Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

GRA :) Oczywiście że możesz pisać o KPA! Z Ipek, to też tak mogło być jak piszesz. Nie mieli dla Elif dość przystojnego, wyjątkowego, zabójczego byłego narzeczonego Włocha, żeby Omer mógłby być na serio zazdrosny, to znaleźli spokojną i miłą Ipek, na rozkręcenie akcji ;) Ale Turek dla Elif też by się znalazł, mają tam w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór :). KPA Na kłamstwie Ipek w sprawie ojcostwa Ömera najbardziej traci ona i to ona jest najbardziej nieszczęśliwa. Elif przynajmniej może się wypłakać, zwierzać rodzinie i przyjaciołom, wyrzucać z siebie emocje. Uchodzi za tę pokrzywdzoną, porzuconą przez narzeczonego chwilę przed ślubem, budzi współczucie, może obnosić się ze swoją urażoną dumą. Ömer cierpi z powodu odkrycia prawdy o bracie i rozstania z Elif. To, że on do tego doprowadził, nie zmniejsza jego bólu, a wręcz go potęguje, bo przyczynił się do cierpienia kobiety, którą kocha. Ipek nie ma komu się zwierzyć, jest ze swoimi rozterkami sama. Zgodziła się na pomoc w rozdzieleniu Ömera i Elif raczej nie mając nadziei, że na tym skorzysta. Ciągle go kocha, może wydawało jej się, że jest mu coś winna po tym, jak go opuściła. Zna go od wielu lat, wie, kim dla niego był Hüseyin, jakim wstrząsem było dla niego zawalenie się jego świata. Może rozumie, że Ömera w desperacji nie udałoby się przekonać do wyznania prawdy Elif, więc trzeba przy nim trwać. Ipek pozwoliła potraktować siebie i syna jako narzędzia, naraziła się na niechęć ze strony Elif i z konieczności została zmuszona do sprzymierzenia się ze żmiją Nedret, którą gardzi. Ömer, pochłonięty ściganiem brata, zostawia ją z tym kłamstwem samą, to Ipek stara się je uwiarygodnić, a to przecież nie jej sprawa. Ma za sobą małżeństwo z psychopatą, porwanie dziecka i pozostaje wrażliwą, delikatną osobą, myśli o innych. Basiu, Ömer jest bardzo kochliwy, w dodatku jak kocha, to musi się zaręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
GRA, dzięki za linki. Czy w Turcji nie można przywiązać się do drugiego człowieka bez łańcucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona ... Coś dziś znalazłam, ale nie miałam okazji by podzielić się tym z Wami ;) Od razu proponuje wyłączyć dźwięk, jest tylko dla słuchaczy o mocnych nerwach ;) ;) „https://youtu.be/fKQSIHec-1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
W KPA jest pięciu wysokich mężczyzn, to niezła średnia. Ahmet Tansu Taşanlar jest chyba równy wzrostem z Enginem, Ali Yorenç, Saygin Soysal i Emre Kızılırmak są wyżsi, a to się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, prawdopodobnie masz rację, że Ipek została przez scenarzystów wyciągnięta ”jak królik z kapelusza”, ale wydaje mi się, że ten wątek został dość zgrabnie i wiarygodnie wpleciony w fabułę. W pierwszym odcinku poznajemy Sibel, którą Omer zna od dwóch lat i za dwa dni ma ona zostać jego narzeczoną. Nie było mowy o jakichś innych wcześniejszych dziewczynach w życiu Omera, co nie oznacza, że był przed Sibel samotny. To prawda, że z Elif nie związał się od razu, ale z tego co pamiętam z pierwszych odcinków, to przepadł w głębinie jej zielonych oczu bardzo szybko, znacznie szybciej niż poznał rolę Sibel w przestępstwach Tayyara. Ja trochę z przekory zadałam to pytanie czy Omer zbyt szybko nie zapomina o swoich poprzednich miłościach. To nie jest zarzut wobec niego, a jeśli już to raczej żartobliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emre Kızılırmak 1,93 m. Omer najniższy, ale najzgrabniejszy. Nie udało mi się wysłać tych informacji w jednym poście, bo