Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Strona .... Przypomniało mi się, że w tych odcinkach GF będzie wiersz „Słucham Stambułu” Postaram się go umieścić w streszczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 30 dowód Ci sprawdzali... Niewiele się omyliłem! To w USA jeszcze by Ci sprawdzali np. w pubie, bo tam mają limit 21 lat ;) Gratuluję! Mustafa ma moc!!! ;) :D M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś streszczenia mieściły się w jednym wpisie - pamiętam! A teraz też się mieszczą na jednej... stronie! :D M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 wpis ma moc ;) > M. A już miałam się pożegnać ;) Wybierałam jeszcze piosenki przed snem .... No widzisz, nie jest lekko młodo wyglądać :D Teraz jest już normalnie, chyba na 20- pare wyglądam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M :) Uśmiałam się z długości moich wpisów .... Świetne ! :D Dobrze, że na jednej stronie się zmieszczą, jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - cyt. - "No widzisz, nie jest lekko młodo wyglądać" - niezbyt wiele osób, zwłaszcza Twojej płci, podzieli to zdanie ;) "Teraz jest już normalnie, chyba na 20- pare wyglądam?" - niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie... ;) Dziękuję za miły całodobowy dyskurs! Mam nadzieję, że reszta naszej ekipy wybaczy Nam to! ;) ;) :P Dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w końcu kiedyś powtórzą GF, lub My to ponownie zrobimy, to - znając Twoją sumienność i pracowitość - co nowy odcinek, co nowe streszczenie będziesz otwierać nowy temat dyskusji. I będzie numeracja od GF 1 do GF 140! :D M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ;) Młody wygląd .... To zależy do doświadczeń w życiu z nim związane ;) Tak. Już pora spać. Dzięki, że zareklamowałeś ze mną cukierki. Miło i wesoło było ;) Też mam nadzieję, że Nam wybaczą ;) > GF 140 o rany! Ale nie mówię - nie! :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowe skojarzenie KO! Acz całkowicie przypadkowo to napisałem... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że już wraca GF, bo od tej ślimaczącej się KaPAniny ;) (przepraszam ewentualnych fanów!) ;) na forum frekwencja mocno siada... Dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Przyszłam po porcję muzyki z Dobranocki.Dziękuję GRA:) > Inne też pootwierałam i też dziękuję:) > Wczoraj mój organizm domagał się chyba regeneracji bo nawet nie wiem kiedy odpłynęłam i..nie powiedziałam dobranoc. > Przyjemnego poniedziałku nam wszystkim a dziś szczególnie naszej ☺BASI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
☺ Basiu , Basieńko , Barbaro... nasza dzisiejsza solenizantko ! Życzę Ci z okazji Twoich imienin wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze.Zdrowia,miłości, radości,uśmiechu... Samych jasnych dni i aby każdy nadchodzący dzień był najwspanialszym dniem w życiu , i aby zawsze byli wokół Ciebie przyjaźni i kochający Cię ludzie. A tu dla Ciebie taki malutki muzyczny prezencik :) : > Zbigniew Wodecki "Basia" "https://youtu.be/25TcjRxP4SA > Demis Roussos "My Friend The Wind" "https://youtu.be/7MSQ-AY6bPk > Danuta Rinn "Wszystkiego najlepszego" " https://youtu.be/fYn-HibWppE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Napisałaś,że będziesz chciała włączyć do streszczenia wiersz ,który Kerim recytował w 106. odcinku a ponieważ ja już wcześniej go odnalazłam bo zamierzałam jutro wkleić to zaoszczędź sobie pracy przy szukaniu i po prostu go przekopiuj i użyj. Miałaś wspaniały pomysł aby go wykorzystać w streszczeniu! Będzie pięknie :)! > To link z wierszem "Słucham Stambułu". Jest w nim polskie tłumaczenie tego wiersza ale są również