Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

naszata

Szukam bratniej duszy w wieku oko艂o 40 lat Reaktywacja 2

Polecane posty

Go艣膰 kania2a
Codziennie strasz膮 deszczem, burzami... U nas nie ma. Lato w pe艂ni u nas. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lato chyba wsz臋dzie go艣ci:)Jest po prostu normalnie. No pomijaj膮c to, 偶e susza straszna. Jak si臋 jedzie przez Polsk臋, wsz臋dzie jest bardzo jasno na polach. Widzia艂am nawet, 偶e niekt贸re olbrzymie pola s膮 podlewane. Odczujemy i my przeci臋tni skutki suszy, ale na pogod臋 nie mamy wp艂ywu. Na razie jestem poza domem, ale powiem Wam w domu najlepiej:DPrzynajmniej ja tak mam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
oczywi艣cie. A teraz czas domowych szale艅stw. Impreza za imprez膮 ...lubi臋 takie klimaciki.:) Kaniu daj fotk臋 mieszkania na maila bo mms nie przechodzi a chyba to w nim by艂o;) Ciesz臋 si臋 razem z wami z takiego zakupu. Storczyku - baw si臋 dobrze . Potem dom cieszy jeszcze bardziej. Algira - we藕 jak膮艣 domow膮 flaszk臋 :D:D De be -艂aduj akumulatory. mo偶e dotrzesz i tutaj??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kania2a
Kawa (_) P贸ki co urlop sp臋dzam w domu 馃尲 Mo偶e p贸藕niej mi si臋 uda gdzies wybra膰. Chwilowo musze pozosta膰 na miejscu. i艂ego dnia 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kania2a
Co u was? U mnie o dw贸ch dni na zmian臋 deszcz i nie deszcz ;) Kawa na dobry poranek (_)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
Waln膮艂 telefon. Straci艂am wszystkie kontakty . :( Czy mo偶ecie napisa膰 smska 偶ebym odzyska艂a cho膰 wasze??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Leje od rana, syn od wczoraj ma jelit贸wk臋 .Ciekawe co jeszcze???;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kania2a
Naszatko wys艂a艂am ci smsa z kontaktem. Mnie waln膮艂 laptop w zesz艂ym tygodniu. M nie wytrzyma艂, kaza艂 sobie kupi膰 nowy ;) Zachowywa艂 sie tak jakby by艂 uzale偶niony od kompa. By艂o mu wszystko jedno ile b臋dzie kosztowa艂 i nie wa偶ne 偶e po niedzieli b臋d膮 raty zero %, on chce teraz i ju偶. To kupi艂am ;) Kawa (_) i Mi艂ego dnia 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storczyk123
Kania, zdecydowany m臋偶czyzna:D:P:)A Ty spok贸j masz:) Tydzie艅 pogodowo szalony. Du偶o deszczu, chmur, wiatru, burz, na szcz臋艣cie ciep艂o:)Ka偶d膮 pogod臋 wykorzystuj臋:DA dzisiaj za oknem prawdziwe lato:)Na pewno wykorzystam, bo nie wiadomo jak d艂ugo;) Do艂膮czam do kawy馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Trzecie podej艣cie. Znalaz艂am i melduj臋 si臋 :):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ruda_07
Ha jako go艣膰 wesz艂am :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
Lato jakie rzadko si臋 zdarza. .W domu si臋 dusz臋 , na dworze umieram... ale pi臋kne lato艣 tego roku:D:D:D zam贸wi艂am sobie nowy telefon. Mam nadziej臋 偶e moje komunikacyjne przygody si臋 sko艅cz膮 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nie narzekam. Jestem jak gad - funkcjonuj臋 tylko wtedy jak mi ciep艂o:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kocham s艂o艅ce , jasno艣膰 , ciep艂o. Ale 3 miesi膮c temp 42 st i bez deszczu to chyba za du偶o . Jedyna woda jaka p艂ynie to z czubka g艂owy do rowka.;) wczoraj skosi艂am co艣 co udaje trawnik. od艣wie偶y艂am 艂awy ogrodowe. Co艣 trzeba robi膰 ale to straszna m臋czarnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ruda_07
