Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wy powaznie nie potraficie ugotowac czegos pysznego w 30 min

Polecane posty

Gość gość

kazda kura domowa argumentuje swoja nudna egzystencje tym ze oprocz tego oczywiscie ze ma wylizana na blysk chate to jeszcze gotuje smaczne obiady i mezus jest wniebowziety a nie jak te co pracuja , byle co na szybko dziwi mnie to bo ja potrafie gotowac szybko i smacznie , aby zrobic pyszne danie nie trzeba tysiaca skladnikow i godzin stania przy garach , mozna z kilku dobrych jakosciowo produktow ugotowac cos bardzo dobrego w 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j posrancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na przykład możesz zrobić w 30 min? Pytam poważnie, chętnie wykorzystam pomysły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką, ale jeśli coś gotuje to wlasnie na szybko. Pierwszy lepszy pomysł- warzywa z piersią kurczaka i ryżem, warzywa z tofu i makaronem ryżowym. Można i szybko i smacznie. Jedynie danie które gotuje dłużej to rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa z piersia kurczaka i ryżem to obiad nudny. Nie chodzi o to aby codziennie były takie same, proste obiady. Porusz głową i zrób coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasagne nalesnikowa ze szpinakiem wariacje makaronow gyros z sosem i surowką z pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze podałam tylko 2 przykłady, po drugie ja lubię takie dania, więc co mam wpychac w siebie bezwartosciowego schabowego, którego nie lubię? W tym nudnym daniu masz wszystko co potrzebujesz- witaminy, węglowodany, białko, tłuszcze. Jem to co lubię, jeśli nie mam czasu albo ochoty korzystam z cateringu dietetycznego. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szczegóły tego lasagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to co piszecie to sa bardzo PROSTE obiady. Rownie dobrze mozecie ugotowac ziemniaki i podac z ryzem i kaszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rozumiesz przez wariacje makaronów? Bo ja jestem mistrzem szybkich dań ale rżadko mi się coś udaje w 30 min. No i ważne by za często nie jeść makaron bo tuczący i kurczaka zwłaszcza bo kupa hormonów. A jak do tego jeszcze surówkę zrobisz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczaki hoduje mój dziadek, są jak najbardziej czyste od hormonów, zdrowe. Mięsa w sklepie nie kupuje. Warzywa na różnych bazarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do lasagne wprawdzie nie robię naleśnikowe a zwykła ale to ponad godzina roboty chyba ze kupujesz całe danie w biedronce i odgrzewasz. Ja smażę mięso, robię sos... a potem się jeszcze pół godziny piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schab zapiekany z gruszka i gorgonzolą,chwila roboty. Polędwiczki w sosie kurkowym. Tagliattele z sosem smietanowym z łososiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, No to ja nie mam dziadka z cudownym mięsem którego prawie nigdzie dostać nie można, niestety. Wiec kurczak odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chili con carne w 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schab zapiekany z gruszka i gorgonzolą,chwila roboty. Polędwiczki w sosie kurkowym. Tagliattele z sosem smietanowym z łososiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, por skrojony z pomidorem jest mega tuczący. Chyba mam do czynienia z amatorami. Spożywam dziennie 1700 kcal, wiem jak gotować szybko, zdrowo i jak rozłożyć kalorie na cały dzień. A wam polecam dalej stać dwie godziny nad schabowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj przepis na schab, poważnie. Wszystkie które ja znam pół nocy się marynuje i gdzinę piecze. Bo ja tez mogę napisać, ze mam świetny przepis na roladki mięsne z surówka dwudziestoskladnikowa które robię w 3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mój dziadek nie chorowałby kurczaków to pewnie ani jajek bym nie jadła ani mięsa, bo ciężko w sklepie mięso kupiłam raz i od razu wrzuciłam do kosza. Jak otworzyłam worek to ulotnił się taki smród, że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie robisz makaron z pora i pomidora? Bo o makaronie pisałam ze tuczący. Daj ten cudowny przepis. Zwłaszcza na lasagne z pora i pomidora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasagne godzina?hahAahaha, przygotuje od podstaw w 20 minut, jesli jest ser to 10 minut w piekarniku. Wy chyba chorzy jestescie, wstawiasz makaron, mieso NA RAAZ, w tym czasie robisz oba sosy. Wy po kolei to chyba robicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np kupujesz ostre salami w delikatesach , musi c***ani cienko pokroic bo to specyficzny produkt pokrojony cienko jest jak szynka parmenska no wiec kupujesz to salami , dwie papryki , dwa opakowania pomidorow siekanych ( kupuje w tetrapaku ekologiczne z certyfikatem ) srednia cebule i mala butelke bialego wina podduszasz cebule i papryke ( pokrojenie cebuli i papryki to 2-3 min , cebula w piorka papryka w kostke) palcami rwiesz salami na patelnie do podduszojej cebuli i papryki zajmuje to kolejne 2-3 min , podlewasz wszystko winem i z 5 min czekasz az alkohol troche odparuje a salami odda swoja pikanterie i smak , dodajesz pomidory i dusisz kolejne 5 min w tym czasie gotujesz 10 min makaron linguine podajesz makaron z pikantnym pysznym sosem na bazie bialego wina , dekorujesz startym parmezanem 30 min pyszne danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasagne od podstaw? Czyli jeszcze makaron w te pół godziny robisz? A poza tym, jaki makaron wstawiasz? Makaron wstawia się razem z sosami i nadzieniem , mięsem do piekarnika. Na pół godziny. Ale wcześniej trzeba usmażyć mięso i cebule i zrobić sos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj przepis na ten makaron z pora i pomidora robiony od podstaw wraz z reszta nadzienia do lasagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja jestem autorka, Ale napisze coś odnośnie makaronu. Jest tuczacy jak zjesz pół paczki. Jeżeli zjesz 40 gram to tyłek ci nie urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam lekkich dan przy ktorych trzeba stac godzinami nad garem. Ja lubie gołąbki,zrazy wołowe i inne staropolskie dania to fakt trwa to dlugo ,ale lekkie obiady to chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy z rana,lo matko widac jak nudne zycie macie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne danie odemnie kupujesz poledwice z dorsza , koper wloski , smietanke ja kupuje 27% jedna cytryne i dobry bulion rybny ( patrzec na sklad ) oraz jedna ostra papryczke kroisz koper wloski i cebule , podduszasz na masle klarowanym , wlewasz smietanke bulion rybny posiekane chilli i dwa listki laurowe 10-50 min gotujesz sos w tym czasie gotujesz dziki ryz 5 min przed koncem do sosu dokladasz kawalki ryby i gotujesz rybe w sosie okolo 5 min dodajesz do smaku troche soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasagne w 30 min? Chyba coś a'la lasagne. Do prawdziwego lasagne sam sos miesny robi się 2 h, bo tyle powinien się dusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie, ale niestety skorzystać nie mogę. Koło mnie nie da się kupić eko kurczaka, dorsza, a butelka wina do obiadu to dla mnie masakrycznie drogo. A i dziecko ma to jeść. Sama znam sporo szybkich posiłków, ale są one albo właśnie drogie, albo częściowo z gotowców, albo nie do końca zdrowe. No i zazwyczaj przygotowanie tego to nie 30 a bardziej 45 min. Dodam, ze ja w przeciwieństwie do Autorki do każdego posiłku muszę mieć surówkę albo sałatkę. Te co siedzą w domu pewnie robią obiady dwudaniowe i codziennie pieką. Zdarza się :) niech każdy żyje jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×