fragmenty odcinka w oryginale i może ktoś ma ochotę popatrzeć i posłuchać go w wykonaniu Engina i Beren (bez lektora) , znając również jego polskie tłumaczenie. "https://m.facebook.com/EnginAkyurekPolishFans/posts/540605559457622?comment_id=540797432771768&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Dzień dobry! Kasiu, pracowity i poranny ptaszek z ciebie! :) (fiu, fiu, fiu - inaczej nie umiem zagwizdać ;) ) .... Złożyłaś dla Basi życzenia, zorganizowałaś muzyczną dedykację ze wspaniałymi wokalistami i jeszcze kwiatów nazbierałaś w bukiet !!! :) :) Brawo! :) Kasiu :) Dziękuję za gotowca - wiersz "Słucham Stambułu" na pewno się przyda, szybciej ukończę streszczenie i szybciej będę z Wami :) :) > U mnie śnieg! Ale nie pójdę na sanki, bo 105 GF czeka :D Miłego, wesołego i ciepłego (no trudno) poniedziałku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu! :) > Dla wspaniałej i serdecznej Basi, życzę tylko co naj, naj, najlepsze! Prezenty, bukiet kwiatów, mnóstwo czekoladek! Wszystko to na Twoje ręce kładę! A uśmiechów i słońca!!! Życzę Ci na co dzień, bez końca! :D > I muzyczna dedykacja od Engina Akyurka :) "https://www.youtube.com/watch?v=h8Xsq-aurpc > Basiu, wszystkiego najlepszego życzy KO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! ;) Cyt. " ... bo od tej ślimaczącej się KaPAniny" .... :D Co raz lepiej, co raz lepiej ... rozwinięty skrót .... :D > Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). Kasiu, KO :) Przyjmuję z wdzięcznością Wasze życzenia bo są piękne, płynące z serca i na dodatek ze wspaniałymi muzycznymi załącznikami. Mam jednak wyrzuty sumienia wobec Was, bo nie obchodzę dzisiaj imienin. Basia to moje imię, ale nie pierwsze ani nawet drugie, tylko trzecie :D. Na pierwsze dwa nie miałam wpływu, za to trzecie wybrałam sobie sama z pełną świadomością, w wieku 14 lat. Tylko teoretycznie przyczyna była religijna, bo tak naprawdę to w dzieciństwie chciałam po prostu mieć na imię Basia. Nie lubiłam wtedy swojego prawdziwego imienia, dopiero jako dorosła osoba zaczęłam je doceniać. Gdy bawiliście się, przypisując tureckie odpowiedniki do swoich imion ja nie znalazłam swojego. Jeszcze poszukam i wtedy o tym napiszę :). Jeszcze raz bardzo dziękuję :D. Teraz muszę wybyć na dłużej i pojawię się niestety dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GF 105. Fatmagül wchodząc za Kerimem do domku w lesie , wyglądała jakby czuła się niepewnie i była zestresowana perspektywą spędzenia z nim kilku dni sam na sam we "własnym domu".To nie jest poczucie zagrożenia z jego strony bo gdyby je miała , nie zdecydowałaby się na taki wyjazd - tylko we dwoje.Fatmagül ufa Kerimowi , mówiła o tym na terapii i mówiła to szczerze.Wie , że nie musi się go obawiać , bo słyszała co i jak on mówił , będąc z nią na tej terapii i ona mu wierzy ale jest to dla niej zupełnie nowa, jeszcze krępująca sytuacja. Może przez chwilę w jej głowie kłębiły się myśli , że pierwszy raz nie będzie obok niej nikogo do kogo mogłaby , gdyby poczuła taką potrzebę, pod byle pretekstem uciec (metaforycznie) , ukrywając swoje zawstydzenie lub poddenerwowanie?Teraz pierwszy raz będą w domu tylko we dwoje. Będą się mijać w drzwiach do łazienki idąc pod prysznic i wychodząc w szlafrokach.Będą siedzieć sami przy stole przy wspólnych posiłkach.Będą na siebie patrzeć wiedząc , że nie spadnie nagle z żyrandola lub nie wylezie spod podłogi ta..Będą też spędzać wspólne wieczory przy kominku,który poza prozaicznym ogrzewaniem pomieszczenia , tworzy atmosferę ciepła domowego ogniska i nadaje mu romantyzmu. To wszystko może sprawiać , że Fatmagül może czuć się niekomfortowo i na pewno jeszcze nie całkiem swobodnie.Może dlatego jest na początku troszeczkę spięta, zagaduje własne myśli i nadrabia miną próbując ukryć wewnętrzny niepokój ? Ten pobyt tylko we dwoje z Kerimem jest dla Fatmagül trochę jak próba poznania siebie , swoich reakcji na codzienne z nim sam na sam i przedsmak ich przyszłego samodzielnego życia.Ucieczka przed dziennikarzami , która była powodem ich przyjazdu do tego oddalonego od rodziny domu , może być dla niej samej dowodem i potwierdzeniem jej słów, które mówiła na terapii , że jeszcze jest dla niej za wcześnie na życie we dwoje.