Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrronika

mam 34 lat i zaczynam szukac meża. jest późno

Polecane posty

Gość gość
Ja tez nigdy nie patrzylam na wygląd ani na pieniądze. Chciałam tylko takiego co by mnie kochał. I co, mam 34 lata, po trzech nieudanych związkach, zaraz koncze ten trzeci bo mam dość. Oto na kogo trafialam: 1. Zboczeniec seksualny, fetyszysta, potraktował mnie jak zero i olal gdy mu się znudzilam 2. Maminsynek i narkoman, matka była najważniejsza 3. Ten obecny, najważniejsi koledzy.... Poza tym tylko piwko i mecze. No ja to mam pecha... Każdy z nich nic ciekawego z wyglądu, ani nie bogaty. Miałam trudne dzieciństwo i chyba dlatego tak trafiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrabi zapomnialas sie podpisac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz walić konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy samotny facet sobie wali konia, normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty ich nie trafialas tylko wybieralas. Mamy XXI wiek a nie XVIII dzis same sobie wybieracie mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj szparko, matka jest jedną. Żon kupę. Przykro mi, że nie lubiłam swojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcja niewypałów
gość dziś pytanie czemu ciągle trafiasz na takie niewypały? to oni ciebie wybieraja czy ty ich ? powtarzasz identyczne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaschifferr
16:25 nie do końca. Nie wybieram z kim będę w klasie, na studiach, w pracy, w pociągu. Nie wybieram, kto do mnie zagada na imprezie. Wiele rzeczy nie widać zupełnie, dopóki się z kimś nie zamieszka. Chociaż doświadczenie uczy "czytać znaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talent do niewypałów
gość dziś gość dziś Ty ich nie trafialas tylko wybieralas. Mamy XXI wiek a nie XVIII dzis same sobie wybieracie mezczyzn. Zgłoś Ewidentnie ma talent w wybieraniu debili, jak wiele kobiet, może ktoś inny powinien jej wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Nie zapomniałem się podpisać, a wpis o 1.34 nie jest mój. Klaudia przykro, że tak to odebrałaś. Nie chcę oceniać, kto ma rację. Życie to zweryfikuje. Czy ja mam rację - z całą pewnością nie, czy potrafię coś przewidzieć - zdecydowanie nie. Gdyby było inaczej nie byłbym w tym miejscu gdzie jestem. Nie zastanawiał się nad tym jakie wykonać kolejne ruchu. Sam w swojej sprawie nie jestem sędzią... Moją myślą, było to, że życie jest pełne niespodzianek, że nie wiesz co da ci los co zabierze los. Nic nie jest takie jak się wydaje.... Skrabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne magisterki
Claudiaschifferr dziś po prostu jesteście głupie ( nic wspólnego z wykształceniem ), czas się przyznać wreszcie do tego, wasze wybory są często chu/jowe, czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej to drazycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech każdy wie i poczyta nim się wplącze w związek z przeterminowaną 30stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, że 30 mają nierówno pod czaszką. Podobno faceci mają podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest prawdą że mężczyźni boją się inteligentnych, wykształconych, zaradnych czy dobrze zarabiających. Chętnie bym poznał taką kobietę bo prawdę mówiąc mam dość tego by wszystko było na mojej głowie bo ona tylko pazurki piłować potrafi. Niestety wraz ze zdobytą wiedzą, wykształceniem i pozycją za bardzo skupiacie się na tym a zapominacie o kobiecości. Ta blond słodka idiotka działa instynktownie , zachowuje się naturalnie i jest bardzo kobieca, a nas mężczyzn to bardzo przyciąga, wręcz mamy klapki na oczach że nie chcemy widzieć wad. W drugą stronę też to działa, niby wspaniała kobieta pod każdym względem, wspaniałe się rozmawia, spędza czas, nawet sex jest udany ale jednak czegoś brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa
gość dziś W drugą stronę też to działa, niby wspaniała kobieta pod każdym względem, wspaniałe się rozmawia, spędza czas, nawet sex jest udany ale jednak czegoś brakuje. xxx Zależy, czego ktoś oczekuje. Jeśli dobrze się rozmawia, seks jest udany, wspaniała kobeta - to czego więcej oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rzeka, mozna do smierci dyskutowac ale to nic nie da i nie zmieni zycia kazdy ma swoje wzorce , zdanie i sie nikogo nie przekona nie ma sensu tego walkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety o takich głupotach rozmawiają w internecie. Dlaczego nie można o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczuwam desperację u autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa
Nie trzeba być desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata i dwa lata starsza. Kiedy ostatnio szukalas tez najmlodsza nie bylas. Moze to jest jeden z wazniejszych powodow tej porazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę niema dobrego przepisu na znalezienie kogoś... Znam osoby które nie są ciekawe i mają partnerów. A znam fajne dziewczyny, które mają poukładane w głowie, pracę, mieszkanie, nie są wyrachowane ani nie lecą na kasę i są samotne.... E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - dokładnie. Dlatego kompletnie nie rozumiem tej nagonki na samotne kobiety 30+. Zarzucanie im nie wiadomo czego, że siedziały gdzieś schowane przez lata albo że były zbyt wyniosłe albo za mało zadbane, za bardzo zadbane, za grube, za chude, bla bla bla. Zawsze coś wymyślą żeby im dowalić. A prawda jest taka, że naprawdę nieciekawe egzemplarze potrafią być w związkach i niekoniecznie stawały niegdyś na rzęsach by w tych związkach być. Kwestia szczęścia i tyle, może akurat odpowiednim feromonem zaśmierdziały w odpowiednim miejscu i czasie i to wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przywrócić normalność! czyli - kobieta uczy się od matki jak prowadzić dom i wychowywać dzieci i do max 25 rż wychodzi za mąż. a nie ... skupia się na 'wykształceniu' po którym nic nie umie - a na pewno myśleć :O, "karierze" czy ciągłym nieudanym próbom dorównania mężczyznom i topieniem frustracji w alkoholu i papierosach i nagle po 30ce, zmęczona, starzejąca się stara panna ODKRYWA że to wszystko ją nie bawi i nie kręci , że autko już na nikim nie robi wrażenia, a mieszkanko (góra dwa pokoje) to uwiązanie się z kredytem do końca życia a i tak nie będzie komu tego wszystkiego pozostawić ... - i pluje jadem na mężczyzn, że jej nie zauważają, że jej nie chcą! że wolą (kanalie) młode, piękne i kobiece! LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lat to nie za póżno ! co maja powiedziec kobiety mające 50 55 lat i nadal szukające faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana 34-latka ło ludzie od takiej to z dala!!!!! Teraz sie obudziła i szuka frajera jak młodość i urodę oddała innym a teraz jakiemuś nieborakowi chce założyć domowe chomąto dając w zamian wiotczejące ciało pokryte zmarszczkami, obwisły biust itd. Powodzenia w szukaniu jelenia, najszybciej znajdziesz na rykowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdesperowana 34-latka ło ludzie od takiej to z dala!!!!! Teraz sie obudziła i szuka frajera jak młodość i urodę oddała innym a teraz jakiemuś nieborakowi chce założyć domowe chomąto dając w zamian wiotczejące ciało pokryte zmarszczkami, obwisły biust itd. Powodzenia w szukaniu jelenia, najszybciej znajdziesz na rykowisku. x Ależ jeleniu, co ty się tak podniecasz a fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×