Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne lub żenujące sytuacje ma OLX

Polecane posty

Gość gość
a ja mam takie pytanie do was, czy jak piszecie wiadomosci to tez wam nikt nie odpowiada, i nigdy ich nie czyta? Bo ja jak pisze to moze 1 na 4 osoby odpowiadaja. Jak sa ogłoszenia ze oddam za darmo, to nic dziwnego bo pewnie masa ludzi pisze, ale strasznie sie dziwiłam jak ktos chce wydac kota, i to pilnie, ja pisze wiadomosc, a ci w ogóle nie preczytali, ani nic nie odpisali. A ogłoszenie stoi nadal??? Ja jestem zalogowana na olx przez facebooka, i mi sie pojawia jak ktos napisze komunikat x jeśli jest podany numer telefonu to dzwoń, niektórzy nie zaglądają na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wystawić sobie za jaką cenę chcesz, nawet za 300 zł. I tak, rynek zweryfikuje, czy będziesz mieć chętnych, czy w pewnym momencie zejdziesz z ceny albo wyrzucisz albo komuś oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe w sumie to śmiechowe to całe olx. Jak widzę za ile wystawiają stare ubrania to nie wierzę, że tyle sobie krzyczą. Kto to kupuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wstawianie zdjęć katalogowych? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranie nie fair i nawet nie oglądam takich rzeczy. Chcę wiedzieć jak wygląda teraz po użytkowaniu, a nie w dniu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś olx usuwa takie zdjęcia...ja lubię wstawiać katalogowe obok wlasnych - żeby pokazać jak rzeczy wyglądają np. na manekinie, zwłaszcza jak wystawiam nowe, których nie zdążyłam użyć/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeansy nie wejdą do mini paczki za 9,50zł? To żart? Paniunia chyba z tych co lubi ludzi naciągać na koszty wysyłki, bo do mini paczki bez problemu mieszczą się spodnie jeansowe! Kurtki zimowe dla dziec***akowalam do mini paczek i wysyłałam, a jeansy miałyby się nie zmieścić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam znowu żebry o dosłownie 2 zł. Pani nie kupiła ciuszków bo chciała zapłacić 40 zł a nie 42, hehehehe, mam miejsce do przechowywania, sprzedaję bo naprawdę szkoda wyrzucić (wszystko kupiłam nowe ) i nie spuszczam z ceny.... :)))) Inna znowu chciała aby ciuszki z HM jej mierzyć..... padłam.... Nie mam co robić ... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dziwnego, że chciała wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, co dziwnego że ktoś prosi o wymiary? I ciuszki h&m czym się różnią, że już zmierzyć ich nie możesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety Olx nie usuwa zdjęć katalogowych, a powinien bo tak nawet jest w regulaminie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, sprzedaję ciuchy za grosze i jeszcze mam wymiary podawać. Podaję je tylko i wyłącznie wtedy jak ciuch jest niewymiarowy, zaniżony albo zawyżony rozmiar . Tak nie podaję bo nie mam czasu na bzdety :))) Dajcie spokój.... Tez piszecie do sklepów internetowych , np HM o wymiary ????? Nie wierzę ... Ja nigdy nie piszę o wymiary a kupuję dosłowne tony nowych ciuchów :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BzzL
Koles wystawil za darmo stoliczek edukacyjny. Pisze czy aktualen. On ze tak. A rozmawialismy w piatek. No wiec mowie kiedy i w jakich godzinach moge to dobrac. On ze jutro 11.30-18. No to mu mowie ze godzine przed przyjazdem dam mu znac ze jade. Zapomnialam zapytac w piatek o adres ale znalam osiedle. W sobote pisze ze jade i prosze o adres. No i wyjezdzam autem i jade na to osiedle myslac ze odpisze za jakis czas. Po czym dostaje odpowiedz ze wczoraj ktos to odebral i ogloszenie nie aktualne. No myslalam ze go udusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, sprzedaję ciuchy za grosze i jeszcze mam wymiary podawać x chyba sie z własnej głupoty smiejesz? Ja bym pytała o wymiary nawet jakby ktos oddawał za darmo.. Myslisz, ze chocby jezdzenie gdzies to nie koszt, czasu, pieniędzy? Na co komu niepasujace ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie podaję żadnych wymiarów. Sprzedaję głownie ciuchy z H&M, tam rozmiarówka jest standardowa , raczej. Tez tylko wyjatkowo jakieś wymiary podam w ogłoszeniu. Tak nie latam po chałupie i nie mierze czapeczek, spodenek w pasie itd . To jakaś przesada , ale jak ktoś nie ma co robić w życiu to może mierzyc czapeczki, szaliczki a nawet rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie hm ma bardzo zawyżoną rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jak ktoś prosi o wymiary to nie ma problemu. Zmierzę i odpowiadam. Gdy ja prosiłam o wymiary