Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaaaaaaaaaa

35 tydzień ciąży i 10kg na plusie.... A jak u Was

Polecane posty

Gość Aniaaaaaaaaaaaa

35 tydzień ciąży i 10kg na plusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniąaaaąaaaaaaaaaa
Czy dużo jeszcze przytyje? Ciekawe czy uda misie tego później pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg to spoko. Ja tylam dużo więcej . Ale pamiętam że jakoś w ciągu ostatnich 2 tyg już nic mi nie przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przewidzisz. W obu ciazach miałam podobny wynik do twojego na tym etapie. W pierwszej skończyłam przybierać w 38tc z 13,5 kg. Urodziłam w 40tc. W drugiej zbierała mi się woda od 36 i potrafiłam przybrać 2,5 kg tygodniowo. A nie leżałam, zajmowałam się aktywnym 4 latkiem. Skonczylam z 18,5 na plusie w 41tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaa
Czyli zobaczymy co mnie będzie czekać, skąd to tycie. Jakoś dużo nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 29 tydzien i 9 kilo wiecej a przed ciaza bylam szczypiorem. ale wszystko mam w brzuchu, na ciele ani grama wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaa
Ja przed ciąża wazylam 64przy 170. W talii miałam 66cm. A teraz 95cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam coś na pocieszenie;-) Ja w ciąży przytyłam ponad 30 kg. Tak zareagował mój organizm na ciąże. Chyba to był efekt jojo po diecie sprzed ciąży. Wszystko zrzuciłam bez problemu w ciągu roku, oczywiście karmiłam piersią. Tak więc, nie martwcie się dodatkowymi kilogramami tylko cieszcie się tym stanem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 40 tygodniu miałam na plusie 8 kilo. Miesiąc po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z niedowaga przed ciążą tyją więcej, ponieważ organizm nadrabia niedobory kg. Często jest też tak, że kobieta na sam koniec ciąży puchnie, nabiera wody i stąd te kg mimo że dużo nie je. Nie zawsze tycie w ciąży bierze się z obżarstwa. Ja jestem obecnie w 34t. Nie wiem ile ważę, ale ostatnio miałam tak że co wizytę u gina przybieralam 2-2,5kg, a na wizyty chodzę co miesiąc. Ostatnia była w połowie lutego i miałam na plus 9kg. W brzuszku mam równe 100cm a przed ciążą ważyłam 45kg /160cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te z nadwagą tyją więcej? ja przed ciąża wazylam 51kg przy wzroscie 170cm. teraz mam 9 kg więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam. Ja jestem w 38 tygodniu ciąży i przytyłam 13 kg do tej pory... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 - ja przed 65 kg i 172 czyli podobnie. Na koniec 83,5 kg ;) teraz rok po - 68.5. W żadne spodnie się nie mieszcze , wszystko zostało w nogach i wogole jakaś niewymiarowa jestem . Ale na wiosnę biorę się za siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z nadwagą tyją mniej, bo organizm ma skąd pobierać dodatkowe kcal. Zresztą osoby z nadwagą nawet nie powinny za dużo przytyć w ciąży i każdy lekarz to powie, muszą pilnować diety. A 13kg w 38t to dobry wynik przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 42tc czyli przed porodem miałam 10kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjgf
Każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, każda inna i samopoczucie inne. Moja kuzynka z blizniakami miała dużo energii na końcówce a ja się męczę ubierając się lub składając ubrania. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×