Że jeszcze czasem gdy ma ochotę zrobić krok do przodu, coś ją w pół tego kroku zatrzymuje bo jakiś wewnętrzny głos każe jej się wycofać gdy nagle zaczyna czuć , że atmosfera wokół niej robi się dla niej zbyt gęsta. Fatmagül jest już pewna swoich uczuć i tego , że chce stworzyć z Kerimem rodzinę.Nie paraliżuje jej już widok ślubnej sukni , już się nie boi snuć wspólnych planów, myśleć a nawet głośno mówić o ich przyszłych dzieciach ale jej psychika jeszcze ją niestety, blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Jestem od wczoraj w domu i ogarniam rzeczywistość. Oj, będzie ciężko. ( Wczoraj bucie i z kulą ). W domu od rana nie działa Internet. Mają przyjść po południu naprawiać , ale nie wiem jaki będzie efekt. W związku z tym , nie wiem czy będę mogła przygotować Dobranockę. Teraz piszę z przychodni, bo przyjechałam na kolejną rehabilitację. Będę tu pewnie do ok. 15:30 Jak by co, to wszystko wiecie. Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA ! :) Super, że jesteś w domu! Powodzenia na rehabilitacji! O Dobranockę się nie martw, mogę się nią zająć :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Pięknie opisałaś emocje, które targają Fatmaul. Wyjazd do domku, jest nową okolicznością zostania z Kerimem tylko we dwoje. Każdy krok na początku musi przemyśleć, żeby sama czuć się swobodnie i nie urazić Kerima. Oboje dopiero uczą się takich zwyczajnych kroków w związku. Ale im jest o wiele trudniej. Oraz .... Cyt. "... że nie spadnie nagle z żyrandola lub nie wylezie spod podłogi ta... " Kasiu :D Wyobraziłam sobie Mukaddes spadającą razem z żyrandolem na stół i poodrywane deski w podłodze! :D Przecież ona zdemolowałby całą willę, żeby tylko być bliżej i wszytko widzieć! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 105 Przez nagonkę ciekawskich dziennikarzy Fatmagul i Kerim byli zmuszeni wyjechać na jakiś czas z domu .... To są dla nich nowe okoliczności .... Sami, we dwoje, bez ciekawskich spojrzeń Mukaddes .... (Czy na pewno Muntas dobrze sprawdził bagażnik :O ;) ) ... Dom jest wyposażony, przytulny, rodzinny .... A Kerim wcale nie pocieszył Fatmagul, mówiąc, że zapas jedzenia wystarczy im do wiosny! ;) ;) ... (Ach Kerim, ale się wyrwałeś ze swoim optymizmem ;) ;) ) .... Na początek podział pokojów ... To oczywiste, że będą spać w dwóch oddzielnych pokojach .... (A tam w willi, tak jedna jędza, pewnie aż się trzęsie z niewiedzy, co oni będą razem robić :O :O !!!! ) .... W domku jest też kominek ... Czy można przepuścić okazję, by nie napalić w nim?! ... To przyjemne poczuć ciepło ogniska, zapach palonego drewna, usłyszeć trzask palących się polan :) .... Kerim oczywiście chce zająć się ich "ogniskiem domowym" .... Fatmagul w tym czasie zaparzy herbatę :) .... A dlaczego nie?! :) ... Przecież są w domu, powinni czuć się jak w domu .... Kerim już nie raz widział Fatamgul w kuchni, ale tym razem, jest inaczej, są tu tylko oni ... To wyjątkowa sytuacja ... To taka mała namiastka ich wspólnego, przyszłego życia, jakie chcą razem spędzić we dwoje :) :) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ No i czar romantyzmu prysł, bo