Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość kjflksdfj
czy niplette są firmy Avent????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po dlugiej przerwie. Ja mam tez taki problem ale tak naprawde z jedna piersia. Nie stosuje niplette tylko wciagam sutka btelka pusta po oliwce nasmarowujac ja wczesniej balsamem. Nie robie tego codzinnie bo mieszkam razem z moim mezczyzna a poza tym nie mam zbytnio czasu robie to kilka razy w tygodni i widze efekty...nie jest super sterczaca ale tez nie jest wciagnieta. Ja nie wierze ze niplette nie dzialaja. Moj poprzedni chlopak wyciagnal mi poprzez pieszczoty jedna brodawke ( drugiej zapomnial :-) ale chodzi tu o cos innego. Niplette nosi sie np. caly dzien wiec powinno jeszcze lepiej dialac niz usta mezczyzny. co jeszcze chcialam dodac? ostanio przegladalam poczte i stanal za mna moj chlopak a ja sie zmieszalam i szybko wylaczylam. Jego to strasznie zaniepokoilo bo tak wczesniej nie robilam i powkazalam mu te meile. Obiecal ze sie nimi zajmie jesli chce a poza tym powiedzial ´i to jest ten problem?`ja bylam zburaczona lekko. Coz takie zycie. UCieszylam sie tym faktem ze dla niego to nie jest az taki problem, bo przeciez nie chodzi tu mu tylko o mnie. Ale co bym chciala miec wystajace brodawki to chcialavym miec. Samej mi sie to podoba i wyglada seksi, a ja lubie byc seksi i chyba kazda z nas a nasi faceci luba to jesczce bardziej papapa pozdraiwa i przepraszam za bledy ale mam nowa klawiature i do tego sie spiesze. Pozdrawiam moje wspolcierpietnice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROBIŁAM_TO
Czesc dziewczyny, chciałam wam powiedzieć, ze dzisiaj zafundowałam sobie kolczyki kosztowało mnie to 200 zł w jednym i drugim sutku. Pewnie was to zbulwersuje, ale ja tez na poczatku bardzo sceptycznie do tego podchodziłam. Teraz nawet mi sie to zaczeło podobać. Na razie mam pierwszy dzien i chodze z opatrunkiem ale jak tylko dojde całkowicie do siebie to nie omieszkam sie wam o tym napisać. Na razie jestem zadowolona z tej decyzji ale nie chwale dnia przed zachodem słońca. Uzywałam niplette niecały rok, ale moim zdaniem to nie jest skuteczna droga do pozbycia sie kompleksu, przynajmniej mnie nie usatysfakcjonowała.. nie interesuje mnie krótki efekt oraz wieczne noszenie tego urządzenia. Postanowiłam pojśc na całość i zaryzykować, raz kozie smierć..co bedzie zobaczymy. Jeżeli macie jakieś pytania to zostawiam swój numer gg 2880943 jestem do niedzieli, bo potem moge odpowiedziec po jakims czasie, bo nie bede miec stałego łącza. Chętnie wam doradze i pomoge jezeli bede mogła no i oczywiscie postaram sie pojawic na forum. Pozdrawiam Was i zycze odwagi. " Odważni nie żyją wiecznie, ale tchórzliwi nie żyją wcale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedammm
Sprzedam 2 uzywane niplettki za 100zł do odebrania osobiście w Warszawie. tel.696-587-778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina86
Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze ze wpadlam na to forum. Ja rowniez mam taki problem z moimi sutkami:-( niestety Jest to dla mnie bardzo krepujace, no i martwilam sie tym ze nie bede mogla karmic dzidziusia (jak narazie nie jestem jeszcze w ciazy) . Bardzo mnie to krepuje, nie lubie moich piersi (niby sa duze i niby w wiekszym dekoldzie ladnie sie przentuja ale co z tego jak sa obrzydliwe sutki). Bardzo chce sobie kupic te Nipletki- jestem ciekawa czy mi pomoga. Tylko narazie nie mam kasy tyle no i jeszcze swieta niebawem i prezenty trzeba kupic. Jestem juz mezatka i niby nie powinnam sie krepowac ale mnei to strasznie krepuje. Nawet nie przebieram sie przy moim mezu bo sie wstydze. Nie lubie jak on patrzy na moje piersi. Czy Wy tez tak macie?? Kurcze musze jak najszybciej kupic sobie te Niplettki:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina86
