a inni (w sensie pacjenci ) to same głupki . Nie nadajesz sie do pracy miedzy ludźmi bo brak ci szacunku do innych i pokory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala sluzba zdrowi -lekarze, pielęgniarki, ratownicy med. itd. to jedno s****wo. Bylam niedawno w szpitalu i nawet nie chce sobie tego przypominać bo mnie krew zalewa. Jak im cos nie pasuje to niech jada!!! Co do tej "doktorki" z Norway to tam dostajesz "gołą" pensje a nasi "specjaliści" tylko na koperty czekaja. Tacy sa biedni. Jedna znajoma za operacj musiala ch..jowi dac 500zl w kopercie. Tacy sa biedni i tak mało zarabiają a samochody pod szpitalem same takie po 200 i 300tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Rydzyka, kto chce to mu daje pieniądze. Widać są ludzie zadowoleni z jego radia, wiec utrzymują je, a roszczeniowi rezydenci nie maja poparcia. Zreszta jak im tak współczujecie to sami z własnej kieszeni dajcie im podwyżkę. Zauważcie, ze tylko budżetówka ma taki przywilej jak wyciąganie łapy po podwyzke. W prywatnym sektorze trzeba sobie radzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, i ty na wejściu na studia historyczne, tez powinnaś podpisać oświadczenie, że zgadzasz się, by po nich zarabiać psi grosz usmiech.gif nie biadoliłabyś potem na forum jak ty mało zarabiasz usmiech.gif x ale wy tu wszystkie tępe jestescie... Ja nigdzie nie napisałam, ze narzekam, ze mało zarabiam, najgorsze ze w sumie studia sie zmarnowały , i nie pracuje w zawodzie. To jest najgorsze, bo jakbym w ogóle tego nie studiowała to wyszłoby na jedno, do niczego mi sie nie przydały te studia. Mam jeszcze dochody z wynajmu większe, niz zarabiam , więc jest w miare ok. Pisałam, ze nigdy nie marzyłam o ogromnych zarobkach, a spokojnej, stabilnej pracy w np. archiwum. a głupia gadkę na zasadzie : nie narzekaj a zapiertalaj to jak znalazł mozna by zacytowac lekarzom. Jesli manager w korporacji ma więcej, to niech rzuca prace i nim zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja -lekarz zarabia 2-3 razy tyle co pielęgniarka .Polska lekarz zarabia 5-20 razy tyle co pielęgniarka. Szwecja lekarz i nauczyciel mieszkają na podobnym osiedlu .Polska .Nauczyciel mieszka w kawalerce 30m2 spłacanej do konca życia a lekarz ma dom na strzeżonym osiedlu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn lekarz po dwóch latach rezydentury kupił dwupokojowe mieszkanie na kredyt na 30 lat i UWAGA uwaga, 15 letnie audi a3 (Bez kredytu). Dodam, że mieszkanie z rynku wtórnego i na porządny remont nie starczyło. Luuuuksuuuuus po zbóju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - to i tak niezle po dwóch latach. A moja koleżanka po studiach , która jest nauczycielką w przedszkolu musi mieszkac z rodziną bo jej nie stac nawet na wynajem osobnego pokoju, o kredytach nie mówiac. Musi jezdzic autobusem, kupuje najtańsze jedzenie, dokłada sie rodzicom do czynszu ( sa bardzo biedni). Dodam, ze jest po 30, i jej nie stac zeby wydac 100 zł na mc na dodatkowe zajęcia sportowe- miałam nadzieję że mogłybyśmy chodzic razem, ale ona nie ma kasy, ostatnio jak proponowałam kino to tez nie miała kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta heca z rezydentami tylko ich ośmiesza ...oraz trolle i durni którzy tu piszą dydymały . Proszę -USA, rezydent przez ok 4 lata, czaem dłużej, zarabia tak z 1/4 pensji lekarskiej . Robi rezydenturę (jak nie ma ogromnych pleców i super zdolności) w najgorszych zadupiach gdzie brak kadry np. w szpitalu w biednej murzyńskiej okolicy gdzie jak strzeli focha do chorego to rodzinka pacjenta mu odstrzeli łeb . Dosłownie . Zanim dostanie rezydenturę musi ZAPŁACIĆ za studia medyczne ogromną, nawet jak na tutejsze standardy kwotę .Ma na rozpoczęcie pracy w plecy olbrzymi kredyt za studia do spłacenia -z reguły .Przed 35 rokiem życia kokosów nie ma żadnych , jak się nie ma bogatych starych . Za wszystkie pomyłki i błędy grozi OGROMNA odpowiedzilaność karna . Do tego pozwy od pacjentów za najdrobniejsze pierdułki-trzeba się wysoooko ubezpieczyć . Szczypanie w tyłki piguł ? -pozew- kara -proces -skandal .Pan doktor śpi i pacjent przez to ucierpi ? Oj proces murowany, potem harować trzeba na odszkodowanie czasem liczone w milionach $ .Lekarz tu nie jest bóstwem jak w Polsce -ot mechanik samochodowy klasy de luxe i tyle . Rezydent to nawet nie to, jak powie ze mu brak $ i strzela fochy w pracy to pokazują mu drzwi...Gdyby młodzi rezydenci tuż po studiach zaczęli mieć "wymogi" to ludzie by ich zabili śmiechem "najpierw sie koleś naucz udowodnij że umiesz leczyć ludzi a potem rynek zweryfikuje coś wart ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuzba zdrowia
