Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość barnaby
Kasiu, baw się dobrze! Czy pisząc o odlocie, miałaś na myśli między innymi moje marzenia senne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, No właśnie ....... A właściwie ...... Chyba .... Eh .... nie wiem co napisać ;) ;) Ty też nie pisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Cyt. „Czy Elif już domyśla się, że Hüseyin był powodem odwołania ślubu? ” Omer powiedział na koniec wyznania, gdy tłumaczył jej od kiedy wie o zbrodni Huseyina - „To morderstwo nas połączyło i to morderstwo nas rozłączyło” Po tych słowach powinna zrozumieć, że Omer wiedział już przed ślubem. P. S. Barnaby, świetnie analizujesz i opisujesz fabułę :) Brawo! Już to pisałam - Z przyjemnością czytam Twoje komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - dziś, 02.12.2017 r., godz. 20.02 - historyczna chwila! KO zaniemówiła! ;-) :-) :-P M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Uśmiałam się o Elif, elegantce, włamywaczce i Levencie, jako elemencie archiektury :D Boskie!!!! Ach, to byłaby piękna katastrofa! :D A na koniec akcji wszystkie światła na sprytną inaczej parę włamywaczy, partaczy! P. S. Chrupmy warzywa na zdrowie! :D Orzechy, nasiona i inne pestki też można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, bardzo dziękuję :). Zostałyśmy same z oglądających KPA, więc czynimy honory domu. Odcinki są tak długie i tak się dłużą, że przy komentowaniu muszę przypominać sobie, o czym to było :D. Na szczęście jest Twoje streszczenie! Może jeszcze to: https://www.youtube.com/watch?v=sQWWTmUiwQA Mam nadzieję, że nie macie mi za złe monotematyczności. Ja i tak oglądam klipy i odcinki BBO, ale brakuje mi Mustafy w kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale ;) Widzę, że moje milczenie bardzo Cię ucieszyło :D Ciekawe, czy wiesz przez kogo i dlaczego tak się stało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Michale, kiedy byłam dzieckiem, mówiłam "tajemniczy Don Pedro, szpieg z krainy DREszczowców". Też mi pasowało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby - piszesz tak mądrze i pięknie, że zarzucanie Ci czegokolwiek było by idiotyzmem. Ty opisując nawet przysłowiową książkę telefoniczną zrobiłabyś to tak doskonale, że człowiek czytałby to z wypiekiami na twarzy! ;-) Masz talent! KO - nie wiem! Oświeć mnie! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby - też mi się zdarzało tak przejęzyczyć! ;-) Miłe wspomnienia z beztroskiego dzieciństwa... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dzisiaj były derby Stambułu, właśnie skończył się mecz, Beşiktaş wygrał z Galatasaray 3:0. A to Engin ma miły wieczór! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Innymi słowy, parafrazując siebie ;-) - KO - ja nie wiem co! ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, na Mustafę Buluta nigdy się nie pogniewam! :) Wysyłał, nie zastanawiaj się :) Dzięki za linki :) A przecież teraz mogłybyśmy komentować obcinki BBO, a tak, komentujemy Kolejny Przemęczony Arcynudny odcinek innego serialu. O Mustafie ;) Możesz się ze mną nie zgodzić, ale w scenach w szpitalu z Nar na rękach, w białym podkoszulku wygladał jak nastoletni ojciec, tylko jego urocze wąsy trochę mogą mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby! P. S. Może tylko we dwie komentujemy odcinek, ale jest tu z nami, taki jeden wesołek, który chętnie przyłączy się do BBO ;) ;) Michale? Chyba się nie mylę???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, Mam Cię oświecić ??? Poczekaj! ...... Idę po drabinę i latarkę! ..... :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - rozbawiłaś mnie tą drabiną i latarką... Tylko się trochę obawiam, po co Ty się tak wspinasz... Bo znając Twój temperament... ;-) ;-) ;-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Nie wiem, czy jestem gotowa na następne komentowanie BBO, to jednak spory wysiłek emocjonalny. No i żeby ktoś wystrzelił na Marsa Asiye!!! Nie trawię tej łajdaczki, gwałcicielki, pazernej wiedźmy, prymitywnej kanalii, wulgarnej zdziry, prostaczki! Ale mi się ulało! Ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - BBO? Na pewno kiedyś... Ciekaw jestem tego serialu i kreacji EA w roli Mustafy. Nie ukrywam też, że jako facet ciekaw jestem mojej oceny postaci Mustafy. Zatem powtarzam - kiedyś na pewno. Oczywiście razem z Wami! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. Mój temperament .... Ojej, chyba jednak za słobo znam swoje możliwości ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, Mustafa wyglądający jak nastoletni ojciec? Hmmm... No cóż, ja patrzę na Mustafę jak na archetyp mężczyzny, z nieziemską przyjemnością wchłaniam testosteron i przedawkować nie mogę. Ale w tym T-shircie wygląda bosko! Michale, książka telefoniczna? A co to takiego? Mam taką funkcję w telefonie :D. A poważnie, to dzięki :). Piwnica pod Baranami potrafiła prezentować trywialne albo użytkowe teksty jak poezję. Mój najbardziej ulubiony utwór to oczywiście "Taka głupia to ja już nie jestem, może głupia, ale taka, to już nie" Krystyny Zachwatowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby - kto jest Twoim zdaniem gorszy? Asiye czy Mukaddes? Bo ja nie mogę porównać, gdyż nie znam tej na A. Z uwagi na fakt, że A. skrzywdziła Twojego Mustafę i na ciężar użytych epitetów obstawiam, że wskażesz A., ale jeśli możesz wskaż swój wybór i uzasadnij. Dziękuję! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) Nie mówię, że teraz, czy za 2 dwa miesiące, ale chętnie kiedyś wrócę do BBO. Mam już USB na odcinki, tylko czasu trochę znajdę na pobranie ich z sieci :) Jeśli będziesz chciała, wystarczy że napiszesz, a chętni na pewno się znajdą. Michał już się zapisał na listę, ja też tam jestem :) Ach, gdyby nie ta...! (Asiye)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś kolejny dzień KPA więc i na Dobranoc trochę klipów z fragmentami KPA i do tego trochę nastrojowych piosenek. W pierwszym klipie - stary, piękny przebój " Jesienne liście " ( już słuchaliśmy różnych wersji ), tym razem w wykonaniu Erica Claptona z 2010 roku : "https://youtu.be/6-7DNuXorhM W drugim klipie piosenka zespołu Backstreet Boys " How did I fall in love with you " czyli "Jak się w Tobie zakochałem " nagrana w 2000 roku : "https://youtu.be/M5P5c5WJ9Wc W trzecim klipie rosyjska piosenka " Ukochany ", którą śpiewa rosyjska piosenkarka , kompozytorka i aktorka Jelena Vaenga ( Wajenga) : "https://youtu.be/80gZzUcJKHU I na koniec piękna piosenka "Listen to your hearth " czyli "Słuchaj swojego serca" , którą śpiewa zespół Roxette . Piosenka z 1988 roku. ( oryginalne wykonanie - ponad 184 mln wyświetleń ) : "https://youtu.be/8m9QRmnAL0s Mimo ożywionej dyskusji na forum, mam nadzieję , że w klipach było trochę nastrojowo. A więc miłych snów ... z Ömerem... Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - strasznie enigmatyczna jesteś! ;-) A ja chciałem doprecyzować, że znając Twój temperament, to podczas tej wspinaczki po drabinie w celu oświecenia mnie, wybiłabyś mi zęby! Latarką! ;-) :-) :-P M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO, Barnaby Ale tak przyznajcie szczerze - gdyby nie Asyie i Mukaddes ( świetne aktorki ) - kto by nakręcał , rozkręcał i popychał akcję do przodu w naszych serialach ???? Tak, żebyśmy my - jako widzowie - mieli się na kogo złościć i denerwować na ich działania, wyżywać się na nich i ..... obrzucać epitetami ? GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale :D No widzisz, a ja zrozumiałam, że nie wierzysz w osiągniecie mojego celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech... Napisałem dla GRA dłuższy, nostalgiczny wpis, nie zrobiłem kopiuj na telefonie i mi go forum zeżarło! Grrr... Napiszę zatem tylko-dziękuję za Roxette! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA - masz rację! W GF4 albo GF5 doceniliśmy nie raz wkład Muki w popychanie akcji! Zazwyczaj jej wścibstwo i cwaniactwo do czegoś się czasem przydawało... Ale ciśnienie podnosi, oj podnosi... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
GRA, piękna, spokojna i nastrojowa Dobranocka! Dziękuję za Twoją wspaniałą pracę :) Wszystkie piosenki były świetne, ale Eric Clapton i Roxette, były bardziej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×