Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Leniwa_i_zmęczona

Pomocy!! Pierwsze odchudzanie, wiele uczuleń oraz astma. Wasze historie? :)

Polecane posty

Gość Leniwa_i_zmęczona

Cześć wszystkim!!! ●●Waga ●● Czuję się zagubiona, nie wiem jak sobie poradzić z nadwagą (niewielką ale jednak warto zadbać o siebie). Mam 23 lata, 177 wzrostu i ważę 80 kg. Niestety mam okropną tendencję do tycia w brzuchu. Autentycznie wyglądam jak ciężarna. ●●Choróbska●● Rzecz w tym, że zaczęłabym po prostu zdrowo się odżywiać i ćwiczyć ale.... No ale właśnie nie wszystko mogę jeść oraz robić :( Mam atopowe zapalenie skóry, astmę oskrzelową i uczulenie chyba na wszystkie smaczne i zdrowe rzeczy. Wszelkie orzechy, sery, cytrusy nie wchodzą w grę. Największe uczulenie mam na jajka przez co wielu potraw nie mogę jeść np. w restauracjach, bo nie mam pewności, że tego jajka tam nie ma. Do tego po każdym większym wysiłku fizycznym wręcz się duszę. Muszę uważać, wykonywać wszystko powoli, bo potem bardzo ciężko mi wrócić do normalnego stanu. ●●Praca i złe nawyki●● Czuje się okropnie w swoim ciele i chciałabym coś z tym zrobić lecz nie za bardzo wiem jak, brakuje mi wiedzy, chociaż przeczytałam już pół internetu w tym temacie. Do tego nie jest mi łatwo, ponieważ pracuje w gastronomii. I wszystko kusi, te pyszności...... Pracuje od 5 do 16:30 od pon-pt. Czasami też w weekend. Jestem przemęczona po pracy i nie mam już siły na ćwiczenia i pichcenie w kuchni zdrowych smakołyków. Wracam o 17:30, a o 20 muszę się już położyć żeby pospać te 8 godzin, kiedy czas dla rodziny i dla siebie?! ●●Therm Line Fast●● Kupiłam. Co o tym myślicie? Pomaga czy nie ma co się zajadać tabletkami? Może znacie coś lepszego? Tu moja wiedza już ma małe pojęcie. ●●Małe kroki●● Co w takim razie robię ku lepszemu samopoczuciu i zdrowej, ładnej sylwetce? Porzuciłam uzależnienie od majonezu (Boże, jak ja kocham majonez....), ogólnie moją miłość do wszystkiego co nie zdrowe. Chipsy, frytki, hamburgery, pizza, PIWO ❤ (o dziwo nic z tych rzeczy nie uczyła mnie aż tak jak te zdrowe) na razie się trzymam ale nie wiem jak długo będzie mi to wychodzić. Staram sie jesc zdrowiej. Do tego piję czerwoną herbatę oraz sok grejpfrutowy. Staram się pić sok grejpfrutowy Ale jestem ostrożna. Różnie reaguje na cytrusy. Do tego powoli zaczynam ćwiczyć. W domu, na spokojnie (nie lubię krzywych spojrzeń chudych lasek na siłowni prawie tak samo jak kaszy gryczanej). ●●Co dalej??????? Opowiedzcie swoją historię:) ●● Na to pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Więc prosze, dołączcie się do moich rozmyśleń, opowiedzcie swoją historię... Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×