Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupujecoe ubrania dla dzieci DOBRE JAKOSCIOWO ?

Polecane posty

Gość gość
Cześć, ostatnio kupiłam w hm. Przyjemne w dotyku, jakość wydaje się dobra. Ogólnie polecam kupować ubrania polskich producentów, żeby ich wspierać. W internecie znalazłam taką stronę z polskimi ubrankami: mrbobas.pl , nie wiem jakiej są jakości. W tych czasach trudno o jakąś na prawdę dobrą jakość, w sieciówkach ubranka są wszędzie podobne. Dla jak dużego dziecka szukasz ubranek? Jak szukasz dla malucha, to szybciej wyrośnie z ubranek niż je zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 'butiku' dla dzieci z polskimi ubrankami lub w next, buty Bartek lub geox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Next, gap. Ang marki np George.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocodrillo SUPER jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za chwilę otwieram butik internetowy z angielskimi markami. Outlet. Jak otworzę to dam znać. Rozpakowuję worki. Ubrania są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez Coccodrillo. Nie są najtańsze, ale jakość pierwsza klasa. Ubrania sie mechacą się, kolory nie spierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka 4letniego :) zwłaszcza spodnie,które szybko niszczy w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsze z psot jeżeli chodzi o jakość, tu masz stronkę: http://psoty.com/ faktycznie nie do zdarcia i na zabawach w przedszkolu i kolejnymi praniami więc ja sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie ubrania Cie interesują. Do przedszkola nie stroje córki w koszule czy jeansy wiec jak kupie w pepco koszulki i je zniszczy to mi nie zal. Mamy ciuchy meybe4baby i generalnie bez ochów i achów. Fajne, ładne i bawełna dobra ale mam wrażenie ze w h&m te ciuchy tez nie odbiegają a są tańsze niz ze stronki która podałam. Kupuje tez Next, lindex, carry, reserved i h&m w smyku rzadziej. Dziecko szybko rosnie wiec nie ma sensu przepłacać za ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja stawiam przede wszystkim na dobrą jakość i atrakcyjne ceny ( przy 3 dzieci kwestia finansowa jest jednak mega ważna ;p ). Zakupy robię z reguły w 5.10.15. Dodatkowo ciuszki są modne i stylowe, dopasowane do konkretnej kategorii wiekowej. Teraz zamierzam kupić tam dziewczynom ubrania z kolekcji Xmas ( tu macie link do kulis z sesji zdjęciowej https://www.youtube.com/watch?v=YnQgGMu0xkI ). Klasa i elegancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się sprawdzać sieciówki typu h&m, reserved. Dzieci szybko wysrastają ale chcę by miały dobre jakościowo ubrania. Później oddaje je w akcji Pomaganie przez ubranie, bo mogą posłużyć komuś jeszcze, a ja mogę w ten sposób pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smyk i C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to sa dzieci dobre jakosciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciucholandzie, bo nie mam 500+ i nie stać mnie przy dochodzie 1700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chodzi o zakupy odzieży dla dzieci to staram się stawiać na jakość, ponieważ ubrania dobrej jakości mogę potem przekazać drugiemu dziecku. Bardzo często kupuję od tej firmy www.bambarillo.pl i uważam, że jest ona jedną z lepszych w naszym kraju. Bardzo dobre materiały, wykończenie oraz duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjka

Ja najczęściej kupuję w www.barline.eu bo podoba mi się właśnie jakość ich ubranek. Do tego z cenami nie szaleją no i jest to sklep internetowy, więc można zakupy zrobić bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooo

A ja ide do ciucholandu w dzień kiedy można kupować na torby. Biorę najmniejsza torbę i upycham ubranek ile się da, ostatnio w torbę za 49 zł upchałam 52 sztuki ubranek. Oczywiście wybieram dobre jakościowo, jest dużo perełek, niektóre wyglądają jak nowe. Zależy jaka dostawa. Jak coś mi się podoba z nowych to głównie Ewa klucze ma super jakość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat

gap, bennetton, next, reserved, smyk, hm - głównie w większych ilościach jak są promocje no i zdarzy się z pepco, ale to bardziej skarpety, majtki, rajstopy, czasem jakaś dobra bluzka się zdarzy

dla niemowlaka - obecnie carter's, next, smyk, name it, hm, pinokio, kappahl newbie - też staram się na promocjach, bo są to dość drogie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvvvb
Dnia 8.01.2020 o 22:16, Gość Goooo napisał:

