Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gościowo
Cc naj lepsza rzecz!!! Poród sn MASAKRAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowo
Oczywiście ta planowana!!!! Bo jak Cię biorą po 12h na cięcie, to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowo
Po 12h porodu naturalnego oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wasze dzieci tez są takie *****iwe o tej porze? Moj mały takie wygibasy wyprawia, ze szok! Spać nie mogę, bo aż to boli. Takie kłucie czuje w szyjce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się położyłaś do łóżka co? U mnie to tak różnie bywa, że nie ma reguły. Dziś akurat śpi. W ogóle moja mała ma tak, że jednego dnia jest mega aktywna a drugiego zupełnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały jest dosyć *****iwy, ale faktycznie jak się położe do łóżka,to dopiero zaczyna fikać! Pamietam,będąc w poprzednich ciążach, ze od ruchów aż brzuch się zniekształcał, ale nie czułam takiego bólu. Może dlatego, ze to chłopak, a mężczyźni są mniej delikatni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najwięcej to się w nocy rusza :) i rano. Ale nie są to takie mocne ruchy,żeby mnie obudziły ale jak wstaje na noce siku to czuje jak sobie fika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wam tego nocnego wstawania na siku- mi sie to zdarzylo dzisiaj pierwszy raz i to tez poszlam tylko dlatego ze ta duchota w nocy mnie obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza wam sie miec skurcze w trakcie jedzenia obiadu? nie cierpie tego :P wogole to znowu mam mięso-wstręt. wszyscy wcinają na obiad kurczaczka a ja same pyry z pomidorową mizerią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pyry :D Laura skąd jesteś? ;D jak nie chcesz nie odpowiadaj, rozumiem :) Moja córcia dzisiaj jakaś niemrawa. Coś tam czuję, ale szału nie ma. Niepokoi Was czasem mała ilość lub intensywność ruchów? Koleżanka mi opowiadała, ze kilka razy w czasie ciąży jechała do szpitala bo słabo czuła ruchy. Ja jakoś sie tym nie stresuje, wydaje mi się, że Hania tak ma i już. Raz senna, a na drugi dzień aktywna... Już mnie czyści przed wizytą u ginka. Czuję się jak przed jakimś wyrokiem :D Jestem w szoku bo ogarnęłam pedicure sama :D brawo ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cała ciążę mam wstręt do mięsa :/ mogę jeść tylko wędline na pizzy hahah Mój Młody jest ogólnie bardzo mało *****iwy,więc brak ruchów w ciągu dnia nie jest dla mnie jakąś nowością.. A co do paznokci ja ostatnio robiłam sobie sama ale przed porodem idę do kosmetyczki. Pier.dziele to haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka daj znać po kontroli:D Pyry to okolice Poznania ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka a bo dzisiaj wizyta :) ciekawe, co się dowiesz, czy będziesz mieć w końcu powiedziane co i jak z porodem. Zdradź sekret jak udalo Ci się zrobić pedicure? Tez chciałam, ale zrobiło się zbyt niebezpiecznie i nie udało się :P. Mój mały tez się mniej rusza tzn rano i wieczorem a tak to pojedyncze ruchy. A wczoraj to w ogóle spal cały czas prawie. A teraz szaleje, ale to przez naleśniki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem pyrą :D mieszkam w Lubuskiem od urodzenia w połowie drogi między Gorzowem a Zieloną Górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :D Z gory przepraszam jesli ktoras z Was uznala,ze weszlam z butami do Waszego tematu ale postanowilam napisac bo ja rok temu urodzilam w sierpniu i tak mnie wzielo na wspomnienia :D A teraz moja prawie roczna corcia spi przytulona do kocyka :D Ppozdrawiam dziewczyny :D Trzymam za Was kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura_1988 - lato w 2017 bylo bardziej laskawe dla ciezarnych, dobrze zrozumialam ? Jesli dobrze zrozumialam to caly lipiec byl strasznie upalny i zero dexzczu. Siedzialam w domu bo tak goraco bylo a jak musialam wyjsc to tylko cieniem chodzilam.Sierpien tez byl bardzo cieply ale tez burzowy....pamiuetam jak lezalam w szpitalu i ogladalam przez okno pioruny hehe.....tak mi spuchly stopy w ostatnim mcu ciazy,ze nie moglam chodzic a jak skora bolala ! :O Po porodzie opuchlizna zeszla jak reka odjal :) Jeszce raz Was pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 tygodni ograniczam sie do obcinania i pilowania paznokci u rak i u stop. :) zadnych lakierow, zadnych odzywek czy innych cudow. Oczywiscie depilacja systematycznie, bo jak widzialam te maszynki jednorazowki na porodowce to jedyne co sobie pomyslalam to AŁĆ. :) A aktualnie farbuje sobie wlosy. Mam swoja sprawdzona farbe, ktora nie daje efektu kasku i stosuja ja od lat. Tylko, ze Schwarzkopf co jakis czas robi mi psikus i zmienia nazwe farby. :) Pojechalam dzis na zakupy, nie trzeba bylo zbyt dlugo czekac na efekt czlapania jak, kaczka. Taka styrana zyciem sie czulam. :) Dzis