Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Madera88
Ale super!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widać całe dziecko na jednym obrazie tak jak ostatnio? Czy już po kawałku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Madera nie marudz- ja musze czekac ok 5 tygodni :P a jak nie pokaze sie to bede musiala chyba jechac do mojej poprzedniej miejscowosci bo tu robia tylko te 2 czy 3 podstawowe usg w calej ciazy a tam na kazdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koncowka 17-ego tygodnia i poki co nie czuje ruchow lokatora/lokatorki ale u mnie to norma ze pozno. dopiero co pisalam ze nie stosuje nic na rozstepy a tu rossmann sprezentowal mi olejek na rozstepy dla kobiet w ciazy za 1gr za to ze sciagnelam sobie aplikacje rossne :D no jak juz daja to co mi tam moge sie smarowac choc i tak mam sporo rozstepow z poprzednich ciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś teraz czas od wizyty do wizyty leci szybko :D Ja w 1 ciąży miałam tylko te 3 USG zalecane plus jedno potwierdzające ciążę. W dodatku nie znałam płci aż do porodu. Nie mam pojęcia jak ja to wytrzymałam :D Teraz USG co wizytę, dwa dodatkowe prenatalne i płeć znana od 13tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Inga super!!! Kawał dziewczyny ;). To możesz już szaleć z ciuszkami. Ale Ci zazdroszczę, że masz to usg za sobą. My z MiaWillson będziemy się razem 04.04 stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polowkowe mam 30.03. :) Ciekawe co tam mi sie ukrywa. Nie personalizuje jak na razie i nienakrecam sie. :) Zaczekam az potwierdza plec. Wstaje dzis rano i snieg za oknem heh Meeg gdzie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Zasypało nas. Normalnie końcówka zimy a tu coś takiego. Jak narazie wyjechać autem nie ma szans. Przejść też ciężko, bo zaspy po kolana. Kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to samo. Wydaje mi się, że w tym sezonie nie było u nas jeszcze tyle śniegu :o A już mialam taka nadzieje na wiosnę... tydzień temu w sobotę byłam na spacerze w parku. Po prostu wiosna była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śnieg, ale nie tak dużo. Wkurzające to jest, ale lepiej teraz niż w maju jak to było w zeszłym roku. Albo parę lat temu na Wielkanoc ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masakra z ta pogoda. Nie cierpię zimy! Na wiosnę się już przygotowałam, buty sobie i dziewczynom kupiłam, a teraz z powrotem kozaki trzeba wyciągać:-( Teraz moja młodsza na śnieg chce iść, a ja nawet kombinezonu dla niej nie mam bo nie bylo potrzeby w tym roku kupić... Słomka, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wracając do tego nieszczęsnego Lidla... :P te ubranka mają zawyzona rozmiarowke? Chodzi mi o to, że łączą tam 50 i 56, 62 i 68 itd. I czy takie 50/56 to jest bardziej 56? Bo widziałam w innych sklepach same 50 i one są o wiele wiele mniejsze niż te z Lidla 50/56. I nie wiem czy to bardziej takie 50 czy 56 czy faktycznie coś w połowie tych rozmiarów. Wiadomo, że co firma to inna rozmiarowka. A tak na oko to jeszcze nie umiem tego ocenić :) Wybieram się tam w czwartek i nie wiem w co lepiej celować - w te 50/56 czy 62/68 ale chyba w tych 62/68 to noworodek będzie się topić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Heej dziewczyny!!! Jestem już! Miałam mega zakręcony tydzień, ale to nic związanego z ciążą ;) u mnie okejka. Już też coraz częściej czuję dzidzię ;) ale te kopniaczki są uzależniajace :) byłam też u neurologa- potwierdziła, że mogę rodzić naturalnie z moją torbielą, wiec chyba wreszcie jej uwierzę i przestanę panikować ;p Tęskniłam za Wami!!! Ale dosłownie nie mialam chwili nawet, a jak już miałam to padalam na twarz ;D Przyszly do mnie spodnie ciążowe i cholerka nie wuem czy je zostawic, bo troszkę duże są i jakos nie umiem ocenic czy dorosnę do nich - nie chodzi o brzuch, tylko o resztę :) Inga super, ze wszystko dobrze! Zazdroszcze, ze juz po polowkach jesteś!!!! Ja mam za ponad miesiac dopiero, jako ostatnia chyba pojde ja albo laura :) wszyscy podziwiaja moj brzuch, wystrzelil mocno :) pozdrawiam Was i całuję, a szczególnie te, ktore z tymi wirusami walczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomka to fakt my obydwie na szarym końcu :D teraz jeszcze tak tego może nie odczuwamy ale bedziemy się dopiero niecierpliwić jak jako ostatnie zostaniemy z brzuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, dziewczyny już bedą się chwalić dziudziulkami, a my jeszcze będziemy czekać. W środę mam wizytę, już nie moge się doczekać. Ciekawa jestem czy potwierdzi mi płeć. Uzależniłam się od ruchów bobasa. Chciałabym ciągle je odczuwać, a zazwyczaj czuję je jak leżę spokojnie na plecach tylko ;) właśnie sobie kopie :) to chyba znaczy, że Was pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, faktycznie od ruchów dzidzi można się uzależnić. Mogłabym ciagle leżeć z ręka na brzuchu:-) Oglądałam dzisiaj wózki, taki jest teraz wybor,ze ciężko będzie się zdecydować. Wiem, ze będziemy brać wielofunkcyjny tzn.gleboki+spacerówka+fotelik,ale jaki to nie wiem jeszcze. Macie już jakieś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson ja właśnie siedzę w internecie i ogladam wózki, czytam opinie itd. :D juz mi głowa odpada, tyle tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez czytałam rankingi i jak już polecają jakiś wózek to kosztuje on 4-5 tys lub więcej!! Masakra jakaś! Podoba mi się chicco Urban, tylko jakieś te koła ma nie na chodniki u mnie w mieście.Fajny jest tez Chicco trio Aciiv, trzykolowiec,wyglada na porządniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mjakmama24.pl/rodzice/podrozowanie-z-dzieckiem/jakie-kola-do-wozka-dzieciecego-male-duze-piankowe-plastikowe-poradnik,571_5564.html tutaj artykuł o kołach w wózkach :D Małe, duże, pompowane, piankowe... :P A co do tych trójkołowych to miała może już któraś z Was taki wózek? gdzieś czytałam, że jeśli chodzi o miasto, krawężniki itd. to lepiej się sprawdzają 4-kołowe. Ale na ulicach widzę sporo mam z 3-kołowymi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie miałam trzykołowca x- landera i pamietam, ze był dość ciężki, wiec na pewno waga będzie dla mnie istotna rzeczą, no ale to było 9 lat temu wiec pewnie dużo się w tej dziedzinie pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi właśnie przekonują nas do x-landera x-pulse. Są bardzo zadowoleni. Mają 1,5 roczne dziecko. Ale tak jak czytałam w internecie no to chyba każdy wózek ma swoje plusy i minusy... Trzeba tylko zdecydować co jest dla nas najważniejsze :) No i te ceny niektóre to są zabójcze... Dobrze, że mamy jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilam na Allegro wozek wielofunkcyjny, 4 kolka. Nie byl miejski, bo te miejskie sa mniejsze, a u mnie w rodzinie z natury rodza sie duze dzieci wiec pomyslalam praktycznie. W zyciu nie przypuszczalabym z bedzie wczesniak. :) Kosztowal okolo 1000zl. Nie jakis super ekstra firmowy i moja corka przejezdzila i w gondoli i w spacerowce takie trasy ze hoho. :) Teraz drugie bedzie mialo swoje chwile w tej samej bryce. :) Kolor pomaranczowo czarny wiec bardzo optymalne. Ja kocham kolor pomaranczowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×