Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość barnaby
KPA 42 Ipek zostawiła Elif samą w gabinecie prokuratura z bezwzględnym mordercą. To chyba nieprofesjonalne. No ale tym razem Elif ma glany, chociaż szpilki też mogą być bronią zaczepno-obronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Żal mi Burhana. Jest zagubiony, zdezorientowany, nieszczęśliwy i został przywitany w nowym domu wyzwiskami. W jednej chwili stracił bezpieczny dom, rodziców, spędził dwa dni na policji. Elvan ma rację, on jest niewinny, a Melike nie powinna na dziecku wyładowywać swojej frustracji. Znając jednak realia tej rodziny, to na nią spadną obowiązki praktycznej opieki nad synem kochanki jej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, Michale, uważajcie, cukier wzmaga nadpobudliwość! Ja przezornie nie mam słodyczy w domu, bo od razu niszczę wroga. Najlepiej idzie mi z okolicznościowym świątecznym ptasim mleczkiem waniliowo-czekoladowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
O matko! Ile jeszcze trzeba nabajdurzyć, żeby strona się otworzyła. Głupio tak na pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA :)-Dzięki za wszystkie linki. Uśmiech Engina jest zniewalający... > Najpierw utonęłam w YT gdy otworzyłam linki od Barnaby... a potem otworzyłam linki od KO i....było to samo!! Dzięki dziewczyny :)....Proszę mnie nie ratować !!! Mustafo...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! Już zgasiłam halogen! Dlatego zaraz Ci odpowiem .... ;) Myślisz, że jestem takim leniem i w odpowiedzi tylko link wkleję?! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby :) Ależ się uśmiałam z Pana od polskiego :D Super! (M. ;) Wiem, wiem, mam już pełnio uwag przy swoim imieniu na Twojej liście obecności! :) ) Dziękuję Ci, że rozważasz ponowne komentowanie BBO :) Jeśli odpadnie ufff, na szczęście ten Kiepski Przykład Artyzmu serialowego, to minie trochę czasu, w sam raz na ponowne, przynajmniej dla niektórych komentowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Skoro nie potrzebujesz pomocy, to baw się dobrze :D A linki z Mustafą zawsze chętnie podeślę, po co wracać do codzienności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21:22 Pozwoliłam sobie podejrzeć link do Michała. Od razu przyjemniej i piękniej się zrobiło Dziękuję :) Tuba jest wg mnie zbyt wyniosła i sztywna w okazywaniu emocji. Dlatego robi to sztucznie, dla zagrania sceny, bez wczucia się w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał -ku ;) Rozwiązanie zagadki: > Ponownie tak się stało, że mi słów brakowało! ;) A wystarczyłoby, no ten, w niewyparzony ugryźć się! :P Ale dobrze już, już nie narzekam Na kolejne wyzwanie Michała czekam! A wracając do meritum. M. chce poznać zagadki tytuł. Coś tu kręci! ;) Bo pomimo moich szczerych chęci, ciągle nie wie, lub się waha. Jaki tytuł ma zagadka?! No więc dobrze, już to powiem. Bo inaczej będzie siedział mi na głowie! :) To MICHAŁKI !!!! :D Orzechami nadziewane, na czerwono zawijane, z apetytem pochłaniane, nad tymi oto cukierkami M. się trudził godzinami! .... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, na mnie nie licz. Przepadłam, utonęłam, a gdyby ktoś próbował mnie uratować, to ręce połamię. KO, cudnie rymujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby! Napisałem "jeśli możesz", a nie "masz", jak mi z przymrużeniem oka sugerujesz i Panem od polskiego mianujesz! I od razu Jedna Taka ;-) ma ubaw z biednego chłopaka! ;-) A zaliczylaś zadanie koncertowo, napisałaś wszystko zawodowo! ;-) Jeszcze raz dziękuję! