Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolina Karwowska

Zaproszenie do wzięcia udziału w "projekcie filmowym :)

Polecane posty

Gość Karolina Karwowska

Cześć :) Mam na imię Karolina i szukam dziewczyn, które chcą sobie troszkę dorobić :) Nie wiedziałam gdzie umieścić ogłoszenie, więc ląduje w forum ogłoszeń o pracę. Do pewnego projektu filmowego potrzebuję konkretnych ujęć. Posiadam już pewną bazę swoich filmów, aczkolwiek pomyślałam, że " co dwie głowy to nie jedna :) Chodzi o różne podejście do tematu. Potrzebne mi są ujęcia prezentujące eleganckie obuwie w niestandardowym miejscu/czasie. Scenariusz jest nastawiony na buty na obcasie podczas spaceru w kałużach. Z racji iż pogoda w kraju obecnie nie dopisuje... wystarczy przywdziać szpilki i przespacerować się po parkingu, chodniku, lub innym miejscu gdzie gromadzi się woda :) Nie wymagam jakości lustrzanki, bądź kamery cyfrowej (chociaż byłoby super - szczególnie w montażu). Wystarczy ujęcie z pierwszej osoby wykonane telefonem, możecie też poprosić kogoś o sfilmowanie Was z profilu. Spokojnie, nie wymagam całej sylwetki, a już w szczególności Waszego wizerunku w postaci widocznej twarzy. Nóżki obute w obcas wystarczą :)) Niestety plik źródłowy, oraz stylizacja (w małym stopniu, nie chcę, żebyście zniszczyły swoje ulubione buty) rządzą się swoimi prawami: Plik Full HD (1920x1080p najlepiej w 60 klatkach na sekundę /FPS w ustawieniach nagrywania/) może być jednak mniej :). Format pliku nie ma znaczenia. Ważnym faktem natomiast jest filmowanie w poziomie, a nie w pionie, ponieważ pionowy film ciężko potem zmontować w spójną całość z resztą klipów filmowanych poziomo :) Długość klipu: Raczej powyżej minuty, dobrze byłoby podesłać 2, lub 3 pliki. Z racji tego iż większość z Was zdecyduje się kręcić telefonem, lepiej zrobić to w trakcie dnia, ponieważ nie tracimy nic na jakości i ostrości. Co do butków: Fajnie jakby to były sandałki na koturnie/szpilce/słupku, ale nie jest to główne wymaganie. Podstawa to but na obcasie i pozytywne nastawienie :)) Miejsce i kadr: Tu już raczej dowolność. Wideo z pierwszej osoby, bądź przekażcie komuś kamerę. Chodzi o to, żeby się przejść chwilę po płytkich i głębokich kałużach. To tyle :)) Ciężko o budżet :(( ponieważ to amatorska produkcja (mam nadzieję, że okaże się częścią czegoś większego). Może zróbmy tak, że pierwszych 6 dziewczyn, które prześle pliki wideo dostanie 50 zł? Zadecyduje kolejność zgłoszeń i trzymanie się tych luźnych wytycznych. Niestety nie mogę zaoferować więcej, ale angażując się w projekt bardzo mi pomożecie. Gotowe "stockowe" klipy wideo kosztują kupę kasy i przewyższają budżetem całe przedsięwzięcie :(( Wystarczy się przejść po deszczu po kałużach i zgarnąć 50 zł ;p Adres email na który możecie podsyłać pliki: karolina.karwowska.projekt@interia.pl Jeżeli plik będzie ważył za dużo, wrzućcie go na www.sendspace.com i wyślijcie link na adres email. W razie czego służę pomocą. Również jeżeli będziecie miały jakieś pytania, bądź chciały skonsultować stylizację / miejsce / czas. Możecie też pisać prywatną wiadomość na forum. Z góry wysztkim dziękuję, to dla mnie bardzo ważne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×