Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, nie odrobiłam dzisiejszej lekcji, może nadrobię jutro ;). >> Dobranoc, pięknych snów ;) ;) ;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, moje typy do sznurka pereł :D "Czyli Elif szykuje zemstę!!! No to idę po coś do chrupania, może być emocjonująco!!!!" "Cierpliwość Tayyara jest krótka, tak jak jego krótkie nóżki!" "P. Levencie nie ma co czekać i opierać się o samochód! Tu trzeba działać, a nie się opier.....!" "Tymczasem Panu Leventowi szkodzą małe pomieszczenia!" "Otóż stoi przed nim wielka szansa na eliminację Omera! ... Chwila na zastanowienie! ... Nie ma opcji telefonu do przyjaciela, bo go nie ma! .... Nie ma opcji pół na pół! ... Czas na odpowiedź! ..." "Szatański uśmieszek Nedret potwierdził, że przed nią nie ma rzeczy nie możliwych ... (No, może nie zatańczy w balecie!!!)" "Przecież Elif ma czas na ucieczkę!!!!!! A znokautowany przez Omera strażnik pewnie jeszcze długo pośpi, aż go na obiad zawołają!!!" "Już to widzę, jak Levent obezwładnia strażnika, a potem otwiera zamkniętą szufladę!!!! - "Oj, przepraszam panie strażniku, nie chciałem pana uderzyć" Odcinek ciągnął się jak gumka od starych majtek, ale dzięki Tobie było emocjonująco :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - GRA - cyt. - "Dziś było na życzenie - trochę hinduskich melodii. Fani Engina są na całym świecie, w Indiach, jak widać - też." - i to chyba nie mało tych fanów w Indiach! Gdzieś czytałem, że po zakończeniu emisji w Indiach na fali wielkiej popularności od razu postanowili nakręcić swoją, bollywoodzką wersję GF. Ślad informacji o tej ogólnoświatowej popularności można znaleźć i w tym artykule (a przy okazji przeczytać o tej impreziarze Beren ;) ) http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/grzech-fatmagul-1196/news-grzech-fatmagul-pijana-szczesciem,nId,2361050 Pozdrawiam! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście link nie działa, ale wystarczy skopiować go do Google i widać prawidłowy artykuł. Chyba muszę się udać na korepetycje do GRA!!! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Z Hüseyina jest straszny szmaciarz; każdego, kogo rzekomo kocha, szantażuje emocjonalnie. Melike zarzucał, że to ona zmusza go do tego, żeby ją bił, bo przecież żaden mąż nie wytrzymałby jej zachowania i jeszcze kazał jej to przyznać. Matkę prowokacyjnie pytał, czy jej serce pozwoli na wydanie syna. Po kiego przychodził do szpitala? Ömera ostrzegał, że zabiją go wyrzuty sumienia, jeśli nie pozwoli mu uciec. Mówienie w ich kontekście o sumieniu jest jak rozmowa w dwóch obcych językach, ponieważ Hüseyin nie wie, czym jest sumienie, a wymaga go od nieskazitelnego brata. Od pewnego czasu dziwi mnie, że Tayyar po prostu nie włoży Hüseyina poporcjowanego do lodówki turystycznej. Ma do niego słabość, jeśli tak go niańczy, nie sądzę, że chodzi wyłącznie o pendrive, bo taki psychopata znalazłby sposób, żeby go wydostać choćby szantażując zdrowiem lub życiem dzieci. Hüseyin farbowany jest tak samo atrakcyjny jak farbowany Selim Yaşaran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, już po północy, ale jeszcze raz niech Ci towarzyszą moje dobre życzenia :). Dobrej nocy, słodkich snów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Późno, ale jestem, tylko by się pożegnać ;) Po odcinku KPA musialam odpocząć, zabiera mi to za dużo pozytywnej energii ;) > Basiu :) Nieobecność nadrobiłaś świetnymi wpisami :) W tej części odcinka bardzo ważna była dla mnie rozmowa Ipek i Pelin. O Ipek, to nie jest tak prosto napisać. Miałam wrażenie, że o Huseyinie, to powiedziała na przekór by przekonać samą siebie. Trudno jej pogodzić się z myślą, że Omer rozstanie z Elif przeżywa bardziej, niż zbrodnie brata. Chciała też zdanie Pelin, może licząc, że ona potwierdzi jej słowa. A Pelin swoimi słowami zaskoczyła ją i faktyczne mogła jej uświadomić, że