Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Anna15VIII81 czy wyjdę za mąż i czy małżeństwo będzie szczęśliwe, czy widać dzieci. PS. Dziękuję Ci bardzo za poprzedną wróżbą, przesyłam pozdrowienia. X Stworzysz rodzinę, wyjdziesz za dobrze zarabiajacego bruneta, możliwa 2 dzieci, ale nie jestem pewna czy to będzie stały związek. Pokazuje się rozwód szatynki i ryzyko zerwania zaręczyn nawet, ale możliwe w sumie, że to będzie ktoś już po rozwodzie. :) Również pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto angażować się w ten związek? Czy będzie z tego cos poważnego, czy ona ma powazne zamiary wobec mnie Wojciech 23,06,1982 Ewa 04,08,1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję raz jeszcze. Twoja wrózba na sprawy zawodowe była bardzo trafna stąd moje dopytywania o inne kwestię. Mam nadzieję, ze będę w końcu szczęśliwa, bo dużo przeszłam i chciałabym mieć rodzinę, dom.. Martwi mnie ten rozwód - czy mogłabyś Wrózko jeszcze raz spojrzeć, może zapytać czy ten związek przetrwa, będzie szczęśliwy i tylko karty klasyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela
A czy chociaz znajde miłosc tego jedynego człowieka na którego czekam z którym bym dzieliła życie? 25.01.1992 Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela
A czy chociaz znajde miłosc tego jedynego człowieka na którego czekam z którym bym dzieliła życie? 25.01.1992 Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzień dobry, czy w najbliższym czasie np. do 3 miesięcy pojawi się w moim życiu miłość?Luna 8VIII87 Hmmm... w ciągu trzech miesięcy to będzie o to raczej ciężko, aczkolwiek widać, że coś się zmienia na lepsze. Byłaś wcześniej skupiona na materialnych sprawach i wycofana uczuciowo, ale zaczynasz się otwierać to może powodować trochę rozterek uczuciowych i rozczarowań, ale mysle, ze to dobrze, bo coś się zmienia w Twoim wnętrzu i stajesz się bardziej wrażliwa. Bedzie jakiś mężczyzna, silny charakter, ale od niego będzie zależało czy cos się rozwinie, widać Twoja bezsilność w sytuacji. Szukasz trochę ideału i nikt Ci nie pasuje, aczkolwiek będzie to dla Ciebie całkiem ciekawy czas w uczuciach widać nowe znajomości to mówi tarot, a karty klasyczne wskazują, że przyjedzie do Ciebie ktoś z daleka najprawdopodobniej blondyn, którego dobrze znasz, mieszka na drugim końcu Polski, albo nawet za granicą. Widać duża radość ze spotkania z ta osoba. x Dziękuję, faktycznie przez ostatnie lata skupialam sie na pracy, uczucia odsuwałam na bok, a teraz potrzebuję zmiany. Spotykalam sie z pewnym chlopakiem niedlugo, wydawalo mi sie ze bedzie z tego cos powaznego, ale on zerwal kontakt. Mysle ze to on pojawil sie jako ten silny charakter od ktorego wszystko zalezy - czy jest szansa z nim na cos wiecej? on-Michu 22.X.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 12.01.94 ponawiam pytanie. Czy wrócimy do siebie z partnerem , czy znajde kogoś innego. Imie Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 6 03 1980.Xzy dam sobie radę z problemami? Jakiej sfery dotyczą te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 23.1.1982 Czy moja sytuacja finansowa się poprawi? Czy dalej będę z tym partnerem z którym jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostalam pominieta . Witam.Jak moje zdrowie .Co mnie czeka w niedalekiej przyszłości.3.08.55 czy poznam jakiegos mężczyznę . Tereso otrzymasz zaproszenie na przyjazd w gosci lub na wesele, gdzie poznasz miłą i sympatyczną osobę, z którą może być coś więcej (nawet ślub). Spotkanie wiążące się z seksem widać. Będzie to niedaleka podróż, możesz załatwiać jakieś formalności. Poza tym pokazuje się u Ciebie jakaś zmiana w kwestiach zawodowych. Ciemny blondyn w wieku 50+ co może dużo podróżować. Podaj męża byłego imię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
Tadeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
