Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Ja byłam w Lidlu w poniedziałek o 15 i nie wiem co tam rzucili, bo były puste półki i też stałam w kolejce 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puste pulki jak za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :) Ja jutro przejdę się do tego Lidla rano... Myślę o tej glukozie, że mi jeszcze lekarz jeszcze w ogóle tego nie zlecił :o wszystkie z Was juz robiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopadlo przeziebienie i rozwalilo kompletnie. Wczoraj po poludniu bolaly mnie kosci, lep mi pekala, gardlo bolalo i jeszcze ten cieknacy katar. Rano na glukozie nic nie wskazywalo ze rozwija sie przeziebienie. A moze w przychodni zlapalam jakiegos wirusa? Spac nie umia, bo mnie wszystko meczy i budzi. Dzis na 10 mam wizyte u mojego ginkologa to moze przepisze mi cos sensownego na przeziebienie. A Wy jak sie trzymacie. Slomka bylas u tego lekarza? Co Ci powiedzial na te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przeziebiona a dokladnie caly dom u nas choruje a dzis od rana za oknem... śnieg. na 03.04 mam byc w mojej starej miejscowosci wiec mysle by dzis zadzwonici sie umowic do mojego poprzedniego lekarza to mi zrobi usg i moze poda płec o ile dziecko sie dobrze ułoży bo troche mnie stresuje to połączenie tzn brak ruchow i brak usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarańcza wszystko wykupiła po wolnej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat wolnych niedziel juz jest nudny. oposc ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
snieg za oknem wow niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już prawie w ogóle nie ma śniegu a na weekend zapowiadają prawie 10 stopni :) także mam nadzieje na wiosnę w święta :) Ja mam polowkowe za niecałe 2 tygodnie, a potem kolejne usg w czerwcu? Nie wiem jak tyle wytrzymam. Na wizytach tez mam sprawdzana tylko szyjkę i bicie serca dziecka, no ale żadnych informacji o dziecku nie otrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie bicie serca a mi ostatnio nawet tego nie sprawdzili... i stąd taki stres. w sumie to nie wiem po co taka wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde no to faktycznie trochę kiepsko... :o a mówił Ci lekarz czemu nie robi usg na każdej wizycie? U mnie powodem jest niby bardzo słaby sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak samo. u mnie niby to norma ze ruchy dopiero od ok 20 tygodnia (teraz jestem w 18) ale jednak człowiekowi chodza po głowie czarne myśli jak nie wie co tam sie dzieje. juz bym wolala dostacod malucha porzadnie w żebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis polozna sprawdzala tetno dziecka. I ten moment kiedy przyklada "mikrofon" i na poczatku tylko szmer = milion mysli, a za chwilke silne uderzenia serducha. Moj ginekolog tez ma slaby sprzet, ale polozma wyposażona jest w "mikrofon z odbiornikiem" :) U nas w porzadku. Niestety dalej luteina i zalecenie czestego polegiwania w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też położna ma własnie taki mikrofon z odbiornikiem :D Coś mnie dzisiaj zaczęły plecy boleć... może to dlatego, że sporo chodziłam. Dziewczyny, co tak tu cicho? Słomka jak wczorajsza wizyta? Meeg zaglądasz do nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to detektor tętna płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak jest tak cicho to jakos nieswojo. Dziewczyny odezwijcie sie czy wszystko OK. Moja kolejna kolezanka dzis niestety dowiedziala sie, ze poronila. Choroba cywilizacyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie wszystko w porządku,chociaż rwie mnie w dole brzucha jak chodzę, wiec staram się zwolnić obroty. Dzidzia coraz częściej daje o sobie znać. Dzisiaj o 5 rano mnie obudziła, chyba ja gniotłam bo prawie na brzuchu spałam. Wogole skyszalam, ze najlepiej spać na lewym boku, a ja nie dość, ze na prawym to jeszcze praktycznie na brzuchu spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :). Od jakiegoś tygodnia mam poduszkę ciążową i w końcu się wysypiam :D. Zasypiam z nią na lewym boku i tak się budzę. A wcześniej to często budziłam się leżąc na brzuchu. Madoro i jak tam wyniki glukozy? Słomka odezwij się- jak wizyta? A Meeg nie odzywa się do Was na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączył mi się tryb sprzątanie. I tak krążę z mopem i ścierką od kurzu już drugi dzień z rzędu. Jedyne co to przed myciem okien się wzbraniam jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z ta poducha jakoś sobie nie radzę.jakas wielka i długa jest ze po całym łóżku mi się pałęta:-) Moja dzidzia o tej porze jest aktywna. Ja leze w łóżku, a ona sobie kopie i się wierci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie radzę sobie z tą poduchą :D Za oknem śnieg z deszczem... a niby zapowiadali taki piękny weekend :P może jeszcze się poprawi :) Macie jakieś aplikacje ciążowe na telefonach? Mi dzisiaj wyskoczyła wiadomość, że jestem już na półmetku :D ale to szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktyka czyni mistrza ;)- ja o swoją poduszkę walczę z synem, codziennie ciągnie ją do swojego łóżka. U mnie całkiem ładna pogoda, ale dusi smog, także oczyszczacze uruchomione i póki co nie wychodzę nigdzie. Madera a jaką masz aplikację? GośćAgnieszka to tak na święta porządki? Czy syndrom wicia gniazda w ciąży Ci się już włączył? Okna by mi pasowało umyć, ale póki co to sobie dam spokój- jestem zasmarkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 aplikacje. Nasza ciąża - ale to tylko odlicza dni do porodu i HiMommy :D HiMommy jest super bo codziennie dostaje się wiadomość "od dzidziusia" :D w zależności od tygodnia i dnia ciąży -codziennie inna :) i nie można zobaczyć kolejnych dni tylko ewentualnie wstecz. Wczoraj miałam np wiadomość, żeby przyzwyczajać się do spania na lewym boku bo to najodpowiedniejsza pozycja dla nas :) a dzisiaj tez "napisał" mi ze ma już wykształcone kubki smakowe :D jak sie instaluje ta aplikacje to się ustawia termin porodu i wybiera się godzinę o której chce się dostawac wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
A ja w pierwszej ciazy wilam gniazdko. :) A moze spowodowane to bylo tym ze praktycznie polowe ciazy przelezalam w szpitalu albo zle sie czulam, a kiedy juz bylam na chodzie to ogarnialam wszystkie tematy w domu raz dwa. :) Za tydzien bede juz zbierala sie na badania polowkowe. Na ta chwile lekarz zalecil mi polegiwanie , absolutna ostroznosc i ograniczenie do minimum prac porzadkowych przed swietami. A przed swietami nie bede ogarniala :) i tak 1 dzien u rodzicow, a 2 u tesciow. A po swietach wezme sie za przeorganizowanie szaf zeby zrobic miejsce dla malenstwa. Przy okazji powymiatam katy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Ja też głównie wprzatam, ale po remoncie. Zostało kilka rzeczy do wykończenia, ale to już bałaganu nie będzie. Kupiłam sobie nowy odkurzacz z filtrem wodnym i rzeczywiście czuć różnice jak poodkurzam, bo powietrze od razu jest czystsze :D Włączył mi się też tryb "koniec z sentymentami, wywalamy wszystko" tak więc jest szansa że po wyburzeniu nie odczuje tak bardzo wyburzenia garderoby, w której oprócz ubrań był schowek na wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam tamten post na raty, bo mi telefon dzwonił 2 razy, więc bez ładu i składu ;) A edytować się nie da bo wyświetlił się na pomarańczowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W H&M na dział dziecięcy -20% (przy zakupach za min 100zl) w sklepach stacjonarnych i online do niedzieli ;). Akurat robię starszemu zakupy i zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz po wizycie ;) co prawda nadal pewności nie ma, ale znów lekarz powiedział, że obstawia dziewczynkę, nawet nam niby cipke pokazywał ;) czekam na połówkowe, jak tam mi potwierdzą płeć to zacznę się przywiązywać do tej myśli :) a połowkowe za miesiąc. Co do badań, to ja jeszcze tej krzywej glukozy nie miałam zleconej. Tak się właśnie zastanawiam, bo piszecie, że lekarze Wam zlecili powtórkę toxo. Mi nic nie mówił. Nie wiem czy nie zrobię tak dla własnego spokoju ;) Już mam 5 kg do przodu. Muszę uważać, bo skończę jako słoń ;D brzuch mi urósł juz spory. Dzidzię czuję, ale nie jakoś często i intensywnie. Spokojnie Madera, jeszcze czas na ruchy :) i na brzuch :) ja to się z kolei zastanawiałam ostatnio czy nie za wielki jest :D Powiem Wam, że podziwiam te z Was, ktore nie mają usg na każdej wizycie. Chyba bym nie wytrzymała :D no ale rozumiem, że być może nie macie wyboru ze względu na miejsce zamieszkania. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×