jej miłość do Omera nie była prawdziwa. Z Nedret nie spodziewałam się takiej przysługi. Wcześniej zarzekała się ich współpracy, ale gdy Elif zaczęła drążyć temat i zadawać pytania musiała zareagować. Tylko Nedret w tej sytuacji może być skuteczna. > GRA, pozwól mi chociaż Dobranockę posłuchać ;) ;) > Barnaby :) Dzięki, za sznurek pereł :D Pan Levent nie będzie miał u mnie łatwo, lekko i przyjemnie! Choć mam do Elif swoje zastrzeżenia, to jego współpraca z siwą jedzą i jej „szczery” uśmiech zadowolenia kłują minie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, Dobranocka bardzo, bardzo mi się podobała. Dziękuję za nią, za hinduskie dźwięki, a rownież i za hiszpańskie :) Po turecku, to wiadomo ;) No i widziałam tylko Engina ;) Dokumentację porównawczą KPA do OK obejrzałam tylko po połowy, bo dalej były spojlery ;) Ale to słuszny pomysł by obejrzeć to przed snem ;) ;) ;) Niech się przyśni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Michale, Beren impreziara :) Dzięki za artykuł. O jeden toast za dużo, a znajdą się tacy, co go jej wypomną ;) ;) Jej fanów, to do niej nie zraziło ;) > Żeby nie przedłużać ;) Kolorowych i spokojnych .... Michale, zostawię jeszcze zapaloną małą lampkę ;) Główne gaszę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - dzięki za lampkę! ;-) Też "już" idę spać ;-) Życzę E-snów! ;-) Dobranoc! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Ten Tayyar to jakiś transplantolog? Bo jak czytam te Wasze opisy, to tak mi się wydaje... ;-) ;-) ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, nie widzę na telefonie wklejanych emotikon... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Michale, znów zasługujemy za „naganę” za gadanie na nocnej warcie ;) ;) ;) (Ale ja się wyspałam, na prawdę :) ) A Tayyar, to specyficzny transplantolog. Sam znajduje dawców, sam pobiera narządy, sam oferuje swoje usługi przy operacji i odbiera zapłatę za tę wyjątkową usługę. Nie ogłasza się w prasie, ani internecie, ale jego działalność przyniosi duże dochody. A on sam jest nieźle popaprany! P. S. Michale mam pytanie z kategori - ciekawość. Czy oglądałeś choć jeden cały ponad dwugodzinny odcinek KPA? ;) Jeśli już kiedyś o tym pisałeś, to przepraszam. Mam dobrą pamięć, ale krótką :D > Spokojnej ze słodkim deserem niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, wczoraj wstawiłaś trzy linki do 41KPA (w dobrej kolejności ;) ) Dzięki :) Basia wczoraj pisała o Omerze w scenie pod szpitalem i pouczaniu Leventa. I ma rację, bo Omer nie ma teraz prawa odganiać od Elif potencjalnego kandydata, aż się sama śmieję pisząc to o Levencie :D Nie wiem jak on sobie wyobrażał ewentualne spotkania z Elif po rozstaniu. Tego też nie wziął pod uwagę, wymyślając kłamstwo o ojcostwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KPA Ja jeszcze o scenie pod szpitalem Omer-Levent. Nie wiem czym kierowali się przy doborze aktora do roli Leventa, ale w tej scenie wyraźnie wydać różnicę wzrostu miedzy nimi. Może choć wzrostem miał mieć przewagę nad Omerem??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby :) Świetna charakterystyka Fatiha. Tayyar powinien być dumny, jego syn chce być lepszy od niego. Fatih zasługuje by przejąć po nim nielegalne imperium. Mert chce żyć uczciwie, więc on nie może przejąć takiego spadku. > Mnie też zastanawia cackanie się Tayyara z Huseyinem. Być może wieloletnia współpraca nie pozwalała mu na tak proste, jak dla niego rozwiązanie problemu z Huseyinem. Czy chodzi o jakiś niepisany kodeks/statut przestępcy i nie wolno długoletniego, oddanego jednego ze swoich kroić, dzielć i pakować w torebki do lodówki??? Pozostaje jeszcze „obietnica psychola” Obiecał mu pomoc i chce dotrzymać danego słowa. Brzmi to śmiesznie, bo Tayyar do tej pory nie robił niczego bez korzyści dla siebie. A szantaż nagraniem jest faktycznie mało przekonującym argumentem by Tayyar, aż