Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_can

1 Maj, zaczynamy odchudzanie!

Polecane posty

Gość Ma5
Ekler, te placki to nie za duzo policzylas kalorii? 600 to wydaje sie wprost niemozliwe Tak, musze sprobowac zamrozic szczypiorek ale faktycznie musi byc super suchy. Zrobie odrobinke bo juz zdarzalo sie, ze wyrzucalam cos zamrozonego, np. bialy ser. Nie moglam sie przymusic, zeby to zjesc. Polecam za to ugotowana mloda kapuste w styczniu. To jest dopiero rarytas. W smaku nic nie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) musze wam powiedziec, ze przegielam wczoraj. Zamiast zdrowej jajecznicy.. bylam w mc :O Po obiadku pojechalismy na male do galerii, by kupic malej kilka sukienek..przy okazji mama tez sobie kupila dwie sukienki i bluzke :P :D no i maz mowi..chodz pojdziemy cos zjesc :O no a ja oczywiscie zamiast powiedziec, kochanie no co ty..to takie niezdrowe.. to ja sie pieknie usmiechnelam.. :Pno dobra, dzis robie dzien owocowo-warzywno-jogurtowy. Jutro jade nad morze, wiec wybaczcie jesli niezbyt duzo przez te kilka dni napisze. Juz nie moge sie doczekac, by usiasc na balkonie , czekac na zachod slonca z lampeczka winka w dloni (oj tak wiem, niezbyt dietetyczne.. ale jaka to przyjemnosc :D ). Dzis wieczor czeka mnie pakowanie..nie tylko swoich ubran, ale tez moich pociech. A jak ja sie gdzies wybieram na kilka dni..to wyglada to tak, jakbym wyjezdzala na 3 miesiace :D no bo moze sie przeciez zrobic nagle chlodno..wrecz zimno... ;) dobra, ide zrobic kawusie.. milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Dobrze policzylam banan 100 jaja 200 i płatki 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sobie kurację zioła tybetańskie i dzisiaj czekam na dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspi20
Płatki owsiane maja tak dużo kalorii? A ja codziennie jem owsiankę na śniadanie i wydaje mi się, że to dietetycznie. U mnie wczoraj było dietetycznie poza piwem wieczorem. Trudno. I_can - zazdroszczę tego wyjazdu nad morze. Chciałabym przejść się plażą, posłuchać szumu morza... Ech, rozmarzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Tez pojechalabym chetnie, moze w sierpniu sie uda, nie wiem I can, baw sie dobrze!!!!!!!!!! Nie pisz i nie mysl o tych " grzeszkach" Mam jakies inne pojecie o diecie ale to lata praktyki :) To co wy nazywacie grzeszkami dla mnie jest normalnym zyciem. Dzieki takiemu podejsciu uwolnilam sie od napadow obzarstwa, chce mi sie cwiczyc, chce mi sie jesc najczesciej malo ale nie robie zadnego problemu gdy wiem, ze bedzie grill lub cokolwiek innego. Wtedy mysle tylko- o kurcze, jutro to waga pojdzie do gory i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Mają koło 380 kcal.na 100 gram. 6 płaskich łyżek to 70 gram także koło 300 kcal Żeby schudnąć trzeba dokładnie liczyć. Dziewczyny właśnie nie raz nie wiedzą co ile ma i potem się dziwią zw nie chudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspi20
Ma5 - masz dobre podejście, ale dla mnie grzeszkiem jest, jeżeli pozwolę sobie na coś zupełnie bez okazji. Czym innym jest np. zjedzenie ciasta na urodzinach, bo trudno sobie wiecznie wszystkiego odmawiać. U nas zrobiło się czarno i błyska się, a miałam po pracy iść na tenis. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Moje menu S1 placki z bananem 600 S2 czereśnie 400 Obiad kotlet i pomidory 300 Kolacja makaron pelnoziarsnisty z serem i szynka i jajem 400 Razem 1700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Jak dobrze ze są święta masakra!! chyba bym umarła w tym tygodniu w pracy a jutro znowu jestem od 8 do 20 ehh. Dzisiaj planuje jakieś opalanie ale nie wiem czy wytrzymam na tym upale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Powiem.wam.dziewczynt że żeby naprawdę zrzucić brzuch nie wystarczy sama dieta. Ja już czuję po sobie ze jestem szczuplejsza ale brzuch ani rusz!! Będę musiała wprowadzić trening conajmniej 3 razy w tygodniu jakieś cardio na początek. Ale powiem wam że po pracy to mi się tak nie chce. Ale cóż trzeba będzie się zmusić. I jeszcze ograniczyć trzeba owoce bo jem za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
I powiem jeszcze jedna rzecz że kiedyś byłam mega wysportowana 12 km dziennie biegania 5 razy w tygodniu to był dla mnie pikuś. A teraz nawet 4 nie przebiegne. Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Co do biegania to nic nie powiem bo nigdy nie biegalam. Nie mam wiec zadnych doswiadczen. Za to wczoraj wreszcie odwazylam sie zrobic pomiary. Zawsze sie ich boje bo brak efektow= zarzucenie cwiczen ale jednak znowu sie nie zawiodlam. Znowu troche spadlo. Hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Ma5 w takim razie gratulacje!!! Ja wczoraj mega dietowo bo zjadłam tylko rano placki a potem makaron brązowy z szynka i serem i tyle bo czasu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Ekler, za gratulacje oczywiscie dziekuje, prawde mowiac liczylam na te spadki bo chociaz moje cwiczenia trwaja tylko kilka minut dziennie to jednak bez opuszczenia nawet jednego dnia i to od kilku miesiecy. To po prostu cud bo ja jestem mistrzynia niekonsekwencji i slomianego zapalu :) Teraz, przy upalach cwicze przed sniadaniem, to tez prawie cud :) Czlowiek sam siebie nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sie poddały i na czekoladę cel wybrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA https://www.igortreneronline.pl PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW! I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Nieprawda bo ja jestem!! U mnie z dieta ok. Ciało się ujędrnia zaczynam nawet lubić ta dietę. Jem coraz mniej słodkiego np w ten weekend nic słodkiego nie jadłam. Nawet tata zauważył że jestem szczuplejsza więc zmiana jest. Ale jest jedno ale. Mam totalny brak ruchu oczywiście oprócz pracy. Więc trzeba sobie podwyższyć poprzeczkę i ustalić że trzeba zrobić trening trzy Razy w tygodniu conajmnie po 40 minut. Może to dla kogoś mało ale dla mnie po 12 godzinach w pracy to bardzo dużo. Do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Ekler, na poczatek lepiej nie narzucaj sobie zbyt duzo. Tak radza madre glowy Ja pracowalam kiedys po kilkanascie godzin dziennie i wiem jak ciezko jest wtedy zrobic cokolwiek poza calkowitym musem Moze zrob sobie postanowienie, ze 3 razy w tygodniu spacer, po 20 minut. Uda sie zrealizowac, bedziesz z siebie dumna, zrobisz nastepny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugim weekendzie :) zrobilam sobie przerwe od internetow przez cale 4 dni :D aahh, powiem wam, ze dobrze na mnie to podzialalo :) Ekler, widze, ze sie zaparlas.. ja tez musze.Do moich wakacji jeszcze poltora miesiaca. Nad morzem pospacerowalam, bylam nawet dwa razy na basenie ..no ale bez grzeszkow sie nie obylo :P ;) Weszlam na wage, zrzucilam cale 100 gram haha . No dobra, chyba nie bede sie wiecej wazyc, a mierzyc tylko zawartosc tkanki tluszczowej i miesniowej.. Dzis na sniadanie: dwie buleczki pelnoziarniste z bialym serem oraz pomidorem, na obiad bedzie salatka na zimno z makaronem (znow