Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zara co myślicie o tym sklepie

Polecane posty

Gość gość

Hej wam. Kiedyś (okolo 8 lat temu) kupiłam w zarze sandały, to były pierwsze buty, które tam kupiłam. Były naprawdę świetne, nosiłam je latami, były wygodne i kosztowaly 99 zł. Już nie raz kupione rzeczy w tym sklepie mnie rozczarowały. Na przestrzeni roku - dwóch lat masę rzeczy tej marki musiałam dawać do krawcowej bo się pruły. Czy dla was jest to sklep jakich wiele, czy kupujecie tam często? Jaki sklep możecie polecić gdzie ubrania będę mogła nosić więcej niż dwa sezony (bo się nie rozpadną) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, zara to teraz zwykla sieciowka ze szrotem jak mango, hm itp. Wszystko w rekach szejkow nastawione na max zysk. Jeszcze amerykanskie c&a, af, i pare innych narodowych marek jak betty barclay probuja trzymac klase w design i materialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokedść
Zara-tak,Ale pod warunkiem że nie kupujesz w Polsce... W lutym w Hiszpanii kupiłam 2 pary skórzanych botkow-każde po 20euro-szale,plasz... Ceny śmieszne,a jakość bez porównania... W Polsce w miarę jakość-z siecowek trzyma C&A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara to typowy fast fashion. duzo kolekcji w roznych stylach, cecha wspolna zle wykonanie, polyester, prujace sie szwy, personal co sprawia wrazenie nieuchwytnego, zajetego, niedostepnego. Coz, taka strategia firmy. W Polsce to taki powiew mody nieco bardziej kreatywnej, ale i niepraktycznej. Ubrania szybko sie niszczy, to sie kupuje nowe i biznes sie kreci. Dawniej to Zara miala jeszcze jakas jakosc, ale aktualnie sa to rzeczy kiepsko wykonane, bo z zalozenia maja po jednym sezonie sie zniszczyc albo wyjsc z trendow. Sa oczywiscie linie klasyczne, drozsze, ale i one w porownaniu z innymi ofertami w tej samej cenie wypadaja blado. Mysle ze ktos kto ma wiecej pieniedzy i wlasnego stylu wybierze slow fashion i bedzie Zare rzadko odwiedzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja na pewno polecam sklep https://mewa24.pl/548-sukienki bo ubrania są mistrzowskie jeśli chodzi o jakość. Jeden sezon, dwa, trzy.. ja moją sukienkę mam już chyba czwarty i nic się nie dzieje, więc jeśli o to chodzi to naparawdę warto zaintwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna reklama mewa24 na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×