mieszkanie wyczyszczone na blysk, wyszorowane artykuly sanitarne, a maz wstal i mnie opierdzielil, ze przesadzilam. Wyobrazacie sobie? Za to jutro bedzie myl okna. :) A mnie niepokoi to, ze dzidzia coraz zadziej sie rusza. Nie jest tak, ze w ogole, ale czasem na prawde musze sie skupic w ciagu dnia zeby syn mnie kopnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Cecysssia w sumie zalezy moze tez od wojewodztwa... co nie spojrze na prognoze pogody to zapowiadaja deszcze a jak co do czego to przechodza bokiem bo nad rzeka sie zatrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej dziewczyny.. Chyba zapowiada sie kolejna nieprzespna noc. Jestem padnięta, ale nie umiem zasnąć.. Męczące to jest. Zaczynam 39 tydzień, czuje dolegliwości końcówki ciąży. Liczę na poród lada chwila, ale boję się ze teraz jak na złość nic nie bedzie chciało sie rozpoczac. Pozdrawiam chłodząco.. W taki upał juz nie dokładam do pieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu ma byc u mnie 31-32 stopnie w cieniu :( my narzekamy a moj M. pracuje na dachu :P pomału zaczyna wyglądać jak obcokrajowiec hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciara01 dołóż do tego pełne.. pół nocy nieprzespanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do szpitala. Mam się zgłosić na oddział 20.08 więc pewnie 21.08 przyjdzie na świat nasz Tymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkaa robiąc pedicure wyglądam na pewno komicznie, więc zdecydowałam sie na to przed południem kiedy jestem sama :p poza tym wybrałam lakier bezbarwny i to pewnie klucz do skucesu, bo nie widac niedoróbek :p Dziewczyny ja też czuję małą znacznie rzadziej. Czasem łapię się na tym, że nie czuję jej długo i wtedy próbuję wyczuc cokolwiek... Zazwyczaj jakos delikatnie się porusza, ale wczoraj to był hit. Cały dzień przespała chyba. Byłam u gina. Mała waży 2600 g, gin powiedział, ze u mnie wszystko już gotowe do porodu. Niewielkie rozwarcie. Ale powiedział też, że już bez stresu, gdybym urodziła teraz to byłoby ok bo Hania jest juz wystarczająco duża. Pobrał gbs (tylko z pochwy, a wam pobierali też z o***tu?). A co do porodu... Uch! Jestem w kropce, bo zapytałam go co z porodem w tym moim nieszczesnym przypadku ... Powiedział, że na tą chwilę nie widzi przeciwwskazań do sn. No to zapytałam czy jeśli poród się zacznie to mam sobie po prostu rodzić czy co... Powiedział, że mam na porodowke zabrać wyniki rezonansu głowy.. Położna dodała, że wszystko zależy od przebiegu porodu.. A sam gin powiedział, że rozmawiał o mnie z neurochirurgiem, ktorego to niby "ma w domu" i torbiel szyszynki wg niego nie jest przeciwwskazaniem do porodu naturalnego. Kazał też do siebie dzwonić jak będę jechała już do szpitala to on zadzwoni niby do szpitala... Ale po co to juz nie kumam... Zapewniał mnie, że mam się niczym nie martwić i że wszystko będzie dobrze. Mam mieszane uczucia i choc z jednej strony cieszę się, że nie będę raczej miała cc, to boję sie jak cholera... Że coś mi się stanie... Chyba przed parciem odmówię jakas litanie :D dziewczyny a co jak odjade? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech też miałam ciężką noc :( jestem nieprzytomna. Już się zastanawiałam, czy akcja się nie zaczyna. Przed chwilą u mnie padało, było super powietrze a teraz znowu upał..kjkjkj to Ci ustawiają CC przed samym terminem z okresu :). Pewnie co szpital to inaczej- mnie ginekolog planowała ciachac 10 dni przed terminem z okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka będzie dobrze :) pewnie to zależy od wielkości torbieli itd, będą Cię monitorować. Najważniejsze, że wiedzą o torbieli. Nasze skrzatki są już prawie donoszone :D. Ja sobie normalnie już liczę ilość nawet pojedynczych ruchów bo taki leniuszek. A gbs miałam z dwóch miejsc pobierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że właśnie rozmiaru torbieli nie znamy, bo badania mam sprzed 9 lat... I w tym jest właśnie cały problem. Ja jeszcze dwa tygodnie i będzie donoszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej. Ja miałam gbs z tej drugiej dziurki tez pobrany. Co do porodu, kurcze ja tez bym miała obawy w takiej sytuacji. Nie myślałaś o konsultacji z innyn lekarzem? Ja bym chyba chciała potwierdzenia. Zjadłam 3 gofry kurde, chyba nie uda mi sie szybko wrócić do figury z przed ciazy, bede miala brzydkie nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moja dzidzia od wczoraj tez jest mniej aktywna. Pisałam ostatnio, ze fika ciagle, wiec chyba teraz na przekór postanowił siedzieć cicho. Wogole dostałam biegunki jakiejś,mam nadzieje, ze to jeszcze nie z jednych objawów porodu... Słomka, może faktycznie wybierz się do jakiegoś innego ginekologa i zobacz co on powie.A neurolog co mówi?bo to chyba jego opinia powinna być najważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×