Jeszcze jedno Czy moglby ktos z Was opisac szczegolowo jak postepowac z ta strzykawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Karolina86 Poczytaj dokladnie forum, na pierwszych stronach ktos juz opisal to szczegolowo. Do: ZROBILAM_TO Ja Cie wogole nie rozumiem! O co Ci chodzi?? No i co z tego, ze zamontowalas sobie kolczyki w sutkach? Jak ktos glupi to az milo!!! I co ma wogole piernik do wiatraka. Niplette Ci nie pomoglo To w co Ty sobie te kolczyki wbilas i po co ? Czy one ci sie nie chowaja do srodka razem z sutkami? (to zart ale logiczny:) Ja nie jestem zbulwersowana bo niby dlaczego mialabym byc? To juz dawno przestalo dziwic. Uwazam tylko, ze jest to tak aseksualne, ze gdybym byla facetem to chyba bym zwymiotowala ta taki widok. No ale skoro uazasz,ze jest to przejaw odwagi i tylko to pozwoli Ci w pelni cieszyc sie zyciem to masz do tego pelne prawo. Ja Ci tylko wspolczuje, ze nie masz w zyciu ciekawszych zajec niz oszpecanie swojego ciala. Pozdrawiam i zycze szczescia: oby Ci sie to nie papralo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka
Dzewczyny, nosialm niplette przez tydzien bez przerwy, byl efekt, ale gdy je sciagnelam to za pare godzin wszystko wrocilo do normy, no ale i tak je polecam, mimo ze efekt jest krotkotrwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onakk
Dziewczyny czy ktoras z Was kupila sobie 1 szt.niplette??Nie stac mnie na 2 i mysle sobie,ze bede naprzemiennie nosic raz na 1 piers raz na 2gą.Co o tym sądzicie?Doradzcie prosze czy to ok pomysł.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upvcxzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie jest dobry pomysl, zeby nosic na zmiane jedna nipletke poniewaz efekt jest tym lepiej widoczny im dluzej sie je nosi a takie ciagle zdejmowanie i przekladanie sprawi, ze efekt bedzie slabo widoczny.Zakup jednej nipletki ma sens gdy tylko jedna brodawka jest wciagnieta. Ja nosze je juz 3 tydzien i jestem osoba bardzo konsekwetna. Robie wszystko, zeby unikac przerwy w noszeniu ale te nipletki ciagle spadaja no i najadlam sie kilka razy wstydu jak wylecialy mi w sklepie lub pracy na podloge. Niezly obciach!!!! juz czekalam az ktos zapyta co to jest? ale tak szybko je podnioslam, ze moze nikt nie zauwazyl ;) A w nocy to juz nie ma mowy, zeby troche zapracowaly na siebie :) CIAGLE SIE ZSUWAJA!!!! HALO! Avent! REKLAMACJA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka17
mam zapytanie. mam wciągnięte brodawki (nie są płaskie, przy podnieceniu 'nie wyskakują') i bardzo bym chciała to zmienić. to mój jedyny kompleks, ale utrzymujący się od dawna. mam takie piersi odkąd pamiętam i nawet myślałam, że z tego wyrosnę. jednak gdy kiedyś przez przypadek zobaczyłam, że moja przyjaciółka (o rok młodsza, zaczęła też znacznie później okres dojrzewania) ma 'normalny' biust zaczęłam się niepokoić. gdy miałam 14 lat byłam pierwszy raz u ginekologa (spowodu innej sprawy), lekarka bardzo zdziwiła się i 'zażartowała', że moje dziecko będzie musiało pić chyba przez