Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak zapomnieć o kochanku?

Polecane posty

Gość gość
No cóż... Napisałam do niego co słychać... Ciekawe czy odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisał, tak zdawkowo... Smutno mi W tej sytuacji nie będę pisała co czuje, bo wyczuwam że mnie zbywa... Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisuje mu, a tak chciałabym mu wyznać jak mi go brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyczowasz ze cie zbywa, to nie pisz, chyba ze nie jestes pewna i myslisz ze moze.. to lepiej napisz prawde. Jesli to ty od tego co w ostatniej chwili odwolal spotkanie, to nie pisz wcale. On cie trzyma tylko na wszelki wypadek. Przestan odposywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ja. Tu autorka. Miłość z dawnych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam ten topik bo ciągle go kocham, teraz n a pisałam po rozstaniu i on odpisał, nie wiem czy pisać, wyznawac uczucia...... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, co on tobie odpisal? Bo to wiele zalezy od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedział tylko na moje pytanie co u niego itp, I że nie ma też czasu realizować swoich pasji bo też o to zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadaj :( jeśli czujesz, że zrobił to tylko z uprzejmosci Myslę, ze tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz czy zrobil to z uprzejmosci i nie bedziesz wiedziec puki nie sprobujesz.. napisz do niego co u ciebie (moze bez wyznan na razie) zobaczysz czy chce to ciagnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie zapytał co u mnie:( to sama nie wiem czy napisać tak coś od serca, czy jak tam u mnie i czekać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawaj ze zapytal, na zasadzie “rozumiem cie seietnie jak to ciezko jest nie realiziwac marzen, ja mam tak samo:...I tu wloz swoj wywod o swoim zyciu i o wspolnych wspomnieniach...” . Zobatrzysz czy zadziala i czy chce wspominac wspolnie:-) jak nie odpisz, no to trudno, ale wlasciwie dlaczego mialby nie odpisac?? Przyzwyczaj go z powrotem do siebie:-) zeby czekal na to wspolne wspominanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, myślę że nie odpisze kiedy zacznę pisać o nas. I wtedy ja będę czuła się strasznie rozdarta, tak bez odzewu z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z drugiej strony jeśli nie napiszę to nic się nie zmieni i ciągle będę o nim myślała.... Potrzebuję deklaracji z jego strony tak bądź nie. Ale to chyba niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak się nie zdecydowałam jeszcze, może jutro napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nic nie napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie milosc to jakis sen o milosci.Wez oczysc sie z jego podlaczenia energetycznego bo to mi tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pomysłu jak wyrzucić z siebie ten sen, a walczę z nim od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to nic nie pomoze, gwarantuje. Nie mozesz nic zrobic, jak tylko przeczekac, Az ta tesknota troche przejdzie. Da sie z tym zyc, Ijeszcze, za kazdym razem, jak zapominalam, to oni wracali. Kazdy! Bez wyjatku. Zatem tu pewnie bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje już sobie sprawę, że jest to poprostu nieuleczalnie. Pokochałam go ponad 20 lat temu i od 4 lat to czucie na nowo się odrodzilo... Pewnie nie warto znów rozdrapywac, jemu już pewnie nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:00 tez tak mialam jak ty:-) zawsze, ale to zawsze jak sobie odpuszczalam faceta, to on wracal:-) tylko ze wtedy juz mi sie nie chcialo nic odkrecac:-) jak sobie odpuszczalam to na dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:45, moja dobra rada: napisz. Jak pisalas powyzej, potrzebujesz jasnej deklaracji. Jak ci napisze ze juz mu na tobie nie zalezy, moze bedzie bolalo ale bedzie ci latwiej. Zawsze lepsza jest pewnosc niz nie pewnosc. Co tracisz??? Nic, najwyzej glupia nadzieje. Co mozesz zyskac? - wszystko. Napisz, i powiedz nam tutaj jak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownie dobre opytanie co jak sie zakochac. To przychodzi i odchodzi samo. Przede wszystkim zerwac wszelki kontakt takze internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas się waham czy pisać, najbardziej owamiam się tego że on nie odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11- napisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie napiszesz to nie masz co w ogole myslec, bo on nie napisze...musisz ty.. I napisz w taki sposob zeby musial ci odpisac (zadaj pare pytan o jego zycie na ktore powinien ci odpowiedziec..). Zobaczysz wtedy jak do ciebie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to niemadre co piszesz .. “wacham sie czy napisac, bo obawiam sie ze nie odpisze..”. Jak nie napiszesz to sie nigdy nie dowiesz!!! Odwagi, walcz o swoja milosc! Najwyzej on zlamie ci serce a to i tak lepsze od niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kochanka to nie doradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz sobie poszukać albo ciebie on znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy fajnie jest mieć kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×