A ja ide do ciucholandu w dzień kiedy można kupować na torby. Biorę najmniejsza torbę i upycham ubranek ile się da, ostatnio w torbę za 49 zł upchałam 52 sztuki ubranek. Oczywiście wybieram dobre jakościowo, jest dużo perełek, niektóre wyglądają jak nowe. Zależy jaka dostawa. Jak coś mi się podoba z nowych to głównie Ewa klucze ma super jakość 

Gdzie jest taki ciucholand? I w jakie dni sprzedają na torby ? Pierwsze słyszę o czymś takim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam mega pakę ubranek dla dziewczynki w rozmiarze 62-74 w stanie idealnym, telefon 795 713 959. Wyśle zdjęcia na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Srimba napisał:

Popieram ciucholandy i w ogóle ciuchy z drugiej albo i piątej ręki. Jest ekologicznie, jest tanio, rzeczy są dobrej jakości, skoro tylu dzieciom służyły. Nie popieram kupowania badziewia, poliestru, rzeczy, które szybko się niszczą i zaśmiecają planetę. A już na pewno nie znoszę ciuchów z Pepco, które są zazwyczaj oczojebne, sztuczne i w dodatku szyte przez biedne dzieci. Skoro leginsy kosztują w promocji 3 zł to ile zarobiło dziecko, które je szyło? To jest bardzo przykre, że ludzie często nie mają świadomości i kupują ile wlezie oby było tanio. 

Też popieram ciucholandy ale jakoś nie umiem z nich korzystać. Motam się od jednego wieszaka do drugiego i nic nie umiem znaleźć. Za to moja koleżanka mistrzyni zawsze znajdzie jakieś perełki. Czasem też z rodziną lub znajomymi wymieniamy się ubraniami jak już nam coś nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ubrań dla dzieci warto sprawdzać czy są one wykonane w zgodzie z naturą, czy stosowane są rozwiązania np. jeśli chodzi o materiały, które wykorzystywane są do barwienia ubrań, ważne będzie to jak wykonany jest nadruk. Wszystko to będzie miało wpływ na to czy ubranie nie będzie powodowało np. reakcji alergicznych u dziecka. Więc ten wybór powinien być faktycznie staranny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja polecam produkty polskich producentów, mamy ich dość dużo na rynku, ale jakość na prawdę się wyróżnia. Ostatnio znalazłam ogłoszenie Pani, która dopiero co otworzyła sklep z takimi ubraniami, ale ma na prawdę fajne ceny, niższe niż na allegro. Dodatkowo żebym miała niższą cenę przesyłki wrzuciła mi ogłoszenie na OLX :) mega polecam. Znajdziecie ją na fb Zuzu Goleniów | Facebook

Ma też swoją stronę internetową Sklep internetowy z odzieżą dla dzieci i młodzieży. Odzież dziecięca. (zuzugoleniow.pl)

Przy większych zakupach zawsze schodzi z ceny, dlatego polecam Wam bardziej kontakt na fb niż przez stronkę ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anita6292 napisał:

Hej, a ja polecam produkty polskich producentów, mamy ich dość dużo na rynku, ale jakość na prawdę się wyróżnia. Ostatnio znalazłam ogłoszenie Pani, która dopiero co otworzyła sklep z takimi ubraniami, ale ma na prawdę fajne ceny, niższe niż na allegro. Dodatkowo żebym miała niższą cenę przesyłki wrzuciła mi ogłoszenie na OLX 🙂 mega polecam. Znajdziecie ją na fb Zuzu Goleniów | Facebook

Ma też swoją stronę internetową Sklep internetowy z odzieżą dla dzieci i młodzieży. Odzież dziecięca. (zuzugoleniow.pl)

Przy większych zakupach zawsze schodzi z ceny, dlatego polecam Wam bardziej kontakt na fb niż przez stronkę 😉

 

Ceny moze nie sa wysrubowane w kosmos, ale niskie tez nie sa. Mozna znalezc dobra jakosc krajowych producentow w nizszych cenach. Nie wrzucaj wszedzie tej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×