Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość
Znowu zżera wpisy, czy to strona? Grrrr... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz jeszcze raz pisać tego co pochłonęło forum. Mi zjadło odpowiedź dla Ciebie o GF, a chciałam odpowiedzieć, dlatego napisałam ją jeszcze raz. Tak tylko wspomiałam ;) A ze swoją ciekawością, to już się pilnuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, strona .... Niestety i w tym wątku mamy ograniczenia z otwieraniem strony :( Już chyba w każdym nowym tak będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona . M ? :) Chyba nie napisałam czegoś głupiego co mogło Cię obrazić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO, nic głupiego nie napisałaś, a nawet gdybyś to zrobiła, to bym o tym napisał, a nie milczał i się obrażał! Strona się przymulila, to zamilklem! Ot i cała tajemnica... :-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w dzień, m.in.na bazie opisu Barnaby o Muce opiszę swoje ciekawe spostrzeżenie na temat GF. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz chyba już trzeba powiedzieć dobranoc! Lub dzień dobry! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) To dobrze, że nie będziesz milczał. Jak już wspomniałam, czasem powinnam ugryźć się i zastanowić jeszcze raz ;) Wpis o Muce, oczywiście czekam na niego :) Tak. Już pora spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry :) Krótka to była noc :D, oj krótka... > Było nastrojowo GRA ... Bardzo było! Dziękuję Ci za przepiękną !! dobranockę :) A"Jesienne liście" i Eric Clapton-cudo!!! P.S. Później obejrzę 2.cz.KPA i poczytam co się tu działo, bo na pewno się działo skoro poszły aż cztery strony!! i musiałam dokopać się do dobranocki :) Nic jeszcze nie czytałam. > Przyjemnej , pogodnej niedzieli dla Was Wszystkich. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! :-) Życzę Paniom miłej, pogodnej niedzieli! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś niedziela, więc poranna dawka Mustafy Buluta zaliczona ;) Dla Nas i naszego Michała też mam Mustafę na rozpoczęcie dnia :) Michale przekonuj się szybciej do Mustafy, ale i tak musimy zaczekać na Barnaby. Ja bez niej nie zacznę komentować :) „https://youtu.be/OsxOOjw3aKEhttps://youtu.be/n4FWHamWBcUhttps://youtu.be/iiTRdbkv9Pk > Barnaby, starałam się, żeby nie było tej... :) Wybacz, jeśli gdzieś się wepchała nieproszona! :( Kasiu, wcześnie przywitałaś się z nami, a u Ciebie wczoraj też musiało być wesoło :) :) Michale, wczoraj wypadło mi z głowy. >Dzięki za miłą rozmowę :) A forum to nawet w nocy musi się zawieszać ???? ;) ;) ;) > Spokojnej niedzieli ??? E tam... Ciepłej, wesołej i słodkiej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) KPA 42.cz.2. Kapitalne streszczenie.Chwilami prawdziwy film akcji:)! Raz,dwa,trzy i w kilku konkretnych , krótkich acz treściwych słowach bardzo obrazowo opisałaś niektóre lekko;)wkur.. przydługie sceny. ....no i do tego te Twoje świetne , zabawne , czasem ironiczne dopiski :) Dziękuję KO !! P.S. Resztę wpisów przeczytam później. Ach te Twoje ironiczne dopiski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry;). Trochę zaglądam do Was. Życzę udanej niedzieli;). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Miło Cię widzieć w dobrym humorze :) :) Dziękuję :) Bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój ironiczny sposób na przebrnięcie przez Kilka?!naście Przydługich Akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - Kapitalnie Przedrzeźniasz Autorów! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być słodko w niedzielę, więc u mnie już jest :) Ale żeby nie było tak zwyczajnie, mam zagadkę ;) Michale, BĘDZIE O JEDZENIU ;) Chyba nie pogniewasz się na mały żarcik? ;) > „Choć słodyczy prawie nie jadam, to od wczoraj podkradam, cukierki z Wawela czerwonej torebki. Z orzechami, zawinięte w czerwone papierki. Mniam, mniam .... Są pyszne! Mówię Wam!” ..... :D P.S. Michale, domyślam się, że lubisz zagadki? Ale jeśli potrzebujesz oświecenia, to spójrz w lewo, stoję na drabinie z latarką w ręku. Na zęby uważałam, ale chyba oko Ci podbiłam ;) ;) ;) Przepraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale ;) Zagadka, była Klasyczną Prowokacją Amatorki cukierków ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Ale ja lubię takie gierki! Mam zgadnąć co to za cukierki? :-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ! Ok, zgadnij! Powiedz, jaką odpowiedź znasz! Ale pamiętaj, tylko jedną szansę masz! A ja już przepadłam! Bo kolejnego ....... zjadłam! ...... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Barnaby wczoraj Cyt.:,, Hüseyin jak na zdemaskowanego przestępcę jest bardzo roszczeniowy, rozżalony i zdziwiony, że nie przysługują mu przywileje, że miałby ponieść jakieś konsekwencje. Rodzina go nie odwiedza – oj, jak przykro!" No bo nikt go nie rozumie i nie docenia.A przecież on taki szlachetny i wrażliwy.Popłacze gdy trzeba,utuli,wysłucha... Przecież wszystko co robił to tylko po to aby ludzkości pomóc a nie ją krzywdzić ! Najpierw z dobroci serca pomógł Swietłanie i ją pocieszał. Nawet kilka lat. Potem usunął szemranego Denizera, bo to zły człowiek był , a potem znowu oczywiście ze szlachetnych pobudek, żeby w żadnym razie nie skrzywdzić ukochanego brata pousuwał ludzi, którzy mogliby w ramach reklamy tej jego dobroczynnej działalności pochwalić go przed Ömerem.A on nie robi nic dla poklasku ani tym bardziej dla zysku bo się tym brzydzi i nie potrzebuje reklamy. Samarytanin można by rzec. Barnaby wczoraj -:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie te czerwone papierki, to powiedziałbym, że te cukierki, to Michałki! Ale przez te jaskrawe papierki, jestem pełen rozterki i nie wiem co to za cukierki! Może Kukułki? KO - łobuziaro! Pytanie jest z zza wysokiej półki! I nawet drabina i od latarki jasności nie niwelują w głowie mej ciemności! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry już wieczór Między Waszym żartobliwym ping-pongiem trochę "słodkich uśmiechów" naszych bohaterów ( Their cute smile ) czyli tym razem Engina i Tuby : https://youtu.be/bVSa0gKkYaU Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu trochę zdjęć Engina i Tuby , raczej niespotykanych, czasami żartobliwych, ( oj, autor się napracował w tych połączeniach) " Kochanie" : https://youtu.be/IQlG73kaRcM GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M :) Acha, potrzebujesz pomocy? Teraz uważaj, bo zapalam stojący halogen o wysokiej mocy! Kukułki - są z nadzieniem kakaowym ;) A ja pisałam o cukierkach z nadzieniem orzechowym ;) PS Michale, gdyby to były Kukułki, nieszkodliwych żartów, by nie było ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, Świetnie włączyłaś się z klipami. Dziękuję :) A przy drugim masz rację, autor na prawdę się postarał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Lampką w nocy ciągle mrugasz, Tu halogen mocny palisz! Tylko czekać jak na forum Wszystkie korki wnet wywalisz! ;-) A wracając do zagadki: Te Kukułki z mojej strony, to to rozpaczy krzyk był wielki! Bo pomimo podpowiedzi, nie wiem co to za cukierki! Są Wawele orzechowe, w czekoladzie utopione, Ich papierki są czerwone, A torebki kolorowe. Czy to jednak te cukierki, tego głowa moja nie wie, uszy za to dobrze słyszą, jak KO się ze mnie śmieje! ;-) :-) :-P M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
M. ! :D DZIĘKUJĘ !!!!! :D :D :D Kiedy skończę się śmiać, to wrócę! ;) PS Dobrze, że już mam Twoją bezterminową zgodę na kopiowanie :P Rozumiesz???? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodkie uśmiechy naszych bohaterów: Engina i Tuby. Muszę przyznać, że Tuba jest naprawdę piękną kobietą ale jej szeroki uśmiech nie podoba mi się. Wygląda na wymuszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Rozumiem, rozumiem! Cieszę się, że się cieszysz za moją sprawą! :-) Śmiech to zdrowie! Niemniej jednak nadal nie wiem jakie to cukierki, zatem rozwiąż ta zagadkę, wklej jakiś link itp... Gość 18.56 - odniosłem to samo wrażenie! Engin ma uśmiech przepiękny, nade wszystko zaś śmieją się jego oczy, natomiast Tuba - cóż, piękna jest na pewno, ale uśmiech mało kiedy wygląda na szczery, ot po prostu jeszcze jedna mina... Jak to celnie określiła nasza Barnaby - królewna z drewna... Pozdrawiam! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór :). KO, dzięki za klipy z Mustafą :). Może rozważymy powtórne komentowanie BBO po zakończeniu KPA. Teraz przydaje się wolny dzień po KPA, bo nie wszyscy mają czas w piątek na tak długie odcinki. Michale, czyli odpowiedź zaliczona? Kiedy przeczytałam, że mam napisać i uzasadnić, poczułam się jak szkole ;). Pan od polskiego zadał rozprawkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×