Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za 4 miesiące kończę 30 lat i nigdy nie miałam szczęścia do facetów

Polecane posty

Gość gość
Ale dlaczego nie szczęścia? A czego? Podam przykład. Po długim pobycie za granicą, w przeddzień mojego powrotu do Pl chciał się umówić ze mną facet, który mi się też bardzo podobał, którego poznałam właśnie tego dnia. Oczywiście, mogło się i tak okazać że nic by z tego nie było, ale ta sytuacja daje pogląd, że chodzi o spotkanie odpowiedniej osoby w odpowiednim czasie. Widze, że mój adwersarz szry pokornie zrezygnował z uzasaniania na czym polega mój brak pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny przykład. Zapisuje się na pewien kurs z nadzieją że może tam kogoś poznam. Na kursie jest jeden gej, jeden chłopak 15 letni, jeden fajny ale żonaty i jeden starszy pan, reszta to kobiety. Czego zabrakło, pokory? Czy dokonałam złego wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moje życie obfituje w takie właśnie wydarzenia. A inni, proszę. Wyjazd na Erasmusa, współlokator, teraz są małżeństwem. Mój współlokator na Erasmusie był kawałem gnojka. Czego mi zabrakło, pokory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny przykład. Ktoś poznaje się w pracy. W mojej pracy są sami żonaci, a jedyny nieżonaty jest alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech mi ktoś pisze, że to nie jest brak szczęścia, tylko doszukuje się wad we mnie. Droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wady w tobie musisz byc zla i twoj muzg przyciaga zlych ludziow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto z powyższych był zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) A wcześniej nie mogłaś tego zagramaniczniaka złapać za tyłek, tylko czekać aż on się ogarnie? 2) Wymienic się z kimś na pokoje w erazmusie, albo znaleźć kogoś miłego, żeby u niego nocować? 3) Zapisujesz się na kurs, żeby kogoś poznać, a tam same kobiety, jeden pedzio, jeden żonaty i jeden niedorostek. Co to było? Zumba? Aerobik w basenie? Florystyka? Żeby na kursie poprzebierać w facetach musialanbyś się zapisać na kurs spawalniczy, albo coś równie praktycznego. 4) Praca... Pomijając, że to nieetyczne, to w pracy jest segregacja podług płci. Wiesz ile u mnie na piętrze jest kobiet? 7 na 100 osób. Z czego 5 brzydkich przeokrutnie i 1 ok ale zajęta. Uroki roboty technicznej. W dziale HR, w sprzedaży, czy na infolinii wygląda to inaczej. Idź pracować do roboty technicznej, będziesz przebierać. 00 Reasumując. Ja tu żadnego wektora szczęścia nie widzę. To nie tak, ze szłaś do ślubu i nagle z nieba spadły z samolotu szczyny zamarznięte w sopel i przebiły niedoszłego pana młodego (z życia wzięta w Anglii tak zginęła jedna baba). To kwestia Twojej bierności i braku rozgarnięcia. Tyle. 00 Inna kwestia, że kobieta po Orgazmusie i długim pobycie na Zachodzie to raczej żaden rarytas z perspektywy ach-tych-nienowoczesnych-a-siermiężnych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) poznanym tego dnia oznacza że nie znałam go wcześniej. 2) szukanie mężczyzny nie determinowalo wszystkich moich decyzji 3) kurs językowy 4) i co z tego 5) co ty wiesz na temat mojej aktywności i biernosci 6) nie lubię ludzi myślących stereotypami i podług nich oceniających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. Jest w Tobie coś takiego, co sprawia, że odechciewa się z Tobą rozmawiać. Szary był nadzwyczaj hojny jeśli idzie o poświęcony Ci czas. Adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh i vice versa Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem na kursy szkoły policealne palilem papierosy z nadzieją że jakaś zagada i gadala tylko jedna mężatka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dzisiaj mi kolega powiedział, że wydaje mu się że jeśli chodzi o facetów to mi się wyjątkowo nie poszczęściło. Sam z siebie. Tak więc przykro mi moi rozmówcy ale myślę że on zna mnie lepiej niż wy. Spędziliśmy w swoim wyłącznym towarzystwie jakieś 150 godzin. Czas dla was na pokorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 Typowa gadka facetów. Jakby sie z tobą zgodziła i powiedziała; “MASZ RACJĘ! Niedorajda ze mnie w chuj!”, to od razu stwierdziłbyś, że fajna babka, da się z nią pogadać. Ale jak nie dała się zeżreć ciulowi z kafe, to już jest be. Jebnij się w łeb. Mam nadzieję, że nie wstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.21 Witam serdecznie miłą Panią. Mówiłem żebyś nie oceniała wszystkich jednakowo i proszę o przestrzeganie tego;) Przecież to banda emerytowanych Panów Tobie dokucza. Nie przejmuj się ich oceną, masz wiele zalet które zostaną docenione. Pozdrawiam i miłego debatowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 Mówiłeś? Piszę po raz pierwszy w tym temacie. To chyba nie do mnie. Pieprznij się i zamilcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime jest j*******y po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.38 Zawsze o tym mówię bo nie wszyscy są tacy sami i chyba też byś nie chciała być oceniana przez pryzmat kobiet. Spokojnie, po co ta arogancja. Proszę wziąć dwa głebokie wdechy. Może faktycznie pomyliłem się za co najmocniej przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest w nim jakiś przerost ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 W kilku punktach zamknęła mu ryj, dlatego stwierdza, że nie da się z nią gadać :D :D :D ŻAŁOSNY człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerost ego i pseudo inteligentne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 Wskaż arogancję w odpowiedzi, na którą odpowiadasz :D Rzeczywiście, jak ktoś mu da do wiwatu, to: arogancja, złowrogie nastawienie, złośliwość, nie da się z nią gadać itd. Już kilka facetów w ten sposób chce na siłę dorównać kobietom. Ta sama argumentacja. I pewnie każdy z nich to aspołeczny prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.51 Jeśli po kimś jedziecie to wykaż się odróżnieniem tego kogoś od innych i nie obrażaj każdego kto coś napisze nie po Twojej myśli. Według Ciebie wszyscy są aspołeczne prawiki, mogę tylko współczuć Twojej bystrości i intelegencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po tobie się jedzie, Hajime-prawiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zasłużył to jedz po nim, tylko że te posty pisał kto inny także proszę o odrobine kultury;) 18.36 18.45 18.59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem też tego wyzywania od prawiczkow. Choćby dlatego że znam prawiczkow których bardzo szanuje jako ludzi. Albo dlatego że głupio byłoby wyzywać od dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szry i Hajime całkiem nieźle punktują tutaj autorkę, więc królewny z drewna oburzone. I żałosne w swoich próbach "odpowiedzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, więcej inicjatywy i znajdziesz faceta, idź do pubu, klubu, dyskoteki, kina, parku czy gdzie tam chcesz i ZAGADAJ faceta, który wpadnie ci w oko. Nie bój się, korona z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli te nieodparte niczym szowinistyczne zarzuty to jest "nieźle", to nigdy nie znajdziemy nawet nici porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*niepodparte. Aha. I ja nie byłam autorką. Pierwszy post napisałam chyba na 6 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×