Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kora1987

Schudnę w 2018 cz 3

Polecane posty

Gość tojaSophie
czesc dziewyczyny :) Hey Kora, hej Mayla :) Mayla, na razie rozplanowalam sobie pory posilkow,..chce sie trzymac godzin i jesc najwyzej 1700 kcal. Mniej jesc nie chce, zeby organizm nie zaczal mi spalac miesni..Chce jesc przede wszystkim zdrowo. Na sniadanie zjadlam dzis dwie kromki chleba pelnoziarnistego z twarozkiem i pomidorem. Na przekaske bedzie mandarynka i garsc orzechow. Wrap z kurczakiem , warzywami i sosem z jogurtu na obiad. Tylko jeszcze nie wiem co na kolacje.... Lukrecja, to faktycznie bardzo malo zjadlas.Staraj sie jesc troche wiecej,gdy cwiczysz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Spokojnie, nadrobiłam wieczorkiem :) zrobiłam sobie burgery z soczewicy i pieczarek, a do tego frytki z piekarnika. Mniam mniam :D Nie miałam wczoraj głowy do jedzenia, będę musiała w takie dni robić posiłki dzień wcześniej:) na szczęście dzisiaj trochę luzu, idę zaraz wypić kawke i pobiegać! Dziewczyny, co ile się ważycie? I ile mniej więcej macie kalorii ustalonych? Do później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Collin, wlasnie...na kolacje kalafior, zapiekany w piekarniku, dalas mi pomysl ;-) dzis musze sie troche poruszac.. A wlasnie mialam was zapytac..macie jakies pomysly na pokonanie lenia..co zrobic, by zmotywowac sie do cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burger z soczewicy?..oh, to chyba dobrze smakowalo? :) ja wejde jutro jeszcze raz na wage..i bede sie wazyc dwa razy w tygodniu, sroda i niedziela z rana. Ja musze sie wazyc, jesli tego nie zrobie (tak jak przez ostatnie tygodnie w ogole sie nie wazylam) , to nie zauwazam, ze tyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
dzien dobry bardzo :) ja jem 1800-1900 kcal. cwicze raczej co dziennie. zdarzaja sie dni, ze zjem wiecej niestety ale sa i takie, ze mniej. chudne przecietnie pol kg na tydz. kurcze tsk myslalam o tym nabiale. ja nie dalabym rady, uwielbiam jogurty, serki wiejskie, twarog, salatki na bazie jaj... Grupowo wazymy sie co sobote-zapraszamy. prowadzimy tabele- zawsze dodatkowa motywacja! Mayla, nie tykam slodkiego :) cora zasnela, ide popocic sie z kolakowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasiaa
Ja jestem na diecie 1500kcal. A że nie mam wagi w domu to ważę się tylko na treningach albo u rodziców więc kolejne ważenie dopiero za dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
czesc! Lukrecja wazymy sie raz w tyg i wpisujemy do tabelki wyniki, to mega motywuje! wiekszosc dziewczyn w piatki, ja w sobote. Aktualnie jestem na ok 1600, czasem mniej czasem wiecej ;) Sophie u mnie aktywnie na tyle ile mi plecy pozwalaja, czyli na dzisiaj spacery z psem i rower. Staram sie robic 10000 krokow dziennie. Wydaje mi sie ze trzeba po prostu znalezc taki sport ktory sie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
Kora no super! a bardzo Cie ciagnie? kupujesz do domu? Moje dzieci przy sobocie jedza i tylko wtedy cos kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ALICJA28
Czesc dziewczyny. Ja dzis na sniadanie trzy kanapki z szynka i pomidorem. Ja wczesniej wazylam sie co tydzien i raz w miesiacu sie mierzylam i wszystko zapisywalam. Zaraz wychodze na zakupy i kupie sobie notes i znow bede wszystko notowac. Moje cwicenia to jak juz pisalam zaczelam spacerowac. W domu nie moge sie zmotywowac do cwiczen dzieci sa i maz pracuje w domu. Lukrecja podasz przepis na te burgery? Ja lubie takie wynalazki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