A zdrowie moje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdrowie moje ??? Tarot w zdrowiu zwraca uwagę na wzrok, dobór odpowiednich okularów, zawroty głowy, możliwy ból w tych okolicach i troche z hormonami problemów. To wszystko co wyszło w tarocie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
Wszystko.sie zgadza .Mam problemy z oczami ! Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie na zdrowie stała pomyślność, dobre zdrowie, radość, szczęście i beztroskie długie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto angażować się w ten związek? Czy będzie z tego cos poważnego, czy ona ma powazne zamiary wobec mnie Wojciech 23,06,1982 Ewa 04,08,1984 Karty są bardzo dobre dla Was :) Macie szansę na coś naprawdę poważnego, widzę plany małżenskie z szatynką. Karty pokazują, że już jesteś zaangażowany w ten związek, ale ona też żywi do Ciebie pozytywne uczucia :) tylko coś ją blokuje, jakby strach przed uczuciowym rozczarowaniem, ktoś z was może się wahać i zastanawiać nad wyborem pomiędzy dwoma osobami lub mieć problem z zaufaniem. Pomimo, że raz jest lepiej raz jest gorzej myślę, że bedziecie razem, ona jest bardzo atrakcyjną, uczuciową kobietą, ale też niezależną. Stały związek pomimo niepewności. Poza tym jest u Ciebie jakiś sukces w sprawach finansowych i jakas kobieta z bliskiego otoczenia bedzie Cie prosila o pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na reszte pytan odpowiem wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można się z Tobą Wróżko skontaktować poza kafeterią ?? Ps.Jak długo wróżysz, czy tego można się nauczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Radek 30.03.1987 z wczoraj Nie mam pojęcia na jakich zasadach to działa , ale prawie wszystko się zgadza to co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomoże i ja zadam pytanie 1978 01,28 Anna jestem od wielu lat bez pracy czy ten wniesie mi zatrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radek 30.03.1987 z wczoraj Nie mam pojęcia na jakich zasadach to działa , ale prawie wszystko się zgadza to co napisałaś Cieszę się Radku :) życzę Ci dużo szczęścia i wszystkiego co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tego można się nauczyć ? X Tak jasne, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyjdę kiedys za maz i bede mieć dzieci ?Agnieszka 24.07.93 , proszę o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
No to czekamy z niecierpliwością..Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .I czy bede mial dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
18,12,73r, jak w tym roku bedzie mi w zyciu,co sie zmieni odnośnie mojej rodziny,jakie szanse na wyczekiwane dziecko,dziekuje serdecznie z gory,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
18,12,73r, jak w tym roku bedzie mi w zyciu,co sie zmieni odnośnie mojej rodziny,jakie szanse na wyczekiwane dziecko,dziekuje serdecznie z gory,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 23.1.1982 Czy moja sytuacja finansowa się poprawi? Czy dalej będę z tym partnerem z którym jestem? X Podaj imię partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko tu Monika 210887 Czy ktoś będzie A biegał o Mnie? Mogła byś sferę uczuc sprawdzić. . I jak potoczy sie dalej moje życie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomoże i ja zadam pytanie 1978 01,28 Anna jestem od wielu lat bez pracy czy ten wniesie mi zatrudnienie X W tym roku będą zmiany w sferze zawodowej, jest szansa na pracę zmianowa, możliwe, że na niepełny etat lub dorywczo, ale pieniądze z tego średnie. Generalnie widać trochę przeszkód, jest ryzyko, że ktoś Cie oszuka z pieniądzmi, jest ryzyko kradzieży. Musisz uważać, żeby nie paść ofiarą jakiegoś oszustwa, młodej osoby. Poza tym widać przyjaciela mężczyznę przy Tobie i pozytywne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×