ciągle wyskakiwał mi spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz chciałabym zupełnie, ale to zupełnie zmienić temat. Wczoraj w Dobranocce przedstawiłem Wam dwa klipy , w których były hinduskie melodie z filmu z Bollywood. Okazało się jednak , że podałam złą informację o wykonawcach. Jak prześledzilam później temat, okazało się że Salaman Khan i Katrina Kaif to aktorzy występujący w filmie "Tiger zinda hai" (Tygrys jest żywy ), a nie piosenkarze. Sugerowałam się informacją pod klipami. Okazało się, że w tym filmie piosenki śpiewają Vishal Dadlani i Nena Bhasin. Ale mimo tego, chciałabym przedstawić Wam klip z piosenką promującą właśnie ten film. Piosenka "Swag se swagat" , której warto posłuchać ze słuchawkami . Uważam , że klip jest świetny , piosenka bardzo wpada w ucho ( ciało samo się kołysze), a tancerze kapitalnie tańczą : "https://youtu.be/xmU0s2QtaEY Parę dni i już ponad 32 mln wyświetleń Tu wersja audio tej piosenki : "https://youtu.be/Y4SQ1R-SBI0 Tu klip, który zdradza tajniki ich pracy : "https://youtu.be/Gqf2ctBQ83k A tu choreografia - gdyby ktoś chciał się nauczyć tego tańca : "https://youtu.be/ySG-1jIIHEM Przyjemnego oglądania i słuchania . Ale kto śpiewał we wczorajszych klipach, niestety nie wiem. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór :). KO :), świetne streszczenie II cz. Cyt. „… z łaską zrobiła sfochowane kroki w stronę drzwi”, albo „Omer pięścią przypomniał mu jakie ma opcje do wyboru, czyli dokładnie żadne ..” lub „Tayyar chyba przejął się radą Omera i dba o swojego przyszłego towarzysza w więziennej celi”. KO dziękuję Ci bardzo za przypomnienie, jak wysyłać więcej linków :). Zupełnie o tym zapomniałam. >>> Basiu ;), Barnaby ;), Kasiu ;), GRA ;), KO ;) – z ogromną przyjemnością przeczytałam Wasze wspaniałe, pełne świetnych argumentów komentarze. >>> GRA :) Wielkie dzięki za całuśną dokumentację z KPA. Dopiero cześć obejrzałam. Oj, było tego było! Czytałam na EAPF, że po 20 odcinku KPA tzw. „Rzymskich wakacjach” i tych gorących pocałunkach Omera i Elif w Rzymie produkcja serialu miała problemy z turecką cenzurą do spraw Radia i TV ( nazwy nie pamiętam) i w 21 odc. już pocałunków nie było ;). >>> Zabieram się za przeglądanie pozostałych linków :). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO :) ,GRA :)-dzięki za podpowiedzi odnośnie artykułu :) > GRA :) -dziękuję za wszystkie linki. >Jestem bardzo ciekawa tego nowego filmu z Enginem. >Klip z tancerzami ! naprawdę bardzo fajny :) ! > Basiu :) Link z "Power of love" juź znalazł poczesne miejsce w moim albumie:) ..Dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu Bardzo dziękuję za klip. Autorka klipu, Anna Lidia wykorzystała bardzo piękną piosenkę i wybrała piękne fragmenty z GF. Z przyjemnością się słucha i ogląda . Od siebie dodam tylko, że piosenkę " The Power od Love" ( Siła miłości ) nagrała w 1984 roku Jennifer Rush. I właściwie jest znana tylko z tego jednego, ale za to wielkiego przeboju. Szkoda , bo ma piękny, niespotykany głos. Wspaniała piosenka. Ciarki chodzą po plecach jak się tego słucha. A w klipie też same pocałunki , jak w mojej Dobranocce z dzisiejszego wieczoru. Dla mnie to uczta. Dziękuję bardzo. