Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci dziś to hipokryci: masz nie kląć, bo nie przystoi kobiecie, ale zarabiaj

Polecane posty

Gość gość
Podejrzewam, że większość kobiet nie wysila się w pracy, o ile w ogóle pracują. Co to za problem posprzątać mieszkanie? Aż tak brudzicie, że cały tydzień robicie generalne porządki? Cały dzień zajmuje wam umycie podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przede wszystkim to mężczyźni nie zwracają większej uwagi na porządek. A więc te wasze picowanie mieszkania cały dzień, gotowanie obiadków, nie robi na nich wrażenia. Oni sobie poradzą. Pójdą do restauracji, na stołówkę, zrobią jajecznice. Najważniejsze jest to aby żona nie była kurą domową, bo to ogromny wstyd dla mężczyzny, dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet nie pracuje??? Jakim trzeba być debilem żeby takie bzdury wypisywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie związałbym się z niepracującą, nieposzukującą aktywnie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj się statystykami. Kobiet na etatach cały czas ubywa. Może większość to przesada, ale więcej kobiet opuszcza rynek pracy, niż na niego wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3xK Może jeszcze zabierzmy kobietom prawa wyborcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kurom prawa wyborcze? Do garow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One i tak interesują się tylko obiadkami dla swoich mężulków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś One i tak interesują się tylko obiadkami dla swoich mężulków.. xxx żeby było jak w restauracji. No i jeszcze te wagony kwiatów trzeba podlewać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wagony hehe ;) A tak na poważnie, właśnie umyłem podłogę, ile mi się należy odpoczynku drogie kurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że im mniej któraś pracuje tym więcej jęczy jaka to jest zarobiona. Stare jak świat. Zresztą widzę po swoich koleżankach, które siedzą w domu, jakie bardzo są zajęte; w kółko dostępne na fejsie, kawki/herbatki i ploty. W sumie z nimi to się nawet o niczym innym nie da pogadać, bo za bardzo nie ma o czym. Więc kontakty się urwały i siedzą sobie w swoim gronie i narzekają jak bardzo są zmęczone :D Ja rozumiem bycie z małym dzieckiem w domu, ale później... sorry, jakby tego nie usprawiedliwiać to jest czyste lenistwo i tyle. I nie dorabiajcie do tego wielkiej filozofii. Swoją drogą musicie mieć strasznych brudasów w domach, skoro cały czas trzeba sprzątać i sprzątać i sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja sprzątam max. 1 godzinę dziennie. Jaka to filozofia? Że praca? Że co proszę? Sprzątam po sobie i swoich najbliższych. Gotuje też dla siebie. A dzisiaj to żaden wyczyn zrobić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to też wina facetów. Pozwalają kobiecie nie pracować, a potem narzekają, że nie ma o czym ze sobą rozmawiać, bo zakładacie, że kobieta nie popracuje chwilę, a z chwili robi się całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś cicho się zrobiło, przestały jazgotac. Kury domowe poleciały makijaże i fryzury robić bo zaraz mąż w pracy zwróci trzeba być lasia podczas podawania obiadu pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszły się pluskać w wannie po ciężkiej pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszły się wypacykować i wypachnić. Bo jak nie będą dość ładnymi lasiami to pan mąż się wkurzy i od kasy odetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No muszą zamknąć pyski (ewentualnie otwierać wiadomo po co na życzenie żywiciela) i podać kapcie i obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy dwojce maluchów zawsze jest co sprzątać. A zresztą... My, kobiety siedzące z dziecmi, poswiecamy się dla naszych pociech. Chcę, by moje dziecko miało szczesliwy dom- sama takiego nie mialam. Mnie to realizuje, to wymyslanie im zabaw, czytanie o ich rozwoju, stymulowanie ich, pokazywanie im świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz przytoczyć choć jedną teorię wychowania? Na kim się wzorujesz? W oparciu o jaki model wychowujesz? Czy wychowujesz jak leci? Ważne, że mama w domu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim muszą się wypiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie możesz klnąć jak szefc, ale w zaciszu domowym, i pod warunkiem, że będziesz pracować równie mocno jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu cię zaskoczę, jestem zwolenniczką AP, czytam literaturę obcojęzyczną na temat wychowania, rozwoju dzieci, neurologii; jestem za pośrednią pajdokracją Korczaka, którego pisma świetnie znam. Z moimi dziecmi bie siedzę przed tv, dużo spacerujemy po okolicy i tłumacze im, dlaczego liscie są zielone, dlaczego dopiero na jesień rosną hablka. Robię to, choć są malutkie. Dużo pelzamy, skaczemy i się razem ruszamy, tanczymy i wyglupiamy się. Karmimy się piersią a to też zabiera trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja długo zamierzasz być z nimi w domu? Kim jesteś z wykształcenia? Bierzesz pod uwagę naukę w domu? Mało popularne w PL, ale możliwie. Kim jest Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie też brać pod uwagę fakt, że w Polsce przybywa dobrze wykształconych kobiet, ale pracy dla nich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyliśmy jeść obiadek. Dzisiaj mezulek rybkę sobie zazyczyl. Teraz posprzatam, on obejrzy Fakty a jak poloze dzieci spac swieczuszki na taras, winko, odstrzele się w sexy szlafroczek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I d... zarobisz na swoje utrzymanie? A nie kucharzeniem pod dyktando i sprzątaniem. Maskara. Zero klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa za utrzymanie. Jak prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dumna bo nie pracuje zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 Jak szefc , hahahaha, kolejna "mądra" kura domowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×