Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Zazdrość chciwość cudzołóstwo szkoda słow na ten temacik przyjdzie odpowiedni dzien zeby za wszystko za cała krzywde nam zapłacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiele pytań odowiadasz a ne moje jakoś nie chcesz ;-) panie pustelnik na tajskiej imprezce. ''Pytanie podstawowe, czy poza tym,że żona jest dobrą kobietą to ją KOCHASZ?Czy mówisz jej, że ją kochasz? tesknisz kiedy nie ma jej obok? Czy kiedy Jesteś w pracy to napiszesz coś miłego, zadzwonisz zapytać jak mija dzień? Czy kupujesz jej kwiaty, sprawiasz drobne przyjemności, dbasz o jej potrzeby(także w sypialni)> Czy pytasz ją o to czy jest szczęśliwa?'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że nie jest szczęśliwa: facet lata na imprezy z kolegami i koleżankami (ostatnio chciał iść w sobot- 3 facetów, 3 koleżanki to żona już nie pasowała) do rana, lub chce wyjeżdżać sam na 2 tygodniowe wakacje. Autorowi nie potrzebna żona tylko matka, która będzie czekać na synka aż wróci z imprezy i wakacji. Facet wypisuje, że jest romanrykiem i ma samotniczą i pustelniczą osobowość, która objawia się w imprezach że znajomymi. Twierdzi, że żona jest do innych rzeczy a żona do innych: już wiemy, że znajomi są do imprezowania, dobrej zabawy i spędzania z nimi wakacji (wtedy się jakoś nie dusi w ich towarzystwie). Do czego służy żona: do uciekania od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor pisze: cprzeciez oprocz zony/meza jest normalne zycie tak czy nie?" X Nigdy nie sądziłam, że życie z moim mężem nie jest normalne. Czyli co: jest życie normalne polegające na spotkaniach ze znajomymi, imprezach do rana ze znajomymi, wyjazdach ze znajomymi oraz życie z żoną (czyli jakie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz__
O k****, nie wiedziałem że jestem samotnikiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wolą być same niż z takimi idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej idiotką jest jego żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest idiotka, że za takiego typa wyszła za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz nie chcial zebym szla na praktyki do jego miejsca pracy.tylko teoretycznie zapytalam, bo mialam lepszy wybor, ale przykro mi bylo.na pewno nie chodzilo o jakas kolezanke z pracy, tylko ze prawdopodobnie chce ode mnie odpoczac chciaz w czasie pracy bo ma dosc lub ze sie mnie wstydzi:nie za ladna,malo inteligentna, dziwna z charakteru no i praktyki w restauracji firmy-co to za stanowisko.Skoro autor uparcie twierdzi ze do tajlandii nie jezdzil na d****** to ww powody pewnie sie sprawdza.Zona kolegom do piet nie dorasta, jakby byla modelka 10/10 to by autor przebieral nogami zeby ja wszystkim pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45Tez tak myślę...coś mały ten jego entuzjazm kiedy mówi o niej..nno,dobrą kobietą jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie żona odstaje intelektualnie od jego znajomych i do tego nie jest najładniejsza. Dlatego też się jej wstydzi i nigdzie nie zabiera ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gołąbku rozszyfrowali śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabo to widze, ale wiele malzenstw ktore znam tak wyglada on sobie ona sobie, dzieci, kredyt, wspolna niedziela w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....to jpd juz wole byc sama niz sama w zwiazku,wydaje mi sie ze zony on sie nie wstydzi on przy zonie wsrod kumpli nie moze byc soba czyli chlac do upadlego ,p******ic glupoty i podlapywac podchmielone smierdzace fajkami panienki,do zony wraca jak ktos wczesniej wspomnial potulny jak do mamusi,na wymioty mnie zbiera na takiego dwulicowca...imprezy ,k***y i drogi a w domku pantofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś pożałujesz tej decyzji ona odejdzie i wtedy zatęsknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Porażka trafić taka kobietę