Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Takie, ktore sa szalone, wyszczekane, rozrywkowe i daja duzo atrakcji i emocji facetowi maja branie, reszta sie nie liczy bo jest dla facetow nudna i jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wiem ze zawsze bede sama
jestem sama, bo : - nie umiem nic gotowac - jestem nudna - nie umiem robic loda - leze jak kloda - nie jestem rozrywkowa - nie mam poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wiem ze zawsze bede sama
- nie jestem towarzyska - nie mam zainteresowan - jestem glupia - nie umiem gadac z facetami - nie mam wyksztalcenia - jestem biedna - jestem nieciekawa - nie jestem fajna - nie jestem atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama, bo : - nie umiem nic gotowac //// im na tym az tak bardzo nie zalezy - jestem nudna //// duzo nudnych kobiet jest w zwiazkach - nie umiem robic loda ///// jesli tylko chcesz sie uczyc to facet sie znajdzie - leze jak kloda //// to co powyzej - nie jestem rozrywkowa ///// do wybaczenia - nie mam poczucia humoru ///// to smieje sie z tego co mowi facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja was wszystkie przebije odpowiedzia: - nie lubie seksu a juz w szczegolnosci przymusu seksu bo misio sie obrazi/strzeli focha/bedzie pokrzywdzony - nie chce robic loda, nie robilam i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem teraz sama bo zawsze latalam za jakimis pajacami. Nie wiem czym mi imponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Jestem sama bo fajni faceci w moim wieku ktorych spotykam sa juz zonaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 21:12, kochana moja, to nawet se glowy nie zawracaj facetami, bo teraz standardem jest anal i rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara jestem, mnie juz nie chca, chca mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loda to robią k*****y nie szanujące się kobiety żadna normalna nigdy nie weźmie członka do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba która robi loda jest dla mnie skreślona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Rsvp- skrot od francuskiego zwrotu, popularnie stosowany w zaproszeniach przy duzych imprezach. Oznacza, tyle, co prosimy o potwierdzenie przybycia. Jak potwierdzisz, wypada być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiem ze zawsze bede sama ,gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to, zlot kłód i prawiczków-koniotrzepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A dzieki Maryyys, nie bylam na topie z tym rsvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Kogo gosc pyta 'gdzie mieszkasz'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
O rany... ale dajecie ;) I to chodzi, o wymianę zdań a nie zastanawianie się "dlaczego". Pierwszy krok do "przeboju". Tez przebojowa nie jestem. Tak przebojowe teraz baluja, za 3 h zaczną wisiec na nieznanych facetach w klubach.... Trochę przeboju każdy ma - tylko podatny grunt potrzebny! Carycka, chrzanic standardy. Full opcja to jest w burdelu. Między dwojgiem ludzi można wszystko, co im odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam gdzie mieszka tą która nie umie gotować , nudna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
20:56 - a to fajnie by było, gdyby Twoja przebojowa (w tym sensie) partnerka była 3 dni w delegacji/ jakaś konferencje, gdzie alkohol leje się litrami, a ona cóż "przebojowa, gotowa na wszytko". A "samczyki" leca - kazdy! O czym wtedy myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A u ciebie Maryyys w pracy/po pracy tez sami zajeci wokolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wiem ze zawsze bede sama
mieszkam na wsi na pojezierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczone 30, uroda przeminela, wiecej atutow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
21:35 Luz. Masz wujka Google, to jak Ci będzie potrzebne znajdziesz. Jest kilka takich skrótów w protokole dyplomatycznym (świetna sprawa i trudna, jak macie okazję pójść w pracy na szkolenia - wiecie, budzety-koniec roku- to idźcie! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Carycka tak jest: zajęci tez, ale czy dla mnie byliby ok? Niekoniecznie. Masa wolnych! Maaaasaa! Tylko tu jest milion rzeczy, bo się nie komunikujemy albo odpychamy "jak wojujace feministki". Albo jeszcze taka rzecz jest (to akurat z autopsji) - " Ty? sama? Ale ze jak? Ty?!??? Taka babka?" - to sobie teraz na życie przełozcie. Na czole napisane nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Większość po rozwodzie lub rozstania. Mało par. Mało małżeństw z dziećmi - na 7 najbliższych współpracowników - jedna para i 2 małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ja z checia korzystam ze wszystkich szkolen I imprez. Ale przynydzam teraz. 10 lat temu lizalam sie o tej godzine z jakims w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
To co? Te "Fifty face of Grey" docztac? Ale ja wymieklam na 23 stronie! Mam wszystkie, chciałam na gwiazdke. Fatalne rezenzje mialy, to chcialam przrczytac. A mama "a ty to będziesz czytac?" , a ja "uhm" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Carycka, powaga? To Ty właśnie przebojowa jesteś! :) Ja np. juz na studiach (dziennych) praca, i facet (moj) - to mnie pochłanialo. W klubie to byłam raz - jak trzeba było wspaniałej znajomej pokazać, że facet "normalny" to jest właśnie to, a nie "za malo" ;)) Było pouczająco; )) To fajna historia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo uwazam ze nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×