https://tasty.co/rec**e/mushroom-lentil-burger-fries Robię tak jak jest w przepisie, jeśli ktoś by chciał mogę przetłumaczyć na polski, flax egg to siemie lniane zmielone i wymieszane z woda, ale można zastąpić jajkiem jak ktoś je, ja lubię dać więcej pieczarek i więcej papryki wędzonek, bo daje taki smak bbw. Mój mąż za nimi przepada i sam chce zrezygnować z miesa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ten telefon „poprawia” i miesza :) miało być daje smac barbecue, jejku. Sophie! Ja tez długo nie mogłam się zmotywować do ćwiczeń, aż do czasu jak zapłaciłam za aplikacje, teraz cwicze bo szkoda mi tych pieniedzy!! Każdy sposób jest dobry hahaha Chodzi któraś z was na siłownie? Ja coś się nie mogę za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
40 min z kolakowska plus 10 min bieg i córa się obudziła ;) Mayla, nie kupujemy W ogóle słodyczy. Córce jeszcZe nie daje jeść a maz jak chce, bierze do pracowni i zjada na bieżąco :) nie ma to się nie je - najlepsza metoda :) chociaż ciągnie mnie do jakiegoś ciacha domowego, taki bananowiec albo szarlotka na przykład ;) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
no wlasnie tez taka zasade wyznaje, nie ma to nie kusi! Ciasta tez mi sie chce, zrobie 1 grudnia jakas zdrowsza wersje marchewkowego :) x dzis w planie tylko spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ALICJA28
Ja tez jak mam ochote na slodkie to pieke ciasto marchewkowe albo z jablkami i wszyscy lubia. Ja nie chodze ale tez bym chciala tylko sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Alicja, ja waśnie tez się wstydzę, ale podobno nie ma czego... dlatego się pytam czy ktoś ma doświadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
dziewczyny wstyd to siedziec z tylkiem na kanapie i nie robic nic X bylam na spacerze na przerwie, zeby nabic troche krokow :P kupilam Grzeska o smaku toffi i podarowalam koledze w pracy, jesc nie moge ale prezentowac tak, tez przyjemne A moze zrobi dla mnie szybciej robote ktora potrzebuje zeby skonczyc miesiac :P x dzis jeszcze mam w planie mandarynki i krupnik na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayla green
proba logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collin8
Hej, ja dzisiaj szybkie menu. Na śniadanie serek wiejski z ogórkiem, papryką, 2 wasa z wędliną i kawa. Na II 2 wafle ryżowe z masłem orzechowym i jabłko. Na obiad makaron bezglutenowy z pieczarkami, polędwiczką drobiową, sosem jogurtowo czosnkowym i odrobina mozzarelli. Przepyszne. Na kolację omlet :) Za chwilę lece do lekarza. Dzisiaj na wadze 76.4, szlak mnie trafii. Gdy tylko spadnie mi z nieba trochę czasu i pieniędzy chyba jednak pójdę do dietetyka bo sama sobie ze stabilizacją nie poradzę. Kto to widział jojo 5 kg na bilansie 1600? Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayla green
