Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Strona .... GF A Kerim dziś wspaniałe wyglądał, na końcu, to już szczególnie wyjątkowo! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze strona !.... > Michale, proszę o bezterminową zgodę na kopiowanie Twoich wierszy, tak na przyszłość ;) ;) ;) > No to się pożegnam. Przyzwyczajenia należy ograniczać stopniowo ;) Chyba nikogo już nie będzie? Pstryk! ;) > Spokojnej nocy i snów :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pstryk! Oj KO! Wydawało mi się, że kiedyś wyrażałem już taką zgodę! Kopiuj co i ile chcesz! Spodobało mi się Twoje sympatyczne spostrzeżenie o Kerimie chowajacym pranie przed Fatmagul! ;-) Raz jeszcze dobranoc! Pstryk! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) > GRA :)-dziękuję. Dobranocka,piękna dobranocka, była na powitanie dnia:) Dziękuję również za polski tekst piosenki Tarkana. > Życzę nam wszystkim przyjemnego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Przyjemnego piątku życzę Wszystkim! Kasiu-mam nadzieję, że niedługo odezwiesz się do nas z domu! Pozdrawiam! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! GRA, po wczorajszej pięknej Dobranocce, a dokładnie po drugiej piosence nie mogłam zasnąć, a słuchawki, aż trzeszczały :) (Michał widziałam Cię ;) ;) ) Zaczęłam szukać więcej o tej piosence. Jest z hinduskiego filmu "Pół dziewczyny" (????) Znalazłam: Wersja krótsza, "https://www.youtube.com/watch?v=bUDIm1SstAE I wersja dłuższa, "https://www.youtube.com/watch?v=_iktURk0X-A O tłumaczenie jest trudniej, to język hindi ;) Jeśli można, to poproszę częściej piosenki w tym języku na Dobranoc :) :) > Dziś 41 KPA , nie odpuszczam, zarwę noc, ale chcę już skończyć ten serial ;) > W piątek przesyłam dużo uśmiechów i słońca, mam dziś go sporo za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, Zgodę na kopiowanie chyba gdzieś zgubiłam, bo nie mogę znaleźć ;) Wiersz, już mam skopiowany :) > Miło mi, że moja interpretacja chowania prana prze Kerima podoba Ci się, pomimo zakłóceń w "czerwonym płaszczu" to była bardzo piękna scena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Już po obchodzie.Po obiedzie dostanę wypis i fruuu...:) Pozdrawiam Was. Do później... :D Dużo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno KPA poczeka ;) Poszukałam tłumaczenia piosenki > "Phir Bhi Tumko Chaahunga" (Nadal cię widzę ) ???? Arijit Singh, Shashaa Tirupati > "Jesteś moja na chwilę, Jutro rzeczy mogą pozostać takie same lub nie. Coś, co może cię zmienić, Coś, co może mnie zmienić. Może nasze ścieżki się rozstają, Gubimy się podczas chodzenia. Ale wciąż będę cię kochać, Ale wciąż będę cię kochać, Umrę z tego pragnienia. Ale wciąż będę cię kochać, w moim życiu, w moim milczeniu, Będą śpiewać pieśni twojej miłości. Ale wciąż będę cię kochać, Ale wciąż będę cię kochać, Umrę z tego pragnienia. Ale wciąż będę cię kochać, Jesteś dla mnie ważna, Jak powietrze jest dla oddychania. Znajdę cię, jak stopy szukają ziemi. Czy mam się śmiać, czy płakać, Patrzę na ciebie jak maniak."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! :D Bardzo się cieszę!!!! :D Wystarczy tego siedzenia, czas do domu :D Pozdrawiam i duuuuużo zdrówka przesyłam! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu-ale trafiłem dziś z tym życzeniem! Super! Pozdrawiam serdecznie! KO - również i za to lubimy GF - za takie prawdziwe, życiowe sceny, prawda? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Teraz specjalnie dla Pani KO - na życzenie piosenka hinduska , a klip oczywiście z GF. Śpiewają - Jojo i Najam Sheraz : Tytułu może lepiej nie tłumaczyć ( wyszło mi - Chcę być twoim autobusem / ???? ) https://youtu.be/D5X5sw0825g Pozdrawiam wszystkich. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie z hinduskich piosenek podoba się nieustajaco piosenka z filmu "Sanam Te" : https://youtu.be/4pTv6klMOcc Jej mogę słuchać na okrągło , a w klipie do tego jeszcze piękne zdjęcia Engina. