Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Alicja 05.06.65 Piotr i Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 12.01.94 ponawiam. Czy wrócimy do siebie z partnerem czy znajdę kogos innego? Tomasz 26.08.89 czy widać jakąś wyprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam pomyliłam datę z wrażenia Alicja 06.07.65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 23.10.1982 Co mnie czeka w najbliższym czasie. Czy poprawi się sytuacja finansowa. Czy w sferze uczuć bedzie dobrze, czy bede miała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotka czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 1973 03,11 Jestem w separacji nie po rozwodzie mąz mnie zostawił synowie mieszkaja z nim sa juz dorosli czy cos cokolwiek dobrego jeszcze mnie soptka Dori Widzę, że są dobre podstawy tego związku, mogłoby być dobrze, to nie jest zle małżeństwo, widać wahanie i niepewność, możliwe, że przez 3 osobę w relacji, ale karty są całkiem dobre, bardzo mozliwe, ze jeszcze się pogodzicie:) generalnie karty dla Ciebie nie są złe, uda Ci się zrealizować swoje plany, ktoś Cie skrycie kocha, ktoś młody, dużo kart uczuć przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 18 10 1983 chodzi o sprawy uczuciowe i moje małżeństwo na przyszłość co tam widać w kartach? Podaj imię partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 23.10.1982 Co mnie czeka w najbliższym czasie. Czy poprawi się sytuacja finansowa. Czy w sferze uczuć bedzie dobrze, czy bede miała dziecko. X Zdaje mi się, że juz Ci odpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosila Pani o przypomnienie. Tak wiec ja zostalam pominieta, jestem na 8 stronie. Ponawiam pytanie: Jak bedzie u mnie z finansami w 2018 roku. edyta 10 grudnia 1984 X Nie robię ogólnych rozkładow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 29061987 Co w zdrowiu?czy nie widać po ważnych chorob X Nie widać poważnych chorób u Ciebie. Ewentualnie jakąś wirusówka, możliwe, że coś z żołądkiem, lub ból napięciowy pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 1983 07 17 czy w tym roku wyjde za mąż mam kandydata Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam nowa szkole za kilka dni w kierunku nowego zawodu. Czy bede zadowolona po jej ukonczeniu i znajde wreszcie dobra prace? Barbara 10.12.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 12.01.94 ponawiam. Czy wrócimy do siebie z partnerem czy znajdę kogos innego? Tomasz 26.08.89 czy widać jakąś wyprowadzkę? Nika jest na to szansa pokazuje się stały kontakt z tym mężczyzna i on będzie się staral, wygląda jakby dalej mu zależało, pomimo, że to z jego inicjatywy doszło do rozstania... Ta sytuacja to wynik jakiegoś impulsywnego i nieprzemyślanego dzialania. Otoczenie waszych znajomych może wam przeszkadzać w tym by sytuacja się poprawiła. Karty pokazują, żeby powstrzymać swój wybuchowy charakter i nie sprzeczac się niepotrzebnie. Wyprowadzki nie widzę na ta chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyjde kiedys za mąż I czy bede miec dzieci ? Agnieszka 24.07.93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 1983 07 17 czy w tym roku wyjde za mąż mam kandydata Piotr Będziesz mama, będziesz w ciąży lub już w niej jestes. Troche problemów w związku z tym ślubem, ale poprawi się u Ciebie znacznie sytuacja materialna, otrzymasz spora sumę pieniędzy. Troche zmartwień w rodzinie, ale to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam prosbe 30.09.1991 Justyna co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas? X Podaj imię lub datę urodzenia tej osoby X 09.02.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 18 10 83 podaję imie męża: Artur, Co z naszym małżeństwem co widac w kartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta super dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika. Stwierdził, że jest ze mną cudownie, zaproponował przyjaźń, bo przestał czuć to coś. I kompletnie nie wiem co robić, kocham go. I faktycznie zamilknę, bo jestem wybuchowa. Bardzo Ci dziękuję za ten promyk nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor 1963 18 03 co w kwestii finansów o rodziny w tym nowym roku dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika. Stwierdził, że jest ze mną cudownie, zaproponował przyjaźń, bo przestał czuć to coś. I kompletnie nie wiem co robić, kocham go. I faktycznie zamilknę, bo jestem wybuchowa. Bardzo Ci dziękuję za ten promyk nadziei. życzę Ci szczęścia mam nadzieję, że uda się rozwiązać tą sytuację pomyślnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala poprawa Wiktor 1963 03 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 12.06.1986 kiedy zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 12.06 .1986 kiedy zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam nowa szkole za kilka dni w kierunku nowego zawodu. Czy bede zadowolona po jej ukonczeniu i znajde wreszcie dobra prace? Barbara 10.12.1984 Barbara pokazujesz się jako osoba bardzo inteligentna i pomimo trudności uda Ci się spełnić swoje plany. UkończySZ ta szkole, nie powinnaś tkwić w przeszłości, bo środowisko nie jest sprzyjajace. widzę, że dalej się trochę wahasz i jesteś niepewna, możesz trochę pieniędzy stracić, będzie różnie raz lepiej raz gorzej, ale to dobry pomysł i czeka Cie po tym poprawa finansów i lepsza praca. Generalnie powinnaś unikać teraz gier hazardowych :), bo może Cie czekać strata pieniedzy, kobieta brunetka w Twoim otoczeniu ma problemy sercowe, możliwe, że będziesz pocieszycielem. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor 1963 18 03 co w kwestii finansów o rodziny w tym nowym roku dziękuję Tylko konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slicznie dziekuje za wrozbe i poswiecony czas na nia. Tak, martwie sie o pieniadze , czy podolam z nimi, zeby oplacic szkole. Mam w swoim otoczeniu kilka kolezanek brunetek. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor czy firma będzie dobrze prosperowac w br oraz czy wszystko będzie dobrze w rodzinie zdrowie kontakty miedzyludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 12.06 .1986 kiedy zajde w ciaze? W niedługim czasie, będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyjde za mąż ? Agnieszka 24.07.93 , prosze o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×