Collin ja tez wczesniej jadlam ok 1700 i nagle przywalilam 5kg w miesiac bo przestalam sie ruszac. Chyba niestety osoby z tendencja musza zawsze uwazac bo kazde folgowanie sobie konczy sie nadwyzka. Moja mama np jest mega szcupla i po kazdej wyzerce swiatecznej ( a nie odmawia sobie niczego ) ma max 0.5kg na plusie w styczniu, a ja 5kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taki plan, dlatego zaopatrzyłam się w najlepsze suplementy diety stąd - www.Sanavita.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wracam! Czuje ze wszystko co schudlam to przybralam znowu... Jakas masakra... Ale jutro sie zmierze, zapisze to samo z waga ale nie predko sie odwaze... Rozpisuje wlasnie plan na 1500kcal i zaraz rano jak mala pojdzie na drzemke to odpalam trening. Brzuch mam jak w 6-7mc ciazy... Doslownie... Idzie sie zalamac... Przepraszam ze nie odpisze na wasze wypowiedzi, ale duzo sie tego uzbieralo :) (przeczytalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Stopkę można ustawić w edycji profilu, ale tylko na komputerze, na telefonie to ta kafeteria nie ogarnia nic, nawet poprawnego logowania u mnie. Dobra pisze się na grupowe ważenie co sobotę! Ale pewnie sama będę ważyć się częściej, żeby mieć kontrole. Ja dziś sobie pojadłem trochę, nawet zjadłam gorzka czekoladę, ale zmiescilam się w 1700kcal wiec spokojnie :D właśnie wchodzę na stepper poćwiczyć, do jutra! Trzymajcie się szczupło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmayla
U mnie dziś 1620kalorii, zrobiłam 11000 kroków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pączka_w łabądźka
Tadam, tadaaam a ja sobie dzisiaj poćwiczyłam :) Pierwszy raz od bardzo, bardzo długiego czasu. Bardzo się cieszę, że raz, to że mi się w ogóle chciało ;) a dwa, że się nie spociłam jak szczur co mi się zdarzało w sierpniu nawet przy myciu zębów czy czesaniu... Także widać, że magazyn żelaza powolutku, powolutku się uzupełnia :) Wg hematologa min. pół roku. Oczywiście pomijam to, że w trakcie zwykłego skłonu na siedząco na podłodze czułam się jak drewna, które chcę zgiąć ;) No ale to dopiero początek początków ;) Neurolog na ostatniek wizycie też dała mi skierowanie na rehabilitacje na kręgosłup w sumie 50 różnych zabiegów i min. na ćwiczenia. Spróbowałam dzisiaj i wiem, że mam kondycje tak -5 / +10 ;) I też przy okazji dała mi dwie broszurki z ćwiczeniami na kręgosłup. Przerobiłam jedną tylko i po 5 ćwiczeniach już zdychałam a było ich 12 :) Więc zmniejszyłam ilości powtórzeń i przećwiczyłam do końca. Wszystko na daną możliwość organizmu :) A przed nimi na "rozgrzewkę" porozciągałam się starym, dobrym callaneticem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia 28
Czy branie więckszej ilości tabletek Slimunox przyśpieszy proces odchudzania? Może mi ktoś na to odpowiedzieć? Bo nie wiem, a potrzebowałabym zrzucić z 15 kilo, ale w półtorej miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno idź do jakiegoś lekarza na głowę bo głupoty piszesz takie rzeczy są nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1996
Pączku, a czym uzupełniasz żelazo? Może mo by tez się przydało, skoro miesa nie jem :) Ja dziś nie mam motywacji do wstania z łóżka :( Pogoda taka okropna :( Ale zaraz muszę się zebrać bo trzeba poćwiczyć! Ja robię trening oporowy i naprzemiennie z tym trochę biegam, ćwiczę na stepperze, albo jakiś interwał z yt. Zrobiłam sobie wreszcie zdjecie dla porowania, kolejne za jakieś 3 albo 4 tygodnie! Zdjecie trochę motywuje, bo nie podoba mi się to jak wyglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ALICJA28
Czesc dziewczyny. Ja juz po kawie i po sniadaniu zjadlam salatke grecka i bulke z ziarnami. Kupilam wczorej notesik i dzis zrobilam mierzenie i wazenie waga 94,7 pas 125 biodra 112 Na poczatek moj cel to 8 z przodu do konca roku. Bede dazyc do tego zeby w pasie i w biodrach zejsc ponizej 100. Milego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×