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc - trochę w ciągu tematycznym KPA - przygotowałam klipy związane z tym serialem , ponieważ jak już kiedyś pisałam , jest ich na YT najwięcej i nie wszystkie jeszcze widzieliśmy. W pierwszym klipie rosyjska "piosenka z tematem " - czyli "Mata Hari " w KPA ( albo raczej różne Maty Hari ) : "https://youtu.be/_0CeYuKyGi8 W drugim klipie bardziej dramatyczne sceny z KPA i piosenka Tarkana "Gitme ne olur" czyli "Nie idź, nie odchodź" : "https://youtu.be/jZ4EC4M7-78 W trzecim klipie romantyczne momenty z Omerem i Elif przygotowane przez hiszpańską fankę : "https://youtu.be/MiN7z6eI_Wk I na koniec trochę zdjęć Engina i muzyka instrumentalna : "https://youtu.be/1cYT68SIi54 Dziś tyle na Dobranoc. Miłych snów z Enginem / Ömerem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jeszcze klip dla ciekawych nie-wielbicieli Tuby. Piękne jej zdjęcia z tego roku : w krótkich włosach, różnych fryzurach i różnych kolorach. https://youtu.be/d6EzCyxuEeI GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Zauważ, że o 16.15 Michałki sugeruję, lecz przez te czerwone papierki ich nie wskazuję! Bo przez to na rynku słodyczy zamieszanie, nie miałem szans na wawel-owskich Michałków poznanie! Ja znam tylko srebrne Michałki z Hanki, I dlatego nie odgadłem zagadki KOleżanki! Ale za słodka zabawę dziękuję, i twórczych rymów szczerze winszuję! :-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby było mało Engina - to tu - dla równowagi - jego zdjęcia z tego roku. Klip podstawiony 25 listopada. A więc świeżynka . Dla tych , co jeszcze nie śpią : https://youtu.be/Ne5m9jABQIA GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.22 - mój ulubiony, piękny filmik z Beren w roli Fatmagul. Ile w nim prawdziwego uśmiechu - uśmiech radosny, uśmiech zaskoczony, uśmiech dumny, uśmiech przez łzy... To się nazywa talent! Dziękuję! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA - Tuba na filmiku z 2017 piękna, zjawiskowa, lecz mnie nie zadrżała serca choćby połowa! ;-) Ale za filmik dziękuję i wiedz, że trud Twój szanuję! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) Dzięki :) Wpisy na otwarcie strony świetne! > Niedługo święta! Ptasiego mleczka waniliowo-czekoladowego na pewno nie zabraknie ;) I co z tym zrobić, przecież nie może się zmarnować ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za Dobranockę :) Piosenka Tarkana "Gitme ne olur" jeszcze raz do odsłuchania :) A ostatnia! Ojej! Ile Engina, przy uspokajającej piosence! :) Ktoś dobrze pomyślał o takim podkładzie muzycznym do filmiku ;) > Linki z Tubą i Enginem dla równowagi, ale i tak Engin przechylił szalę :) Dziękuję też za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! Również dziękuję za słodką zabawę. Rymy były wyzwaniem, ale za to przyjemnym. Gratuluję ! :) PS Powinni nam zapłacić za reklamowanie MICHAŁKÓW przez pół dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Z mej strony to nie żadne wałki! Pierwszy raz widzę te czerwone Michałki! Prezent jak najbardziej przyjmuj****ardzo mi on smakuje! ;-) A tak na serio, to pomysł powrotu do BBO po zakończeniu KPA jest jak najbardziej godny rozważenia! Ja jestem za! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! To mamy remis. Ja nie znam Michałków z Hanki ;) BBO, na prawdę warto obejrzeć. Nie tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remis remisem, a radości wiele! Tutaj masz dowód: http://michalki.eu/ Powstają dość blisko mojego miejsca zamieszkania... Smacznego! M. PS. Jutro GF 105?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. Dzięki :) O tak, śmiechu było dużo! ;) Musiałam dziwnie wyglądać na spacerze szczerząc się do telefonu :D Ale co tam! ;) Przynajmniej młodziej wyglądam :D > Mówisz, że z Siemianiowc Śląskich jesteś ;) To miasto znałam tylko z Centrum Leczenia Oparzeń ;) A teraz także z dwóch powodów .... A na Śląsku nam dwie rodziny ;) PS. Tak . Jutro GF 105. I już się stresuję jak mi wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! :D Nie z Siemianowic, ale obok... ;) To na spacerze pewnie wyglądałaś tak młodo, że aż dowód sprawdzali, czy jesteś pełnoletnia ;) A po co Ty się stresujesz? Po pierwsze pisanie bardzo dobrze Ci wychodzi, po drugie to tylko zabawa! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ;) Rozumiem ;) Aż tak młodo to już chyba nie, ale gdy miałam 30 lat, zdarzyło się :D ;) Pisanie GF .... Jeśli już coś robię, to staram się zrobić to dobrze. Streszczenia nie są tylko dla mnie ;) A jeśli ma być zabawnie, to wszyscy powinni mieć z tego ubaw ;) ;) ;) Kiedyś mieściły się w jednym wpisie, a teraz .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×