Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jako żona nie mam prawa do uwag na temat tego jak teściowa podzieliła mająte

Polecane posty

Gość gość
18.45 i oczywiscie przeszlas na pol etatu i dopsko mylas co ? x zaiste :D rzuciłam pracę którą bardzo lubię i która daje mi niezłe pieniądze żeby usługiwać babie, która była zdumiona, że nie zapytałam jej o zgodę o nadanie takiego, a nie innego imienia swojemu dziecku :D wszak ona jest matką męża mego, a bez męża mego nie byłoby dziecka tego hahahahaha [i tym podobne kwiatki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań histerie odstawiać smarkulo niedorobiona. xxx hahahah kocham to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore kobiety, ktore sie tu wypowiadaja ... a przepraszam, suki nie kobiety :) to pozbawione ludzkich uczuc, jakichkolwiek wartosci oprocz "pinundzy", dno morlane.. a co do autorki to trzymaj sie z dala od czyjegos majatku, pazerna suko :) juz to widze, jak takie zawistne dno moralne jak ty, bedzie na starosc rodzielac swoj "majatek" "sprawiedliwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie pozbawione uczuć suki, bo synowa trzymać mordę w kubeł kiedy teściowa ją gnoi, a na starość jako jedyna ma się nią obowiązkowo zająć i tyłek podcierać, bo jak nie to jest podła i bez serca kij z tym, że teściowa ma swoje córki i synów - nie, oni nie są bez uczuć i żadnego obowiązku względem matki nie mają i nikt złego słowa nie powie. to synowa ma być szlachetna i potulna. Lecz się na głowę. Moją teściową zajmują się jej dzieci, ja nie mam powodów żeby jej choćby szklankę wody podać za to jaka była dla mnie. To że zaniemogła to nie cofa czasu ani niczego nie kasuje! Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz kochana! gdyby nagle jej dzieci zabrakło to bez mrugnięcia okiem oddam ją do hospicjum. Sama sobie zapracowała na to. Zresztą pozostałe dwie synowe też dostały cięgi od niej i to bardziej niż ja i tak samo myślą jak ja. Chcesz to baw się w zbawcę świata ale innych do tego nie zmuszaj i nie krytykuj ich postaw, bo za mało o nas wiesz i o tym co przeżyliśmy przez nią żebyś mogła komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze zebym ja miała mojej teściowej zmieniac pampersy :D ale się usmialam. Przeciez tesciowa ma swoje dzieci to niech jej zmioeniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tknelabym tesciowej. No i tyle w temacie. A ty jak jestes taka matka teresa to urzadz sobie wolontariusz pomagam biednym schorowanym tesciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej bym rzygnela niz podeszla do obsranej tesciowej. Bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megiii23 wczoraj Nie tłumacz tym owieczkom bo to BETON nie kobiety. Gdyby ich matki orowały to mężowie musieliby stać sztywno przed łóżkiem teściowej.Synowa tylko potrafi wyciągać łapę i wiecznie być niezadowoloną,obmawiać,wyciągać niewłaściwe wnioski i poluwać.Na szczęscie kązda będzie z nich teściową,będzie sraac w pampersy,będzie chcieć opieki i z pewnością wróci do do niej ,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Taki los wszystkich,czekajcie owce na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No widzisz,a teściowa pewnie twojemu bachorowi nie raz doope podcierała i cie nie orzygała a powinna taką szmatę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.11.21 Wsiowy knurze,teściowa może oddać ziemię sąsiadowi,ty patrz co tobie dali twoi starzy a od teściów wara. Zapracuj sobie i zobaczysz pózniej jak fajnie się obdarowywuje podobnych do ciebie,zachłanna babo. Ty się nie martwisz o męża tylko o to by tobie coś wpadło do kieszonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie bedzie zajmowac sie moimi dziecmi. Ja nie z tych. Cos ci sie pomylilo. Nie bedzie miala prawa wtracac sie w metody wychowawcze. Moze jedynie odwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi do teściowej brakuje jakieś 15-20 lat i będą nią bo mam syna,z zięciem wiem że byłoby łatwiej. Jak czytam te wasze wpisy to mam dreszcze ,jak myślę co mnie czeka.Będę zaglądać na kafeterię i czytać,czytać i czytać,uczyć się życia by wiedzieć jak pózniej potraktować potencjalną synową.Ja mam z domu inne wzory i jakoś nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć co czytam bo moje życie wygląda inaczej.Nie mniej jednak na naukę nie jest nigdy za pózno. Dzięki wam ,teraz wiem że być dobrym i oczekiwać tego samego to naiwność. Mogę mieć tylko żal do nieżyjącej mamy że nie nauczyła mnie odrobiny chamstwa,a zawsze mówiła ... cyt. dziecko kto na ciebie kamieniem to ty na niego chlebem. Okazuje się że tylko kamięn jest potrzebny w tym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe niektore tesciowe to mysla, ze syn zonke przygr***** zeby mamusia kim porzadzic miala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 chyba po prostu nie wiesz co to wladcza tesciowa. Szkoda, ze matka ci nie powiedziala, ze ludzie sa rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A twoja matka mówiła ci jaką była synową? bo przecież jak zwykle przykład idzie z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×