Pojawilam sie i wszystkie wymiotlo:) mam nadzieje, ze to nie ja tylko upal. Macham lapka na ochlode.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
cze艣膰 Ruda. Tu po prostu piek艂o;) a dziwiono si臋 偶e murzynom si臋 nic nie chce. No bo si臋 nie chce!!!!馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kania2a
Szykuje si臋 kolejny gor膮cy dzie艅 馃尲 Ja pitole, jak lubi臋 ciep艂o to ju偶 mi za ciep艂o. W pracy klimy nie mamy to tylko wiatraczki ganiaj膮 powietrze. Niewiele to daj臋. Jak ju偶 wr贸c臋 do domu to ju偶 na krok przed dom nie wychodz臋. Ruda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storczyk123
Coraz cz臋艣ciej czytam, 偶e takie upalne lata b臋d膮 u nas coraz cz臋艣ciej. Lubi臋 ciep艂o, ale mimo to jedno mi przeszkadza:PZa gor膮co w nocy:PJakby w nocy by艂o ch艂odniej, to da艂abym rad臋:DChocia偶 w艂a艣ciwie nie, bo te gor膮czki w ci膮gu dnia ograniczaj膮 znacznie moj膮 aktywno艣膰:P Kawa z jeszcze rze艣kiego i przyjemnego rana 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi艣 rze艣ko . Zabra艂am si臋 za ogr贸d bo jutro maj膮 wr贸ci膰 upa艂y. Wor贸w zielonego nasiek艂am 偶e hej. 艂apki mi odpadaj膮 , wygl膮dam jak narkoman bo plewi艂am wok贸艂 r贸偶 . ;) Zosta艂 mi jeszcze jeden zagonek i trawnik. Mo偶e dam rad臋 jutro. Storczyku. Faktycznie zimniejsze noce dobrze wp艂ywaj膮 na sen. Ale u mnie cieplej w domu ni偶 na powietrzu . bywa 偶e noc膮 wy艂a偶臋 na balkon by sie sch艂odzi膰 . teraz w domu 25 , na balkonie 19. podobno morze w tr贸jmie艣cie ma 24 st. czyli zupa jak rzadko. szkoda 偶e tak zabrudzona . Ja nie wejde za nic. Wol臋 prysznic. Troch臋 si臋 pobawi艂am w majsterkowicza. Odnowi艂am st贸艂 ,bo lakier by艂 na nim tylko miejscami , i zakupi艂am lustro kt贸remu przemalowa艂am ram臋 . Z czarnego br膮zu zrobi艂am srebrno z艂ot膮 . A tak mnie nasz艂o. Za to w domu jak po bombie : szlifierki , farby , wiert艂a.... przecie偶 nie mo偶na mie膰 wsz臋dzie porz膮dku:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie te偶 mn贸stwo sprz臋tu remontowego, na szcz臋艣cie na zewn膮trz i jako艣 to wytrzymuj臋:PNasz艂o mnie w tym roku na zmiany wok贸艂 domu:DMam jeszcze kilka pomys艂贸w, ale to dopiero na wiosn臋. Nast臋pny sezon b臋dzie wi臋c 艂adniej sp臋dzony:D Spanie sta艂o si臋 zdecydowanie bardziej komfortowe. Ma by膰 jeszcze gor膮co, ale mam nadziej臋, 偶e noce pozostan膮 rze艣kie. By艂a handlowa niedziela. Wczoraj pojecha艂am na zakupy w miejsce, w kt贸re zawsze je偶d偶臋 i normalnie szok, 艣wie偶ego towaru brak:OWszystko wymiecione, a nowe towary jeszcze w magazynie. Jeszcze troch臋 i wi臋kszo艣膰 spo艂ecze艅stwa b臋dzie mia艂o spor膮 oty艂o艣膰:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W naszych sklepach te偶 pustawo. mam nadziej臋 偶e wykorzystuj膮 ten moment na mycie p贸艂ek. Niekt贸rym przyda艂oby si臋 wr臋cz szorowanie. nadal dzia艂am w ogrodzie. Naprawi艂am wielki parasol( po 艣rubk臋 musia艂am jecha膰 do sklepu , bo w moich zapasach nie by艂o. - szok.) i powiesi艂am fotel- hamak. 呕e te偶 wszystko musz臋 robi膰 sama:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale z Was pracowite mr贸weczki. Ja sobie odpu艣ci艂am i zostawiam wszystko na "po urlopie". A mam go a偶 tydzie艅. Z sobotami i niedzielami wyjdzie w sumie 9 dni:) W sobot臋 wczesnym rankiem kierunek Sopot. Nie by艂am nad morzem jakie艣 14 lat i nie mog臋 si臋 ju偶 doczeka膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algira
