Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szukam żony i mam pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość gość
To nie jest żadna prywata a ja się nie zaloguję bo nie mam stałego nicka, otóż piszę prawdę że bazienka poniża, pomawia i doprowadza do złego samopoczucia zaburzoną psychicznie dziewczynę. Fakt, owa dziewczyna zarabia na kamerach erotycznych całkiem dobrą kase co jest niczym czerwona płachta na zazdrosnych ludzi typu bazienka i ona ją dlatego pomawia i jej ubliża nie majac do tego prawa. Ale sprawa będzie miała swój finał w sądzie już ja tego dopilnuję, nienawidzę takich złośliwych hejterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaaaaa .....i przy takich ludziach jak wy, z takimi problemami ( kogo obchodzi życie internetowo kamerkowe jakiejś tam dziewczyny, nawet jak jest prostytutka) autor topiku wychodzi na bardzo kulturalnego i wychowanego dżentelmena:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ty jestes chora że przechowujesz takie rzeczy, tylko co tym udowodniłaś? wysokie zarobki i fetysz, nie ma nic złego w zabawę w prostytutkę z partnerem do seksu lub z facetem w związku. to jest żaden powód by kogoś dojeżdżać. kończę off-topic żeby innym nie przeszkadzać a ty bądź pewna że poniesiesz konsekwencję, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak będzie najlepiej niech pokrzywdzona to zgłosi i nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejdźcie z bazienki, jakoś wcześniej pisałyście, że prawdę mówi co do autora tematu. Przyleciała Noxelia albo jakiś jej przydupas, bo nikt inny na bazię tak uzwięty nie jest, i psuje dziewczynie opinię będąc fanką grzebania w narządach rozrodczych na wizji oraz hejtowania plebsu, że musi pracować. Zryty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wtedy najstarszy z woyów zakrzyknął zayyebiem krzyżakow! Do ataku koorrffa! Za Yagiełło i Litwe zginiem!! Podnioswszy miecz ruszył cwałem wprost na zachodni zastęp krzyżaków. Za nim ruszyła lekka jazda i wilenczycy, ktorzy na łupy wojenne liczyli. Słychac było okrzyki "Do boju kurrfa, zayebac krzyzaków". Pierwsza fala wpadła z impetem w zaskoczonych rycerzy krzyżackich. Straty były bardzo wielkie. Pierwsze dwa rzędy pospadały z koni. Jeden z rycerzy zakonu podjechał do podnoszącego się litwina z zamiarem ścięcia mu głowy. Widząc kolegę w opałach jeden z woyów podjechał od tyłu i krzycząc " ja cię zapiiieeeooolę koorfa" skoczył wbił mu nóż w plecy. " Ohh du Scheisse!!!" krzyknął krzyżacki najeźdźca konając. Spadł z konia i wyzionął ducha..... Było gorąco, 15 lipca godzina 12:28 roku pańskiego 1410......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciach bajera. Co do autora, uważam, że włóżku można mieć różne fetysze i zależy to wyłącznie od fantazji i zgody pary, ale włączanie w tę sytuację dzieci jest już niemoralne. Nawet jeśli miałyby być tylko obserwatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 Dokładnie. Ta cała diva, o której tu mowa chyba potrafi sama zadbać o swoje interesy.(nawet nie wiem o kogo chodzi)i nie potrzebuje pseudo obrońców, którzy atakują bazienkę bo brak im już argumentów w dyskusji, w której toczy się ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat autor nie przeszkadza. Bazienka miała inne zdanie i tyle. Nie przynawalam jej racji i za bardzo nie widzę powodów aby ja przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobył miecza Witold. " Zginiesz marnie chooyu yebbony, to ja jestem prawowitym królem" I ruszyli. W tym czasie niczego nie spodziewający się yagiełło siedział wstawiony na koniu i obserwował pole bitwy. "Teraz nadszedł czas na wyrównanie rachónków koorfa!!!" - krzyknął i podciągnął lejce. Było bardzo gorąco, 14:11 , 15 lipca roku pańskiego 1410........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szukam żony" Chyba robota ze sztuczną inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
ale taka nieprogresywna bo jeszcze sie zacznie stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor konia trzepie paskiem przed snem, bo nie słuchał jak pan kazał wisieć i się podnosił jeb/any, teraz ma karę :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona, zadbana, naturalna, elegancka, a przede wszystkim uległa, pozna dominującego mężczyznę o podobnej charakterystyce... Preferuję mężczyzn w przedziale wiekowym 35- 45. A poza tym zdecydowanie wolnych, a zwłaszcza od niezdrowych nałogów:) Szukam stałej i długoterminowej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugoterminowej? nie dożywotniej? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do śmierci! Już widzę parę staruszków takich powyżej 70- tki w planowanym małżeństwie przez autora. On z parkinsonem siedzi w fotelu i się trzęsie, a ona o lasce, ale musowo na szpilkach, w koronkowej bieliźnie z wychodzącą nieapetycznie podpaską na nietrzymanie moczu zapieprza do kuchni, tylko zapomniała po co bo dopadł ją Alzheimer. No tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka będzie Twoja starość? Samotna? Autor przynajmniej wspomnienia będzie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jego żona żal za zmarnowane życie, bo była, ale nie żyła wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zadam te pytanie, bo temat jest jaki jest ale jedna rzecz mnie strasznie zastanawia w wypowiedziach kobiet. Wy nie lubicie ładnie wyglądać? Piszecie o tych szpilkach, koronkowe bieliźnie jakby to bylo coś okropnego i najgorsze co się może kobiecie przytrafić. Ja akurat nie miała bym nic przeciwko aby nosić fajna bieliznę i generalnie stroi się dla faceta. A tu widzę że na sile trzeba was do tego zmuszac. Nie lubicie swojej kobiecości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jaka będzie Twoja starość? Samotna? Autor przynajmniej wspomnienia będzie miał... xxx Ja mam żonę i dwoje dzieci, do tego rodzeństwo z rodzinami i wielu przyjaciół, więc myślę że nie będę czuł się samotny, wspominać mam co i w życiu bym nie chciał wspomnień autora. Możesz mi wierzyć nigdy za nic takich wspomnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie kobiecość to nie szpilki i koronkowa bielizna, to tylko dodatki które podkreślają pewne walory, nic więcej. Młoda i zdrowa osoba w porządku, ale potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie lubię się męczyć. W trampkach wygodniej. Nie mam haluksów, nie bolą mnie nogi. CO do bielizny to mam podrażnia mi skórę więc jej nie noszę. Poza tym mój mąż woli to co jest pod bielizną więc nie bardzo zwraca na to uwagę. Poza tym często chodzę po domu bez majtek w koszulce. Jest wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*koronka podrażnia mi skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.....Ja na bieliznę mogłabym wydawać fortune, na buty z reszta też. Widocznie są różne kobiety. Tak sobie myślę że skoro dla mnie ważne jest to jak wyglądam w bieliźnie i jaką mam na sobie to dla faceta tym bardziej bedzie to miało znaczenie. Ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszna uwaga..ty potrafisz wydać. Nie rozumiesz,że w takim układzie nie masz nawet swoich pieniędzy i nic nie wydasz. Wszystko kupi Ci autor, to co jemu się podoba a nie Tobie. Fajnie iść do sklepu i wydać coś, kupić za swoje pieniądze. Inna sytuacja, iść z panem i posłusznie mierzyć to co on wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma dobry gust to mogłabym posłusznie kupować co mi każe. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpaski też? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty kupujesz a on, ty nawet nie dotykasz pieniędzy ;-) nie masz nic do gadania ;-) a gust może mieć dobry...jak i zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×