Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mieszka na stałe i pracuje w USA

Polecane posty

Gość afrykańskie małpy
95% czarnych w USA to ghetto i patologia, więc tak, KAŻDY jest handlarzem narko i strzela swoich ziomków i ma bachory z 10 różnych suk i te ciągną benefity, a sam kilka razy przynajmniej siedział w puszce, porządnych czarnych jest GARSTKA, większość to skur/wysyny i lenie, je/bane zwierzęta, wystarczy popatrzeć na ich okolice gdzie mieszkają, smród, brud i burdel i chaos, nie ma jednego czarnego miasta na świecie gdzie jest normalnie, nie ma jednego miasta którym rządzą czarni gdzie nie ma burdelu i korupcji, nie ma jednego czarnego państwa które nie jest totalnym syfem, czarni to podludzie i małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety sie z tym zgadzam,ze wiekszosc czarnych urodzonych w stanach to dno,I nie ma wiekszych rasistow niz oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam plan wyjechać do USA lub Kanady ale dopiero jak dostanę tam stałą i dobrze płatną pracę. Nie mam zamiaru jechać w ciemno i kłamać, przedłużać pobyt. W sumie będę aplikowała do firm w NZ, AUS, USA I Kanady. Zobaczymy gdzie mnie wywieje. Jednak z wszystkich krajów to NZ I Kanada najbardziej mi się podobają. USA jest trochę wiesniackie i nie ma najlepszych warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko czarni sa rasistami,kazdy kolorowy to rasista ....meksykany tez, np mowia na amerykancow grinos,sami sa ty nielegalnie ,pobieraja pieniadze z panstwa .smieja sie im w oczy np ten co ostatnio zastrzelil niewinna kobieta powiedzila ze to byl wypadek ze bron znalaz pod mostem i sama wypalila deportowali go chyba 7 razy a on jak Cockroache ciagle wraca......inny przypadek meksykanki w zawansowanej ciazy specjalnie przekraczaja granice bo wedlug prawa kto sie to urodzi dostaje obywatelstwo i matka tez tam jakies papiery......dzieki Bogu za Trumpa a ten tam czarny co ktos wyzej wspomnial zieje nienawiscia bo skonczy sie niedlugo bussines prochami nielegalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A biali nie są rasistami? :D są największymi rasistami i najbardziej spieprzyli sprawę. I nadal pieprzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 z ust mi to wyjąłeś/ wyjęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywajmy - większość rasistów (nie tlyko Polaków rasistów, ale ogólnie) to ludzie zakompleksieni, biedni, niezbyt inteligentni, tacy którym w zyciu coś (zwykle więcej niż jedno "coś') nie wyszło itd. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz chlopa bambusa z zapyzialej nigerii czy cos i szczekasz tutaj :O spadaj robic loda swemu ksiecu z Afryki hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chris Rock ( czarny komik ) dobrze kiedyś powiedział, czarni są większymi rasistami niż biali, bo czarni nienawidzą wszystkich ale też czarnych, strzelił w 10 z tym spostrzeżeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@20:25 się nie popłacz z zazdrości :D prawda jest taka, że musisz tu wylewać gorzkie żale i udawać wróżbitę Macieja a g****o wiesz (i pewnie w g*****e byłeś, dosłownie). ;) Ja wiem, że Polacy zazdroszczą wszystkiego i mają niezłe kompleksy (w przypadku nienawiści do czarnych to pewnie wielkośc penisa, prawda?) Żeby dobić was jeszcze bardziej : praktycznie każda nacja was pod tym względem wyprzedza, w Europie też. Dobranoc wam i waszym prawym rękom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo murzynek
gość wczoraj domy w USA to gòwno zbite z desek 2x4 i gipsu, papka na dachu, obite siding z plastiku, wiatr mocniej dmuchnie i to się sypie jak domek z kart, porządnych domów w USA nie budują bo za droga budowa, dodać do tego wysokie podatki od nieruchomości za te gòwniane domy i rzygać się chce od patrzenia na ten szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj aby dostać stałą ( cokolwiek to wogóle znaczy, bo tu nie ma coś jak umowy o prace ) i dobrze płatną ( cokolwiek to znaczy ), to musisz być w czymś dwukrotnie lepsza od lokalnych debili plus mieć wieloletnie doświadczenie i udzielać się politycznie, więc tak to wygląda, innaczej zapomnij o tej bajce, przynajmniej w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ myslisz, że tego nie wiem? Mam dobre obeznanie w temacie :) Mnóstwo ludzi z mojej pracy wyjechało do wyżej wymienionych krajów właśnie dlatego że mają lepsze doświadczenie niż lokalni :) ja miałam już wstępne interview przez Skype do pracy (stałej, tylko musiałam stałą wizę opłacić i już mogłam lecieć) w NZ tylko stanowisko to samo co tu więc jeszcze będę próbować dostać coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powodzenia, choć samą pracą człowiek nie żyje, ale to znaczna część czasu każdego dnia. Mam nadzieje że znajdziesz to czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze napisane..... "samą pracą człowiek nie żyje",ja po 20 latch mam juz dosc,czlowiek tu jest uzalezniony od pieniadza ,zyje jak robot ,nigdzie nie jezdzi bo jest przemeczony,zmiany trzy zmianowe + weekendy praca po 10-12 godz .....ladny mi raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu ktos tak samo samotny jak ja i chcialby sie spotkac czasami na kawe albo chociaz popisac .....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w matrix
gość dziś a myślisz że w PL mają lepiej? szary człowiek to tylko bateria jak w matrix, wszędzie ma pod górke, praca to często 3/4 dnia wielu ludzi, śpią i pracują a dni lecą i życie ucieka, potem starość i trumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6ty zmysł
gość dziś gdzie mieszkasz? możemy sobie popisać, podaj jakiś kontakt, gg czy maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co robisz w życiu, prawda? Moja praca jest też moją pasją więc ja akurat żyję pracą i mam za to jeszcze dobrze płacone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca minimalna
życie pracą? współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj wiecznej pracy
w USA jest tyle pracy że możecie pracować nawet 24 na dobe 7 dni w tygodniu aż zdechniecie z przemęczenia ( pogrzeb zaczyna się od $10,000 ), powodzenia ziomki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ta nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USA 20-25% ludności jest umysłowo chorych, 80% ma nadwage, 50% mocno otyłych, żrą jak świnie tu, porcje są ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale po co ta nienawisc Zgłoś jaka nienawiść, podawane są czyste fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 Współczuję, że nienawidzisz swojej pracy (tak jak większość ludzi) ale wyobraź sobie, że są ludzie którzy mają płacone za swoją pasję. Tak jak ja np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USA 20-25% ludności jest umysłowo chorych, 80% ma nadwage, 50% mocno otyłych, żrą jak świnie tu, porcje są ogromne x czasy sie zmienily kochana......juz grubasow tak nie uswiadczysz,jak by ludzie w Polsce chodzili do psychiatry to na pewno wiecej niz 20-25% by byla umyslowo chora,80+50 =130 hmm ? i dlaczego piszesz " tu" jak twoja klawiatura cie zdemaskowala ze piszesz z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol czy ty jesteś ze średniowiecza i nie wiesz, że "klawiaturę" można mieć polską w każdym zakątku świata? Klawiatura go zdemaskowała :D niezły gagatek, ta klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ,daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×