tak się uginał przed Huseyinem. O Huseyinie bardzo mi się podobało :) Można jeszcze wiele i najgorzej pisać. Końcówka odcinka to kolejna żałosna próba tłumaczenia się ze swoich zbrodni. Prośba by Omer puścił go wolno, bo tam gdzie chce uciec i tak nie będzie miał spokoju brzmi groteskowo. A jako dodatkową karę chciałby zabrać ze sobą walizkę pełną brudnych pieniędzy by był jeszcze bardziej nieszczęśliwy! Omer musiał czuć do niego obrzydzenie, że tak żebrze o coś, co mu się zupełnie nie należy, czyli o wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) > Basiu:),dziękuję za życzenia! Miejmy nadzieję , że EA da nam wreszcie( może jeszcze w naszym gronie ? ) możliwość powzruszać się również przy Jego kolejnych kreacjach.Jesteśmy cierpliwe ale ileż można czekać :( ;) ?! > Basiu :).Świetne komentarze.Dziękuję:) Ja też jestem zła na Ömera za to głupie kłamstwo i brak odwagi. > cyt.:,, W sumie nie wiem po co Ipek dodała, że jak życie dowodzi o każdej miłości można zapomnieć. Czy kolejny raz chciała zamydlić Pelin oczy, przytaczając swój własny przykład jakoby nic już do Omera nie czuła? " Ja miałam wrażenie, że Ipek mówiąc to( może z zawodem w sercu?) myślała jednak nie tyle o sobie , że to jej miłość do Ömera wygasła, ile o Ömerze,który szybko zapomniał o miłości do niej. cyt.:,, Pelin, nie do końca świadoma co w rzeczywistości stało się między Omerem a Ipek (na razie tylko ona to wie) w przeszłości a teraz chyba zła na nią, że lekceważy siłę miłości Omera i Elif, wypaliła, że widocznie jej miłość nie była prawdziwa, skoro tak łatwo z niej zrezygnowała.Po tych słowach Ipek od razu posmutniała. Nie wiem czy bardziej dlatego, bo Pelin niesprawiedliwie ją osądziła czy dlatego, że zdała sobie sprawę, że Omer jest bezpowrotnie dla niej stracony." A może Basiu również dlatego ,że po słowach Pelin Ipek pomyślała/ zrozumiała,że to miłość Ömera do niej nie była na tyle silna i prawdziwa aby chciał o nią walczyć skoro tak szybko i łatwo(wg niej)Ömer tę miłość odpuścił? > GRA:) Dziękuję za piękną dobranockę! Dedykację dla Elfika też pozwoliłam sobie otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Twoje dobre życzenia Barnaby chyba mi towarzyszyły :), bo spałam jak niemowlę.Coś mi się śniło ale nie wiem co:( W każdym razie musiało to być coś miłego bo spałam wyjątkowo długo i nie chciałam wstawać! > Barnaby:)dziś Racja ! Hüseyin to straszny szmaciarz ! A tak z innej beczki:) Burak T. w KPA gra najgorszą kanalię, a w realu przyjaźni z Enginem, Esra D. w GF gra...nie potrafię dobrać słów !! a w realu?..przyjaciółki:) > KO:) Streszczenie jeszcze przede mną. Najpierw muszę znaleźć wolniejszą chwilę :) > Pozdrawiam Wszystkich i życzę przyjemnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, witaj :) Ja nadrabiam zaległości z wczoraj ;) Pochłonęłam Twoje wpisy na raz :) O Ipek. Cyt. „...po słowach Pelin Ipek pomyślała/ zrozumiała,że to miłość Ömera do niej nie była na tyle silna i prawdziwa aby chciał o nią walczyć skoro tak szybko i łatwo(wg niej)Ömer tę miłość odpuścił?” Kasiu, to bardzo możliwe, że tak jest. Spojrzenie Ipek na Omera chwilę po słowach Pelin może o tym świadczyć. Ze smutkiem, zawiedziona patrzyła na niego, a on zupełnie na nią nie reagował. Wiele razy dał jej odczuć, że już nie ma dla nich szans na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie udało mi się dodać postu, spróbuję jeszcze raz, ale nie wiem czy w rezultacie nie ukaże się jako podwójny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). „Według niego bycie lepszym od ojca oznacza bycie lepszym (?) gangsterem, a nie lepszym człowiekiem.” – Barnaby, bardzo dobra charakterystyka Fatiha. Dla mnie jest popaprańcem i psychopatą nie mniejszym niż Tayyar i Hüseyin. Równie świetna charakterystyka Hüseyina :). „A Pelin swoimi słowami zaskoczyła ją i faktyczne mogła jej uświadomić, że jej miłość do Omera nie była prawdziwa.” KO, mnie