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście chodzi o tytuł " Sanam Re " Znowu mi poprawił i nie zauważyłam . GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał, GF jest bardzo życiowe, to prawda, za to je lubimy :) Ale żeby gazy Sukaddes nam serwować i Erdogana sikającego w piwnicy, szczerze tego się po nich nie spodziewałam! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za piękne hinduskie przedpołudnie :) "Sanam Re " śpiewa też Arijit Singh, ten sam co piosenkę, która mi się podobała z Dobranocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GF KO ;), kolejne wspaniałe streszczenie. DZIĘKUJĘ! Najpiękniejsze perełki już zostały wczoraj wyłowione :), to może ja wkleję dwa inne cytaty: >” Erdogan ma gorzej, bo musi mieć opiekę wychowawcy z poprawczaka Yasaranów, w tej roli niezastąpiony Munir!” >.”.. Na pusto Munir starał się przekręcić to w inną prawdę, że przecież ten adres był w aktach sprawy, ty baranie Selimie!!!” INNA PRAWDA – trafnie to ujęłaś. Uczciwi ludzie mają tylko jedną prawdę, a Mumir i klan Y. co rusz mają inną prawdę ;). Ale jesteś czujna. Nic nie umknie Twojej uwadze :), np. jak Kerim w pośpiechu zbierał swoje rzeczy przed Fatmagul lub to, że Deniz, pewnie po usłyszeniu dramatycznej historii Fatmagul i udziale Kerima, zaczęła zachowywać dystans (przejściowy) do niego. Elfik”11” Off, zdążyłam przed KPA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym pośpiechu nie przywitałam się Dzień dobry ;) ;) :). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO Może przed pracą nad streszczeniem dzisiejszego odcinka KPA - na dobry początek - popatrzmy i posłuchajmy. Rosyjska piosenka " Ja wszystko jeszcze kocham " i klip z KPA - śpiewa Tina Karol : https://youtu.be/OOhJCy_cJTY GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>GRA :). Piękna była wczorajsza Dobranocka, dziękuję ;). Dla każdego coś miłego, więc ja wybieram dla siebie ostatni utwór Tarkana „Gitme”. Jest taki nastrojowy i zdjęcia piękne. Dziękuję Ci również za tłumaczenie tekstu piosenki. >Kasiu , wspaniała wiadomość ;) ;) ;). Pierwszy prezent już masz :). Obyś tylko dobrze się czuła. Serdecznie pozdrawiam. Elfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Witajcie :) Pani KO, godzinę temu administratorka strony i jedna z tłumaczek KPA poinformowała o utworzeniu grupy zamkniętej KPA w związku z blokowaniem odcinków na ok.ru. Już jakiś czas temu zaczęła je przenosić na cda.pl. No i oczywiście pojawiła się prośba o nieudostępnianie poza grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku, dziękuję :) Staram się być czujna i niczego nie przeoczyć, choć czasem też coś mi umknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, :) Streszczenie KPA na dziś jest już gotowe, ale niespodziewani goście wpadli na herbatkę i trochę mi zmienili plany :) Dziękuję za nastrojową piosenkę, łagodnie wprowadzi nas w 41 odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, dziękuję za informację o KPA :) Czyi będą problemy z dokończeniem KPA??? Na ok.ru odcinki od 46-49 nie działają, a dalsze są w porządku, ale na jak długo??? A na cda nie mogłam ich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARA PARA ASK Odcinek 41 W szpitalu ... Już tylko kroki dzielą Omera od spotkania z matką! ... A w jej pokoju nadal jest Huesyin! .... Jeszcze chwila! .... Jeszcze chwila! .... Ale pech!!! ... Najpierw Demet mu przeszkodziła! .... A teraz nadgorliwa pracownica Działu księgowości szpitala! .... (Jeśli chodzi o pieniądze, chory może poczekać, ale niejasności w księgowości to priorytet!!!!! A idź w chol...! ) ... ) .... Elvan chce zawołać Omera! .... Ale ten bydlak farbowany zasłonił jej usta!!!!! :O .... Nie mogła krzyczeć!!!! :( ... Nie chciał by go wydała!!!! .... Był gotów ją uciszyć by go nie wydała! :O .... A teraz ucieka podły tchórz!!