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc znowu ...pocałunki . Nie da się ukryć, że wszyscy autorzy klipów do KPA , lubią pocałunki Omera i Elif, a oni... całują się tam na potęgę.... W pierwszym klipie fragmenty KPA i rosyjska piosenka "Skąd Ty się wziełaś ?" którą śpiewa Valerij Meładze : "https://youtu.be/VojTl6E1QNc W drugim klipie znowu fragmenty KPA i znana nam wszystkim piosenka turecka "Alev alev" ( Płomień ), którą śpiewa Feridun Duzagac : "https://youtu.be/ctPftmMoi5w W trzecim klipie także KPA, ale tym razem tylko zdjęcia i znowu piosenka turecka, też nam znana - "Birak sende kaybolayim " czyli " Przegrajmy / ? ", którą śpiewa i gra sam Toygar Isikli (ponad 10 mln wyświetleń ) : "https://youtu.be/fxIqKaK6LPY I na koniec znowu.... pocałunki Omera i Elif i piosenka " Sayim", ( Niech / Całowałem Ciebie ) , którą śpiewa Sezen Aksu : "https://youtu.be/4H0rOf6oi_o Czyli ..... na Dobranoc.... możemy sobie pomarzyć o ......takich pocałunkach. Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA :) - dzięki za zajawki do filmu "Cocuklar sana emanet ". Każda kolejna wersja była dłuższa o kilkanaście sekund ;), czyli węgierska najdłuższa ;). - Ale fajna dzisiejsza Dobranocka ;). Masz rację, piosenka wpada w ucho i tańczę w łóżku ;). Ależ oni się ruszają! Pozazdrościć! Dzięki za dance choreography , uczyć to się już nie będę, ale oglądam z przyjemnością ;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! To dopiero teraz jest Dobranocka, a ja myślałam, że była o 20:49 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA :) No i wcale się nie pomyliłam ;). Bardzo fajna jest dzisiejsza Dobranocka. Uwielbiam słuchać "Alev alev". Klip Toygar Isikli „Bırak Sende Kaybolayım” też bardzo lubię, choć największą słabość mam do innego utworu Toygara „ Korkuyorum”. „https://www.youtube.com/watch?v=i1AxlRMTRsE No i fajna jest też rosyjska piosenka ;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za dobranockę, za chwile obejrzę. Nie wiedziałam, że „Power of love” tak dawno nagrana. Nic się nie zestarzała. Przyznaję Ci rację, Jennifer Rush ma wspaniały głos i gdy się jej słucha w tej piosence to ciary na plecach murowane . I na dodatek te wspaniałe obrazki towarzyszące muzyce :). Dobrej nocy wszystkim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu ;) Tobie również dziękuję za piękną piosenkę ;). >> Żegnam się dzisiaj z Wami i wracam do pocałunków ;) ;) ;). Dobranoc. Całuśnych snów. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziękuję za piękną dobranockę ,GRA:)..Całuśną dobranockę ;) Ta rosyjska piosenka na pewno będzie świetna również na dzień dobry.Kilka razy jej słuchałam a jej refren jeszcze mi brzmi w uszach bo do niej wróciłam na zakończenie dobranocki. > Spokojnej , dobrze przespanej nocy i pięknych snów życzę nam wszystkim :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Już po dobranocce z Mustafą. Słodkich snów i dobrej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Na trochę przepadłam, ale już pora spać, więc pożegnać się czas ;) > GRA, za linki do nowego filmu z Enginem bardzo dziękuję :) Zwyczajnie nie czasu by na bieżąco śledzić wiadomości o tym projekcie. Dzięki Agnese też mamy na bieżąco coś nowego w temacie Engina :) > Wieczorem weszłam na EAPF, a tam pojawiły się nowe zdjęcia ze spotykania Engina z przyjaciółmi. Na zdjęciu w okularach z widocznym posrebrzonym pasemkiem włosów i brody, jest boski, a do tego przyciąga wzrok, jak zawsze! :) :) ;) > GRA, Dzięki za linki do „Tygrys jest żywy” Gdyby nie Ty, wiele piosenek, artystów i produkcji byłoby nam obce :) A teledysk, masz rację rusza do tańca :) > Dobranocka jeszcze przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) (Mój telefon już Ciebie pamięta :) ) Dziękuję, za miłe słowa. Przy KPA, są bardzo budujące. Takue wsparcie pomaga zacząć kolejny odcinek ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu :) Ojej, jakie piękne i to przed snem :) A jeszcze Dobranocki nie widziałam i nie słyszałam ;) Scena 3:10 i pożegnanie