SKORO SZCZEPIONKI SA TAK BEZPIECZNE, TO : - dlaczego na stronie STOP NOP jest skupionych aż 9 5 t y s. o s ó b, które mają problemy po szczepieniu u dzieci ??? - dlaczego sanepid odrzuca SAM na podstawie „widzi mi się” zgłoszenia od rodziców o działaniach niepożądanych szczepień ??? Bez dostępu do ekspertyz i opinii lekarza i urzędnik SAM odrzuca. Na jakiej podstawie ? - dlaczego zablokowany został program w TV, który pokazywał ludzi okaleczonych szczepieniami ? Pozostają zaś na antenie programy i kampanie, które promują szczepienia Przecież mamy wolność wypowiedzi ! o co chodzi ??? - dlaczego Polska nadal zaleca szczepienia przeciwko HPV, chociaż żaden kraj tego szczepienia już oficjalnie nie zaleca ? Dlaczego w Polsce szczepienie przeciwko HPV jest ZALECANE, mimo komunikatów od środowisk lekarskich o wysokim niebezpieczeństwie tej szczepionki vs ewentualne korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a propos, rezydentury w PL są dotowane z budżetu państwa :D pewnie o tym mało kto wie ..i jeszcze im mało ? Ciekawe gdyby np młodym inżynierom państwo jeszcze coś dotowało . I coś jeszcze -nie ma przymusu bycia rezydentem . Nikt ich siłą nie zmusza .Nie podoba się brać kasę z budżetu mając już 30 lat to poszli w cholerę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne i smutne jest czytanie waszych wypocin. Ludzi w większości bez wykształcenia i bez obycia w świecie lub podstawowej wiedzy o funkcjonowaniu ochrony zdrowia, którzy przez te braki nie są w stanie sobie wyobrazić rzeczywistości pracy lekarzy i przełożyć sobie ich pracy i wysiłku na ich płacę. Jest różnica między pracą a pracą, czas się pogodzić z tym, że taki wysiłek fizyczny i umysłowy wkładany w pracę przez lekarza jest bardziej wartościowy niż wysiłek pani w sklepie. Nie upodlając jej - jej praca też jest potrzebna ale nie jest tak wartościowa. Smutne jest to, że większość wyborców stanowią właśnie tacy ślepi ludzie. Niechybny upadek kraju. Możecie sobie psioczyć na lekarzy ile dusza zapragnie. Oni w tym momencie walczą dla was, szkoda, że tego nie widzicie. Być może zauważycie to za 15-20lat, kiedy wasze dzieci będą się miotać szukając lekarza dla swoich dzieci, zwłaszcza gdy będą potrzebowały specjalistycznej opieki, a specjalistów będzie po 5 na województwo. Ciekawe co wtedy zrobicie, założycie zbiórkę na siepomaga, żeby wyjechać z nimi za granicę? Wszyscy wtedy będą tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica między pracą a pracą, czas się pogodzić z tym, że taki wysiłek fizyczny i umysłowy wkładany w pracę przez lekarza jest bardziej wartościowy niż wysiłek pani w sklepie. x Tyle ze tu nikt nie neguje tej wartosci... za wykształcenie i wiedzę się nalezą lepsze zarobki, tylko kwestia odp. szacunków. Jak dla mnie wystarczyłoby jakby lekarz zarabiał dwa razy tyle co pielęgniarka, a nie 10 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:53 a który lekarz zarabia 30 tys. do ręki? Pielęgniarka 3, lekarz średnio 8. No fakt 3x10=8... A co do szczepień i pani wyżej i grupy stop NOP. Na tej grupie spora część to rodzice ,którzy się wahają. Kolejna rzecz że spora część to urojone nopy w stylu mój 9 latek był szczepiony 2 lata temu ale źle śpi czy to może być NOP? Albo dziecko ma kolki NOP, nie szczepiony? To pewnie po Wit. K. Nie podała to pewnie trolem jesteś, bo kolki, nowotwory i wszelkie zło tego świata to tylko od szczepień itd. Itd. Więc nie pierdoł za przeproszeniem że 100.000 osób to jest tam z nopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spoko, tyle, że ta pielęgniarka też powinna mieć minimum 4000zł na rękę. Która tyle ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha moja siostra jest piguła i ma 3300 na rękę. Staż pracy -4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×