Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyprowadzka od rodziców po 30

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nie posraj się bo ci żyłka pęknie, haha, faktem jest że jesteś NIEUDACZNICZKĄ życiową na garnuszku starych w podeszłym wieku i nic się nie zmieni, rodzice umrą, kupisz kota i będziesz go miętolić do końca swoich dni pijąc alkohol przed TV bo wszyscy faceci są be a ty jesteś "niezależna" i pod butem faceta nie chcesz być. jesteś genetycznie przegrana. Miłego miętolenia kota do 80tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna kula klątw
gość dziś Abyś nigdy nie trafiła na niezależnego i samodzielnego faceta, tak jak sobie życzysz, klątwa wykonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki na garnuszku
gość dziś za 10-15 lat będziesz się modliła nawet o żula spod monopolowego niestety nikt cie kijem nawet nie tknie, masz hoojowy charakter nie warty nawet nasrania na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w necie jesteś taka agresywna, to ja nie wiem jak jest na codzień w stosunku do tych rodziców. Sprawy robienia sobie dziecka z premedytacją aby nie miało ojca to już nawet nie skomentuje. Rozumiem rozwód, albo jak się para nie dogaduje, ale tak sobie robić dziecko jako towarzyszą życia - tego nie rozumiem. A facetów to ty odstraszysz każdego. Może i chciałaś jakiegoś, ale z takim charakterem, to marne szanse. Dziecko to pewnie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo łatwiej jest zamieszkać na swoim jeśli ma się partnera/ partnerkę. Znam mnóstwo par które bardzo szybko zamieszkały razem na swoim bo to był ich cel, mieszkanie na swoim, a nie jakaś wielka miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jadowitych hejterów: poluzujcie, bo wam ciśnienie podskoczy :-D :-D Ja nieudacznica za kilkanaście lat będę siedzieć przed tv i popijać alkohol z kotkiem na kolanach, a wy będziecie spłacać 10 000 ratę we frankach, którą wzięliście na spółe z niezależnym i samodzielnym mężulkiem, który po latach okazał się zależny od młodych pipek i hulaszczego trybu życia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak razem zamieszkali to czy znaleźli sobie później nowych partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:59 - nie przejmuj sie tymi negatywnymi ocenami, Akurat ja uważam, ze masz racje. Jak sie nie dostało z Domu badz w spadku wlanego kata, to tak wlasnie jest. Zaraz sie tutaj zleca te wszystkie, co to zarabiają 10 tys, a ich faceci 30 tys miesięcznie i Sie nachwala, ze doszli do wszystkiego swoją praca i zaradnością, bo wyszli z domu goli i weseli. Haha spoko, nie bądźcie naiwni, wiekszosc ludzi pracuje za niskie pensje, a w niektórych rejonach polski wciąż 3 tys uchodzić za ekstra kwotę:O kredyty na mieszkania, budowy domów na kilkadziesiąt lat i tak sie zyje tutaj. A dajcie juz spokoj tej dziewczynie co mieszka z rodzicami, ze wydarła dla siebie dom, bo gdyby tu napisała, ze jej brat "niebieski ptak" dostał dom i go spalil, bo sie nawalił i była impreza, to byście pisali oburzeni, ze głupi rodzice nie zadbali, zeby dom nie trafił w jego ręce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 O jak uroczo, lepiej uważaj, bo za 20 lat to cie dziecko z domu odstawi bo będzie miało swoją rodzinę, będziesz tam zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 Ale ona taka mądra bo właśnie dostała dom w spadku, więc niech się nie mądrzy że taka samodzielna bo wcale nie jest samodzielna. Dostała dom. A że płaci rachunki?Witamy w świecie dorosłych, to żaden ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 nie, przeważnie zostają w tych związkach i narzekają na nieudane życie miłosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 To pewnie ci, którzy potem zakładają wątki, że są w małżeństwie, ale poznli kogoś. Ewentualnie już doszło do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Ja im życzę dobrze ale na pewno uważam że dopóki nie dzieje się żadna krzywda nikomu, tam nie ma nic złego. Jest taka presja na niezależność, posiadanie swojej nieruchomości itd, ale pamiętajmy że to tylko znak obecnych czasów, związany z koniecznością rozwoju gospodarczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedawna wszystko wyglądało zupełnie inaczej a teraz nagle najgorsze co można to mieszkać długo z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest be
