Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

/c.d./ A Elif też ma pilną sprawę .... Ale z Leventem!!!! ... Zanieśli próbki na badanie DNA .... Ale wyniki będą za ok. 6-8 tygodni! ... Może coś wcześniej się uda zrobić, ale to nic pewnego .... Badanie będzie wykonane w Meksyku .... (A może w Chinach byłoby szybciej?! To też całkiem daleko od Turcji! ) .... Levent wpadł na ciekawy pomysł! ... Zaproponował Elif zamknięcie rozdziału z Omerem!!!! .... (Jego pomysły czasem mnie przewracają na ziemię ze śmiechu!!! :D ) .... Nie tak szybko Levent! .... Za dużo pytań zostało bez odpowiedzi .... Najpierw trzeba je wyjaśnić ;) ;) ... (Acha mądralo, zatkało!!!!) ..... A w fundacji też nie jest dobrze ... Tayyar już zaczął procedurę odwołania Elif z jej członkostwa .... (P. Levencie nie ma co czekać i opierać się o samochód! Tu trzeba działać, a nie się opier.....! ) ... Po pierwsze i jedyne najważniejsze trzeba znaleźć listę studentów, tzn. kurierów i dawców pracujących dla Tayyara!!! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ipek nie przekonała Omera do rozmowy z Elif ... On teraz na to nie ma czasu ... "Huseyin jest w Stambule i ma okazję go złapać ".. Tylko o tym myśli, bo o Elif musi zapomnieć ... Jest pewny, że ona mu nie wybaczy .... Dlatego nie martwi się, czy pozna prawdę teraz, czy później .... Omer wierzy w jedno ... Huseyin jest mordercą jej ojca, tego Elif mu nigdy nie wybaczy :( :( .... Ipek zadzwoniła do Nedret!!!! :( ... Nie wierzę, że poprosiła ją by powstrzymała Elif przed badaniami DNA! :( ... Nie chce by kłamstwo się wydało :( .... To jasne, że chce chronić Omera, ale chyba też i Elif .... Prawda może ją ponownie załamać i jeszcze bardziej znienawidzi Omera???? ... (Chyba o to chodzi? A pani ciocia ma przy okazji powód do radości i wysuszyć zęby na słońcu!!!! :( ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na komisariacie Omer, Arda i Pelin nie ustają w poszukiwaniach ... Zastanawiają się, jak Tayyar wywiezie Huseyina z kraju ... Omer jest pewny, że drogą morską ... Dlatego odnalezienie Huseyina będzie o wiele trudniejsze, bo Stambuł otoczony jest morzem ... Omer dostał przesyłkę! .... To kierowca Nedret ją przywiózł .... W pudłach były weselne słodycze i kartki z życzeniami .... (Pewnie nie mogła się doczekać siwa jędza by mu to odesłać!!! Aż dziwne, że osobiście tego nie przywiozła!!!!! ) ..... Kartka z życzeniami od Huseyina dobiła Omera jeszcze bardziej!!! :( :( ... W złości wykrzykiwał, że zniszczył mu życie i jeszcze kartkę z życzeniami wysłał!!!!! :O :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif nie może już wchodzić do fundacji! ... Z rozkazu Tayyara Dundara została z niej wykluczona! .... Jej rzeczy zmieściły się w małym pudełku, a dotację, którą wpłaciła włożyli do koperty ... To by było na tyle jej pracy w fundacji ... Groźby, że to nielegalne, że tak nie można, były bez celowe .... (Do widzenia, więcej nie zapraszamy, już drzwi za panią zamykamy! ) .. Omer zadzwonił do mamy ... Martwi się o nią , to co zobaczył na nagraniu dręczy go nadal :( ... Ale ona nie wspomniała o Huseyine, swoje zasłabnięcie tłumaczyła inaczej :( .... Omer wie, że kłamie, obiecał jej, że Huseyin zapłaci za jej cierpienie!!!! :( :( ... Przyprowadzi go do niej by spojrzał jej w twarz, o ile będzie miał jeszcze odwagę by to zrobić!!! .... (To była bardzo piękna scena :( :( :( Czy nikt go tam nie może przytulić ???? :( :( ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif pędzi do Tayyara na rozmowę, a Omer już z nim rozmawia ... Ma dla niego listę jego rozmów z Huseyinem ... Ale jeśli nie chce z nim rozmawiać, mogą pojechać do prokuratora on już czeka na niego :) :) ... Tayyar zaniemówił! .... Zrobił się jeszcze bardziej czerwony, ale to nie ze wstydu! ... On się nie wstydzi tego co zrobił!!!! ... (On ma powody do dumy!!!! Przecież potrafi samodzielnie poćwiartować nie tylko wielką świnię, ale też człowieka!!! I jeszcze na tym zarobić!!!! :O ) ... Fatih dostał niespodziankę od ojca! .... Ale nie była to paczka z pysznościami i ciepłą bielizną ! ... Tayyar po prostu nie oskarżył go o próbę zabicia! .... Tak, to jest niespodzianka, bo Fatih spodziewał się osobistej kary od ojca! ... Natomiast prokurator wszczął postępowanie karne wobec niego, czyli Fatih jest oskarżony .