słomkę:/ uznałam, że skoro ona nie wiedziała, to pewnie tak musi zostać, ale kiedyś przeczytałam o tym jako o czymś, co może się trafić innym dziewczynom (myślałam, że jestem jedyna - znane uczucie, co nie?). W tym tekście były też bardzo ogólnie podane metody pozbycia się tego (chirurgia, nakładki i masaż). jednak niegdzie nie udało mi się znaleźć czegoś konkretnego... aż do dzisiaj^^ gdy trafiłam na to forum. nie przeczytałam go dokładnie (jednak to 56 stron), ale wynika, że niplette są skuteczne. jednak nie wiem czy mogłabym je już stosować. wiecie może o jakiś przeciwwskazaniach? mam dopiero 17 lat. mój chłopak bardzo lubi mój biust, ale ja i tak się martwię co będzie jak będę miała dziecko. no i jednak nie czuję się z tym strasznie komfortowo. chciałabym miec śliczne, sterczące sutki, dlatego bardzo proszę o jakieś wskazówki itp. Nutka17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu nowa. chcialabym przywitac wszystkie forumowiczki, ktore maja ten sam problem co ja ;) od kiedy pamietam mialam wklesle brodawki sutkowe, ktore tylko pod wplywem zimna czy podniecenia stawaly. do tej pory mam kompleks z tego powodu, pamietam jak kiedys bylam u lekarki w zwiazku z moim \'problemem\' - powiedziala mi ona ze z tego wyrosne. obecnie mam 20 lat, a stan rzeczy jest taki sam jaki byl 10 lat temu... wiem, ze mi to samoczynnie sie nie zmieni, moja ostatnia deska ratunku to wlasnie te niplettki, ktore mam zamiar sobie niebawem zakupic. byl tu poruszany temat mezczyzn, ze niby ich to nie dotyczy, to musze was zaskoczyc, ale moj brat cioteczny rowniez od zawsze ma ten problem. w sumie nigdy o tym nie gadalismy, ale nie wydaje mi sie zeby mu jakos to specjalnie przeszkadzalo. tu jest jeszcze kwestia tego, ze to od kobiet, a nie mezczyzn oczekuje sie jak najlepszego wygladu i nikt mi nie wmowi, ze moje piersi wygladaja lepiej od tych ktorym sutki tak ladnie stercza. rozebranie sie przed moim pierwszym chlopakiem to byla tragedia, bardzo dlugo nie moglam sie przemoc do tego, on juz uwazal mnie za nienormalna... kiedy w koncu sie przemoglam niby powiedzial ze mu to nie przeszkadza, ale miny nie mial zachwyconej po tym co zobaczyl... mam zamiar kupic niplette, bo nie chce juz dluzej uchodzic za jakies \'dziwactwo\', chce sie w koncu poczuc sexy, chce moc w koncu juz nie zakladac usztywnianego stanika pod bluzke... co do ciebie nutka17, to nie ma zadnych przeciwskazan do zaczecia stosowania niplette, gdybym ja wiedziala o nich 3 lata temu na pewno bym je juz wtedy kupila. moga jedynie ci nie pomoc, bo z tego co wiem, nie wszystkim niestety pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Witam ponownie! Zacznę od tego, że mam jedną nipletkę i noszę ją na przemian od ponad 4 m-cy...Efekt przt regularnym stosowaniu REWELACJA! Natomiast szczerze wam powiem, że powinnyśmy spojrzeć prawdzie w oczy ponieważ na prawdę nipletki nie dają trwałego efektu ;] W tym swoim 4 miesięcznym stosowaniu zrobiłam 2 tygodniową przerwę i ... same się domyślcie ;] Po tyg nie stosowania byłam bardzo zadowolona bo moje sutki były delikatnie wypukłe, natomiast im dłużej bez nipletki tym gorzej :/ W stanie spoczynku wróciły do wyglądu przed kuracją, reagują jedynie czasem na zimno... Tak więc faktycznie niplette nie dają trwałego efektu, natomiast jeśli kogoś podobnie jak mnie zadowala krótkotrwały super wygląd piersi (zaznaczam, ze przy regularnym stosowaniu!) to gorąco polecam!To na