Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się ludzi z czarnymi oczami, nie ufam im, czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość
Ja się lubię bać więc ciemne dla mnie to adrenalina i ekscytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie jasne oczy wyrażają emocje a brązowe oczy to taka jednolita masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to żałosne że niektórzy muszą się podbudowywac nawet kolorem oczu. Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy W Polsce kretynko.tu są pożądane ciemne i egzotyczna uroda.Nikt nie chce wyglądać jak ty gwarantuje ci haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najrzadszy jest kolor zielony. Jeszcze 100 lat i wszyscy będą mieli szarobrązowe kolory zanikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka się widzę broni jak może. Gdzie ja wlazlem żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a to się chyba leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam żeby w Polsce niby ktoś zachwycał się egzotyczną urodą ale zawsze atrakcyjniejsze jest to czego nie ma u nas. Skandynawowie robią furorę ze względu na urodę. Jak facet ma ciemne oczy to jeszcze może być ale jak kobieta to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety niebieski kolor szlachetny może wymrzeć bo nie każdy ma takie geny i zostaną ludzie ze sraczkowatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskie kolory to choroba.Poczytajcie i sie doksztalccie .Ja lecę na brunetki z ciemnymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zielone :P podobno rzadko spotykane... Choc one nie sa tak zielone jak trwa np. troche wpadaja w niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze się boicie.Ludzie z ciemnymi są chybrydami kosmitów. To wybrańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najbardziej podobaja mi sie takie ciemno- niebieskie wrecz granatowe oczy. rzadko kto takie ma, ale np. ma takie moja kolezanka. Piękne, uwielbiam taki kolor. Choć swój zielony tez lubie, ale uważam, że taki ciemno niebieski jest najpiekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię czarne penisy, nie boje się ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski kolor oczu to mutacja genetyczna z krajów gdzie jest mało słońca i mrozniejsze zimy. Lubię swoją mutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmici mają ciemne.więc ci co je posiadają to ich potomkowie,a to zaszczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski jest piękny, ale nie kazdy. Bardzo jasno niebieski mi sie nie podoba, a ciemniejszy niebieski juz tak. Albo zielony też. Ciemne oczy są no cóż dosc pospolite, moze nie tu w PL, ale ponad 90% ludzi na swiecie ma ciemne oczy, wiec to nic niezwyklego. A jasne zanikają powoli tak jak ludzie o jasnych wlosach i karnacji. Dlatego Szwedzi i Szwedki coraz czesciej sie podobaja bo to juz jest rzadkosc. A jak ciapali sie niedlugo rozmnożą w Europie to juz w ogole...Także ciemna karnacja jest najbardziej pospolita na swiecie. Cala Afryka, Azja, Ameryka Południowa, południowa część Europu to same ciemne oczy i wlosy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja jestem w sumie dumna,ze jestem typową słowianka, mam naturalnie ciemny blond wlosow, ktory rozjasniam, mam zielone oczy i dosc jasna karnacje, ktora jednak w sloncu latwo sie opala. Jest to pewna rzadkosc juz teraz, a jak wyjade do krajow poludniowych typu Wlochy czy Grecja to zawsze mam wieksze powodzenie niz moje ciemnowlose kolezanki ;) Bo ciemnowlosych to oni maja pelno u siebie, szaleja za slowiankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to kocham brązowe oczy, ale nie takie brązowe g*******e tylko ciemne, wręcz czarne. A zwłaszcza u mężczyzn :D i wcale nie kojarzą mi się ze zwierzętami, a nawet powiem że wydają się dla mnie inteligentne. Ale za to nie cierpię zielonych oczu - nie lubie w sumie tego koloru i są dla mnie fałszywe, a to chyba przez to że kojarzą mi się z pewnymi osobami :D a sama mam oczy niebieskie, może lekko szarawe. Usłyszałamod kogoś że mam oczy jak husky. A na koniec dodam że ta dyskusja jest bez sensu, bo każdemu podobają się inne oczy, inne kolory i nie ma co się oburzać kiedy komuś nie podoba się nasz kolor oczy lub taki, który nam się akurat podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię niebieskie bo mój ukochany takie ma :) Pomimo, ze jest brunetem co jest rzadkoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie dzikusy mają ciemne oczy czyli araby murzyny i inne prymitywne ludy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierrdolone postańce w tym temacie zwłaszcza zakompleksiony autor jasnooki pedał, oslepniesz to juz nie będzie miało znaczenia jakie masz oczy. Może wtedy zmądrzejasz i przestaniesz pierdolić o tak przyziemnych sprawach, każdemu sie podoba co innego, a ty cymbale nie masz prawa uważać że to co lubisz jest najlepsze, bez odbioru pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.12.2017 o 22:01, Gość gość napisał:

masz racje

wiem

Dnia 12.12.2017 o 22:24, Gość gość napisał:

czarne ślepia są ohydne, ludzie kupują jasne soczewki żeby mieć jasne oczy w Japonii nawet robi się zabieg zmiany koloru oczu z brązowych na niebieskie. Jakoś nikt oczu nie chce przyciemniać

no wlasnie, bo czarne są szataśkie, pełne grozy i mroku, nie budzą zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.12.2017 o 22:01, Gość gość napisał:

masz racje

wiem

Dnia 12.12.2017 o 22:24, Gość gość napisał:

czarne ślepia są ohydne, ludzie kupują jasne soczewki żeby mieć jasne oczy w Japonii nawet robi się zabieg zmiany koloru oczu z brązowych na niebieskie. Jakoś nikt oczu nie chce przyciemniać

no wlasnie, bo czarne są szataśkie, pełne grozy i mroku, nie budzą zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.12.2017 o 22:48, Gość gość napisał:

ogólnie dzikusy mają ciemne oczy czyli araby murzyny i inne prymitywne ludy

otóż to, jasnookość to cecha Panów a nie podludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×