Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Strona .... Elfiku, Toygar Isikli już chyba zawsze będzie kojarzył mi się z piosenką, którą poznałam dwa lata temu „Hayat gibi” „https://youtu.be/fzty7IvvKmU „Korkuyorum” pochodzi też z tego samego serialu „Kuzey Güney„ i również ją lubię, ale serialu nie oglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał :D Dlaczego pytam o KPA ???? Babska ciekawość :D :D Kary nie będzie, bo szkoda mi Cię i Twojego czasu ;) To ponad 2 godz. jednego odcinka , a urywki co ciekawsze to w Dobranocce GRA nam propnuje ;) ;) > A już chciałam ci zestawić lampkę .... nocną zapaloną ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Forum robi sobie loterię i mnie znów wylogowało ;) > Michał ;) Miało być „zostawić” ale co ja tam wiem o tej porze, telefon wie lepiej :D O KPA, byłam ciekawa czy zobaczyłeś jeden odcinek, tak z ciekawości ;) Ale rozumiem, że czytasz nasze komentarze i moją „parodię” KPA tzn. streszczenia też ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
I znów ostatnia gaszę. Michał, zostawię jednak tę małą nocną lamkę ;) ;) > Pora spać .... już dawno nadeszła, więc spokojnych i przyjemnych snów .... Pstryk .... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym się zdziwił, gdyby nie było odpowiedzi... ;-) KO - znając Ciebie jestem pewien, że i lampkę byś zestawiła niczym Adam Słodowy ;-) Czytam wszystko! Nawet gdybyście pisały np.o ciuchach ;-) , też bym czytał, choć pewnie bym zasnął w końcu ;-) Dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedostatnia KO, przedostatnia! ;-) Pstryk! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstryk ! No to Cię zadziwię. M. Ostatnia! ;) Dobranoc :) P. S. Nie rozśmieszaj mnie, bo późno już ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) > KO :),Michale:)... ...w końcu popsujecie ten włącznik :D ! > Bardzo tu muzycznie od rana a... właściwie już od wczorajszego wieczora :) > GRA :) -Dziekuję za linki do piosenki ,,Power of love" i jej polski tekst. Są utwory,które niezależnie od upływającego czasu zawsze będą zachwycać. > KO:)-Poza innymi , stałymi linkami ;), na dzień dobry pootwierałam również wszystkie linki od Ciebie :)...Dzięki Ci za nie. ,,Sanam re" ojej...chyba mi się nie znudzi , a naprawdę często słucham. To samo ze wspaniałą muzyką Toygara Işıklı !! Dzięki za linki z ,,Hayat gibi", szczególnie za ten z polskim tekstem:) > Przyjemnego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! KO - wygrałaś! ;-) Ale jak faktycznie zepsujemy ten włącznik, to reszta ekipy da nam popalić ;-) Kasiu - nie ma to jak w domu, prawda? Mam nadzieję, że w domowych pieleszach zdrowiejesz jeszcze szybciej! Miłego dnia życzę Wszystkim! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! KO - wygrałaś! ;-) Ale jak faktycznie zepsujemy ten włącznik, to reszta ekipy da nam popalić ;-) Kasiu - nie ma to jak w domu, prawda? Mam nadzieję, że w domowych pieleszach zdrowiejesz jeszcze szybciej! Miłego dnia życzę Wszystkim! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witam! Kasiu :) Miło mi, że i moje linki grały Ci od rana :) Oby ze zdrowiem było coraz lepiej, dbaj o siebie :) :) > Michale ;) Obiecuję, że dziś nie będę dotykać włącznika/wyłącznika ;) ;) > Miłego i ciepłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, coś dzisiaj kafe szwankuje, nie mogłem wysłać posta, a jak już wysłałem, to dwa razy... Przepraszam! KO - czy niedotykanie włącznika oznacza też nierzucanie w niego papuciami? ;-) Cisza na forum... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę miałam ograniczony dostęp do forum, ale już mam chwilkę na streszczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, No dobra, to też dziś obiecuję ;) Ale zwróć uwagę, że piszę >dziś< :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 101 W sądzie .... To nie pierwsze ich spotkanie ..... Fatmagul i Kerim kontra czterech bałwanów Yasaranów! .... Ale tym razem jest inaczej! .... Przez okna, drzwi i ściany do środka wdziera się miażdżąca siła poparcia dla Fatmagul! :) .... To skandujące odgłosy zebranego tłumu dziś przemawiają przed rozprawą! :) :) .... Emocji nie da się ukryć! ... Fatmagul jest przejęta .... Kerim jeszcze stara się kontrolować ..... Mukaddes też ma się czego obawiać i słusznie że się denerwuje! .... Ale to Yasaranki najbardziej nie mogą ukryć strachu! :D .... Munir ma najtrudniejsze zadanie "Jak z niczego, zrobić coś!" Dlatego on pierwszy musi odreagować swoje nerwy!!!! ... Zaczepki słowne na poziomie podrzędnej knajpy to jego specjalność!!!! .... Na takie chamstwo Kerim reaguje natychmiast! ... Niestety, to nie miejsce i czas by obić mu plugawą gębę!!!!! ..... To było pewne, że Leman będzie miała przyznanego przez Munira "opiekuna"!!!!! .... Mustafa ma się zająć jej niedotarciem na rozprawę!!!!! .... (Mustafa ostatnio ma problemy z kobietami, może i w sprawie Leman coś mu się nie uda ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul wie, że nie jest sama ... A wsparcie terapeutki, jest dla niej dodatkowym pocieszeniem :) .... Na korytarzu w nerwach, bez możliwości ucieczki od okrzyków zebranych ludzi Yasaranowie czekają na rozprawę ;) ... Erdogan i Selim są teraz na ustach wielu kobiet!!!! ... Nie o takie zainteresowanie im chodziło! ... (Trudno! Na takie zasłużyli!!!) ..... Ale za to, mogą się teraz napatrzeć i posłuchać, co one o nich myślą ;) .... Meltem wykrzykująca przed sądem jest dla Selima zdzir..ą, a Erdogan z pretensją patrzył na Nil wśród tłumu ... (Prostaki w każdym calu!!!! ) .... Te nerwowe oczekiwanie przerwał telefon od Hilmiye - "Perihan miała wypadek! Była w samochodzie z Leman! Wszyscy są w ciężkim stanie!" .... Resat z przerażenia, aż usiadł! .... Zdał sobie sprawę, że za ten wypadek to on poniesie odpowiedzialność .... Stan zdrowia żony mniej go przeraził, niż konsekwencje jakie poniesie!!!!! .... Dowody obciążające go mogą ujrzeć światło dzienne!!! ... Fatmagul jest przejęta zgromadzonym tłumem, tyle ludzi ją wspiera .... Przez ostatni tydzień wiele się wydarzyło wspomniał Kerim :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ >>>>>>>>>> Tydzień wcześniej ... Fatamgul i Kerim byli na terapii ...... Pani doktor obiecała im, że przyjedzie na rozprawę do Izmiru :) .... Pomimo terapii i przeżyć byli uśmiechnięci .... Po wyjściu chcieli wspólnie spędzić czas :) :) .... Ale zamiast tego musieli uciekać przed wścibskimi dziennikarzami! ... Kerim nie pozwolił im zbliżyć się do Fatmagul! :) ... W samochodzie są bezpieczni, teraz mogą uciekać dalej ;) ;) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W restauracji .. Gdy Meryem, Rahmi i Mehmet zajmują sie zamówieniami, Mukaddes nic nie robi .... No nie od końca nic, bo przygląda się pracy Sinem .... Jest duma, że ludzie przysyłają wiadomości, wszędzie o NICH? mówią!!!! .... Reporterka Sinem zajmuję się mailami do Fatmagul .... Cieszy się gdy czyta, że różne organizacje kobiece wysyłają potwierdzenie swojego przybycia na rozprawę :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Resat też jest ciekawy pracy Sinem! ... Zadzwonił do niej z pretensjami, że w artykułach oskarża niewinnych i wierzy w kłamstwa Fatmagul!!!! ... (Resatowi pomyliła się kolejność słów!!!! Za często wmawiał sobie inną prawdę!!!!!) ... "Przecież to wydarzenie w ogóle nie miało miejsca!!!" -z przekonaniem dodał Resat! ... Ale bez pogróżek, że młoda reporterka szybko może skończyć karierę się nie obyło!!!! .... To też w stylu Resata!!!! ... A