Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość Kasia
Strona jeszcze stoi. KO cyt.:,, Leventovi nie podoba się podstęp Nedret, ten ze zamianą wyników DNA! ... Jest zdziwony, jak ona może zrobić to własnej bratanicy?! ". Przez chwilę Levent zachowywał się tak jakby miał jeszcze odrobinę przyzwoitości.Jak wtedy , gdy Bahar proponowała mu aby zakręcił się koło Elif , a on nie chciał wchodzić w ten ohydny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"Tfu "przez lewe ramię na nic się zdało , bo trzeci post jeszcze nie otworzył strony:( A (mój)czwarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz Dobranocka, na którą dziś przygotowałam : W pierwszym klipie fragmenty z KPA i piosenka " Be me Forever" ( Bądź ze mną na zawsze ), którą śpiewają Christina Perri i Ed Sheeran : "https://youtu.be/FqjQkBh8dTs W drugim klipie lepsze kawałki KPA i wielki przebój Beyonce "Halo " : "https://youtu.be/9SMBmrAXXBg W trzecim klipie także fragmenty KPA i rosyjska piosenka "Dlatego, że kocham" , którą śpiewa Aleksiej Chlestow : "https://youtu.be/-M-f0g__r-M I na koniec - dla odmiany po dużej dawce KPA - starsze zdjęcia Engina , a na ukojenie do snu, wielki przebój Julio Iglesiasa - "El amor " , a pod klipem tekst hiszpański piosenki ( a także rosyjski ) : "https://youtu.be/HlOOUYTQcrU Na dziś to wszystko. Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ;), witaj z domu :) :). Już nie musisz uprawiać "partyzantki" pod kołdrą z tabletem, aby nikomu nie przeszkadzać, no i jutro o godz. 6:00 pośpisz :). Gość E, jak się pewnie domyślasz, to ja w leniwszej wersji ;). W znajomości utworów jestem kiepska, ale ten akurat zapamiętałam. Podobnie jak Agnese liczyłam, że Fatih obierze inną drogę, że zerwie układy z tym potworem tatusiem i bliżej mu będzie do Omera. On jednak odepchnięty i niekochany przez ojca, traktowany jak śmieć, chłopak od brudnej roboty chciał w końcu zostać kimś, kogo ludzie będą się bali i ze strachu szanowali. Chciał przejąć "imperium " ojca. Nie wiem, na ile chciał się odegrać i zemścić na ojcu, a na ile chciał brnąć w tym bagnie. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:)-Dziękuję.Piękna dobranocka! Pierwszą piosenkę włączę sobie jeszcze raz rano.Na dobry nastrój:) ....a ta ostatnia, jest po prostu..cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA ja również już obejrzałam Dobranockę – Dziękuję ;). Ależ ten drugi klip był całuśny! Po GF, kiedy oglądałam te sceny Engina to byłam niemal w szoku, że on całuje się „na ekranie” i to tyle razy. Za to w OK kompletna posucha, chyba tylko jeden pocałunek. "El amor " - piękny utwór, ciekawe zdjęcia, szkoda, że w gorszej jakości. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Jasne,że się domyślałam... Elfiku..:D No to już jesteśmy trzy , które myślałyśmy podobnie o wyborze jego drogi życiowej.Miał kilka(?)powodów i okazji aby się odciąć od "tatusia" , ale właśnie... w nim jest dwóch Fatihów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu nie trzy, tylko prawie 1/3 :) , bo Basia niedawno policzyła, że jest nas dziesięcioro ( tych aktywnych). 1/3 brzmi lepiej, prawda? Przypomniał mi się teraz kawał Laskowika - nie mówi się, że jest 1 opona zła, tylko, że są 3 dobre (w samochodzie). E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jest w nim dwóch Fatihów, (jak Kerimów u Fatmy). Raz do głosu dochodzi jeden, a raz drugi Fatih. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Prawda Elfiku ! Brzmi lepiej :D ! Ja już się pożegnam na dziś. Moje ! łóżeczko czeka :) Życzę Wszystkim dobrej nocy i słodkich snów :) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu bonus dla tych, co jeszcze nie śpią, no i mają dobrą pamięć. Przypadkiem trafiłam. Wielki, polski przebój z lat 60-tych - piosenka "Bądź dziewczyną z moich marzeń", którą wtedy śpiewał Jacek Lech . W klipie przygotowanym dzisiaj przez p. Maggie - zdjęcia z naszego ulubionego GF : https://youtu.be/SpebZiXp9tM Miłych wspomnień ( dla mnie też ) Dobranoc - jeszcze raz GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA dziękuję za bonus:). Słowa piosenki Jacka Lecha bardzo pasują do marzeń Kerima. Dobranoc. Spokojnej nocy. Może to ja zgaszę dzisiaj światło? Maleńkie zostawię dla KO, która może wpadnie zaglądnąć czy wszystko w porządku. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Elfik :) Dziękuję za światełko ;) Michał już pewnie nie zajrzy? ;). ;) Ja jeszcze poczytam, posłucham ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO Co obiecałaś ???? Proszę !!!! szybciutko gasimy światełko i do łóżeczka !!!!! Koniec czytania na dzisiaj . Jutro też jest dzień. DOBRANOC GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, masz rację ! Jutro napiszę, to co mogłabym teraz ;) > Spokojnych i miłych snów. Michale? ;) Schodzę z warty ;) Pstryk! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dzień dobry :). Kasiu, wspaniale, że jesteś już w domu, bo to oznacza, że sytuacja z Twoim zdrowiem jest opanowana :). Najserdeczniejsze życzenia imieninowe, przede wszystkim zdrowia, miłości, pogody ducha! I oby Ci się śnił w Twojej ulubionej roli :)! Wszystkim miłego weekendu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :). Witam Was w ten sobotni poranek. U mnie słoneczko świeci, oby pozostało jak najdłużej. Wszystkim życzę przyjemnie spędzonego dnia ;) ;) ;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu :) Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin. Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Niech się spełnią Twoje marzenia ;) ;) ;). Może jednym z nich jest np. spacer po Stambule lub morski rejs po Bosforze? Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak robi to GRA, mnie nie chciało razem przepuścić 3 linków :(, bo spam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry Kasiu, i ja dołączam się do życzeń. Przede wszystkim dużo, duuużo zdrowia. Do życzeń - piosenka Celine Dion, która śpiewa "Je t'aime encore" ( Kocham Cię ponownie ) Tak jak i my.... Engina.... https://youtu.be/CBeCkOfvzI0 GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Kasiu :) Dziś są Twoje imieniny! Wysokiego naj, naj, najlepszego dla Ciebie, super dziewczyny!!! Dużo zdrówka, uśmiechów, spełnienia marzeń! Niech tylko to co dobre Ci się przydarzy! > Kasiu, za bardzo miłe słowa o streszczeniu KPA, bardzo Ci dziekuję! Razem dopchamy ten wózek do końca ;) Sama chyba bym tak KPA nie oglądała ;) ;) > To będzie piękny dzień :) :) Życzę tego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Kasiu - wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Myślę, że najważniejszy prezent, który Ci wczoraj wywróżyłem, już dostałaś! Życzę Ci dużo zdrowia! Miłego dnia dla naszej 10 i dla wszystkich czytających! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
GRA :) Dziękuję za świetną Dobranockę i bonus :) :) Trochę byłam nieposłuszna, bo słuchałam piosenek przed snem ;) ;) Trzecia, po rosyjsku miło ukołysała do snu, bardzo, bardzo miło :) Czwarta, po hiszpańsku, oczywiście piękna, a od 1:12 serce przyspieszyło !!! ;) ;) Bonus :) Piękne sceny i słowa bardzo pasujące do Kerima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) W życzeniach powinno być "wszystkiego naj ... " ale telefon wie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) Jeśli chcesz wysłać kilka linków w jednym wpisie przed linkiem postaw (") i wtedy powinno przejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o wczorajszym KPA Kasiu, Bardzo trafnie zauważyłaś, jest dwóch Fatihów. Zanim poznał Nilufer był podporządkowany Tayyarowi. Chciałby być taki jak on, a nawet lepszy. Oczywiście nienawiść do niego była jego motywacją. Przez wiele lat pielęgnował ją w sobie. A gdy poznał Nulufer, podczas swojej "pracy" obudził się w nim prawdziwy Fatih. I od tej pory zaczęła się walka tych dwóch Fatihów. Czasem przeważała miłość do Nilufer, a czasem życie, jaki znał przy Tayyarze. Teraz jest w więzieniu i spodziewa się jego gniewu, a Nilufer nie potrafi być jego dla niego wsparciem. A to przecież dla niej odważył się strzelić do ojca, choć nie żałuje tego, to chyba oczekiwał czegoś innego od niej, niż tylko płaczu. Strach przed tym co zrobi Tayyar, a wie, że nawet w wiezieniu może wymierzyć karę za nieposłuszeństwo, jest teraz silniejszy, niż miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) "Nieszczęsna Nilu" super określenie ;) Albo płacze, albo się martwi, albo się boi, czasem nawet uśmiechnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) O Levencie. I mi się wydawał przyzwoity w scenach, gdy wcześniej wyrażał oburzenie na Nedret, gdy mówiła, że Elif i Omer nie pasują do siebie wykształceniem i pochodzeniem. Cieszyłam się, że Nedret nie będzie miała w nim sprzymierzeńcy w swoich popapranych planach. Ale ona to stara cwaniara i widziała jakie on robi oczy na widok Elif. Wybadała go na ile jest nią zainteresowany i pod pretekstem dobra Elif i wsparcia jakiej ona teraz potrzebuje od przyjaciela namieszała mu w głowie. Gdyby nie jej namowy, on sam chyba by się nie zbliżył do Elif, chyba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×