Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie rodziny wielodzietne

Polecane posty

Gość nie dam już grosza
Dnia 17.08.2018 o 22:39, Gość gość napisał:

"Kto z was dziala charytatywnie? kto z was wspiera akcje i fundacje o ktorych sie nie mowi w mediach nie Owsiaka zeby udawac ze sie cos daje raz na rok, kto z was wspiera kogos w potrzebie regularnie ??? wypowiedzcie sie jestem ciekawa co robicie pozytywnego poza sianiem nienawisci na anonimowym forum??? " xxx Ja działam charytatywnie. Od lat jestem w zarządzie stowarzyszenia zajmującego się pomocą rodzinom dotkniętym rzadką chorobą gentyczną, która prowadzi do zmian w móżdżku odpowiadających m.in. za koordynację ruchową a w konsekwencji do kalectwa. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, pomagamy w zdobywaniu niedostępnego w Polsce suplementu itd. Na Owsiaka też daję. A Ty co robisz oprócz "dawania miłości" swoim licznym dzieciom, czyli zajmowaniem się powielaniem i dbaniem o własne geny?

odkąd jest 500 plus i emerytura plus nie daję grosza na żadną pomoc, od tego jest rząd bo jeżeli płaci młodym zdrowym jak byk rodzicom  za leżenie, seks i rozmnażanie się to nie, wystarczy jak zapieprzam na te bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociera do mózgu
56 minut temu, Gość Tree napisał:

To każdego osobista sprawa ile ma dzieci i ile planuje.Te zazdrosnice też mogą narodzić dzieci i brać 500 plus.Tylko mężuś się nie zgodzi na więcej dzieci bo masz pracować a nie siedzieć w domu!

tylko, że teraz ja zapieprzam na taką rozmnażającą sie królicę i jej bachory, dociera to do twojego pustego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to patologiaaaa

wielodzietne co znam to patologiaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez znam 3 rodziny wielodzietne z czasów przed 500+. 2 z 5 dzieci a jedna z 7. Jedna rodzina to lekarze pracujący zawodowo. Pozostałe 2 rodziny na srednim bądź poniżej średniej ale nie patologiczne tylko zawsze czysto ubrane, najedzone. Dzieci z tych biedniejszych rodzin bardzo dobrze się uczyły i prawie wszystkie poszły na studia. Maja prace, pozakładały teraz swoje rodziny, niektórzy wybudowali sobie domy. Także w moim otoczeniu nie było żadnej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sąsiedzi z 4 dzieci. Ona protetyk a on manager w jakiejś dużej firmie. Do tego jedno dziecko chore na Downa wiec dużo wysiłku i pieniędzy włożyli w rehabilitacje bo podobno lekarze nie wróżyli mu za dobrze a teraz jednak sa zaskoczeni postępem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×