Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrronika

mam 34 lat i zaczynam szukac meża. jest późno

Polecane posty

Gość wrronika

Rozstalam się z kimś właśnie i nie zamierzam siedzieć w domu rozpoczac. Myślałam że założymy rodzinę niestety oszukiwał mnie a ja zaczynam od nowa dwa lata starsza :( Ale podjęłam walkę Do domu szczęście nie zapuka , szczęściu trzeba pomóc !! Każdy dzień w mieszkaniu przed tv uważam dzis za przegrany dziś. Codziennie więc gdzieś wychodzę ,rozwijam pasje , zainteresowania , umawiam się przez Internet , wyjeżdżam na wekendy do innych miast . Co o tym myślicie ? Uda mi się ? W pracy odpada same baby ,poza tym w klubach widzę że faceci wolą kobiety przed 30:( wiem ze nie jest super , wiem ze jest późno Ale za pięć lat będzie gorzej Mam dobrą pracę długie włosy szczupła sylwetka maluje się i nie ubieram jak ciotka klotka tylko raczej młodo ,uśmiecham się Czytałam ze zostają mi już tylko związki z rozsądku z samfem Beta .. Ale nie chce ciapka ,wolę byc sama niż mieć jakiegoś misia kluche Wierzę że mi się uda a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 33 letnia kobiete, ktora wyszla za maz.. :p tez raczej nie zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj miłości na siłę sama przyjdzie zobaczysz i będziesz szczęśliwa. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze wyszła za mąż w wieku 33 nie mówi ile miała lat gdy on ja poznał ,.może 25? Co za bzdura żeby nie szukać miłości , świat jest brutalny , to jest walka trzeba szukać a czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tym ciapka misiem klucha lat 30. Chuj z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu następny cie kopnie w d**e. 34 lata a nadal szuka bad boya. Niektóre nigdy nie zmadrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty myślisz że taka c**ela klucha samiec beta ciebie weźmie bo misio? My też mamy wymagania. Ja mam duże oszczędności jestem wysoki uważam że zasługuje na młodszą dziewice :o bo mam do zaoferowania ślub i prawictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie kogoś kto poznał tak pózno i nie wyglądała jakoś super młodo ? Ja znam Ale mają samych rozwodnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrronika wczoraj szansa -300%, nie jesteś na radarze związków u facetów, jedynie jako dymanko, takie realia, a okres świetności straciłaś z debilami, przekonasz się już niedługo że masz przesrane, zostały ci same ochłapy raczej, a ty takich nie chcesz, marny twój los, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka przyszła do piekarni o 17tej i chce aby ciepłe bułki były na półce, raczej iluzja z fantazją została, w świecie realnym nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi sie podoba. Po co dolujecie kobiete? Zostala jej gorsza polowa zycia. Dobrze wiedziec jak ludzie mysla. Polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę dziś spać
Ja Ci szczerze życzę żebyś znalazła męża. Tak samo życzę by mój brat znalazł żonę (nie wiem czy szuka, ale jest bardzo długo sam). A jest inteligentny, świetnie zarabia, z wyglądu też spoko., nie pije, lubi podróżować, no i jest taki normalny, żaden cwaniak czy coś. Potrzeba mu kobiety co by zadbała o ciepło domowego ogniska. On ma 35 lat i chodzi sam po świecie. Wiec tak - jest jeszcze szansa żebyś znalazła fajnego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę dziś spać
Znam jeszcze przypadek innego fajnego faceta 34 lata (mój kolega), który po rozstaniu z długoletnią dziewczyną, poznał potem nową przez internet i się pobrali. A też normalny, fajny gość. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów Autorkę z Bratem, może zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam przypadki ze kobieta znalazla , nie przesadzajcie ze tylko do jednego chcą Babek po 30 , co maja rozwodki powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to Ci pomoze, to ja znalazlam w wieku 35 lat mojego przyszlego meza, przy czym jest ob 11 lat mlodszy i wszystko z nim w porzadku: nie pije, nie pali, dba o siebie, calkiem niezle zarabia, ma mieszkanie wlasnosciowe, poukladane w glowie, chce slubu i rodziny i jakos szczegolnie nie ma upodobania koniecznie do starszych, tylko akurat ja mu przypasilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sama mam lat 31 i wiem ze masz szanse. Ostatnio poznalam dwoch, co nawet dzieci chcieli miec i nie bali sie o tym rozmawiac. takze nie boj sie znajziesz sobie kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są jednak glupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara torba po twarogu, pewnie z dużym przebiegiem w kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takimi sie zadajecie bo tylko takie lubicie to potem kazda jest dla was d***** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta 33 latka znala faceta rok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za chamstwo na forum _ to nie jej wina ze facet ja oszukał i zostawił polaczki jesteście beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 43 i dopiero szukam i nawet mam jednego kawalera na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Codziennie więc gdzieś wychodzę ,rozwijam pasje , zainteresowania , umawiam się przez Internet , wyjeżdżam na wekendy do innych miast ." A ja w wolnym czasie robię to co lubię i spotykam się z ludźmi, których lubię. Życie jest teraz, a nie dopiero wtedy gdy się wyjdzie za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,nie ma,nie ma juz nadziei,koniec gry...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie macie pojęcia ile jest osób samotnych po 30,40.. Spokojnie znajdziesz kogo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nawet po tym forum widać, że sytuacja nie jest jakaś wyjątkowa, osób samotnych po 30-tce jest mnóstwo. Grunt to trafić na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chwilę rozwody w sądzie więc każdego dnia na rynku przybywa nowy singiel he he he jak nie kawaler to rozwodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta znajdziesz bez problemu, jednak z założeniem rodziny będzie ciężko. Właśnie tego się boimy - zdesperowanych kobiet którym czas się kończy i jak najszybciej chcą mieć męża i dziecko a by się naprawdę poznać trzeba czasu. Wiele kobiet gra i się przymila, są wręcz idealne do momentu aż nie znajdą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To mi sie podoba. Po co dolujecie kobiete? Zostala jej gorsza polowa zycia. Dobrze wiedziec jak ludzie mysla. Polaczki > Co innego poznać młodą kobiete i z nią żyć i się starzeć a co innego brać przeorane stare próchno po dacie przydatności. Nie polaczki tylko REALIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×