jeśli Sinem chce poznać "prawdziwą" wersję drugiej strony, to on zaprasza na spotkanie ... Sinem jest gotowa i ich wysłuchać .... Ta sprawa bardzo ją interesuje, bo wszędzie gdzie sprawdza informacje o Fatmagul pojawia się nazwisko - Yasaran! .... Gwałt, pobicie, samobójstwo łączy to właśnie nazwisko! .... "Ależ proszę panią!!!! Co to za bzdury!!!!! Proszę zmienić informatora!!!!! A najlepiej przyjść do Nas, my mamy odpowiednie dowody swojej niewinności!!!!" -tak pokrótce Resat się tłumaczył .... Coś tam wykrzykiwał o jej kłamstwach wypisywanych i o zakończeniu jej kariery, ale znów mu się słowa pomyliły!!!!! ... (Żeby zachować porządek - To on kłamie i to jego "kariera biznesmena bez sumienia" szybko się skończy !!! :D ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Gdy Sinem rozmawiała z Resatem do restauracji przyszła Nil ... Uważnie jej słuchała co ona wie o Yasaranach ... Przyszła z ciekawości, posiedzieć, pewnie tak jak większość, a przypadkiem trafiła na ciekawą rozmowę ;) ;) ... Ją też nazwisko Yasaranów niepokoi ;) ;) ... Resat w gabinecie nie był sam ... Miał wsparcie dwóch młodych takich niewydarzonych, zmartwionych, zamyślonych, przerażonych! ... Tym razem nie miał dla nich słów pocieszenia, nie starł smutku z ich wrednych twarzy! ... "Jest źle!" -skoro Resat tak mówi, czyli czas się na serio zmartwić! .... "Ojej, ojej, ojej! Co teraz zrobimy??!!!! My nic nie potrafimy!!!" ... Munir już zaczął działać! .... Wysłał już kilku dziennikarzy!!!! ... (Już nie przemocą czy szantażem, a prasą wysługuje się Munir!!!! ;) Czyli poprzednie metody były nieskuteczne! :D ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Doktor Nil tak jak wszyscy, którzy interesują się sprawą Fatmagul, też była ciekawa faktów z życia Fatmagul ..... Dobrze trafiła, bo dziś w restauracji jest Mukaddes!!! ... Ona chętnie opowie o wszystkim co jej nie dotyczy, ale dotyczy Fatmagul!!! ... Jest niemianowanym menadżerem spraw z jej prywatnego życia!!!!! :O ..... Nil zapytała o Erdogana Yasarana, a Mukaddes już wiedziała co ma powiedzieć!!!! -"To on był głównym prowodyrem" .... Nil nie miała już więcej pytań, zapłaciła i wyszła ..... Tak szczerej odpowiedzi nigdy by się nie spodziewała usłyszeć!!! :O ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul i Kerim uwolnili się od dziennikarzy, ale artykuły w gazetach przypominają im, że nie są już anonimowi .... Spokojny spacer nad morzem i gorące kasztany to mała przyjemność na którą zasłużyli po trudnej terapii :) :) .... Fatamgul zna już to uczucie zmęczenia, a Kerim dopiero je poznaje ... Ale pomimo to czuje ulgę .... Chciałby tak samo szczerze i otwarcie rozmawiać z Fatmagul na co dzień, bez terapeutki :) :) ... Oczywiście to bardzo dobry pomysł, Fatmagul jest pewna, że tak będzie im łatwej ;) ... Ich spokojny i miły spacer obserwował z daleka Muntas ... Kerim nie jest zachwycony ochroniarzem od Fahrettina ... Ale Fatmagul dzięki temu czuje się bezpieczna .... Nie chce by Kerim złościł się na ojca za takie gesty .... Kerim tylko ze względu na nią odpuszcza Muntasowi .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W tym czasie Fahrettin śledzi Mustafę i Meltem .... Siedzi niedaleko nich w jakiejś restauracji .... Mustafa wykonuje powierzone mu już dawno zadanie, przekonuje Meltem by nie zeznawała .... Ona chętnie pójdzie do sądu i o wszystkim opowie ... No i tu jest problem! ... Mustafa namieszał jej w głowie, że ich romans wyjdzie na jaw, bo Yasar ją śledził i może ma nawet zdjecia! ... Jej nazwisko będzie kojarzone z tymi łajdakami! ... Czy ona i jej matka poradzą sobie z tym? ... Mustafa produkuje kolejne argumenty ma poczekaniu, bo Meltem ze względu na śmierć ojca chce zeznawać i obiecała to Fatmagul ... Chyba ją tym przekonał, że może sobie nie poradzić z zemstą Yasaranów, gdy Fatmagul wygra!!!!! ... No i ostatni wspaniały argument dla Meltem, Fatmagul i tak wygra bez twoich zeznań!!!! .... (Meltem chyba nie uwierzyła w te głupoty???!! ;) ) ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Gdzieś niedaleko Bosforu w miłej kawiarence Siedzi urocza para przy herbacie, ale nie trzymają się za ręce. Przy oknie, ale z dala od ludzi, Jego uśmiech, jej ciekawość budzi. Co się stało? Skąd uśmiech ten? "To nic takiego, chcę tylko pogładzić włosy Twe" Tak, tylko tyle. Ale wielką radość przyniosły te chwile. Dla niego i dla niej, to miłe jest. Dla nich jest ważny, każdy czuły gest. Kadir im przeszkodził, ale z ważną sprawą Sędzia się zmienił tuż przed rozprawą! Kolejny termin musi przez to przepaść. Ale dobrze wiedzą, że muszą cierpliwie czekać. /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fahrettin też jest cierpliwy i śledzi nadal Mustafę ... A Mustafa nie ma lekko ... Musi przekonać Meltem, a że słabo mu idzie, to jeszcze lepiej :D .... I chyba jej nie przekonał! .... Meltem odjechała i zostawiła go w niepewności ... Munir niczego mu nie ułatwi, o nie! ... Wydzwania niecierpliwie, bo oczekuje na wyniki, oczywiście pozytywne ;) ... W willi ... Jak dobrze zgrana para Fatmagul i Kerim krzątają się po kuchni ... Chyba już po kolacji, bo każdy zajęty jest swoimi sprawami ... Nawet Mukaddes ma zajęcie przy maszynie do szycia ... (Na szczęście tym razem nie waruje pod kuchnią!!!!) ... Kerim chętnie pomaga Fatamgul, bo lubi robić nią różne rzeczy :) :) ... (A czy mógłby nie lubić?! ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ale jak się już przekonaliśmy, oni oboje nie moga być długo sami w kuchni ... Tym razem przyszła Deniz z wiadomością, że jakaś dziewczyna w internecie namawia innych przy przyszli na rozprawę Fatmagul .... To jest bardzo dobra wiadomość i budująca dla Fatmagul ... Kolejne poparcie, kolejni ludzie przejęci jej historią, to podnosi na duchu :) :) ... Ale nie zapominajmy, że pomiędzy tymi dobrymi i szczerymi ludźmi mieszka wredna jędza, która potrafi zniszczyć chwilę szczęścia!!!! -"Teraz wszyscy mówią, że tak. Ale jak przyjdzie co do czego nikt nie przyjedzie!" .... (A żeby ją ...!!!!! ) ... Meryem potrafi pocieszyć w takich chwilach :D .... Mukaddes będzie miała sukienkę szytą w domu, a Fatmagul może iść sobie coś kupić nową do sądu, być może pokażą ją w telewizji ;) .... Fatmagul niczego nie będzie kupować, bo ma w czym iść ;) .... (Gdyby to Mukkades miał taką opcję do wyboru, już by stała z torebką pod drzwiami, jak pies ze smyczą!!! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Po Deniz przyjechał ojciec ... Na widok Kerima wycofał się i ne wszedł do domu ... Ale zaproszony przez Deniz i Fatmagul przełamał się .... Ma dla nich wiadomość o Mustafie .... "Widział, jak spotkał się z Meltem, a po spotkaniu pojechał do firmy Yasaranów" .... To jest podejrzane, bo przecież nie nawidzili się ... Fahrettin jest pewny, że właśnie o to chodziło Hacer w liście ... Teraz wspólnie zastanawiają się, dlaczego znów Mustafa dla nich pracuje ... Fahrettin podejrzewa, że chodzi o słaby punkt Mustafy, czyli o pieniądze .... Być może zażądali ich spłaty, po tym gdy Mustafa zeznawał na korzyść Fatmagul ... Do tego Yasaranowie mu nie ufają, bo ich ludzie śledzili Mustafę .... To całkiem możliwe! ... Ale czy możliwe jest, że Mukaddes choć raz nie będzie się wciskać tam gdzie jej nie wołają??!!! :O ... Przyszła na dół i z ciekawością pyta -"O co chodzi?" !!!! ... (Czego ten babol nie rozumie??????!!!! :O Czy Kerim ma ją wsadzić w ścianę by nie plątała się pod nogami????!!!! ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×