Ja te偶 dotrwa艂am do urlopu ... ledwo 偶yj臋 .... nie dla mnie takie upa艂y :O nie pomog艂o kilka dni nad morzem, bo tam te偶 偶ar tropik贸w :o Teraz mam nadziej臋 na normalny wypoczynek :) w sobot臋 wyruszamy na Mazury ;) nadal zapowiadaj膮 艂adn膮 pogod臋, ale ju偶 bez przekraczania 30st. ;) jak wr贸cimy w mie艣cie powinno by膰 ju偶 troch臋 lepiej. W cha艂upce temperatura przez ca艂膮 dob臋 nie schodzi poni偶ej 28st. :o nie ma si臋 jak zregenerowa膰 :o na jeziorach powinno by膰 zdecydowanie lepiej ;) Nadal mam problemy z wej艣ciem na kafe z g艂askanego, wi臋c pewnie odezw臋 si臋 dopiero po powrocie :) 偶ycz臋 umiarkowanego ciepe艂ka :D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Woda w jeziorach jak podgrzewana, nawet za ciep艂a, bo daje ma艂e och艂odzenie. Ale zawsze co艣:)Zapowiadaj膮 ca艂y czas burze i nadal upa艂y. Noce s膮 m臋cz膮ce, a to wiadomo przek艂ada si臋 na samopoczucie w ci膮gu dnia:OZapowiadaj膮, 偶e teraz takie lata b臋d膮 normalno艣ci膮. Powoli zastanawiam si臋 nad sprz臋tem ch艂odz膮cym na noc. Wiem, 偶e to na pewno nie jest zdrowe, ale ci膮g艂e niewyspanie te偶 nie. Trzeba wybra膰 co b臋dzie mniejszym z艂em;) Algira, udanego wypoczynku:) Relaks pomaga 艂atwiej znie艣膰 upa艂y:PA noce mo偶e w ko艅cu b臋d膮 ch艂odniejsze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Doczekalam :) Pe艂ny luzik i jutro wyje偶d偶amy. Byle nie pada艂o i by艂o tak jakie艣 25 stopienk贸w i b臋dzie super :) Algira wypoczywaj :) A o do sprz臋tu ch艂odz膮cego mamy w domu filtr powietrza Zeptera. Opr贸cz oczyszczania powietrza 艣wietnie sprawdza si臋 jako jonizator i mo偶na sch艂odzi膰 poieszczenie o kilka stopni. Dla mnie alergika sprawdza si臋 w 100%. Jedyne co psuje mi humor to to, 偶e nie dosta艂am dzisiaj wyp艂aty i nie wiem kiedy i czy wog贸le dostan臋. Moja firma do艂uje, ale najgorsze jest w tym wszystkim zachowanie mojego szefa :( Do emerytury nieca艂e trzy lata, ale raczej w tej firmie nie dotrwam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storczyk123
Czy urlopowy czas nie mo偶e trwa膰 wiecznie?:PCz艂owiek jest jak odmieniony:)Zauwa偶a wi臋cej fajnych rzeczy wok贸艂 siebie, jest pe艂en optymizmu i energii do dzia艂ania. Musz臋 poczyta膰 o tym filtrze powietrza z Zeptera. Na razie problem znikn膮艂, bo temperatury s膮 komfortowe, a w nocy dobrze si臋 艣pi, ale z my艣l膮 o przysz艂o艣ci dobrze b臋dzie mie膰 jaki艣 plan na polepszenie warunk贸w w upalne lata:) Dziewczyny, wypoczywajmy i cieszmy si臋 wspania艂ymi chwilami:)Oby trwa艂y jak najd艂u偶ej:) Kawka dla ch臋tnych 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storczyk123
Sezon urlopowy i wypoczynkowy w pe艂ni:DCz臋stotliwo艣膰 wpis贸w te偶 urlopowa:DNajwa偶niejsze, 偶e relaksujemy si臋;)Dni gor膮ce, noce ciep艂e, ale mimo to ok do spania:)Czego chcie膰 wi臋cej;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×