ma byc 30 stopni..uff) dla mnie porcja MZ, czyli mniej zrec.. a na kolacje zrobie chyba jajecznice z dwoch jajek. Zainstalowalam sobie wlasnie apke na telefon do liczenia kalorii..telefon podpowiada, ze zebym zrzucila ok. 4 kg powinnam jesc 1700 kcal. Od dzis bede pisac do was codziennie :) Ekler, super, ze juz inni zauwazaja, ze chudniesz. Ma5 gratki, ze cm spadaja.. wiesz lepiej wolniej, ale zeby efekt sie utrzymal. A mam pytanie..czy wy ustalilyscie sobie jakis termin..do ktorego chcecie zrzucic zbedny balast? ;) Czytalam, ze nasze cele powinno sie terminowac, zeby miec wieksza mobilizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Ma ją kiedyś trenowalam bieganie po 12 km dziennie i.dla mnie trzy razy w tygodniu to nie jest dużo tylko.musze.sie zabrać. Jak się już zabiorę to pójdzie z górki. Najgorzej jest zacząć i te pierwsze dwa tygodnie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Ja mam cel żeby zmieścić się w moje stare ubrania do sierpnia następnego roku bo wtedy mam ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wam się nie uda schudnąć skoro nie potraficie odmówić sobie słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler.. w przyszlym roku to dopiero bedziesz laska :P Ja dzis wieczorem zrobie 2 godzinny spacer, nie no.. ale jakos bieganie w temperaturze ponad 26 stopni mnie nie rajcuje hehe Caly ten tydzien ma byc tak goraco. Moze zrobie po sniadaniu mala rundke na rowerze z mala.. tak z 10 km..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
I_can, jadlam dzis na sniadanie to samo co ty. W tym tygodniu mam zalozenie, ze MA BYC ZDROWO, smacznie nie musi :( Od kilku dni czuje sie kiepsko, sposob odzywiania tez do d. Postanowilam to zmienic. Do sera zjadlam oliwki bo cos czytalam, ze nie nalezy laczyc bialego sera z pomidorem. Aa, trzeba jeszcze kupic ten wstretny zdrowy chleb O kurcze, widze, ze wszystko co zdrowe to dla mnie niedobre :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Ja mam cel żeby zmieścić się w moje stare ubrania do sierpnia następnego roku bo wtedy mam ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Ekler to masz jeszcze duzo czasu i bardzo dobrze bo mozesz dzialac madrze, wolno i tak, zeby organizm nie chcial sie buntowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma5, ja postanowilam wyeliminowac slodkosci... i naprawde koniec z fastfoodami :/ tak dalej byc nie moze.. :O I musze pic wiecej wody. Zdrowy chleb wcale nie musi smakowac strasznie..musisz tylko poprobowac.. ja lubie pelnoziarnisty z np. slonecznikiem, dynia i takimi podobnymi ..Ale zanim znalazlam swoj ulubiony to ile ja tego nakupowalam ...i buleczki tez znalazlam takie, ktore smakuja.. :D Dobra, jade na zakupy. Ps. na rowerze nie bylam..zapomnialam, ze musze rozpakowac moje bagaze..i zrobic pranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler28
Moje menu S1 kromka razowca z serem białym i rzodkiewka 150 S2 placki z banana twarogu mąki i dwóch jajek 500 Obiad kurczak pierś i ziemniaki 200 Podwieczorek serek skyr i brzoskwinia 200 Kolacja szakszuka dwa jaja sadzone dwie parówki biała fasola kapusta biała 500 Razem 1550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam 1500 kcal, na spacer nie poszlam bo nie starczylo czasu..zrobilam 20 minut chodakowskiej... wiecej nie moglam :P I zaliczylam pierwszy dzien bez slodyczy, jea :D Jutro na sniadanie robie szejka z maslanki, truskawek i banana...na drugie jogurt grecki z borowkami. No dobra, ide spac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×