Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na dzień kobiet?

Polecane posty

Gość gość

za miesiąc będzie dzień kobiet i zawsze najbliższym kobietą coś kupowałem orginalnego typu obrazki, wazoniki itp. z kosmetykami nie kombinowałem, bo ciężko trafić w gusta z właściwym zapachem. może ktoś poda fajny pomysł na oryginalny prezent i myślę, że ten temat będzie na czasie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz an przykład kupic książkę. I napisać na pierwszej stronie jakąś fajną dedykację :) Poszukaj na inbook.pl, mają tam fajne ceny no i przesyłka Ci szybciutko dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam słownik poprawnej polszczyzny do wspólnego studiowania w zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy zapomniały
dzień kobiet to komunistyczne i szowinistyczne seksistowskie święto które należy WYMAZAĆ z kalendarza, MA BYĆ RÓWNOUPRAWNIENIE KOORFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie swoją kobietę zrobię w pupkę. ja tego nie lubię a ona bardzo pragnie i od dawna nalega. niech ma kobieta coś od życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzień kobiet to komunistyczne święto" xxx urlop to też komun istyczne święto odkładaj browara i jutro zapiertalaj do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kop w d**e. Vendetta ty k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe. juz widze jak ci któras nadstawia gołą dooope a ty w nią kopiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stojący fiut w kokardce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dasz sobie rade z rozwiazywaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porwij ją do aerotunelu w wielkopolsce. Będzie zaskoczona i zadowolona gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackpotta
wiem co dostanę od mojego faceta :D bo sama go na to namówiłam, wybrałam sobie suszarkę do włosów babyliss tą z czujnikiem skanującym włosy, który sprawia ze włosy nie są przegrzewane, do tego będę miała bon do douglada na stówkę :) bo jest promocja w euro teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marixanna
A może rajstopy? Ja bym się ucieszyła z takiego praktycznego prezentu, tym bardziej, że wiosna za pasem i zaraz będziemy chodzić w sukienkach ;) Bardzo fajne mają w Gabrielli - koniecznie zajrzyj na ich stronę. Z nowośc***iękny jest model Nova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genix
Kobiety na ogół często mówią co jest im potrzebne.. wystarczy ich po prostu posluchac :) Moja siostra w tym roku dostanie prawo jazdy z dokumencika, takie kolekcjonerskie, bo sie miesiac temu poddala ze zdawaniem i pomyslelismy z ojcem że chociaz takie jej damy :P takze stary.. sam najlepiej znasz swoje kobiety i wiesz co im dac! Pomysl tylko chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej dziewczyny zamówiłem złoty elegancki zegarek, który mam nadzieję, że się spodoba. Dokładnie taki kupiłem: domczasu.pl/zegarki-lorus/19049-zegarek-lorus-damski-rg280lx9.html. Kobiety lubią błyskotki więc myślę, że to był dobry wybór! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma teraz mocne rabaty - ogólnie zawsze zamawiam właśnie przy takich okazjach - kiedy odpalają promocje. Zresztą - my jesteśmy od dawna dogadani, że kupujemy prezenty praktyczne, a sprawdzone kosmetyki, właśnie takimi sprawdzonymi prezentami po prostu są. A co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj ci to jak i tak go nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wspólne wyjście, jakiś sentymentalny prezent np ramki z Waszymi zdjęciami czy perfumy powinny się sprawdzić. W ubiegłym roku od chłopaka dostałam perfumy z zapachowiec.pl bo wie że zawsze tam zamawiam i wie jakie mi się podobają. Każdy prezent od bliskiej osoby jest najlepszy, a najważniejsza jest pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej kupiłem maszyne do szycia, miałem kod rabatowy z łucznika i teraz zamawialiśmy akcesoria i jakieś dodatki dla niej i jak się zdziwiliśmy jak kod był nadal aktywny :D więc spieszcie się z zakupami, mam nadzieje ze komuś się przyda :) https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2 musieli sie w łuczniku machnąć i podali złą datę konca rabatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie idealnego prezentu wcale nie jest takie proste jakby mogło się wydawać. Najgorsze co możemy zrobić to szukać pomysłu na ostatnią chwilę. Dzień kobiet będzie dopiero za jakiś czas, dlatego przed sezonem z pewnością znajdziemy ciekawe propozycje prezentów w bardziej atrakcyjnych cenach. Oczywiście wszystko będzie zależało w głównej mierze od potrzeb i oczekiwań, dlatego skorzystajmy ze swojej intuicji. Zawsze też możemy skorzystać z uniwerssalnych prezentów. Mogą to być piękne kwiaty, przykładowo róża wieczna - https://www.roseduchateau.com/pl/produkty/roze/roze-wieczne.html w bardzo ekskluzywnym opakowaniu. Same kwiaty są starannie dobierane więc otrzymamy produkt najwyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki to super pomysł na taki drobny upominek 🙂 teraz ( już od początku miesiąca) w sklepie internetowym Eveline są super promocje na produkty do makijaży czy do codziennej pielęgnacji. ja sama też skorzystałam i zrobiłam większe zapasy, myślę, ze nikt nie pobije na ten moment ich cen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×