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na małym szpitalnym łóżku, siedzi mały, bordowy w bordowej piżamce Tayyar, trzęsie się ze strachu przed Omerem Demirem! :D ... Omer wie o jego powiązaniu z Huseyinem i Alim! ... Oczywiście Tayayr nic nie wie i nic nie da po sobie poznać, bo jest nieustraszony, ale w środku jest przerażony! :D ... Omer ma dla niego dobrą radę! ;) ... Niech pozdrowi Huseyina i będzie dobry dla niego, bo będą kolegami w więziennej celi! :D :D ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Tymczasem Panu Leventowi szkodzą małe pomieszczenia! ... W windzie wpadł na pomysł wspólnego wyjazdu z Elif do Rzymu! .... (No chyba go ....! ) ... Po pretekstem kolekcji męskiej i coś tam było jeszcze, ale mało ważne! ... Ale Elif myślami jest gdzieś indziej, no i na pewno nie w Rzymie z Leventem! :P ... Tak się złożyło, że do tej same windy chciał wejść Omer! ... Nie było Dzień dobry! .... Czyli już się spotkali! ... Elif wychodząc zignorowała go ,ale to nic nowego, a Levent jest teraz doradcą jej czasu i mówi co ona ma robić! ... (Chyba pani ciocia za bardzo przekonała go, że ma szanse u Elif! To się teraz panoszy, jak smród w kaloszach! ) ... Proste przepychanki słowne oburzają Elif! ... "To głupie! Ludzie patrzą!" ... (Dobrze, że ona zachowuje się normalnie!!!!!!) ... Levent za blisko trzyma się Elif, a trzymanie jej za ramię, to już przesada! ... Omer nie pozwoli mu na takie wygłupy! ;) ... Odciągnął Elif na stronę i zabronił jej zadawać się z Tayyarem, bo przecież po to przyszła do tego szpitala ..... Ale ona zrobi po swojemu, tak ja zawsze, czyli za bardzo się nie zmieniła .... Nikt bardziej jej nie skrzywdzi niż on, a do swojego życia nie wróci, bo już go nie ma! ... Omer wie, że nie może jej o nic prosić, ani niczego nakazać, ale ostrzega ją przed Tayyarem! ... Powinna wycofać się z jego fundacji! ... Przecież Omer nie wie, że ona już zabrała swoje pudełko z rzeczami ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Tayyar ma kolejnego nieproszonego gościa ... To Elif Denizer! ... Weszła siłą, ale to nie ważne ... Zdrowia też mu nie będzie życzyć, to też można pominąć ! ... Przyszła tylko powiedzieć, że jego rozkazy jej nie powstrzymają! ... Wujek Tayyar nic jej nie może zrobić, bo się go nie boi! ... To na tyle, już wychodzi, była tylko na chwilę! ... Na komisariacie .... Arda i Pelin nadal szukają Huseyina ... Pelin znalazła zapisane na gazecie numery! ... A gazeta jest z mieszkania/kryjówki Hauseyina! ... Nareszcie coś mają! :D .... (Bo to już zaczynało być podejrzane, że ludzie Tayyara, tak dobrze zacierają za sobą ślady!!!! ;) ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Omer nie odjechał .... Czekał pod szpitalem na Elif ... Chciał porozmawiać! ... A ona już nie ma o czym z nim rozmawiać! ... Nie chciała go w swoim samochodzie, bo nic ich już nie łączy! ... Sam tego chciał! ... "Teraz jest dla niej nikim!" ... A ona nie jest już jego "Signoriną" .... Ale Omer nie zostawi jej tak po prostu ;) ... Zanim odejdzie, ma krótkie pouczenie dla Leventa! ... I nic tu nie jest napisane drobnym druczkiem! -"Posłuchaj mnie! Jeśli zależy ci na Elif, nie pozwól jej wpaść w kłopoty! Ale jeśli spróbujesz jej dotknąć, nawet oczami, to stanę się twoim problemem!" :D .... (Ja zrozumiałam, ciekawe czy Levent też????? ;) ) /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif i Levent mogą jechać w swoją stronę, a Omer w swoją ... Ale to nie jest takie proste ... Do Elif coś dotarło i zaczęła płakać ... Ojej, ojej! .... Levent już spieszy z ramieniem gotowym do wypłakania się! .... A Omer sam musi się pozbierać .... Obrączka na palcu dodaje mu sił by się nie załamać :( :( ... (Na prawdę nikt go tam nie może pocieszyć?! Ona jest taki zagubiony! :( ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na widzeniu u Fatiha Nifuerf wylewa morze łez .... (O matko! I ona płacze też?! ) .... On ma tego dość, bo to go przygnębia ... Nie chce jej widzieć zapłakanej, albo się pozbiera, albo może do niego nie przychodzić! ... Fatih jest przygotowany na odsiadkę przez 5 lat .... Nie wyobraża sobie ciągle płaczącej żony .... Obawia się o własne życie, bo Tayyar go nie oskarżył, ale zrobił to prokurator! ... Chce przy sobie odważnej i dumnej żony, powinna być dla niego wsparciem! ... (Fatih ma całkowitą rację! ;) ) ... Jeśli nie, może nie przychodzić! ... (Przecież Nilufer może się z "dumy" u Elif podszkolić!!!! ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Levent jest wsparciem, ale dla Elif ... Chyba go o to poprosiła, bo nie słyszałam by dał jej spokój???? .... Teraz czas na kawę i coś słodkiego, a przy okazji pocieszy ją dobrym słowem ... "To minie, To się skończy" itp. .... Elif takie słówka nie przekonują ... Bo jak pokonać ból rozstania???? ... Po śmierci można zaakceptować brak kogoś w swoim życiu ... Ale rozstanie, jest gorsze .... Odchodzi ktoś, ale nadal żyje i wtedy jest trudniej ... Levent słuchał i zaczynało docierać do jego nażelowanego umysłu, że siedzi przed nim bardzo zakochana i nieszczęśliwa kobieta .... Tutaj tiramisu i kawa nie wiele pomogą ... (Levent znów ma pecha, pewnie wstał lewą nogą!!!! :D ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na komisariacie ... Wrócił Omer, a jego zespół ma dla niego ważny trop w śledztwie! ... Znaleziony numer w gazecie należy do jakiegoś Ozgura, który wynajmuje łodzie ... To jest ten trop, którego szukali ;) :) ... (Huraaa! Bo już myślałam, że wszystko się na nich wali! ) ... Elif informuje Leventa, że zdobędzie listę z fundacji! ... Zrobi to i już! ... Jeśli jej nie pomoże poprosi o to Merta i już! ... Levent już wymiękł i zaczął tłumaczyć, że popiera Omera, bo też uważa, że Tayyra jest niebezpieczny!..... Jego gadanie i tak jest puste, bo widać, że nie zna Elif ... Żeby mu nie było smutno, kontrolnie dzwoni do niego Nedret ... Chyba lubi z nim rozmawiać, albo jego lubi ... To już jego problem, czy się lubią! ... (Ja nie lubię na nią patrzeć! Od jej makijażu bolą mnie oczy! :O Ojej, znów pieką! Co to za błyszcząca pomadka???!!!! :O ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na komisariacie ... Trwa identyfikacja właściciela numeru telefonu ... Zdjęcie w dokumentach jest nieaktualne, ale na szczęście adres jest aktualny! ..... To wystarczy! ... Uffff! ... Zespół Omera rusza do akcji! :D ... (No to się trochę rozruszamy, bo nudy takie, jak gapienie się na piorące pranie w pralce!!!! ) .... Levent nie chciał pomóc, to może Mert się zgodzi ..... Elif spróbowała go przekonać, ale też nic z tego ... Mert nie chce się narażać ojcu ... Chce zacząć spokojne życie, a kradzież dokumentu to poważna sprawa i tego mu nie daruje ... Oczywiście Elif rozumie jego postawę .... Nikt normalny, nie wchodzi w drogę psychopacie!!!!! ... Levent jest u pani cioci na naukach ... (A gdzie schował zeszyt do zapisywania notatek??? :D ) .... Telefon do Elif wyjaśnił jego obawy, Mert jej nie pomoże ... Ale Elif nie zamierza się włamywać do fundacji .... (Chyba/ na pewno/ z cała pewnością jej nie wierzę ;) ) ... Pani ciocia szczerzy się na myśl, że tych dwoje mają ze sobą stały kontakt ... A Levent posłusznie pilnuje Elif ... No proszę! ... Leventovi nie podoba się podstęp Nedret, ten ze zamianą wyników DNA! ... Jest zdziwony, jak ona może zrobić to własnej bratanicy?! .... Plan Nedret polega na wyeliminowaniu Omera, bo on nie kocha Elif, a ona jego tak! ... I to jest najlepszy