chodziło o coś innego. Wierzę, że ta miłość była prawdziwa i Ipek też tak o tym myśli. Ona teraz uświadomiła sobie, że w przeszłości popełniła nieodwracalny błąd, zwątpiła w miłość Omera, nie zdradzając mu prawdziwego powodu rozstania i nie pozwalając jemu dokonać wyboru w zaistniałej sytuacji. Z tchórzostwa a może jeszcze innych powodów postąpiła tak samo wobec niego jak teraz Omer w stosunku do Elif. Jeśli więc miłość Ipek miałaby być nieprawdziwa, to również przy szczerości uczuć Omera do Elif możemy postawić znak zapytania, a jednak nie mamy wątpliwości, że Omer bardzo kocha Elif . On z góry założył, że Elif go znienawidzi, gdy pozna trudną prawdę o Hüseyinie. Dlaczego? Nie wierzył w jej bezwarunkową miłość do siebie, która może to pokonać? Nie ufał jej, skoro nie dał jej żadnej szansy wyboru i współdecydowania? Przypominam sobie, że Barnaby już o tym pisała, że nie wierzył w jej bezwarunkową miłość i chyba tak rzeczywiście jest. Ipek może też kiedyś pomyślała, że on nie będzie zdolny unieść ciężaru prawdy i dlatego jej nie wyjawiła. Cyt. „A jako dodatkową karę chciałby zabrać ze sobą walizkę pełną brudnych pieniędzy by był jeszcze bardziej nieszczęśliwy!” – KO, to jest SUPER PEREŁKA !!! Cyt. „Ja miałam wrażenie, że Ipek mówiąc to( może z zawodem w sercu?) myślała jednak nie tyle o sobie , że to jej miłość do Ömera wygasła, ile o Ömerze,który szybko zapomniał o miłości do niej.” - Kasiu, Twoje przypuszczenie może być słuszne, tym bardziej, że zauważyłam sporą dawkę goryczy w jej wypowiedzi. Cyt. „.. że po słowach Pelin Ipek pomyślała/ zrozumiała,że to miłość Ömera do niej nie była na tyle silna i prawdziwa aby chciał o nią walczyć skoro tak szybko i łatwo(wg niej)Ömer tę miłość odpuścił?...” - Kasiu, tu też możesz mieć słuszność. Omera JAKOŚ tłumaczy to, że był bardzo na Ipek zły, pewno uniósł się ambicją, gdy go odrzuciła i nie dociekał zbytnio prawdy. Przenosząc swoje cechy na Elif uważał, że ona przyjmie jego kłamstwo za dobrą czy raczej złą monetę i też jako kobieta dumna nie będzie pytać i dociekać. Swoją drogą, czy nie uważacie, że Omer zbyt szybko zapomina o swoich poprzednich miłościach? :D :D No może w przypadku Ipek nie było to zbyt szybko, bo tamta miłość jest sprzed 6 -7 lat, ale Sibel czy nie za szybko? I w ogóle nie doszukiwał się dla jej czynów okoliczności łagodzących, tak jak to miało miejsce w przypadku Elif :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Dziękuję za świetne streszczenie :)...Działo się :D!! Ja już daruję sobie wyciąganie perełek :D KO dziś Cyt.: ,, Ja jeszcze o scenie pod szpitalem Omer-Levent. Nie wiem czym kierowali się przy doborze aktora do roli Leventa, ale w tej scenie wyraźnie wydać różnicę wzrostu miedzy nimi. ••Może choć wzrostem miał mieć przewagę nad Omerem??? •• :)..-DOBRE!! > Michale:)wczoraj Próbowałam otworzyć ten link z artykułem , który podałeś ale niestety... Ani kopiując , ani wpisując ręcznie, nie udało mi się do niego dostać a widzę , że KO się powiodło.Gdzies robię błąd czy artykuł już zablokowano?Mnie za każdym razem pokazuje mi się inf."błąd 404". > Basia :) dziś Cyt.:,, czy nie uważacie, że Omer zbyt szybko zapomina o swoich poprzednich miłościach? No może w przypadku Ipek nie było to zbyt szybko, bo tamta miłość jest sprzed 6 -7 lat, ale Sibel czy nie za szybko? " Basiu:) , przecież ta Elif :), tak go oplotła(dość szybko zresztą ;) ) swoimi pięknymi włosami i nagimi ramionami , że jego myśli krążyły już zupeeełnie gdzie indziej :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, dzięki za wyjaśnienie ;) Trudno mi do końca zrozumieć intencje Ipek i jej uczucia do Omera. Szczera pomoc, zupełnie bezinteresowna, wobec przeszłości, kiedy łączyło ich silne uczucie, to jak dla mnie zbyt szlachetne. Mogę się też mylić, bo to może jest jej sposób by pomóc Omerowi pomimo, że nie popiera jego pomysłu z kłamstwem. Widać, że w