Rahmiego przy autobusie. Fatmagul zapłakana wtuliła się w Kerima, a on ją pięknie przytulał, łez nie mogłam powstrzymać. Za pierwszym razem też płakałam na tej scenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siła miłości Piękna piosenka Jennifer Rush " The Power of Love " czyli "Siła miłości" ( lub "Potęga miłości" ). Znalazłam dla Was i dla siebie - oryginalne wykonania tej piosenki . Oficjalne video Jennifer Rush : "https://youtu.be/b_zHQ6kFuQ0 Wersja z koncertu : "https://youtu.be/5boRQcTvnwU ( ponad 47 mln wyświetleń ) < Znalazłam również tłumaczenie tekstu , prześlę w następnym poście, bo razem okazało się za długie ( zatrzymało mi wysylkę - chyba znowu zaczyna się coś dziać w poczcie forum) GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Siła miłości " tekst piosenki : Szepty nad ranem kochanków śpiących w objęciach przetaczają się teraz jak grom, gdy patrzę w twoje oczy. Przyciskam się do twojego ciała i czuję każdy ruch, który wykonujesz. Twój głos jest ciepły i delikatny. Jest to miłość, której nie mogłabym odrzucić. Ponieważ jestem twoją kobietą a ty jesteś moim mężczyzną, zawsze, kiedy wyciągniesz do mnie rękę, uczynię wszystko, co będę mogła. Będąc w twoich ramionach, ginie gdzieś to, jak się czuję Kiedy świat na zewnątrz za dużo bierze To wszystko kończy się, kiedy jestem z tobą Nawet jeśli są chwile I wydaje się, że jestem daleko stąd Ale nigdy nie zastanawiam się gdzie jestem Bo zawsze jestem po twojej stronie Ponieważ ......jestem ( wyciełam/ skrót ref. Dążymy do czegoś, gdzieś, gdzie nigdy nie byłam. Czasem się tego boję, ale jestem gotowa uczyć się o potędze miłości. Odgłos bicia twojego serca nagle czyni to jasnym. Uczucie, że mogę tego nie kontynuować, jest odległe o lata świetlne. Ponieważ jestem .....twoją kobietą...( skrót ref.) Dążymy do czegoś,..... Dążymy do czegoś, gdzieś, gdzie nigdy nie byłam. Czasem się tego boję, ale jestem gotowa uczyć się o potędze miłości., och, potęga miłości, potęga miłości. Czasem się tego boję, ale jestem gotowa uczyć się o potędze miłości. < GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam wyciąć trochę refrenu , który się powtarzał. Cały czas wołało, że tekst jest za długi, chociaż wydawało mi się , że nie. Ale chyba był za szeroki i go przesuwało niżej , dlatego robił się za długi. Teraz już Dobranoc.... GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, czas na Dobranockę :) Wszystkie piosenki były piękne, a niektóre znamy doskonale :) Ale dziś mnie poruszyła Sezen Aksu, a może to te pocałunki ;) ;) > Wracając do wczorajszej Dobranocki :) Wg Shazama: >Drugą piosenkę „Mere haathm mein” śpiewa Sonu Nigam „https://youtu.be/5n4-une1aPQ (9,2 mln wyświetleń) >Czwarta piosenka to ”Jabra Fan” Nakash Aziz & Vishal-Shekhar (124 455 255 wyświetleń !) „https://youtu.be/d4_szl5EEww > I przy okazji znana „Sanam re” „https://youtu.be/DS-raAyMxl4 (151 550 464 wyświetleń!) > GRA, dziś miałaś bardzo pracowity dzień, choć niedziela była wolna ;) Dziękuję Ci za wszystkie linki i tłumaczenie :) Teraz już odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wieczór! Ależ tu gwarno, dyskusje, taniec, śpiew! ;) Forum tętni życiem! KO - nie oglądałem nigdy KPA, nie licząc jakiś fragmentów z YT. Czemu pytasz? Chcesz mnie ukarać??? ;) ;) ;) Kasiu - nie miałem dziś możliwości odpowiedzieć na Twoje pytanie, mam nadzieję, że poradziłaś sobie z tym chorym linkiem... A jutro (tzn. dziś ;) ) następna część naszej Gremialnej Fascynacji ;) oraz z pewnością Kolejne Olśniewające streszczenie! ;) Pozdrawiam serdecznie! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×