Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Lena 1.9.1985 Na co będę chorować w tym roku? Czy się przeprowadzę? Kiedy? Dokąd? Czy moja sytuacja materialna znacząco się poprawi? Jakie zmiany w diecie powinnam wprowadzić? W jakim nastroju będę? Grozi mi depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.09.1991 Justyna co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas? X Podaj imię lub datę urodzenia tej osoby X 09.02.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko jedno pytanie i nie chodzi o wróżbę: wróżko, czy u kogoś kto od ciebie nie uzyskał odpowiedzi zobaczyłaś coś tak złego, że wolałaś nie pisać? Czy żadne z pominięć nie było z tego powodu, tylko z zamieszania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko jedno pytanie i nie chodzi o wróżbę: wróżko, czy u kogoś kto od ciebie nie uzyskał odpowiedzi zobaczyłaś coś tak złego, że wolałaś nie pisać? Czy żadne z pominięć nie było z tego powodu, tylko z zamieszania? X Wszystko po trochu, ale postaram się odpisać na te konkretne pytania tylko nad niektórymi osobami muszę się dłużej zastanowić, wiec zostawiam na pozniej. To wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszyscy z konkretnymi pytaniami uzyskają odpowiedzi na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
Ale się człowiek stresuje czekając na odpowiedź ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm dobrze to proszę się przypomnieć kto jeszcze czeka, bo rzeczywiście jest już chaos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena 1.9.1985 Na co będę chorować w tym roku? Czy się przeprowadzę? Kiedy? Dokąd? Czy moja sytuacja materialna znacząco się poprawi? Jakie zmiany w diecie powinnam wprowadzić? W jakim nastroju będę? Grozi mi depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 29061987 Co w zdrowiu?czy nie widać po ważnych chorob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 1978 01 28 czy po wieloletnim bezrobociu znajde prace w tymroku dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAniela dziś A czy chociaz znajde miłosc tego jedynego człowieka na którego czekam z którym bym dzieliła życie? 25.01.1992 Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 1978 01 28 czy po wieloletnim bezrobociu znajde prace w tymroku dziekuje X Odpowiedziałam Ci, masz na tej stronie jakoś po 20:40 odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 89
Droga Pani .Ja czekam .No to czekamy z niecierpliwością..Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .I czy bede mial dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie partnera Michal 15.07.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna tak doczytałam dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna jestem zdziwwiona albo jestes wrózka albo jasnowidz bardzo duzo sie zgadza szok ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 23.10.1982 Cy poprawi się moja sytuacja finansowa I czy dalej będę z Michal 15.07.1981. Czy widzisz u mnie slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 30 03.63 czy ten lekarz wyleczy mnie z luszczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 1973 03,11 Jestem w separacji nie po rozwodzie mąz mnie zostawił synowie mieszkaja z nim sa juz dorosli czy cos cokolwiek dobrego jeszcze mnie soptka Dori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosila Pani o przypomnienie. Tak wiec ja zostalam pominieta, jestem na 8 stronie. Ponawiam pytanie: Jak bedzie u mnie z finansami w 2018 roku. edyta 10 grudnia 1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ja także ponawiam pytanie... Magda 24.06.90 - Czy i kiedy wyjdę za mąż? czy będę miała dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dori przypominam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 12.06 1986 kiedy zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy chociaz znajde miłosc tego jedynego człowieka na którego czekam z którym bym dzieliła życie? 25.01.1992 Aniela Pamiętam, że wcześniej kladlam Ci karty i bodajże dalej jesteś w średnio satysfakcjonującej relacji z mężczyzną. Troche za wcześnie na to pytanie u Ciebie i mam chaos, na pewno będziesz w związku na stałe i stworzysz rodzinę, to będzie ktoś bardzo pracowity i zaradny, ale teraz widać oddalenie. Możliwe, że to będzie gdy gdzieś wyjedziesz lub się przeprowadzisz. :) w ogole widać u Ciebie jakieś przypadkowe spotkanie na spacerze, ale za wcześnie na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani .Ja czekam .No to czekamy z niecierpliwością..Bartosz 18 .2.1989 Czy znajde W końcu milosc czy sie ozenie?Jak moja praca ? Czy bede zdrowy .I czy bede mial dzieci ? X Lena 1.9.1985 Na co będę chorować w tym roku? Czy się przeprowadzę? Kiedy? Dokąd? Czy moja sytuacja materialna znacząco się poprawi? Jakie zmiany w diecie powinnam wprowadzić? W jakim nastroju będę? Grozi mi depresja? X Dużo pytań trzeba będzie zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tutaj bardzo dużo młodych osób ale cóż ja też spróbuję Alicja 06.07.65 Kocham dwóch mężczyzn.Co mówią karty?Jak wygląda moja przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotka ja też czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 23.10.1982 Cy poprawi się moja sytuacja finansowa I czy dalej będę z Michal 15.07.1981. Czy widzisz u mnie slub. Tak weźmiesz ślub z Michałem wskazuje na to karta kapłana na końcu układu, stworzycie rodzinę, a twoja sytuacja finansowa poprawi się w małżeństwie. Możesz odczuwać, że on jest troche chłodny uczuciowo, ale to jest dobry zwiazek będziesz z Michałem jak najbardziej, bo widać tutaj strach przed samotnością też :) . Czeka Cie wyjazd w wyniku jakiegoś nieszczęścia związanego z mężczyzną. Twój partner ma do załatwienia jakieś urzędowe sprawy. Masz duże szanse na realizację swoich planów w przyszlosci. Uczysz się? Studiujesz? Karty pokazują Cie jako bardzo inteligentna kobietę o dużej wiedzy, a jednocześnie bardzo wrażliwa i emptyczna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tutaj bardzo dużo młodych osób ale cóż ja też spróbuję Alicja 06.07.65 Kocham dwóch mężczyzn.Co mówią karty?Jak wygląda moja przyszłość? Podaj imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 18 10 1983 chodzi o sprawy uczuciowe i moje małżeństwo na przyszłość co tam widać w kartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×