Ipek tli się jeszcze dawne uczucie. Analizując te dwa rozstania, to Elif kocha silnie i prawdziwie, bo chce poznać prawdziwe powody odejścia od niej Omera. Powiedziała Ipek, że nie wierzy by Omer rozstał się z nią przez Yagiza. Zaczęła działać od zdobycia próbek do badań DNA. I tak powinien zachować się przed laty Omer, jeśli jego miłość byłaby prawdziwa. Jest jedno ale. Gdyby nie sugestie Fatiha Elif niczego by nie wyjaśniała, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry A właściwie to już Dobry wieczór. Niestety, jak wiecie nie śledzę akcji KPA od jakiegoś czasu, więc tak dokładnie to nie wiem czy mogę się wypowiadać - ale wydaje mi się , że Ipek została w którymś momencie wyciągnięta przez scenarzystów jak " królik z kapelusza" ,żeby rozkręcić dalszą akcję serialu. Nie pamiętam , żeby na początku była mowa o tym, że Omer kochał kogoś ( ją ) wcześniej - a teraz zapomniał. Na początku serialu była tylko Sibel - jako wielka i jedyna miłość Omera. Długo nie mógł o niej zapomnieć, ale okazało się , że była kimś innym niż myślał . Że właściwie nic o niej nie wiedział, a gdy prawda wyszła na jaw, poczuł wielki żal i zawód. A przecież z Elif też nie związał się od razu, to przyszło z czasem - kiedy zaczął ją lepiej poznawać i przeżyli wspólnie wiele dramatycznych chwil. Chyba nie można mówić , że swoje miłości szybko zapominał. Tak mi się wydaje, ale może nie wszystko dobrze pamiętam. Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, :) Nasz kochliwy Omer ma serce przepełnione dobrocią i miłością, nie potrafi być sam. A strzała amora nie wybiera ;) A tak szczerze, to Elif wpadła mu w ramiona i zaczęła całować, cóż biedak mógł począć ;) :P Potem nie mógł uwolnić się od niej. O ile dobrze pamiętam, to ona nie chciała kończyć udawania „pary zakochanych.” :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu Jeśli chcesz znaleźć artykuł, który podstawił Michał - należy ten link skopiować , wstawić w listwę Google - a potem wykasować wyrazy aż do .....interia.pl .Dopiero otworzy się strona Swiata seriali. Tam poszukasz - seriale -otworzysz GF i dopiero będą artykuły na temat. Inaczej nie znajduje. Pozdrawiam GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziekuję :) Trochę „tempem akcji” odbiegam od oryginału, ale staram się jak zawsze :D :D > A Levent, no cóż, lubię ..... o nim pisać tak, jak o Tayyarze ;) ;) :D > Kasiu, do artykułu od Michała dotarłam wpisując > Fatmagul pijana szczęściem < i pojawił się jako pierwszy, strona „świat seriali interia” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz trochę dla zmiany tematu. Zebrałam dostępne linki z nowego filmu Engina "Cocuklar sana emanet " czyli w moim tlumaczeniu "Dzieci są wam powierzone ". Na razie niewiele tych informacji ... < Zajawki filmu "https://youtu.be/k1l9TUkSct8 Zajawka / wersja ang. "https://youtu.be/Ogu05NQKuCY Kolejna wersja / węgierska "https://youtu.be/iIE33ab1Mdk Trochę zdjęć Engina i z planu "https://youtu.be/BCefpDV7nuo Partnerka Engina z filmu - Hilal "https://youtu.be/XRU1_LPFMKQ "https://youtu.be/U0VTWFaIxa8 Engin pracuje na planie "https://youtu.be/2qvnztFYQuI Zakończenie pracy w Dubrowniku "https://youtu.be/kv5XfWHdKPQ Trochę zdjęć z planu "https://youtu.be/9GHu8Qx018M Tylko Engin... "https://youtu.be/N4W5xDC2CYc < Dopóki nie ma nic innego - musimy się tym zadowolić...... GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt. „Gdyby nie sugestie Fatiha Elif niczego by nie wyjaśniała, chyba.” KO, tu jesteśmy zgodne. Prawdopodobnie zwyciężyłaby w niej złość na Omera i niczego by nie drążyła, ale wcześniej czy później prawda o Hüseyinie wyjdzie na jaw i wtedy ponownie by się zastanowiła, dlaczego Omer zostawił ją w sukni ślubnej. Jeśli pogoń za Hüseyinem miałaby rozciągnąć się na długie miesiące lub nawet lata, to wtedy może kochałaby bezwarunkowo już kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×