gość dziś .....ale feminiści wmówili kobietom że związki i rodzina są be, faceci są be ( chcą tylko seks? ), a sama to mało która zarobi tyle aby samodzielnie żyć. Więc tym magicznym sposobem mamy zaistniałą sytuacje wiecznego zagnieżdżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jakie dziecko ? Nie mam dzieci. dziś - wreszcie napisał ktoś rozsądny, na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 A ja się nie zgadzam. Powinno się być niezależnym od rodziców. Mam dwie znajome osoby, po 40stce żyjące od urodzenia z rodzicami. Uwierz, jak z nimi porozmawiasz, to do wielu spraw mają podejście jakby miały po 15 lat. Smialam się kiedyś, bo koleżanki rodzice pojechali do sanatorium i przez 3 tygodnie musiała sobie sama gotować, a tak to mama gotuje. Była zszokowana, że tyle czasu zajmuje kupienie czegoś na obiad, potem gorptowanie i planowanie posiłku na kolejne dni. Doszło nawet do tego, że raz odwołała spotkanie, bo " wiesz co, zanim wyszlam z pracy, poszłam do sklepu a potem zanim sobie ugotowalam na dwa dni to wiesz ile czasu mi zeszło? "- Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Jej mama do kuchni nie wpuszcza, ona to tłumaczy tym, że mama całe życie pracowała na kuchni więc to jej druga natura. W sumie dobra kobieta, ale pojęcie o samodzielnym życiu to ma blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ja też jestem rozsądna i na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swoim bez kredytów
gość dziś Dziecko, jak weźmiesz idiote to będzie latał za młodymi pipkami, szczególnie jak nie będziesz go zadowalać jak należy. Kredyt wziąłem i to nie mały i pracą i z wyrzeczeniami spłacony przez 11 lat i jestem czysty. Ale ty masz wygode u rodziców, boisz się facetów i nie potrafisz wybrać normalnego, nie stać cie mieszkać samej, więc jest co jest i tak pozostanie. Może czas zmienić strategie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest się na poziomie to się nie obraża innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, zadowalać Pana jak należy. Od razu widać kto pisze. Jakiego pokroju człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 nie popieram budowania reguł swiata na jednostkowych przypadkach swoich znajomych. Każdy jest inny, ma inną sytuację, inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 oczywiście, zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swoim bez kredytów dziś Jesteś śmieszny :-D :-D hahaha. Wolę wygodnie sobie siedzieć u rodziców bez przymusu zadowalania jakiegoś jełopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś statystycznie dzieci wychowane bez ojców mają mase problemów, od psychicznych do prawnych, dziewczyny bez ojców w domu 7 razy częściej zachodzą w ciąże jako nastolatki, mają częstsze problemy z alkoholem/narkotykami, 5x częściej mają nadwage i niską samoocene, cześciej mają depresje, częściej pakują się w beznadziejne związki po czym koło zatacza i zostają samotnymi matkami, nie potrafią tworzyć związków itp itd. Kobiety tylko krzywdzą te biedne dzieci wychowując je same. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Przy babie z takim charakterem i mąż by nic nie pomógł w wychowaniu dziecka. Ja myślę że to jakiś troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciebie też powinien zadowalać, nie tylko ty jego, to działa w dwie strony i nazywa się partnerstwo, może kiedyś tego doświadczysz jak "dorośniesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kluczowy wyraz WYGODNIE, a wygoda = lenistwo, sama wpadłaś przyznając że jesteś po prostu LENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Skąd wiesz jaki mam charakter ? Wszyscy co żyją inaczej niż sobie usrałeś mają zły charakter :-D ? Akurat mąż łaski nie robi, że nie pomógłby w wychowaniu dziecka, bo to jest jego z****** obowiązek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiety, co mieszka z rodzicami i dzieckiem - nie badz tez taka jadowita, rozumem, ze Cie ludzie wkurzyli i obrazili, ale Mądrzysz sie, bo starzy maja wielki dom, a nie mieszkanie 2 pokojowe; takze sie tak nie śmiej z tego, ze ludzie biorą mordercze kredyty, bo sama Byś musiała taki wziąć, gdybys sie wynosiła z domu:O i sie tak nie dziw, ze ludzie Cie ocenia, bo kobieta mieszkająca z rodzicami bez przerwy, mająca dziecko bez partnera (chyba korzystałam z banku spermy), zawsze bedzie dziwnie postrzegana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×