Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kora1987

Schudnę w 2018 cz 3

Polecane posty

Gość tojaSophie
czesc dziewczyny. Porazka, bylam dzis na wadze. 66 kg! tragedia.toz to koniec ze mna :( na sniadanie dzis kanapka z serem zoltym i pomidorem. Musze bardziej planowac jedzenie i..kalorie ;-) Do poznego popoludnia jem dobrze, a potem przychodzi moj maz..i mnie karmi slodkosciami... :O bo ja tak lubie. :O Musze mu powiedziec, ze zamierzam zrzucic pare kilo i zeby zaprzestal kupowac mi niedozwolone rzeczy. Dzis 1500 kcal. Duzo warzyw. I duzo wody. yhh. mayla, zrobilas 10000 krokow? .. kasiek1996.. no mnie tez wypielo, jakbym w ciazy byla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sophie bo on jest feedersem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayla green
witajcie Paczku fajnie sie czyta ze powracasz nam do zdrowka Brawo za cwiczenia :) Lukrecja fajny pomysl ze zdjeciem, tez sobie zrobie w weekend Alicja masz duza nadwage wiec musisz sprawic zeby dieta byla jak najbardziej przyjemna, by na niej wytrwac. Jedz co lubisz i licz kalorie, tyle pysznych potraw mozna "odchudzic" To samo sie tyczy Kasiek, dziewczyny zeby schudnac trzeba jesc. Sophie koniecznie pogadaj z mezem, takie dogadzanie slodkosciami to musi byc niezly test! ja bym na pewno polegla :P na szczescie moj jest pod tym wzgledem pomocny, bo wspiera i nie namawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Jak mnie denerwują te reklamy. Ja nie mogę niekiedy w jednej odpowiedzi wszystkiego zmieścić bo traktuje mnie jako spam, a to... porażka. Ja po śniadanku! Kawka i weganskie gofry ze stewia, niebo w gębie, na kolacje zjem na pewno pieczone warzywa, ale nie mam pomysłu na obiad. Ja już po ćwiczeniach, a wy laseczki? Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Witam nowe wojowniczki :) Od wtorku jedzonko ok. Wczoraj mnie ssalo o 21 i ochota na słodkie więc zgadzam jagodiwa activie. X Po raz kolejny pozachwycam się sałatka z jaszy: torebka kaszy bulgur, poddyszona cebulką czerwona popryka i pół cukinii doprawic. Po ostudzeniu opakowanie serka wiejskiego. Wszystko wymieszać i zapakować na 2 porcje. Pysznie zdrowo i sycąco :) W sobotę organizuje imprezę przedandrzejkową więc już pewnie tak grzecznie nie będzie :) X Nie wiem co się ze mną porobiło. W wakacje często biegałam cwiczylam a od ponad miesiaca totalny leń że mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaSophie
napisalam smsa mezowi, ze ma przestac mi przynosic rafaello jak idzie na zakupy. I nie bede jesc wiecej ciast w kawiarni w niedziele :P Do swiat troche ponad miesiac, mam nadzieje, ze w Sylwestra zmieszcze sie w moja sukienke rozmiaru 36..teraz jest za obcisla :/ mayla ma racje, zeby schudnac trzeba jesc. Ja tylko dwa razy w tygodniu pozwole sobie na 1500 kcal, zeby metabolizm mi nie spowolnil. Wlasnie gotuje sobie jajka, zebym nie rzucila sie na nic innego..bo zanim bedzie obiad, to mi w brzuchu bedzie burczalo. Oj te reklamy :O lukrecja, chyba musze sobie ciebie wziac za przyklad z tymi cwiczeniami. Moze nastapil czas, bym odkurzyla orbitreka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej reania, takiej kaszy z serkiem jeszcze nie probowalam, akurat mam bulgur, kasze i cukinie..to juz wiem, co zjem na wieczor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Nie mow ze masz orbitrek i nie ćwiczysz!! Jejku to moje małe marzenie, teraz nierealne, bo do naszego mieszkania wprowadzimy się dopiero za rok, a w naszym małym mieszkanku teraz nie ma miejsca:( Sophe!! Powiedz mężowi żeby te pieniądze który wydawałby na słodycze odkładał i będziesz za chwile miała na karnet na siłownie, a wtedy nie ma zmiłuj Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Mój mąż też z tych co lubi sobie wieczorem coś przekąski a to paluszki nachosy ciastka. Ostatnio padamy wcześnie więc nie jemy :) mąż dorabia po pracy więc nie ma na nic siły już. Prysznic i kładzie się spać. Czasem się skusiłam ale staram się nie o to bardzo bo jak już poczuję smak czegoś słodkiego to jem aż się nie skończy :) X Mieć orbitrek i nie ćwiczyć to grzech ciężki :) odpalasz ulubiony program w TV i ciśniesz chociaż 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaSophie
Lukrecja, no wlasnie..tak sobie stoi ten moj orbitrek i stoi...Powiem, ze po prostu przy dwojce dzieci.. to wieczorem najnormalniej mi sie nie chce :D Ale musze to zmienic. Reania..no po 15 minutach to ja chyba ducha wyzione :D No ale dobra, dzis sprobuje pocwiczyc te 15 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
To chociaż na początek 5 minut :) Ja mam jedno dziecko pracę do 16 a i tak padam wieczorami. A to trzeba sobie coś do pracy zrobić ugotować obiad i wieczór leci. Dobrze chociaż że gotuję co 2 dni zazwyczaj :) Dzisiaj wieczorem z mężem akcja sprzątanie domu. Jutro idziemy na koncert wieczorem a od rana w sobotę będę siedzieć w garach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ALICJA28
Mi tez sie marzy orbitek ale wlasnie za bardzo miejsca nie ma w dwupokojowym mieszkaniu. Tez mam dwoje malych dzieci i tak okolo 19.30 ida spac to jeszcze bym miala troche czasu pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaSophie
reania, dzis pocwicze tyle, ile dam rade :) zobaczymy, jak dlugo wytrzymam. A w sobote jakas impreze urzadzasz? Czy po prostu gotowanie obiadu? Gosc Alicja, widzisz, ja tez kiedys marzylam o orbitreku... nawet na poczatku go uzywalam ;) Ale zauwazylam, ze im dluzej go mam, tym mniej go uzywam. Do tej pory ladnie sie trzymam, zjadlam ok 1100 kcal. Ok 18 zjem kolacje. A o 19 ide, za waszymi namowami, pocwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Impreza przedandrzejkowa dla sąsiadów i znajomych. Kameralnie 8 osób dorosłych i moje dziecko ale coś do jedzenia trzeba zrobić. Kawa i konkretną kolacje bo chłopy lubią zjeść do % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
Reania Ty zona skarb :) ejjj, fajnie masz z tym orbitrekiem Sophie, tez chce :P za mna chodza jajka na twardo z majonezem, i wiecie co? sobie jutro wlicze w menu, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majonez wchłania się w tłuszcz w ciele już w jamie ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
W jamie ustnej ZACZYNA SIĘ trawienie cukrów nie tłuszczu :) Trzymam kciuki za twoje cwiczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collin8
Reania, kasza bulgur do sałatki to moje nowe odkrycie, uwielbiam. chętnie spróbuję twoją wersje bo nie mogę już patrzeć na serki wiejskie w czystej postaci. w tym roku na 100℅ zjadłam ich około 200. Ja również zazdroszczę orbitreka, zresztą ogólnie zazdroszczę wam aktywności bo sama bym chętnie poćwiczyła :) Narazie nawet rehabilitacja jest wykluczona, z czasem wrócę. Dzisiaj mam wyjątkowo dobry humor. Dzisiaj na śniadanie bułka z szyneczką, sałatą, jajkiem i ketchupem. Na II nocna owsianka z kokosem i gorzką czekoladą. Utwierdzilam się w przekonaniu, że jednak owsianka musi być cieplutka. Inna mi nie smakuje. O 13 3 mandarynki, a na obiad bigosik :D Na kolację jeszcze nie mam pomysłu, poszukam u was inspiracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
Sophie, wszystko siedzi w głowie. Ja mam dwie małe córki ( które maja jeszcze bardzo średnie nocne spanie, czytaj mało matka spi) i ćwiczę, chociaż nieraz śmiesznie to wyglada.. młodsza, roczna - jak tylko kładę się na ziemie to mi nie odpuszcza i włazi na mnie.ile ma radości ;) mam tez szczęście, ze mam trochę sprzętu. Warto korzystać i dbać o zdrowie :) dziś 40 min bieżni ;) powoli do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Ja tez bym już chciała dziadzie, ale tu studia, tu jeszcze czekać na nasze mieszkanie, nie wyobrażam sobie teraz tego :(... w każdym razie zazdroszczę wam i podziwiam każda mame odchudzająca i ćwicząca! Mam mega ochotę na coś slodkiego, w weekend powinnam dostac @, już zaczyna bolec mnie brzuch, masakra. Najgorszy tydzień w miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata
Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. 3 miesiące i po nadwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki dało zastosowanie IQmango. Stosowałam te tabletki podczas odchudzania, gdy byłam na diecie i również właśnie dzięki nim udało mi sie schudnąc 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
U mnie kolejny dzien na plus :) Gotowe na ważenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja 1996
Ja się wazę codziennie i waga pokazuje od 4 dni jak zaklęta 64,7 i nie wiem czy to przez nadchodząca miesiączkę, czy może za dużo jem?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Zwazylam się dzisiaj i 69.5 kg. Wiecie że nie patrzę na wagę ale jest troszkę mniej :) muszę ogarnąć się życiowo i wplesc ćwiczenia i będzie spoko loko :) Dzisiaj mam tylko owsianke w słoiku z jagodami, jabłko i pomarańcze. Wczoraj zasnęłam w łóżku synka i tylko się przeniosła do swojego łóżka. Ale sen mi się przydał bo ostatnio cierpiałam na chroniczne zmęczenie. Czułam zmęczenie w mięśniach i brak siły. Dobrze ze piątek chociaż będzie intensywnie no ale lubię tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
dzien dobry! nareszcie piatek :) Lukrecja na pewno waga stoi przed okresem, glowa do gory! rob swoje :) jakie macie plany na weekend? Ja oprocz sprzatania i zaliczenia troche roboty papierkowej, wybieram sie na market swiateczny :) juz sie nie moge doczekac, i nawet pozwole sobie na grzane wino :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Lukrecji serio nie ma co patrzeć na wagę :) zrób sobie zdjęcie w bieliźnie. Zmierz się chociażby w strategicznych miejscach które Cię najbardziej interesują :) Ja się dawno nie mierzylam ale sporo cm zeszło mimo że od grudnia zeszłego roku schudłam ok 7 kg. Waga jest stabilna. Waha się +/-1.5 kg ale przecież to całkiem normalne i kobiety w różnym okresie cyklu. Wystarczy chwilę przecholowac a już się woda zatrzymuje toksyny i treść pokarmowa w jelitach. Więc naprawdę nie popadajmy w przesadyzm :) jedzmy zdrowo aby się po prostu dobrze czuć i zdrowo wyglądać :) oczywiście że nie jest to proste bo sama się cały czas borykam ze swoimi słabościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
* przeholować znaczy się nie wiem dlaczego słownik zmienia mi na "Ch"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×