prawdę odmieniło moje życie!!!Dzięki niplette czuję się 100% kobietą :) No i przede wszystkim pozbyłam się potwornego stresu gdy jestem w łózku ze swoim chłopakiem! Trzymajcie się dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Natalii Spadłaś mi z nieba ze swoimi doswiadczeniami:)Zamawiam z allegro 1 nipletke.Nie wiem czy ok robię....Ile czasu je stosowalas?To znaczy w jaki sposb \"dozowałas\" nakladanie na 1 to na 2 piers?Mi szkoda kasy na 2 a nie wiem ile czasu mam nosic na 1 ile na 2,zeby byl rezultat.... Dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja mam takie pytanie: czy moze komus juz niplettki nie sa potrzebne i chcialby je sprzedac? bo ja bym chetnie kupila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Do Izy... Mi też było szkoda kasy na 2 wiec nosiłam po 12 godzin na jednej, po 12 na drugiej piersi :) Na początku rano oczywiście budziłam się bez nipletki :P Ale po paru dniach przyzwyczaiłam się do spania na plecach i było ok :) Pierwsze efekty zauważyłam po ok 4-5 dniach, a tak na serio było ok po paru tyg (3-4). Musisz się przygotować na ból, pieczenie i ogromną wrażliwość sutków ale po jakimś czasie mijają :) Trzymam kciuki za Ciebie i za resztę dziewczyn! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium
Witam Kochane DZIEWCZYNY Tez naleze do grupy (nie)szczesliwych posiadaczek kosmicznych piersiatek. Przeczytanie waszych postow przynioslo w ulge....Uffff nie jestem sama, jest ktos kto mnie rozumie.... Moj kompleks od zawsze odbijal sie cieniem na moim zyciu partnersko-sexualnym. Tak z 10 lat temu (no juz zblizam sie do 30) poznalam W. Niestety przez nietypowy wyglad moich cycuszek nigdy nie dalam mu sie tam dotknac - zostawil mnie, myslac ze jestem dzika . Ale poczucie bycia "nie taka jak inne" hamowalo mnie przed odslanieciem sie przed nim. Teraz wiem ze probowalam byc perfekcyjna i to doprowadzilo to tragedii. Przez ta maja niespelniana milosc (teraz wiem ze ocenialam to przez pryzmat zauroczenia) nie probowalam dostac sie na te studia ktore powinnam. Milosc a raczej jej brak mnie zniszczyla. Trudno bylo jednak zaakceptowac siebie - nie mialam z kim o tym porozmawiac, mama, siostra???NNIIIEEEE, a teraz wiem ze powinnam. Jeszcze raz dziekuje wam za to ze trzymamy sie razem - bo to jest jak terapia. Chyba dolocze do grupy i kupie sobie nipletki - w koncu zycie zaczyna sie po 30???? KOCHAM Was wszystkie allium (CEBULKA-zawsze pod skorupka kompleksow)XXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium
Przepraszam za te zwierzenia....Ale mi pomoglo. Nigdy nikomu nie powiedzialam czemu nam nie wyszlo. XXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Doskonale Cię rozumiem. Ja również nigdy i żadnemu chłopakowi nie pozwoliłam się tam dotknąć. To jest silniejsze od nas... Dziewczyno kupuj nipletki i nadrabiaj stracony czas ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki!!! Szczęśliwego Nowego Roku :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNikixxx
powiem wprost.. nosze nipletki od 4 miesiecy prawie.. mam jedna nipletke.. ale nosze na zmiane.. moje zycie sie odmienilo..chociaz wyglad "normalnych" sutkow nie utrzymuje sie stale to nie ma porownania z dawnym wygladem moich piersi.. teraz jestem otwarta przed moim narzeczonym i jestem w koncu szczesliwa ze wyleczylam sie z moich kompleksow.. teraz nosze nipletke co pare dni.. na podtrzymanie efektu. ale jest super.. dziewczyny sluchajcie WARTO JE KUPIC!! uwierzcie ze pomagaja.. mi odmienily zycie.. i moj facet tez jest zadowolony ze po takim czasie w koncu mogl zobaczyc mnie nago.. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tym problemem.. trzymajcie sie kochane.. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNikixxx
moze po prostu u dziewczyn z wkleslymi sutkami efekt nie jest az taki jak u dziewczyn z plaskimi.. ale wierze w Was.. :) ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowa Panna
Witam. Od zawsze miałam płaskie brodawki sutkowe (jedna, jest taka zawsze, druga natomiast się chowa pod wpływem temperatury) Dwa lata temu zakupiłam sobie dwie nipletki (z internetu) używałam regularnie (początkowo miałam bardzo obolałe piersi) potem dość szybko widziałam postępy. Jednak hm...zastanawia mnie jedno. Rozmiar nipletek jest jeden, i brodawki mi się kształtowały na kształt urządzenia, wszystko sprawnie pięknie, tylko ze jestem bardzo malutka (150) przy czym waże niecałe 40 kg i mając drobny biust (mam także małe sutki) w ten oto sposób nipletka wciągała mi prawie całą, i nikła była otoczka. Do tego dodam, że po pół roku stosowania, jak tylko odstawiłam biust wyglada jak przedtem. Efekt nietrwały mnie nie zadawala ponieważ, nie mam zamiaru tego stosować do końca życia. Dwa miesiące temu urodziłam córeczkę, i cóż.... nie mogłam karmić piersią, bardzo to przeżyłam, bo tyle się słucha o utrwalaniu w ten sposób więzów poprzez wydzielanie się specyficznych hormonów. Nie wyrosłam z tego, ćwiczenia i masaże nie pomogły, nipletki też nie. trudno sięgam po chirurgię plastyczną. Wie ktoś może ile kosztuje taki zabieg ? Pozdrawiam Was wszystkie :) Dodam jeszcze, że początkowo kochałam się z moim mężem tylko w staniku, a on to dzielnie znosił i kiedy mu wreszcie pokazałam swój problem, powiedział, że to nic takiego... i o dziwo ! wiedział o tym problemie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pragi
Witam forumowiczki, Od 5 dni uzywam Nipplette. Stan wciagniecia swoich sutkow uwazam za bardzo duzy - nigdy nie udalo mi sie "wyciagnac" ich na zewnatrz. Po 5 dniach noszenia w nocy, po zdjeciu pojawilo sie "cos" co pewnie jest moim sutkiem - z poladowana, nieregularna, jakby popekana powierzchnia. Za chwile sie chowa ale przynajmniej jest. Pytanie tylko, czy ten sutek juz taki paskudny zostanie? Jak wygladaja wasze "nowe" sutki? jaki maja ksztalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Moje obecnie również mają nierówną powierzchnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Natalia czy wyglada to brzydko? Dzis odbieram w sklepie moja nipletke, mam nadzieje, ze moj kompleks wreszcie zniknie. Niestety duzo z was pisze, ze jest niezadowolonych, a na poczatku kazda byla zachwycona, jak widac nipletki az takim cudem nie sa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Nie wygląda to brzydko, widać w sumie jak się z bliska dokładnie przyjrzysz. Fakt faktem nipletki nie dają trwałego efektu ale dla mnie i tak są cudem :) Powodzenia życzę kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dziewczyny czy wam tez na poczatku do nipletki wciagal sie prawie caly sutek (chodzi mi o cala otoczke). Jak daleko zasysacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Na początku trzeba zasysać tylko troszkę ( w innym wypadku okropne podrażnienie i ból ), później jak się rozciągnie to wchodzi cały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×