Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja nie zgadzam sie z rezydentami, pielegniarkami, lekarzami

Polecane posty

Gość gość
A zaraz czy rezydentura w PL jest przymusowa ? Ktoś im grozi że to muszą robić ? Są ubezwłasnowolnieni czy jak ? tak debilu jest przymusowa, bo bez tego nie zostaniesz pełnoprawnym lekarzem, tak jak nie będziesz adwokatem bez aplikacji, kierowca bez prawa jazdy, terapeuta bez stosownych kursów, kierownikiem budowy bez uprawnień budowlanych, , zarządca nieruchomości bez studiów podyplomowych itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma co dyskutować bo tutaj od 3 dni siedzi ten sam hmmm no powiedzmy facet (hehe ) który pracuje w służbie zdrowia . Dla niego każdy pacjent to debil , nieuk , biedota albo bezrobotny . Swoje żale wylewa tutaj na babskim forum bo to takie męskie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma co dyskutować bo tutaj od 3 dni siedzi ten sam hmmm no powiedzmy facet (hehe ) który pracuje w służbie zdrowia . Dla niego każdy pacjent to debil , nieuk , biedota albo bezrobotny . Swoje żale wylewa tutaj na babskim forum bo to takie męskie hehe nie wiem o kim piszesz, bo ostatnie kilka wpisów jest moje a jestem kobieta i i dopiero dziś po południu zaczęłam czytać ten wątek. Ale fakt faktem część z was uważam za debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.48 a jak chcesz dyskutować merytorycznie to odpowiedz mi na moje pytanie co sądzisz o stawce 12 zł na badanie profilaktyczne 1 pacjenta w ciągu roku? albo na to , ze lekarz ma obowiazek przyjąć pacjenta w 10 min, bo tak NFZ narzuca limit? Chętnie podyskutuję z toba o tym bez ublizania, na spokojnie i konkretnie I akurat nie pracuję w słuzbie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne hehe podaj maila to ci wyśle zdjęcie cipki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zmusza do brania pieniedzy od PAŃSTWA za rezydenturę. Moza to zrobić bezpłatnie albo być delegowanym przez pracodawcę np. Szpital .Problem w tym że po ufundowaniu im z budżetu najdroższych studiów jakie tylko są oni chcą wysokich pensji za bycie ledwie praktykantem, w celu wyrobienia papierów na speckę a potem sruuu za granicę trzepać kasę :P .O to im chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zmusza do brania pieniedzy od PAŃSTWA za rezydenturę. Moza to zrobić bezpłatnie ile w swoim zyciu przepracowałeś jako wolontariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nikt ich nie zmusza. Zawsze nogi robić specke za granicą. I tam pozniej zostać i pracować. Tylko kto ciebie będzie leczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tak im brak kasy. Niech wezmą kredyt i potem spłacą z wysokich lekarskich pensji . W USA masa młodych lekarzy ma kredyty za studia do splacenia i żyją. Może i w Polsce która tak się wzoruje na tym kraju ten obyczaj wprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarzyny się za dużo filmów naoglądały .Myślą że od razu po dostaniu dyplomu kupią sobie nowe luksusowe auta i polecą na miesiąc na Thaiti na urlop. A figa -w UK ostatnio były też protesty, z rok temu lekarzy tuż po studiach co tak sobie myśleli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tak im brak kasy. Niech wezmą kredyt i potem spłacą z wysokich lekarskich pensji . W USA masa młodych lekarzy ma kredyty za studia do splacenia i żyją. Może i w Polsce która tak się wzoruje na tym kraju ten obyczaj wprowadzić ? a czemu ty nie mozesz wziać kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 oj tak. I ujebał cały social w PL, urlopy macierzyńskim, wychowawcze, zwolnienia w ciąży i na dziecko.jak wszystkim to wsxystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha gul skacze. Niech Kaczor spełni te postulaty poza powyżką Tak najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie dziwi w sumie, że chcą też podwyżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha gul skacze. Niech Kaczor spełni te postulaty poza powyżką Tak a co nie chcesz lepszej słuzby zdrowia , ja chcę, podwyżki najmniej mnie z tego obchodza. Tylko tak przy okazji odpowiedz mi na to pytanie czemu Radziwiłł przed wyborami ogłaszał,z ę rezydenci powinni zarabiać po 5 tyś, a teraz twierdzi ze to tak szokująco dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic nie skacze, bo specke robiliśmy w skandynawii. Szkoda mi tylko ludzi, którzy tu zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra też obczajam te redydentki.Co tu mamy -pani P. na necie jest praktyka prywatna w WWa ul.Uniejowska 9 ( czy to jej czy jakis fejk ?) nazwisko i imię się zgadza. Skoro pracuje i zarabia to czemu do dorosłej kobiety państwo ma jeszcze dokładać ?. I jeszcze tyle oni chcą do kieszeni ile zarabia profesor na uniwersytecie . Aha na misje do krajów Afryki faktycznie kiedyś latała ale Malta i Las Vegas którymi sie chwaliła to chyba nie były misje humanitarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.27 coś nie rozumiesz wpisów które cytujesz-i ty jesteś lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.27 coś nie rozumiesz wpisów które cytujesz-i ty jesteś lekarzem ? nie jestem lekarzem. Zadaję pytanie na forum dlaczego radziwiłl uważał że 5 tyś sie należy, a nagle zmienił zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Malcie sa obozy uchodźców, więc nie wykluczam pomocy lekarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ona nie ma gabinetu, pracuje tylko na SOR w Radzyniu Podlaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 Odpowiedz mi na pytanie, jak sądzisz dlaczego TVP w zeszłym roku pokazywalo jej zdjecia z tych misji i pisało o bohaterskiej polskiej lekarce, a teraz pokazaywało zdjecia z tych samych wyjazdów z komentarzem, ze jeździ na wakacje bogaczka. Z opisu tych misji wynika ze chyba jeździła jako anestezjolog, anestezjolodzy nie otwieraja gabinetów, nie ma pacjentów chętnych na samą narkozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym widać ze fajna dziewczyna skoro za darmo jeździła na misje- to właśnie jest dobry lekarz. Żadne z was za darmo by g...z proga ie zepchnęło, ale chętnie byście widzieli jak ktoś lata za 1000 zł pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ty pieprzona szmato, skoro ci brakuje pieniędzy na wychowanie dzieci to bierz kredyt, a nie dają ci 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie z podatków tych rezydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz , nic nie rozumiem bo jak ona może pracować gdziekolwiek jako anestezjolog (misje itp.) skoro dopiero robi tą specjalizację ? Czyli de iure anestezjologiem nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz , nic nie rozumiem bo jak ona może pracować gdziekolwiek jako anestezjolog (misje itp.) skoro dopiero robi tą specjalizację ? Czyli de iure anestezjologiem nie jest . zapytaj w ministerstwie zdrowia, bo to ono organizowało te wyjazdy i ustalało kto może jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ty pieprzona szmato, skoro ci brakuje pieniędzy na wychowanie dzieci to bierz kredyt, a nie dają ci 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie z podatków tych rezydentów jakich dzieci prymitywny psycholu? zapisz sie do psychiatry, bo ci sie leki kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że nasi rządzący takimi filmami o "bogaczach" rezydentach skutecznie utrafili w polskie piekiełko zawiści. Skłóconym narodem, w którym jeden nienawidzi drugiego, łatwiej rządzić. 2 tysiące dla normalnie pracującego lekarza to żadne pieniądze. Powinni dostawa więcej, bo to nie sa panie na kasie w biedronce, jak ktoś wcześniej zauważył. trudno musicie sie pogodzić, że lekarze, prezesi itd to elita finansowa, której nigdy nie dorównacie. Powinni zarabiać więcej, bo więcej sie uczyli i mają odpowiedzialna pracę. A jak tak bardzo im zazdrościcie pieniędzy to droga wolna - zawsze możecie zostać lekarzami. Tymczasem my jako podatnicy wydajemy setki tysięcy na wykształcenie lekarza, który potem wyjeżdża za granicę, bo tam zarobi lepiej. I trudno im się dziwić, bo w Polsce przygłupy uważają, że lekarz powinien zarobić mniej niż budowlaniec. Już jakaś debilka z pisu zawołała, że mogą wyjeżdżać. W swoim ograniczonym mózgu nie pozmyśla, że wtedy nie będzie miał kto leczyć, że lekarze sa dużo bardziej potrzebni niz posłowie. Ciekawa jestem czy byłaby posłem za 2 tysiące. Niedawno słyszałam, że jedyen ze szpitali zamknął porodówkę, bo nie ma ginekologów. Ale co debilkę to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się tu mówi o misji, służbie, odpowiedzialności za ludzkie życie... To ja pytam, który odpowiedzialny lekarz z powołaniem, odszedłby od lóżka pacjenta, uwalił się w korytarzu i wołał o więcej forsy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×