do związku. Już lepiej by było gdyby sobie żyła z psem czy kotem. Po co takiej facet." X Na pewno nie po to, żeby imprezował do rana z kolegami i koleżankami, sam wyjeżdżał na wakacje i wiecznie go w domu nie było. Po co komu taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W moim srodowisku sa wlasciwie ludzie ktorzy tylko i wylacznie podrozuja, maja rodziny dzieci, i nie ma z tym problemu." X Sami podróżują? Ja znam dwa tego typu małżeństwa: jedno już po rozwodzie, a drugie w trakcie terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn nie mam wiele 2 2wwatpliwosci ze jestes egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu Autor gość dziś Na wiele pytań odowiadasz a ne moje jakoś nie chcesz oczko.gif panie pustelnik na tajskiej imprezce. ''Pytanie podstawowe, czy poza tym,że żona jest dobrą kobietą to ją KOCHASZ?Czy mówisz jej, że ją kochasz? tesknisz kiedy nie ma jej obok? Czy kiedy Jesteś w pracy to napiszesz coś miłego, zadzwonisz zapytać jak mija dzień? Czy kupujesz jej kwiaty, sprawiasz drobne przyjemności, dbasz o jej potrzeby(także w sypialni)> Czy pytasz ją o to czy jest szczęśliwa? Oczywiscie, ze ja kocham inaczej po co bym sie zenil??? Teskie, na swoj sosob, czasem zeby zatesknic musze pobyc sam, jak mam teksknic bedac z nia 24/24 ? Kwiaty kupuje czasem, mysle ze ogolnie nie ma co sie za bardzo narzucac tym ze sie kogos kocha z prezentami bo to przytlacza ustalilismy ze jak ktores ma na cos ocohte to to kupuje, ostatnio kupila sobie buty, o kwocie rownej wyjazdowi do Tajlandii, nie powiedzialem slowa. W lozku robie wszystko co ona zapragnie, nie wiem mozecie sie smiac ale kupilismy specjalny kurs jak dobrze robic oral, robilem jej minetke tak jak chcial piescilem ja bardzo dlugo, peirwsze zabawy trwaly nawet kilka godzin ,az padlem, czasem po prostu nie mam sily, a ona chciala by zebym ja ciagle lizal, czasem jest zla jak nie moge, ale ja ja do oralu nei przymuszam jak nie ma ochoty bo wiem ze zycie to nei tylko seks kazdy ma swoje problemy, jakies troski i to normalne. Mysle ze jest szczesliwa, staram sie jak moge, daje jej wszystko czego chce, na pewno jest szczesliwa, tylko ze ona ciagle zwieksza liste pragnien i w ten sposob sama siebie uneiszczesliwia. Nie zrozumcie mnie zle ja chce sie jeszcze rozwijac, uczyc, zdobywac nowe kompetencje, miec jakies zycie towarzystkie i czas na samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po h/uj sie zeniles?? Mysle ze nie jestes gotowy do malzenstwa. Z nia wszystko w pozadku. Jej oczekiwania sa normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anie kochasz i kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za bardzo ja rozpusciles w te klocki i jest teraz zazdrosna ze innej tez mozesz dobrze robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz jej i nie wyszalales sie. Zupelnie nie rozumiesz czy jest istota malzenstwa. Szkoda dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zbyt miły masz problem ze stawianiem granic ona wchodzi ci na głowę czuję że jesteś samcem beta i prawdopodobnie chcę cię od siebie odsunąć jesteś zbyt miły i ona cię za to mnie nienawidzi wyczuwa w tobie słabości uległość Jeśli napiszę do Ciebie SMSa w ciągu dnia to w karcie skarcił i napisz a co to k***a ja jestem maszyna do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rada zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor pisze ,ze chce byc czasem sam. sam to mozesz byc jak wezniesz rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa lipa lipppa lepiej byc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi Tajlandia namieszała we łbie. jak lubisz dalekie podróże w samotnosci, to po huj ci zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmietanka do kawy
"jak zostalem kiedys na noc u znajomych to rano mialem 100 polaczen nieodebranych" Tym zachowaniem rzeczywiście dałeś jej powód do niepokoju i podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×