spotkałam się również z odpowiedzią " nie mam czasu ". Ok, rozumiem, ale rezygnowałam już z zakupu tej rzeczy. Jednak częściej ludzie przysyłają wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami, ale rzadko zmierzę coś komuś. Pracuję, nie mam parcia na sprzedaż, a rzeczy mam ładne, wszystko kupiłam nowe. Zawsze ktoś kupi :)) Wcześniej czy później :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtki zimowe pakowałas do Mini Paczek? A świstak siedzi i zawija..jeszcze powiedz ze i kołdre tam wpier/doliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawię się w żadne mini paczki. Wysyłam wszystko listami poleconymi - rejestrowane, no chyba ze coś duże to wtedy paczka. I tylko przez PP, nie latam do kurierów , nie czekam na nich . Jak komuś nie pasuje to niech nie kupuje. Ktoś inny w koncu kupi. A miejsca do przechowywania mam sporo. Aha i jeszcze dodam, że nie dokłądam się do wysyłek. Ja akurat wole wysyłki niz odbiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawilam koszule po synu. Jakas kobieta zadreczala mnie pytaniami o kolor nici uzyty przy wykonczeniach, kolor guzikow, chciala jakies skomplikowane wymiary (nie takie podstawowe) jakby to byl jakis stroj dla celebryty na wielkie wyjscie. Chora kobieta. Dodam, ze zdjecia byly bardzo wyrazne i mogla te guziki, a nawet kolor nici sama zobaczyc! Ale co tam, mam nadmiar czasu to potruje komus pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej denerwuje jak widzę coś fajnego, po okazyjne cenie, wchodzę w ogłoszenie, a tam podana inna cena. Lub najlepiej, kiedyś szykalam sukieneczka dla córki, I leciała od najtańszych do najdroższych, oczywiście za darmo też kulkę widziałam, nawet fajnych, napisałam chyba do 3 kobiet o sukienkę, że wysyłka, lub odbiór, ja pokryje koszty, zawsze się okazywało, że za sukienkę trzeba jednak zapłacic, a jest w "za darmo" tylko po to by więcej ludzi ściągnąć :) od tamtej pory omijam darmowe ogłoszenia szerokim łukiem, ludzie są perfidni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, ale byków narobiłam :D sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parafrazując Lema "dopóki nie zaczęłam sprzedawać w internecie, nie wiedziałam, że na swiecie jest tylu idiotów"...podobnych jak opisujecie przykładów mam kilka ale teraz ku przestrodze! co prawda dotyczy allegro ale to bez znaczenia. Wystawiona kurtka po mojej córce, ekskluzywna marka, r. X, napisała do mnie "kobieta" z prośbą o zdjęcia kurtki na dziecku, chciała zobaczyć jak leży. Kurtka droga, więc mnie to nie zaniepokoiło. Znalazłam jakieś, zakryłam twarze, wysłałam. Cisza. Po kilku miesiącach podobny email, nieskładnie napisany, późno w nocy, bez dzień dobry, do widzenia i podpisu, tym razem dot. innej r. Y. Nie skojarzyłam, ubrałam córcię, "obcięłam" głowę, wysłałam. Cisza. Po kilku godzinach zapaliła mi się lampka, sprawdziłam adresy - ten sam. Pozbierałam dane, znalazłam gościa na portalu erotycznym - szukał panienki do seksu, która go będzie przebierała za dziewczynkę. Sprawa zgłoszona. Także bądźcie dziewczyny ostrożne, chrońcie swoje dane i bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, taki czubek to mi się nie trafił..... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkurzaja was te zmiany na OLX? Wczesniej bylo ok a teraz trzeba placic za wystawienie rzeczy... zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zA WYSTAWIENIE NA OLX TRZEBA PŁACIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wystawiony przedmiot na dziale dom i dekoracje czy cos takiego, wyskoczyl mi komunikat o przedluzeniu ogloszenia i kazali sobie za nie zaplacic jakies 3zl za 30 dni albo wykupic wieksze pakiety. Myslalam, ze jak skasuje i zaloze nowy to znowu bedzie jak postaremu.Niestety jak to napisali 'w tym dziale ogloszenia sa platne'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to chyba zawsze było, tzn daje sie ogłoszenie, potem ono spada na którąs tam strone, i jak ktos chce zeby było na 1 trzeba zapłacic. nie mozna w kołko usuwac i dawac na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to. Fakt za odswiezenie ogloszenia zawsze trzeba bylo zaplacic, ale mi chodzi o to, ze wczesniej bez problemu po uplywie 30 dni mozna bylo sobie za darmo przedluzyc ogloszenie. Tym razem wyskoczyl mi komunikat o zaplacie lub wykupieniu pakietu na dluzszy okres czasu. Dodam, ze sprawdzilam w regulaminie i w dziale wyposazenie wnetrz pisze limit ogloszen dwa a ja mialam tylko jedno wystawione... dlatego nie rozumiem tych ich nowych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×