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ipek chciała wiedzieć, po co Elif obcięła włosy Yagizowi .... Elif nie unikała odpowiedzi .... Ma zbyt dużo wątpliwości by wierzyć, że Yagiz jest synem Omera .... Nie wierzy by Omer zostawił ja ze względu na dziecko .... Za dużo oboje przeszli i nauczyła się, że rzeczy nie zawsze są takie, jak się wydaje ... Tak, chce testu DNA! ... Ale Ipek nie może jej pozwolić na to, bo wie, jaki będzie wynik! ..... Tayyar nawet w słabej formie z łóżka szpitalnego potrafi osobiście wymierzać karę!!! ... To nic, że ledwo się porusza! ... Na duszenie nieposłusznych pracowników zawsze znajdzie siłę!!!! ... Musiał mocno ściskać tego gamonia, bo był bardziej czerwony od niego!!!!! ... (Dziwne, ale ten gamoń musiał sam się poddać karze, bo jakby go Tayyar złapał ????? :D ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elvan doszła do siebie ... Na chwilę straciła przytomność! :( .... Interwencja pielęgniarki, którą wezwał wcześniej uciekający Huseyin była na czas! .... Elvan resztką sił powiedziała Omerowi o wizycie Huseyina! ... Omer nie zwlekał!!! .... Wybiegł ze szpitala z Huseyinem! ... Zobaczył go na ulicy przy taksówce! ... Próbował go zatrzymać, ale drań uciekł taksówką! ... Omera szybko znalazł przypadkowy samochód! .... Ruszył w pościg za bratem!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ipek chce oddania włosów Yagiza .... Nic z tego! ... Elif tego nie zrobi! .... Nie boi się aresztowania! ... Ale widzi, że Ipek się czegoś boi! ... To wewnętrzny głos Elif podpowiada jej, że Omera i Yagiza nic nie łączy! ... Dowie się prawdy, a ona i Omer powinni się przygotować! ... (Czyli Elif szykuje zemstę!!! No to idę po coś do chrupania, może być emocjonująco!!!! Może rzodkiewki będą dobre???? ;) ) ... Pościg z Huseyinem trwa! .. Przy pomocy Ardy i Pelin odnaleźli taksówkę, którą uciekał Huseyin!!!! ... BRAWO!!!!! ... Omer jest blisko!!! ... Niestety!!! ... Taksówka miała wypadek, a Huseyin zniknął!!! ... Odjechał samochodem z trzema mężczyznami!!! ... Znów im uciekł!!! :( ... (Że też w takich sytuacjach samochody bandytów się nie psują!!!! ;) ) ... To ludzie Tayyara go zabrali! ... Śledzili Huseyina od szpitala i czekali na odpowiedni moment .... Teraz on nie może wylecieć z kraju, a samolot już odleciał, ale bez niego! .... Na kolejny lot będzie musiał poczekać, o ile Tayyar będzie chciał mu jeszcze pomóc!!!! ;) ;) .... (Tayyar pewne chciałby mu pomóc szybko i skutecznie, a potem położyć wygodnie na stół operacyjny! ) .... Muszą go przenieść do innej kryjówki, bo tamtą Omer już odnalazł :D ... Cierpliwość Tayyara jest krótka, tak jak jego krótkie nóżki! ;) ... Niekoniecznie musi mu już pomagać! ... Jeśli tak, to Huseyin zacznie śpiewać, jeśli policja go złapie! ... Układ jest jasny!!! (A twarz Tayyara zrobiła czerwona ze złości! :O Hmmm ... Huseyin chyba ładnie śpiewa? :D ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Omer wrócił na komisariat .... Pelin stara się dostrzec dobre strony .... "Huseyin uciekł, ale wiedzą, że nie opuścił Stambułu .... Teraz muszą odnaleźć samochód, który go zabrał z wypadku" ... Jest jeszcze nagranie z kamer szpitala, którego Peiln nie chce pokazać Omerowi .... Adra nalega, wie, że Omer powinien to zobaczyć! ..... To nie jest przyjemny widok :( ... Na nagraniu widać, jak Huseyin zasłania usta Elvan! :( :( .... Omer wpadł w szał! :( :O ... Wykrzykiwał na Huseyina -"Bóg cię ukarze! ... Kopał, przewracał meble :( .... Pelin uspokajała go, że Huseyin zrobił to, bo on był tuż za drzwiami ... To nie jest łumaczenie! ... Dla Omera to było dość! :( :( .... Zabronił im nazywać Huseyina "bratem" to "morderca"! .... Omer nie ma już brata! :( :( ... Na komisariat przyszła Ipek ... To pilne, muszą porozmawiać ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×