pokazali Mustafę!!!! :O .... No dobra, co on tam znów kombinuje nieuczciwego??!!!! ... Mustafa od rana musi zdać raport ze swojego życia Rasatowi Y. .... To Resat jest panem jego czasu, więc musi wiedzieć na co Mustafa traci go najwięcej! ;) ... "Dobra logistyka czasu jednostki, sukcesem całej firmy! .... (Wydrukuję i wyślę im transparent do Holdingu Y. ! :D ) .... Ale spokojnie, nie tylko Mustafa musi oglądać się za siebie trzy razy, gdy coś mówi lub robi!! :D ... Panowie Y. też obawiają się o swoje bezpieczeństwo! ... To przez miłą, uczciwą, sympatyczną i pomocną Yadigar! :D .... No nie!!! ... Kolejna uczciwa kobieta im przeszkadza????!! .... Co z nich za mężczyźni!!! ... To tchórze!!! ;) .... Selim to bystrzacha i nie ma sobie równych !!!! ... Zauważył, że Yadigar od rozprawy nie patrzy im w oczy!!! ... No coś takiego, jak ona może???!!!! ..... Od teraz także Erdogan zwrócił na to uwagę .... Czyli podejrzewają, że Yadigar coś ukrywa ... Erdogan powinien poszukać luki w pamięci, kiedy wykrzyczał prawdę o gwałcie na Fatmagul i poważnie zacząć się bać!!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa nie spowodował wypadku Semsiego, Leman i Perihan, ale musi się z tego tłumaczyć ..... Hacer nie jest przekonana co do jego niewinności ... Ma swoje powody, by w mu nie wierzyć .... I słusznie, nigdy nie wiadomo, gdy łajza mówi prawdę!!! .... Mustafa wychodzi, zostawia matkę z Hacer, albo na odwrót i umywa rączki radźcie sobie same!!!!! ... Tak jest!!! ... Najlepiej to wyjść, zamknąć za sobą drzwi i problem sam się rozwiąże!!! ... A niech idzie!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W domku .... Jak w domu z kominkiem pali się ogień ... Ciepła herbata już ich rozgrzała, bo dom nie był nagrzany .... Tylko rozmowa jeszcze się nie układa ;) ;) ... W restauracji ... Reszta rodziny jest ciekawa czy Fatmagul i Kerim już dojechali bezpiecznie, a Mukddes jest, jak zawsze ciekawska!!! ... Ją interesuje tylko domek i jego wystrój!!!! ... O matko!!! ... Brakowało tylko, by zapytała o wygodne łóżka!!!!! :O :O ... Rahmi przeżywa sytuacje z dziennikarzami i prosi Fatmagul, żeby się nie bała :) ... Oczywiście, że nie będzie się bała .... "Jest ze mną Kerim" -ze spokojem i uśmiechem powiedziała Fatmagul ... Kerim też się uśmiechną, to dla niego miła nagroda, gdy słyszy od niej takie słowa :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ale żeby nie było za miło, Mukaddes musi powiedzieć prawdę, a jakże!!!!! ... "Przed restauracją jest tłum dziennikarzy! Zamknęliśmy drzwi i siedzimy w środku. Siedzimy tu jak w twierdzy!" ... Ach, jaka ulga!!!! ... Powiedziała prawdę, pójdzie za to prosto do nieba!!!! ... Meryem próbowała krzyczeć do słuchawki telefonu i pocieszać Fatmagul, że mają dużo zamówień, jest dużo ludzi, którzy ja popierają, ale Mukaddes skutecznie jej to utrudniała!!!! ... Do restauracji przyszła Sinem .... Czyli nowa atrakcja dla tej ... !!! ... Nareszcie Mukaddes puściła słuchawkę, a Meyrem mogła spokojnie porozmawiać z Fatmagul, by ją pocieszyć i wesprzeć ... Meryem przesyła dla Kerima ucałowania ;) ... A Fatmagul ma mu to przekazać od niej ;) ;) ... (No i nie przekazała ;) ;) ) .... W Mukaddes chyba nastąpił przełom?! ... Martwi się o restaurację!!!! ... "Fatmagul jest sławna, restauracja ma powodzenie, tylko drzwi nie możemy otworzyć" ... (Patrzcie co za przykra sytuacja!!!! Sława Fatamgul, ogranicza funkcjonowanie ukochanej restauracji Mukaddes!!!! A ona tak się napracowała, żeby wszystko się udało!!!! Nawet ostatnie drobniaki wyjęła z dziurawej skarpety, żeby starczyło na wszystko!!!!! - Co za bezczelna baba????!!!! ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×