moment na usunięcie Omera! ... (To jest twoja szansa Levent! Nie skusisz się?! Nedret wszystko załatwi!!!! Tak okazja już się nie powtórzy!!!! ) ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mert jednak chce pomóc Elif! ... WOW! .... Zadzwonił do fundacji i poprosił o łagodne traktowanie Elif, gdyby znów tam przyszła i o powiadomienie go o tym ;) :D .... W tym czasie zespół Omera dotarł pod adres poszukiwanego Ozgura ... Zadania rozdzielone! ... Wszyscy na miejsca! ... Akcja strat! ... U pani cioci na kanapie Levent ma okazję zmienić bieg historii!!!! ... Otóż stoi przed nim wielka szansa na eliminację Omera! ... Chwila na zastanowienie! ... Nie ma opcji telefonu do przyjaciela, bo go nie ma! .... Nie ma opcji pół na pół! ... Czas na odpowiedź! ... A odpowiedź Leventa brzmi! -"Firma jest na Sycylii. Wyślę ci adres i numer telefonu SMSem" .... (Hmmm, a to nie był Meksyk????? E tam, nie ważne! ) .... I to jest błędna odpowiedź! ... Bo niestety Levent zdradził Elif!, więc taką odpowiedź akceptuje Nedret .... Teraz bądź szczęśliwy i uczyń szczęśliwą Elif, bo podjąłeś prawidłową decyzję .... O resztę się nie martw! ... Szatański uśmieszek Nedret potwierdził, że przed nią nie ma rzeczy nie możliwych ... (No, może nie zatańczy w balecie!!!) ... Co to dla niej zmiana wyników DNA! .... Ona takie sprawy załatwia robiąć herbatę!!!! ... Omer i Arda zadzwonili grzecznie do mieszkaniu Ozgura .... Niestety nikt nie otwiera, ale coś tam w środku słychać! ... Ten drań ucieka! ... Nie ma czasu na grzeczności tu trzeba działać i to szybko!!!! ..... Wystarczyło przestrzelić zamek w drzwiach i jesteśmy w środku! ... Mieszkanie ma możliwość wychodzenia na schody ewakuacyjne! ..... To tamtędy uciekł Ozgur! ... Omer zbiegnie schodami, a Arda ma za zadanie zatrzymać go przy wyjściu! .... KONIEC cz. 1 (1:09:00) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Pani KO :) niestety, kto nie ma konta na FB będzie miał chyba problem z dokończeniem KPA. Cztery ostatnie odcinki były od razu wrzucane na cda bo już wtedy ok.ru je blokowało ze względu na łamanie praw autorskich! z 50-cioma takiego problemu nie mieli :D Nie mając linków do odcinków na cda niestety ich nie znajdziesz, ponieważ nie są one publiczne. Jak klikniesz na link pojawia się informacja na żółtym tle: "To jest wideo prywatne - nie pojawia się w wynikach wyszukiwania i zakładce wideo. Tylko osoby znające link mogą je zobaczyć." Na razie na cda jest 12 (dziś ma być 13) odcinków, tłumaczka będzie sukcesywnie udostępniać kolejne, a to trochę pewnie potrwa. Może do tego czasu coś się wymyśli ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, pięknie Ci dziękuję za informacje :) Jeśli nie znajdziemy działających odcinków, zawsze możemy zrobić sobie przerwę od KPA :D Na razie mamy działające - 42,43,44,45, a potem dopiero od 50 do końca. Zakładając, że nie wypadnie nam żaden odcinek do zbliżających się świąt, wliczając przerwę świąteczno-noworoczną, to 45 KPA będzie 5 stycznia. Do tego czasu może coś się wyjaśni ;) ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
KPA Huseyin już upaść niżej nie mógł! Zasłonił usta matce, czekał aż się uspokoi, a ona straciła przytomność. Przecież bydlak czytał w gazecie dlaczego znalazła się w szpitalu i powinien mieć pełną świadomość, że to przez niego. A teraz ponownie naraził ją na złe samopoczucie, całkowicie świadomie!!!! Bydlak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KPA 41 KO :) ostatnia podziękowałam Ci za streszczenie GF, ale za to pierwsza podziękuję za KPA 41 cz.1. Raczej zawsze z humorem podchodzimy do tego serialu, więc****erełki będą w pogodnym nastroju: >”A pani ciocia ma przy okazji powód do radości i wysuszyć zęby na słońcu!!!!” >Zanim odejdzie, ma krótkie pouczenie dla Leventa! ... I nic tu nie jest napisane drobnym druczkiem!” >”Przecież Nilufer może się z "dumy" u Elif podszkolić!!!!” >”Zespół Omera rusza do akcji! ... (No to się trochę rozruszamy, bo nudy takie, jak gapienie się na piorące pranie” w pralce!!!! ) ....” >”Otóż stoi przed nim wielka szansa na eliminację Omera! ... Chwila na zastanowienie! ... Nie ma opcji telefonu do przyjaciela, bo go nie ma! .... Nie ma opcji pół na pół! ... Czas na odpowiedź! .” Już po perełkach widać, że humor przy streszczeniu Ci dopisywał i podzieliłaś się nim z nami. Dziękuję za to piękne streszczenie. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko! Aż sama się zastanawiałam skąd ta cenzura na "perełki". Ja napisałam "więc" "i " "perełki" :). Wszystko przez literę "i" ;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) dziękuję :) Sama się dziwię skąd ten humor przy serialu, który chcę jak najszybciej skończyć :D Trochę z ;) ;) przymrużeniem oka go traktuję, bo na poważnie było by ciężko, przynajmniej mi. Tutaj mogę "wyżyć " się, choć z ograniczeniem przy konkretnych postaciach, ale to doskonale widać w moich dopiskach :D Jeśli ktoś czuje się urażony, to na prawdę nie chcę nikogo z fanów KPA urazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO ja Ciebie doskonale rozumiem. Trudno nie pośmiać się z pani Cioci, która jest fałszywą żmiją. Tayyar jest tak okrutny, że wpadłybyśmy w deprechę gdybyśmy nie żartowały z jego wyglądu czy wyglądu salonu. Ciekawa jestem, czy ktoś policzył ilość trupów w całym serialu. Oj, sporo ich było! Za dużo! To jak w grze komputerowej. A Huseyin, masz rację - ładnie śpiewa :). Burak z Enginem ;). Są oczywiście wątki poważne i z tych nie żartujemy. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KPA Nie wiem, jak Wy, ale jeśli chodzi o tych złych w serialu, to ja mam dość złożony stosunek do Fatiha. On często zaskakuje mnie pozytywnie. Jest niegłupi, prawdziwie kocha tą nieszczęsną Nilu, oddany matce. Niestety jest też skuteczny w swoim fachu :) i dobrze zorganizowany. To byłby niezły facet, gdyby działał w innej sferze, nie tej przestępczej. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Przyznam się wam, że długo miałam nadzieję, że Fatih jednak się "nawróci", pomoże Omerowi i odsiedzi w więzieniu swoją karę... no ale niestety tak się nie stało - pamiętam, że naprawdę byłam wściekła na te durnowate scenarzystki :D :D :D Pierwszy sezon zresztą bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) Jaki zgrany duet, dzięki :D :D > Ile trupów? Tayyar pewne takich statystyk nie prowadził? Ale może ktoś się pofatyguje i policzy ;) Metin, to prawda, potrafił zaskoczyć. Mnie najbardziej, gdy zemścił się na ojcu za próbę zabicia Nilufer Dalej nie oglądałam ;) > Teraz na trochę muszę zniknąć, bo obowiązki towarzyskie czekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) ? Jak to jest,że z mdłego,naciąganego i rozwleczonego odcinka potrafisz zrobić tak wartkie,wciągające i podkolorowane humorem i zabawnymi dopiskami streszczenie? Aż chce się czytać! Podziwiam i gratuluję! Bardzo mi się podobało! Niektórzy fani oglądają po 7 razy?! Chyba dla Elif i Ömera. To jestem w stanie zrozumieć. Gdyby nie kilka wzruszających scen z Ömerem , to bym...eh... (Ömer strrrrasznie długo wchodził do sali , w której leżała jego mama ;) :D) Eliku:) Ty już wyciągnęłaś kilka perełek choć sporo ich jeszcze jest do wyłowienia :D ale tej nie mogłam sobie darować i powtórzę za Tobą:) Cyt.:,, Zespół Omera rusza do akcji! ... (No to się trochę rozruszamy, bo nudy takie, jak gapienie się na piorące pranie w pralce!!!! ) ...:) > gość E :) Dzięki za link z Burakiem i Enginem :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Elfiku:) Podzielam Twoje zdanie na temat Fatiha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:) Dziękuję za linki. Ja również uwielbiam i bardzo często słucham"Sanam re".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ano trafiłeś Michale,trafiłeś:D ... Home sweet home :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×